Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalallalalalaa

znak zodiaku skorpion, jaki w łóżku/związku?

Polecane posty

Gość lalallalalalaa

byłyście kiedyś ze skorpionem? podobno to najgorszy znak zodiaku.. ja byłam łóżko ok, ale zaborczy/zazdrosny/nie daje żyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e mój mąż jest skorpionem jest dobrym człowiekiem moze zbyt mało okazuje uczucia ale poza tym jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajekokodżambo
skoropiony w łózku boskie namiętne ,czułe myslą i o sobie i partnerce w zwiazku pamiętliwe , mściwe uparte ale takze czułe i opiekuncze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssss
ja jestem skorpionką i uważam nieskromnie moj znak za najlepszy i zupełnie niesłusznie demonizowany! Trudno mi ocenić jaka jestem w łózku:), ale prawdą jest że najlepszy sex w życiu miałam równiez z zodiakalnym skorpionem (miłością mojego zycia!!!), niestety należącym już do przeszłości i do innej..!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet Skorpion
Właściciel malutkiego, ale bardzo ruchliwego żądła. W łóżku, tak jak w życiu, wie czego i sięga po to z niekrytą radością, nawet jeśli chodzi o porcję stolca. Ma nieco zwyrodniały charakter, ale skrzętnie to skrywa i pod pozorem opiekuńczości bawi dzieci w pobliskim ogródku jordanowskim, czym błyskawicznie zjednuje sobie sympatię u nic niepodejrzewających przedstawicielek płci przeciwnej. Bez opieki często popada w alkoholizm, który szybko przeradza się w niekontrolowane zwidy, prowadzące do rozbicia rodziny, nierzadko za pomocą siekiery. Poza tym sympatyczny i uczynny z niego facet. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallalalalaa
heh no mój w łóżku też namiętny, ale.... no żyć mi nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×