Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krisser

Sex w małżeństwie a raczej jego brak

Polecane posty

no ja dzis jak na dobrych speedach...mam dlug za wczoraj :Pi WIEM ze rewanz bedzie mokry jak moje majtki dzis od rana :)rozochocona jestem na maxa i wysiedziec nie moge. to w skrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się nigdy nie bzykałam na łonie natury... eddita- ty na speedach a ja jak po gandzi- błogość i radość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi JAK na speedach,bo zaraz ze mnie zrobia stara,pomarszczona narkomanke :D a dobre ziolo nie jest zle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy ani seksu na łonie natury ani speeda jestem pod tymi względami dziewicą brak facetów na naszym topicu schodzimy na coraz głupsze tematy gdzie ci mężczyźnI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwaze sie nawet napisac,ze nawet trolle dzis gdzies gleboko w puszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eddita- masz rację- nawet nie ma się do kogo przypierd.olić.... cześć kanapka- co w łóżku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kanapka.czyli nawet nie odliczalas od tylu?? uzywki jakie? kochanek? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
editta nie, nawez nie odliczalam od tylu :-) ale fakt faktem, padlam wczoraj do wyra i od razui zasnelam, weic spoko, hehehe :-) bibi ja moge sie tylko wypowiadac z zamierzchlej przeszlosci.... ale jest czad, i to mocny, szczegolnie przy seksie :-D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi to tak jak ja :) nitro ponoc po amfie jest wrecz na miare meetingu :) akurat cos na dlugi weekend majowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich i zycze milego dnia... ostatnio dzuo pracy, wiec przy chwili cos napsize...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm w lozku :) no dobrze sie spi:):) bo poki co nic innego sie nie dzialo. Dzis zreszta i ze snem ciezko bo cos niedospany jestem... a tutaj wide rozmowy sie rozkrecaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemniaczek w mundurku
Ośmielę się wtrącić w obronie moich nie najmniejszych piersi. Ja jestem po dwóch ciążach i z B/C zrobiło mi się C/D. Dzieci nie karmiłam więc biust mam nadal pierwsza klasa. Przy większych piersiach grunt to dobry stanik. :) Ja odliczam minuty do 16.00. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. dla mnie sie usprawiedliwilas, choc pełną miałbym satysfakcje gdybym mogl je jeszcze ocenic :):):) pamietaj sliczne piersi+ sliczny stanik = ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×