Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość itobir

Brakuje Ci seksu? Ten topik jest właśnie dla Ciebie...

Polecane posty

wal 19 my już wszystkie poradnie seksualne mamy przerobione więc na pewno ktoś mądry się tu znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie jak mówisz normalny o dobrą zabawę a jak coś się trafi.... żono wskakuje pod kołderkę i rozgrzewam stopki wspaniałe :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latwo powiedziec zapomniec tyle ze ja nie wiem jak. mam tak ponad rok tyle ze to sie coraz bardziej nasila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żono nie narzekaj wylądujemy na, pod, w - różne warianty przyjmiemy - a i bez wyrko sobie damy rade :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy lubie zalezy kiedy jest fajna do pozartowania. tzn ona go tez zdradzala wiem nawet z kim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffffff i się robi ciekawiej - spytam inaczej, szanujesz tą kuzynkę ?? traktujesz ją jak siostre czy coś w ten deseń ?? wiesz zdrada w rodzinie to ciężka sprawa ciągnąć się będzie latami jak sie wyda A ile on ma lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo sie "wtedy " chce :(. ale trzeba sobie radzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak siostr raczej nie bardziej jak dalsza znajoma. on ma 35 lat. ja wiem ze to ciezka sprawa.poprostu ja juz nie wiem co robic to jest klopotliwe jak siedzimy razem przy stole z rodzina a mi sie jakis sen lub fantazja przypomni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona wierna wcale nie jest. raz mi opowiadala ze jakby nie zaszla wciaze do tej pory byla by wolna i dawala by komu by chciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalny witaj jenifer żonko - mam nadzieje że stół w kuchni wytrzymały a pralka rozklekotana jest 19 - ja odradzam w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podzielcie się tymi fantazjami z kolegą prosze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×