Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michal 123456

Zapach z pochwy

Polecane posty

Gość Michal 123456

Witam Mam takie pytanie, lubię uprawiać seks oralny z moja dziewczyną , problem polega na tym, że jej zapach w miejscach intymnych dosyć mocno mi przeszkadza (ze wcześniejszymi partnerkami tak nie miałem i raczej lubił ich zapach). Ten przypomina cebulę (albo coś gnijącego) i przyprawia mnie o mdłości. Zapach jest bardzo ostry. Dziewczyna dba o swoją higienę, więc z tym nie ma problemu (używa płynów do higieny intymnej, często się myje itp...) Zapach jest tak silny, że nawet jak się umyje (ona) i zaczynam ją pieścić od razu czuć ten niemiły smrodek (praktycznie mycie dużo nie daje). I zastanawiam się czy to jest jakaś infekcja, czy też jest możliwość, że to jej naturalny zapach (chociaż żadna z moich poprzednich partnerek, mimo iż czasem był jakiś smrodek to nigdy w takim stopniu, żeby mi to przeszkadzało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty pachniesz fiołkami czy różą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelka oceanu...
hm... wiesz niektore dziewczyny maja taki ostry zapach i juz nic na to poradzic nie moga, nawet myjac sie, bo taka jest juz ich fizjologia... ja na szczescie nie mam tak ostrego zapachu, a po drugie moj facet lubi moj zapaszek, powiedzial ze jak poczuje to i ochota mu sie zwieksza.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrunia25
Z tego co opisujesz to ma jakąś infekcję. Kobieta zdrowa, która dba o higienę napewno nie pachnie intensywnie cebulą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelka oceanu...
sandrunia25 ale niektore dziewczyny juz tak po prostu maja i nie ma na to rady ps ale dla pewnosci faktycznie moglaby sie wybrac do ginekologa i skonsultowac to z nim... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze "opisywana dziewczyna" powinna.. a nawet ma wskazana wizyte u lekarza ginekologa... przeciez to dla jej dobra... niektore powazne infekcje zaczynaja sie w opisywany powyzej sposob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrunia25
Nie wiedzialam ze zdrowa dziewczyna tak pachnie tam :) sama niedawno mialam infekcje ale nieprzyjemnego zapachu po umyciu nie bylo zadnego. Może poprostu zjadła coś pikantnego, duzo cebuli albo czosnek. Te warzywka mają bardzo duzo olejków eterycznych i mogą wydobywać się przez skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie cebulowa
Miałam kiedyś infekcję bakteryjną i też właśnie tak pachniałam cebulą. Było to dla mnie strasznie wkurzające, do tego stopnia że co 10 minut się myłam i co chwilę sprawdzałam co tam na dole słychać, no ale poszłam do lekarza, dostałam jakieś tabletki i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrunia25
Też myśle,że Twoja dziewczyna ma infekcję. Podgadaj ją delikatnie,żeby odwiedziła ginekologa. Przepisz leki i brzydki zapaszek zginie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal 123456
No właśnie gadałem i idzie do ginekologa, co do jedzenia, nie je cebuli ani czosnku, a ma podatność na infekcje i już kiedyś miała jakieś kłopoty. Dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrunia25
No i wszystko jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądra Mulatka
jak sie myje tak jebie, fuj, facet chcesz sie jakiegoś świnstwa nabawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psipsi
A ja bardzo lubie kobiecy zapaszek :P Poszukuje pani. Gliwice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desant113
cebula jest dobra z ziemniakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aadzia29
niech popatrzy co to jest WAGINOZA i leci do lekarza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal 123456
myslicie że to dlatego że ona je codziennie cebulę? jest na diecie cebulowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal123456
a teraz mój penis zaczął śmierdzieć rzepakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja 16562y72
to ty nie wiesz że wszystkim kobietom wali z pizdy .... Dlatego ja nie robię im dobrze ale one mi bardzo chętnie bo mam 18cmetrowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem może to być infekcja bakteryjna, wtedy zapach określany jest jako rybi, czy odczuwa jakieś swędzenie, czy ma upławy?? Powinniście razem zrobić sobie posiew mikrobiologiczny aby zobaczyć z czym macie do czynienia. Do czasu wizyty może zrobić sobie kurację 10 dniową invagiem, jest to probiotyk, który zawiera szczepy 3 bakterii kwasu mlekowego, wzmocni tym samym swoją mikroflorę. Poczytajcie sobie ten artykuł http://seksguru.pl/mozliwe-problemy-podczas-wspolzycia-i-sposoby-radzenia-sobie-z-nimi może tu jest w czymś problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty Q
A moze po prostu jada ostre potrawy, to nie musi byc koniecznie cebula czy czosnek. Niemniej jednak skoro piszesz, ze ma skłonności do infekcji a nie chce isc do lekarza niech spróbuje 7-dniowej kuracji lactovaginalem, w stanach lekiego zaburzenia mikroflory jest nieoceniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak pachnie rzepak, ale miewalam czeste infekcje pochwy i mialam brzydko pachnace uplawy i zaczelam stosowac Multi-Gyn ActiGel. Moj partner rowniez, na wszelki wypadek. mialam je nie dla tego, ze ktores z nas bylo niewierne, tylko po stosunku mialam strasznie podrazniona skore, bo na ogol jestem tam sucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat mi nie pomagał co pisałas wiec go zamienilam na Multi-Gyn ActiGel i nie żałuje. Ostatnio go zaczela stosowac za moja namowa kolezanka u ktorej również wystepowały czeste infekcje i tak samo jest z niego bardzo zadowolona. Wiec nie zamienie go na zaden inny środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cela2567
ja tak samo dolaczylam do grona sympatykow multi gyn acti gel :) dziala szybko jak powstanie otarcie to szybko je lagodzi i nie rozwija sie infekcja czy zapalenie pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kidabion
Na suchosc pochwy i otarcia po seksie to tez polecam provag żel. Stosowałam różne żele, a że jestem alergikiem to mały który moge stolerowac. Provag żel nie podrażnia, za to fajnie nawilża i juz nie czuje dyskomfortu po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżizas, płacą wam za reklamę?! Ja proponuję faceta, który postara się, żeby "nie było suchości" ;) Naprawdę wygląda to jakbyście miały płacone od producentów tych żeli. A propos tematu. Nie koniecznie musi być, że panna "śmierdzi"; może chłopaka nie kręcą jej feromony. Miałem w życiu szczęście skosztowania "chleba z kilku pieców" i każdy smakował inaczej. Raz mi się zdażyła pani, której nie byłem w stanie pieścić swoim jęzorkiem. Po prostu nie smakowała mi. A infekcji nie miała, to wiem na pewno. Do autora: może po prostu nie kręci Cię jej "zapaszek". Nie dla każdego "makreli smak, to miłości znak" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cela2567
hahaha dobry żart ze facet pomoze na problemu intymne, chyba watki sie Panu pomylily. zawsze gdy pojawi sie niemily zapachi do tego jest otarcie i swedzi pochwa nalezy udac sie do ginekologa, aby złagodzić objawy i zredukowac nieprzyjemny zapach z pochwy mozna zastosowac multi gyn actigel. ja jestem bardzo zadowolona z jego działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GlosRozsadkuONA
Ludzie jak wy macie nasrane w glowach, Ci ktorzy pisza ze ten zapach jest specyficznym zapachem danej kobiety tzn ze jedna ma cebulowy a druga jakis inny? O s**t :/ to NIEPRAWDA sama mam z tym problem ale on pojawia sie sporadycznie co jakis czas a nie ze mam taki caly czas zazwyczaj moj mi sie wrecz podoba :) tez niewiem skad to sie bierze i poszukuje odpowiedzi najlepiej jednak wybrac sie do lekarza. Bo jak widac ludzie na forum maja rozne ciekawe pomysly od jedzenia :D buhahaha pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyMultiGynActiGel
Też jakiś czas temu pojawił się u mnie brzydki zapach, był ledwo wyczuwalny, może jestem przewrażliwiona, ale sugerując się reklamami w tv kupiłam ten Multi-Gyn ActiGel myśląc, że jak mój problem nie jest duży, to po tym będzie wszystko cacy i się myliłam. Po tym cholerstwie nie dość, że nie przeszło, to wyschłam w środku :(. Odstawiłam to g***o i od tego czasu się pogorszyło, zapach jest teraz bardzo zauważalny, wyraźnie infekcja czy co to to jest, nasiliła się, jest gorzej niż było przed stosowaniem tego żelu, i dochodzę do wniosku, że nie trzeba było nic ruszać, bo jest TYLKO GORZEJ. Nie chcę się faszerować antybiotykami i paprać sobie florę bakteryjną, bo to nie przelewki, trudno potem wrócić do równowagi, więc czekam aż samo przejdzie, ale jak na razie nie przechodzi. Boję się znów ingerować, żeby nie nabawić się jeszcze poważniejszych kłopotów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratyslava

Sama mam taki problem. Raz na jakiś czas sie masturbuje i jak wyciągnę palce z pochwy to brzydko pachną. Zapach jest intensywny, myję się często tak wiec na pewno nie jest to brak higieny.  Mam partnera i uprawiamy seks kilka razy w tygodniu ale on nigdy nie zwrocil mi na to uwagi, sama jednak widze i ogólnie odrzuca mnie to trochę od perspektywy seksu z nim aby on nie wyczuł ;( Od czego to może być? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×