Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość itobir

Brakuje Ci seksu? Ten topik jest właśnie dla Ciebie...

Polecane posty

Przpominam ci V ze wtedy to ty się umówiłaś z energia a ja miałem tylko do was ewentualnie dojechać. Gdybym się umówił z tobą to zapewniam cię zebym przyjechał, ale nawet nigdy nie dałaś znac że tego oczekujesz. Dlatego podpadłaś mi v bo jeśli masz pretensje to wal śmiało do mnie a nie na forum siejesz jaką propagande że się umawiłem się z tobą i nie przyjechałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę przegrac ;) obiecuje ze juz na zadnym topicku nie bede kłóciła się z pomaranczami :classic_cool: ciepłym milczeniem ich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldemar na gąbce jest raz za mokro raz za sucho języczek jest taki w sam raz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waldus zebys nam zjechał?:classic_cool: nie wybaczyłabym sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona od lizania wole wałkowanie sutek :classic_cool: i wtedy naprawde facet jest zbędny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do żony Nie nie robie sobie reklamy, nie zamierzam się tu bawić w amanta bo wolę działać niż gadać poprstu v sugeruje że się z nią umówiłem i nie przyjechałm a według mnie to nie dokońca jest prawdą. Zresztą nie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak sobie pomyslę o takich męskich szorstkich paluszkach :P jak delikatnie chwytają sutki i masują wałkując to mam....kisiel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak było bardzo bardzo
przyjemnie potwierdzam :) jakie to hasło do nicka było.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak było bardzo bardzo
jeśli normalny to ty, a energia to ja, to mogę powiedziedzieć v33 - nie martw się, ten facet ma taki styl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zróbmy tak ja uklęknę bede lizac a ty siedzac bedziesz wałkowac suteczki mniam :P echh jade do Ciebie Żona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×