Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niezdecydowana44

16-sto letni probuja sexu . . .

Polecane posty

pelno juz bylo tematow o tym jak to 16 letnie dziewczyny uwazaja sie za takie dojrzale i wszyscy swietnie wiecie jakie opinie sa o takich dziewczynach - dziwka i nic wiecej. a co tak naprawde sadzicie o 16-sto letnich chlopcach ktorzy siegaja po zakazane ??? w koncu to oni ciagle naciskaja na dziewczyny, zeby sie szybciej zdecydowaly rozpoczac sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniam mniam mniam
16 lat ok bo jakbys nie zauwazyla to juz 13 latkowei seksza po katach niestety takie czasy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem, ale na foum ciagle spotyka sie wypowiedzi \'takie kurwy po 16 lat\'....... i zawsze komenty sa kierowane do dziewczyn. nigdy o chlopakach ktorzy w tym samym wieku robia to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I potem taka(i) w wieku 20 lat ma za sobą kilkunastu (kilkudziesięciu) partnerów za sobą :o FAJNIE :D za późno zacząłem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem czy takie czasy, wydaję mi się że zawsze tak było. Moja pierwsza partnerka miała 19lat, ale ja miałem wtedy miałem 17 więc nieiwle więcej niz mowa w temacie. A najbardziej rozwaliły mnie kolezanki z biura mojej zony, które mając obecnie między 40 - a 60 lat wszystkie rozpoczeły pozycie przed 18 stką. Dlatego wydaje mi się żę młodziez zawsze wczesnie zaczynała tylko teraz się więcej o tym mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O epitet koorva rodzi się stąd że teraz w modzie są wszelkiego rodzaju sponsoringi. Małolaty puszczają się żeby mieć na wielkie tipsiory, fryz, markowe ciuchy, solarium... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie, bywaja takie ktore tak naprawde daja dupy na kazdym rogu. ale spoleczenstwo przestalo widziec granice. wiele osob posluguje sie stereotypami - 16lat i seks to musi byc koorva bez wzgledu na to czy ma jednego czy wielu :/ smutne, ale takie czasy :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffff
Skąd takie pytanie? Masz te 44 lat, bo po tym pytaniu do raczej wątpię? Myślisz, że jakąś nową prawdę tu na forum odkryjesz. Jakich byś nie miała poglądów, stereotyp jest taki, że jeżeli dziewczyna bez względu na wiek uprawia seks z różnymi partnerami to jest puszczalska, a facet jest macho. Tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jest prawda Kobieta jak lubi facetów i seks to puszczalska szmata a facet to bohater. A najl;epsze jest to że to kobiety tak wzajemnie się oceniaja. To kobiety uwazają te wyzwolone za dziwki i to kobiety najbardziej maja do siebie nawzajem pretensje o ilośc partnerów i zapał do seksu Same drogie panie sobie ten bat uktręciłyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffff
Ja nie piszę o moich poglądach, tylko o stereotypach. Poza tym zapał do seksu można wspaniale spożytkować z jednym partnerem i dotyczy to tak samo facetów, jak kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolciaa14
ja mam 14 lat i uważam że 16 lat to już wiek do sexsu i ja będę uprawiała sex w wieku 16 lat i nikt mi nie zabroni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. ja jestem szesnastolatką i nie zamierzam w najbliższym czasie isć do łózka z chłopakiem.. zgadzam się z wypowiedzią, że kiedyś dziewczyny też kochały się przed 18 ale mniej się o tym mówiło.. teraz media rozgłaśniaja sprawy żę 13nasto latka w ciązy i dlatego tak o tym głośno.. wg. mnie nie jest normalne ze w wieku 13 lat dziewczyny sa mamami :/ gdy ja mialam 13 lat zamiast zachodzić w ciąze to uczylam sie do szkoly.. a nawet sama mysl o seksie wydawała mi sie obrzydliwa.. nie wiem czemu pomimo tych 3 krotkich lat dziewczyny tak sie rozdziewiczyły (oczywiscie nie wszystkie) ale dobrze chociaż ze w szkołach i wszędzie rozgłosnione jest o antykoncepcji bo inaczej ludzi było by o wiele wiecej na tym swiecie..a moze i dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfuuu
tylko ze kiedys wychodzilo sie za maz w wieku 13, 14 lat... Wlasciwie to od Rzymu gdzies do niedawna, XIX???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies 50-60 lat temu za mąż wychodzilo sie tuz po 18stce to chyba normalne było ze sypiali ze soba tez przed slubem mając te 17 a nawet 16 lat ale wtedy ten temat był tematem tabu a teraz sex jest wszędzie!! każdy o tym mówi... dziewczęta i chłopcy etraz uciekają sięę do różnych perwersji i sypiają z kim popadnie a kiedyś tak nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie tak jest
dzieci 11-13lat pytaja o seks kiedy mozna zaczac, czy juz mozna zaczac uprawiac. jakby to bylo cos totalnie mechanicznego, nie wiem, jak golenie sie. pisza na forach 14latki - 'faceci zawsze biora mnie od tylu' albo 'nie zabezpieczylismy sie bo mi bylo glupio o tym powiedziec' - bylo glupio powiedziec o gumie bo jest dzieckiem a nie bylo glupio sie puszczac??? chlopcy 11 lat pytaja czy ich rozmiar penisa w wzwodzie jest ok:O to jest patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo żyjemy w czasach absurdu, gdy małotatki dają dupy w windzie i w piwnicy, żeby mieć kasę na kosmetyki. Potem takie popieprzone Karolcie14 chwalą się, że będą puszczać się w wieku 16 lat, bo wg niej to normalne. I nikt jej nie zabroni. Jasne, a potem starzy bedą bawić jej bękarta, bo gówniara pójdzie skończyc szkołę. Horror, nie patologia. Dorośłe społeczeństwo tylko może już na to patrzeć i nam sie w głowach nie mieści. A ja powtarzam zawsze wtedy: JAK NIE UWAŻAŁAŚ, JAK ROBISZ, TO RÓB, JAK UWAŻASZ. Niech się bawią, ale na własne konto. Dorosły, to nie ten, który uprawia seks, tylko ten, który potem bierze za to odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×