Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość itobir

Brakuje Ci seksu? Ten topik jest właśnie dla Ciebie...

Polecane posty

no własnie jakby mi pierwszy sex w piaskownicy wyszedł mogłabym Ci byc mamą :P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, a moim snem jest starsza pani ;) Moja mama ma 46 lat, wiec chyba jestescie mlodsze :P Nie bojcie sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te niebiesciutkie oczy nie dają mi spokoju :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha mysle ze w przeciwienstwie do Ciebie mnie określenie starsza jakos nie rusza :classic_cool: jestem idealna i dla "Ojca" i dla "Syna" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, mam niebieskie oczka i ciemna oprawe oczu: ciemne brwi i rzesy ;) No i taki ciemniejacy blond kolor wlosow :P Podobno jestem slodki ;P No i zeby jeszcze sobie pozycje polepszyc to powiem, ze mam rowniez zgrabny i jedrny tyleczek oraz dlugie palce (to chyba jakis duzy wplyw zenskich hormonow musial byc :D). Jestem dobrze zbudowany, mam tzw. cycki, a nad kaloryferem pracuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a nie jestescie starsze panie, w sensie, ze starsze ode mnie? ;) Ja tu pewnie gowniarz jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cycki nie duze :D takie z glowa wycwiczone :P nie martwcie sie nie wieksze od waszych, nie jestem jakims pakerem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś przyzwyczajony to co ma go ruszac:P:P Wiosna-> jak ktoś mi jedzie GÓWNIARĄ to tego nie daruję:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) wiosenka za to dupeczki mamy niczego sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaloryfera tez jeszcze nie mam :P Gorne partie cos juz wychodza, a na dole jeszcze nie ;) nie mam plaskiego brzucha, taki troche wiekszy, ale nie zwisajacy :D :D No a cycki mam, bo swego czasu na wfie (pare lat temu) robilem pompki na ocene, w sumie zrobilem 1000 na 6 i mi sie to przydaje teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniecha a ty do czego przyzwyczajona?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jak to sie nazywa? W kazdym badz razie mam na klacie nie wklesle tylko wypukle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i do tego student I roku prawa :) Wiec nie jakis pierwszy lepszy bezmozg z ulicy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×