Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Studentka MYSZA

jakie buty pasują do pomarańczowo-morelowej sukienki?

Polecane posty

jak w temacie. Sukienka jest długa, w zasadzie spódnica, bo to spódnica z gorsetem. Ma połysk. A kolor ciężko mi określić, bo jest taki niezwyczajny. Jestem świadkową na weselu na dodatek... Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaro-bure hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie patrzę na ten kolor i on nie jest ani morelowy ani pomarańczowy... Połyskuje trochę czerwienią, może jednak morela niezbyt jasna ani niezbyt ciemna... mam nadzieję, że wiecie mniej więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba białe nie bardzo, Panna Młoda będzie miała białe więc chyba mi nie wypada, zresztą wg mnie tak średnio pasowałyby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś mogła wrzucić zdjęcie materiału sukienki to byłoby łatwiej. Jeśli będą złote to możliwe, że będą zbliżone kolorem do sukienki, ale nie takie same. Poza tym połyskliwe buty i połyskliwa sukienka to prawdopodobnie troszkę za dużo będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie złote bo to będzie już przesada i zabłyszczysz jak "gwiazda" bynajmniej nie w dobrym znaczeniu. ja poszłabym w stronę pomarańczu, moreli i czerwieni tylko że w mocniejszym i bardziej nasyconym wydaniu niż sukienka. o coś w tym kolorze: http://allegro.pl/item364642450__pomaranczowe_drewniaczki_37.html (nie chodzi mi o buty lecz o kolor) te wydają mi sie idealne: http://allegro.pl/item367516193_stylowe_niebieskie_pomarancz_zolty_hit_38.html http://allegro.pl/item368801701_chinese_laundry_breannie_pomarancz_multi_36.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, ze do takiej sukienki to raczej jakies delikatne sandalki z paskow, zeby calosc nie wyszla za ciezko; moga byc takie (tytlko moze na nizszej szpilce?) http://allegro.pl/item368774761_michael_antonio_oahana_sandaly_pomaranczowe_36.html a kolor? jak cienkie paski to i czarne beda ok, ale najfajniejsze by byly pomaranczowe. a co do samej sukienki, nie wolalas czegos lzejszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam ze sukienka jest jaśniejsza. proponuje żółty/kremowy, brąz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna ta sukienka
buciki złote lub klasyczna czerń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE BIAŁE!!! Jakieś delikatne sandałki sobie kup, ale też nie czarne, mogą być beżowe, jakies błyszczące wtedy kolor nie będzie się rzucał w oczy tylko ozdoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
mlecze złote delikatne anpewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crejzilup
proponuje kremowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crejzilup
teraz dopier zobaczylam sukienke-sliczny kolor-poprostu cudenko:D i nadal zostaje przy kremowych bucikach,zlote ostatecznie tez,ale nie takie wsciekle zlote,raczej platynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaka jest gora tego gorsetu
albo jakie dodtaki zamierzasz zalozyc? buty mozesz zalozyc w bardzo satynowym cielistym kolorze, wyglada to slicznie, bardzo delikatnie, alr rowniez mozesz dobrac buty w zupelnie innym kolorze pod warunkiem ze beidziesz miala do nich np tego samego koloru torebke mala albo jakis duzy pierscionek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za propozycje:) białych nie zamierzam kupić na pewno. Nie wiem czy beżowe lub kremowe będą do tego pasowały, bo Ona jest taka dziwna:P ale ja się nie znam na takich rzeczach, więc może macie rację:) złotych bym nie chciała, ale jeśli byłby to jedyny dobry wybór to nie miałabym wyjścia... góra jest taka jak na zdjęciu, bez ramiączek, tu macie ją z boku http://www.wrzuta.pl/obraz/d3Rx3xGTv7/calosc nie wiem jakie dodatki powinnam do niej założyć, nie lubię złota, poza tym nie mam nic ze złota, a srebro chyba nie pasuje...? Pierścionka nie zamierzam mieć na bank:) a ogólnie to się jeszcze zastanawiam nad wymienieniem jej na jasno pomarańczową... mam taką możliwość. Wzór ten sam, ale materiał mniej się błyszczy i jest marszczony - ładna jest, tyle, że jestem blada i jedynie to jest feler w przypadku tamtej. Poradzicie coś jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz ze
gorset z dluga spodnica jest juz niemodny. jak masz jeszcze ten material taki troche sztywny nie wiem satyna, taki polyskujacy (?) to juz w ogole do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obejrzalam zdjecie tej sukienk
bardzo ladna, ale juz niemodna!!! teraz nosi sie lekkie, tym bardziej, ze lato!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam ten materiał na studniówce.... popieram swoje wczesniejsze propozycje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SadSoul
Żadne sandałki. Ja też proponuję kremowe a najlepiej beż - jeśli zakładasz cieliste rajstopy to najlepiej żeby harmonizowały z kolorem rajstop, nogi się optycznie wydłużą a buty nie będą się gryzły z kolorem sukienki/spódnicy - ale buty muszą być dobre gatunkowo, żadna byle jaka skórka. Beż wpadający w ecru, napewno nie w szarawym odcieniu. Tak to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję czarne buty (mogą być np. z czarnych cekinów, jeżeli wolisz). I muszą być lekkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pasują mi czarne do tego:/ wszyscy mówią złote, mam trochę ciemniejsze od tych i nie wiem czy mogą być http://www.allegro.pl/item378325180_lato_2008_eleganckie_sandalki_wz_193_zlote_r_38.html inny fason mam i jeszcze 1 pytanie: jaka biżuteria do tego? Może sztuczna? Bo ani złoto ani srebro mi do tego nie pasuje za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×