Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość itobir

Brakuje Ci seksu? Ten topik jest właśnie dla Ciebie...

Polecane posty

Gość dodam do opisu uczestników
v33-nikt jej nie widział, ale niestety wygląda jak obłąkana, wyliniała hiena. spala się wymyślając sytuacje, w których mogłaby zabłysnąć. Nieurodziwa, jednak za wszelką cenę musi zawsze być w centrum uwagi i bez ustanku zastanawia się, jakim cudem mężczyźni mogą patrzeć na inne kobiety. Wykorzystuje każdą okazję, żeby zaistnieć. Niezbyt efektowna i inteligentna, opowiada bez końca nudne historyjki o swoich erotycznych potrzebach. Niestety w rzeczywistości nie ma żadnego sexappeal'u, nad czym nieustannie ubolewa i robi wszystko aby to zatuszować. Erotycznie oziębła, czasami jednak złowi jakiegoś pierwszego lepszego zakompleksialego mężczyznę o 25 lat młodszego, któremu wmówi, że jak będzie grzeczny, zabierze go na lody, ewentualnie 25 lat starszego, który ma poważne problemy ze wzrokiem. Jej erotyzm jest pozorny, należy się jej wystrzegać, bo jest głęboko nieszczęśliwa i wredna jak Lukrecja Borgia. Jedyne co ją w życiu raduje to każda brzydsza koleżanka. Niestety nie ma takich koleżanek:( Żona co uwielbia sex - zakompleksiona, przyziemna i niekobieca. Mitomanka i pozorantka. Ponieważ mężczyźni widzą to co chcą, zatem nie podejrzewają ani przez chwilę, że pozornie rozmarzona istotka tak naprawdę przypomina zbója na leśnej polanie czekającego na pełen złota dyliżans. Rzeczywistość odbiera po swojemu, czyli do późnej starości, będzie patrzeć w zmętniałe lustro, widzac tam romantyczną Syrenę czeszącą złote włosy, które w rzeczywistości będą siwymi, o ile już nie są. O mężu nie ma co mówić, bo przy pierwszej okazji ucieka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żono - taaaa cały czas ale jak już dopadne to nie zbocze ;);) vii - hmmmm pewnie masz racje hehe dobra trzymam swój początkowy kurs :D:D kto wie kto wie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak obierzesz połuidniowo zachodni kurs to zbaczac nie bedziesz musiał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syrenko Syrenko o piękności Ty morskie :D:D Trójzębem cię moim wyłowie viii a ja myślałem że Ty bezpośrednio na południe ode mnie jesteś, wziąć cię po drodze ?? odwiedzimy co po niektórych i w piątek odwiozę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedziesz ciął do Żony to chcąc nie chcąc kolo mnie przejedziesz bez zbaczania :classic_cool: choc milusio to zboczenie brzmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w takim przypadku będę musiał zboczyć - nie dajesz mi wyjścia :D:D tylko jak ja cię odnajdę w tym gąszczu ?? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw do mnie dojedz a potem cię wciągnę w gąszcz :classic_cool:Zbieram się 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Możecie mi powiedzieć
Nudy na tym topiku jak cholera. Dlatego chciałbym uzyskać odpowiedzi na szereg postawionych pytań 1. Co się zdazyło między normalnym a V33 i o co sie pokłócili skoro tak sięlubią? 2. Dlaczego wszyscy piszą ze mistrzu to onanista? 3. Czemu leonik jest tak napalony na przygodny seks i dlaczego w weieku 39 lat nie ma kobiety? 4. Dlaczego żona udaje wyrafinowaną kurewkę która zapewne nie jest? I co jest nie tak z jej mężem o którym nic nie mówi ale przedstawia sie jako mężatka? 5. O co pokłóciła się Agniecha z V33? 6. Czy jedna z anonimowych pomarańczy nie jest przypadkiem jakąś bliską znajoma normalnego?, Bo tak można wywnioskować po jednej wypowiedzi. 7. Czego oczekuje Waldemar złotopolski bo po jego wypowiedziach trudno cokolwiek wywnioskować. 8. Co tu robi strzałka po tak długiej przerwie 9. Czy w tym gronie ktokolwiek może odpowiedzieć na te pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytający postara się
odpowiedzieć na twoje pytania 1. Co się zdazyło między normalnym a V33 i o co sie pokłócili skoro tak sięlubią? Nic się nie zdarzyło i pewnie o to chodzi 2. Dlaczego wszyscy piszą ze mistrzu to onanista? bo często za takiego uchodzi 3. Czemu leonik jest tak napalony na przygodny seks i dlaczego w weieku 39 lat nie ma kobiety? z tego co czytałem to on ma kobietę i ma trochę mniej lat 4. Dlaczego żona udaje wyrafinowaną k**ewkę która zapewne nie jest? I co jest nie tak z jej mężem o którym nic nie mówi ale przedstawia sie jako mężatka? żona jak żona lubi flirtować a co jest z jej mężem to nie mam zielonego pojęcia 5. O co pokłóciła się Agniecha z V33? Agniecha to małolata której wszędzie pełno i wcina się jak to dzieciak (bynajmniej tak wnioskuje z wypowiedzi V33) 6. Czy jedna z anonimowych pomarańczy nie jest przypadkiem jakąś bliską znajoma normalnego?, Bo tak można wywnioskować po jednej wypowiedzi. Tutaj nic nie napisze 7. Czego oczekuje Waldemar złotopolski bo po jego wypowiedziach trudno cokolwiek wywnioskować. Niczego on tłucze jak potłuczony i nikt nie wie czego oczekuje 8. Co tu robi strzałka po tak długiej przerwie to pytanie raczej do niej 9. Czy w tym gronie ktokolwiek może odpowiedzieć na te pytania? Sam chętnie bym poczytał odpowiedzi od ww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to co to niby ma być
Normalny "Z energią spotkałem się dwa razy i dwa razy było bardzo, bardzo przyjemnie, więc prosze nie wmawiaj ze jestem nie słowny i że cię wystawiłem" pomarańcza tak było bardzo bardzo przyjemnie potwierdzam jakie to hasło do nicka było.... o to chodzi "możecie mi powiedzieć" odpowiedx prosta kogoś ten normalny jednak dmuchnął :D Co do reszty twoich pytań to czytajacy ci odpowiedział A co do konfliktu Agniechy i V to obie są siebie warte pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo w końcu widzę że ktoś nas rozgryzł.......................prawie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TA KTÓRA WIE O CO CHODZI
też Cię pozdrawiam, Normalny :) Bardzo miłe wspomnienia :) PS. Jeśli ktoś różnicuje kontakty międzyludzkie na "dmuchnął ją" albo "nie dmuchnął", cóż - szczerze współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna pomarańcza
Dmuchnał nie dmuchnął ważne ze było wam miło i przyjemnie :) Prosze się nie dziwić stwierdzeniom "dmuchnał" nie dmuchnął, bo dla połowy tutejszych intelektualistów dmuchnięcie jest jedynym okresleniem jakie znają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się stało ze wszystkimi? Czyżby wieczorna analiza pomarańczy rozłożyła cały topik? W sumie to niec złego i szczególnie obraźliwego nie zostało tam napisane. Pomarańczko A. Byłoby mi bardzo miło gdybyś sie do mnie odezwała na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×