Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamar85

niania-Tarnów

Polecane posty

Gość kamar85

Jestem z Tarnowa,zaopiekuję się dzieckiem lub rodzeństwem w tygodniu. Posiadam doświadczenie w pracy z dzieckiem, również niepełnosprawnym. Mogę uczyć maluszka języka angielskiego poprzez zabawę, doskonale umiem zorganizować czas dziecku, znam mnóstwo ciekawych zabaw, mam cały zasób interesujących form spędzania czasu wolnego z dzieckiem zdrowym i chorym. Istnieje możliwość opieki nad dzieckiem w weekendy lub wieczorami, na telefon Kontakt: e-mail -kamar85@o2.pl. Telefon podam na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Chciałabym poznać bliżej/dokładniej Twoje doświadczenie i stawkę, za którę mogłabyś pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamar85
stawka to 5 zł/godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka_niania
hej Kamar! też jestem Nianią z Tarnowa; pracuję za 3.5zł/h jestem zaskoczona stawką, którą zaproponowałaś! jeśli znajdziesz rodzinkę, która tyle Ci zapewni to gratuluję! no i tylko pozazdrościć... chociaż ja mojej Niuni bym nie zamieniła, za żadne pieniążki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamar85
Ja jestem dobrze wykształcona, pracuję jako terapeutka, studiuję pedagogikę specjalną, mam dobre referencje i uważam, że cenić się trzeba..poza tym myślę, że to wcale nie jest wygórowana stawka,znam nianie z Tarnowa, które biorą 7 zł/ godz., to moje koleżanki ze studiów, również terapeutki tak jak ja. Studia kosztują wiele pieniędzy i wysiłku Współczuję tak niskiej stawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka_niania
Kamar przeczytaj sobie na głos to co sama napisałaś: "Ja jestem dobrze wykształcona" a co to znaczy dobrze wykształcona? nie Tobie kochana to oceniać :) fajnie, że rozwijasz się w tym kierunku-za to mogę Cię podziwiać! z doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że nawet studia kierunkowe nie dają pewności, że dana osoba będzie/jest dobrą nianią (z reszta myślę, że też masz taką świadomość) ta stawka jest wygórowana przy pełnym etacie :) no chyba, że dorywczo; obecnie np. dostaję za pracę dorywczą 10zł/h (ale tylko 2 razy w tygodniu po 2godz.)\ tak, tak, cenić się trzeba, masz rację :) ale ja tylko wyraziłam swoje zdanie, a Ty od razu odebrałaś to jako jakiś "atak" czy coś :) sama jestem nianią i wiem jaka to odpowiedzialna praca! nie współczuj mi-kocham to, co robię i żadne pieniądze mi tego nie wynagrodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamar85
Poprzedni wpis potraktowałam normalnie, ten ostatni traktuję jako swoisty atak:) Róbmy swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×