Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jjj

Bóle kręgosłupa w bardzo wczesnej ciąży-proszę odpowiedzcie

Polecane posty

Moja ciąża jest bardzo wczesna - 3 tydzień licząc od zapłodnienia, ponieważ dokładnie wiem, kiedy ono było! Martwi mnie jednak to, że bardzo boli mnie kręgosłup w odcinku lędźwiowo-krzyżowym :( poza tym żadnych bóli nie mam. czy któraś z Was miała takie bóle na początku ciąży? martwię się, bo mam za sobą już jedno poronienie :( biorę duphaston i magnez, a na bóle brzucha mam brac nospę forte, ale brzuch mnie nie boli. jak byłam u lekarza to powiedział, że na usg jest jeszcze za wcześnie, a bóli kręgosłupa wtedy jeszcze nie było (byłam w piątek). Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaa......
mnie też boli :( ciąża 5 tydzień :( jeszcze u lekarza nie byłam, więc nie wiem czy to coś złego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje! ja tez zdychalam na bol kregoslupa cala ciaze...wszyscy mi prognozowali bole krzyzowe przy porodzie-a nic takiego nie mialam!! wiec to jedyne pocieszenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez kregosłu boli od poczatku jakoś od 6tyg a teraz 10 ! za dwa tygodnie mam wizyte wiec sie zapytam lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DADA Z BIEDRONKI
mialam to samo ok 6 tyg juz nie moglam chodzic tak mnie bolaly plecy masakra okazalo sie ze to biodra sie rozchodza czy jakos tak potem doszla rwa kulszowa ktora mialam cala ciaze nie zycze nikomu tyle bolu co musiaial zniesc a w ciazy nie mozna nic przeciwbolowego ,zadnej terapii teraz dziecko ma rok i dalej mam problemy z kregoslupem,nie spie po nocach tak mnie boli-ma trwale skrzywienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ginekolog powiedziała,że to jest prawidłowa reakcja, bo jw kolezanka zauważyłą \"rozchodza się biodra\"...sama natura ...Ale podpowiem jedną rzecz, mnie ból znacznie się zmniejszyła jak zrezygnowałamz obcasów...zmaian natychmiastowa, to było ok. 8-10 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny! pocieszyłyście mnie trochę! ja mam problemy z kręgosłupem od dawna :( mam skoliozę, często bolał mnie kręgosłup, jeszcze przed ciążą! No w sumie teraz w moim organizmie zachodzą wielkie zmiany :D Dziękuję jeszcze raz! A na obcasach nie chodzę wogóle :D wstyd się przyznać, ale nie umiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez bolał
w pierwszym trmestrze i ostatnim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×