Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Diti

Czy jestem w ciąży?

Polecane posty

Gość Diti

Od 4lata biore tabletki anty...miesiąc temu odstawiłam tabletki, poniewaz zdecydowalismy sie na dziecko...mija juz miesiac jak nie biore, uwazamy przy kochaniu...nie chce od razu po tabletkach zajsc, z tego co slyszalam nie najlepiej jest gdy sie zajduie zaraz po tabletkach..od tygodnia bolą mnie sutki, nigdy mnie nie bolały, nawet przy miesiace...zrobilam test i wyszlo ze jestem w ciazy...teraz tylko pytanie czy faktycznie moze cos byc z dzieckiem jesli zaraz po tabletkach zaszłam???pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądzę żeby coś było nie tak. umów się na wizytę do lekarza i już on ci wszystko nalepiej wyjaśni. GRATULUJĘ PRZYSZŁEJ MAMIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje! i pozdrawia cię mama w ciąży właśnie z pierwszego cyklu po odstawieniu, Głowa do góry , dzidzia na pewno zdrowa. ja tez długo brałam pigułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaaaahahahahahaha
a my wróżki? idź do ginekologa-położnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diti
dziekuje za slowa otuchy a z tymi wrozkami co napisano??? jestem pierworodką i przezywam to jak kazda inna zdrowa kobieta..a pytam bo tu jest wiele kobiet doswiadczonych co juz to przeszly wiec napewno cos sie dowiem a do lekarza to wlasnie sie wybieram:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×