Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okuma

Depo-provera.

Polecane posty

Gość okuma

Czy któraś z Mam, zdecydowała sie na zastrzyk antykoncepcyjny Depo-provera? Macie jakieś doświadczenie w tym temacie? Nie chciałabym drugiej ciąży tak od zaraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostawałam, bierze się zastrzyk co 3 miesiące o ile pamiętam, ale ja wzięłam tylko 2 bardzo przytyłam, nie miałam ochoty na seks, byłam jakaś przybita... po prostu nie służyła mi ta metoda :) za dużo hormonów na raz. skutkiem ubocznym jest też brak miesiączki, cykl po kilkuletnim stosowaniu mojej kuzynce normował się prawie rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam zastrzyk przez równy rok. Nie miałam żadnych ubocznych skutków a to mnie cieszyło. Przez cały czas działania zastrzyk nie miałam okresu .Okres dostałam dopiero po odstawieniu zastrzyków czyli po przeszło roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okuma
Dzięki za odpowiedź. Sama nie wiem, tabletki tez do końca mi sie nie uśmiechaja, boje się mimo wszystko ,że to jest zawsze chemia...w pokarmie, chociaż niby gwarantuja, ze nie szkodzi dziecku. No i przytycie tez nie jest zachecającym czynikiem.. W takim razie co ? pozostaja gumki, jak sobie radzicei podczas karmienia z zapobieganiem kolejnej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja karmiłam piersią tyle co nic. Po 6 tygodniach od porodu brałam depo provera. Bardzo osobie je chwale ze względu na cenę, dobre samopoczucie ,libido ,zero plamień itd.Po roku przestałam je brać gdyż lekarz stwierdził że skoro nie karmie to lepiej będzie p4rzejśc na pigułki.Tak więc przeszłam(przed ciąża też na nich byłam) i je również sobie chwale. Możesz spirala??? bo ja jakoś do gumek nie mam zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×