Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mandarynka28w

jakie kolory do sypialni

Polecane posty

Gość Grantoks
Ściany mogą być białe, ale za to kup jakąś kolorową narzutę i dywanik http://mowiszimasz.com.pl/ Wtedy całe wnętrze całkowicie się odmieni, a Ty nie musisz robić już remontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że w sypialni powinny być spokojne kolory. Czerwień pięknie wygląda we wnętrzach, ale nie zdecydowałabym się na nią w sypialni. Tam lubię jak wszystko jest stonowane i spokojne. O wiele lepiej mi się wypoczywa ;) Aby stworzyć w sypialni przyjemny klimat trzeba też pomyśleć o dobrym oświetleniu. Ciekawe aranżacje mogą wprowadzić naprawdę ciekawy klimat ;) Podrzucam kilka inspiracji: http://mebleportal.pl/style-i-aranzacje-35/0/92/jak-zaplanowac-odpowiednie-oswietlenie-sypialni-.html ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja u siebie mam sypialnię pomalowaną na odcienie beżu. To bardzo elegancki kolor, można do tego dobrać ładne dodatki, bo w sumie każdy kolor pasuje do tego. Najbardziej problematyczne było pomalowanie sufitu, bo trochę jest krzywy, ale na szczęście taśma malarska (http://www.ciechanowski.pl/pid-27) i poziomica przyszły z pomocą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry materac to podstawa. Warto zwrócić uwagę na materace Art Medic. Mają zmienną twardość, oddychającą piankę i bardzo dobre opinie na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem tylko bardzo ciekawy jak jeszcze to wszystko w ogole wyglada cenowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolory, kolorami - ważny jest porządny materac do spania. Polecam ArtMedic z pianki oddychającej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do sypiualni pasują wszystrkie kolory jakie nie męczą wzroku. A meble warto wybrać drewniane bo są trwałę. Duży wybór znajdziesz na www.mebleswiata.com.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meble, jak meble - ważne jest łoże, a konkretniej porządny materac. Spraw sobie Viscotherapy - jest najlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze jest zaopatrzyć się w porządny materac do sypialni, to bardzo ważne ponieważ 1/3 życia przesypiamy, a zły sen może skutkować zmęczeniem, brakiem chęci do życia no i bólami kręgosłupa. Także, powtórzę - materac ma znaczenie! Ja teraz mam materac Viscotherapy i jestem zadowolona. Mówię to z własnego doświadczenia, bo niestety to i mnie się przytrafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meble, jak meble - ważne jest łoże, a konkretniej porządny materac. Spraw sobie Viscotherapy - jest najlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szarości, biele, jasne beże, jasny żółty. W sumie to chyba wszystko oprócz czerwieni. Możesz mieć czerwony ale w subtelnych dodatkach - mały wazonik czy canvas od DCN Gallery w zupełności wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zaopatrzyć się w najlepszej jakości materac do sypialni. To bardzo ważna kwestia, ponieważ 1/3 życia przesypiamy, a zły sen może skutkować zmęczeniem, brakiem chęci do życia no i bólami kręgosłupa. Zatem, materac ma znaczenie! Ja teraz mam materac Viscotherapy i jestem niezmiernie zadowolona. Mówię to z własnego doświadczenia, bo niestety i mnie się przytrafiło sypiać na złej jakości materacach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zaopatrzyć się w najlepszej jakości materac do sypialni. To bardzo ważna kwestia, ponieważ 1/3 życia przesypiamy, a zły sen może skutkować zmęczeniem, brakiem chęci do życia no i bólami kręgosłupa. Zatem, materac ma znaczenie! Ja teraz mam materac Viscotherapy i jestem niezmiernie zadowolona. Mówię to z własnego doświadczenia, bo niestety i mnie się przytrafiło sypiać na złej jakości materacach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zaopatrzyć się w najlepszej jakości materac do sypialni. To bardzo ważna kwestia, ponieważ 1/3 życia przesypiamy, a zły sen może skutkować zmęczeniem, brakiem chęci do życia no i bólami kręgosłupa. Zatem, materac ma znaczenie! Ja teraz mam materac Viscotherapy i jestem niezmiernie zadowolona. Mówię to z własnego doświadczenia, bo niestety i mnie się przytrafiło sypiać na złej jakości materacach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi siepodobają meble w stylu kolonialnym. Chyba zdecydujemy sie z mężem na urządzenie w takim stylu naszej sypialni bo zakochałam się w meeblach z tego sklepu http://dobremeble.net/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka67
Wydaje mi się, że takie rzeczy najlepiej zostawić jakiemuś projektantowi wnętrz. Ja tak z mężem ostatnio zrobilam. Chcielismy odświezyc całe mieszkanie zeby wnieść nową energię. Znalazłam w internecie www.kaminskadorota.pl , która wykonała dla nas projekt. ufff dobrze ze z mężem się za to nie zabraliśmy osobiście bo to musi być duuuużo roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubię sama szukać inspiracji, kombinować i urządzać, sprawia mi to ogromną przyjemność. Podoba mi się skandynawski styl. Bardzo lubię białe meble, szare ściany i cegłę (np. na jednej ze ścian).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się bardzo podobają beżowe ściany, a na jednej np. tapeta, albo jakiś tynk strukturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ścianie jako dekor ja bym idealnie wpasowała płyty z betonu architektonicznego VHCT.PL, No to jest coś, co naprawdę się podoba i jest nowinką na rynku. Dla mnie byłoby to idealne wnętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, że ostatnio beton architektoniczny jest bardzo popularny. Do mnie co prawda nie przemawia, ale widziałem aranżacje łazienki z jego wykorzystaniem i przyznam, że zrobiła wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka87
ja fajne zestawienia i kilka porad znalazłam na https://deko-rady.pl/kolory-do-sypialni bardzo fajny portal i mają sporo przydatnch informacji i filmików instruktażowych :) teraz mam w planie zająć się remontem sypialni a dwa dwa trzy lata łazienką i kuchnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja zrobiłam jasną sypialnię, wyłożyłam ścianę płytkami, coś takiego jak te: https://klinkierbud.pl/plytka-elewacyjna,3,11999,8992.

Do tego meble w brązie, obrazy w brązowych ramach i dużo zieleni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Ja inspiracji szukałam na internecie. Zdecydowałam się w końcu na jasne ściany w odcieniach beżu do tego duże łóżko. Żeby pokój był bardziej przytulny kupiłam na fb pracownia sznurka jasny dywan. Fajnie się wpasował do wystroju bo jest sznurkowy. Teraz myślę czy jeszcze nie kupić tam poduszek i koca do kompletu :) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy, czy sypialnia jest jasna, czy ciemna. Lepiej dodatki zmieniać niż malować co roku 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ColaOla1

A ja mam ciemno w sypialni, bo kocham beże i brązy 🙂 minus jest taki, ze w ogole nie chce mi się wstawać i stamtąd wychodzić 😛 ale to tez troche zasługa wygodnego materaca z allmeblo. Może rozejrzyj się u znajomych jakie maja kolory i w którym się najlepiej czujesz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×