Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość itobir

Brakuje Ci seksu? Ten topik jest właśnie dla Ciebie...

Polecane posty

Mistrzuniu nie uwierają?:P jakbym się postarała to by za ciasno ci było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona ja pojade do Ciebie na trójkącik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w dzinsach nie chodze :P wole coś wygodniejszego jakby się miał lunch w towarzystwie trafic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to muszę byc przygotowana :P prawda?:) Mistrzuniu a ty masz dzis ciasne spodenki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrzu ty jesteś na kafe chyba niemal tak długo jak ja, ale przyznam się że nie przypominam sobie abyś kiedykolwiek tak ostro walił wkręty do kafeteryjnych kobiet co obecnie :) innymi słowy: Nie poznaje kolegi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panowie ja już tu z wami
popróbowałam, pare zdjęc waszych mam i wiem, ze nie ma sensu kobietki z tymi panami zaczynać, wielu poprosu starsznie wygląda, wąsy, sflaczałe ciało, ja chcecoś więcej niż fiutka, takie coś to ja mam w domu, ja dbam o swoje ciało i chce tez dobrze zbudowanego faceta, a nie zarośniętego, wąsatego ciecia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrzu jest miodzio i wie komu warto walic wkrety typu mam cisne spodeniki viii :P Żona bierzemy Mistrzunia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrzunio co?😭 oby nie jajka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idziesz na trójkąt?:P propozycja nie do odrzucenia opiszemy wszystkim jak nam było z żoną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypraszam sobie nie jestem gruby, nie mam wąsów , jestem zdecydowanie wysoki i dobrze zbudowany. A mój penis nie odstaje poziomem od reszty mojego ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panowie ja już tu z wami
dałabym tu pare fotek do pokazania, jacy faceci tu przebywają, ale już usunęłam, bo była masakra, tutaj nie ma co szukać faceta na kochanka,az sie nie dziwie żonom, ze nie maja ochoty na seks z nimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam ci dodac zonka ze ten pan o którym ci pisałam miał zarost ;) fajną bródkę i wąsiki :P mniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarancza niektórzy mają pecha wiem ;)Ja należe do szczesciar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrzu biorę cię jak stoisz ;) w tych ciasnych spodenkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo mówiłam panowie ze jak zaczniecie konkretniej to się chetne kobiety trafią:) ja tam wierze w kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarancza nie pieprz głupot Tak samo ja moge napisac że większoć kobiet na forum to pasztety Co nie zmienia faktu ze obecne tu kobietki mogą być całkiem niczego sobie. Nie będe ci wysyłał swojej fotki ale zapewne byś się zdziwiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×