Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytającaaa...

proszę o podpowiedź

Polecane posty

Gość pytającaaa...

chciałabym się poradzić na temat brania witaminek przeciw wypadaniu włosów, rozdwajaniu się paznokci i innych... czy ktoś zna jakiś sprawdzony i szczerze mógłby mi polecić, z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzik123
H-pantoten jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiii
merz special

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brałam mertz, silicę, skrzypowitę i jeszcze coś. nic nie pomogło. zmieniłam anty tabsy i dopiero to pomogło.. ale znów zaczęło mi więcej wypadać i kupiłam ten ha-pantoten. mam nadzieję ze coś pomoże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze mowiac to kazdy
preparat witamionwy jest dobry,np tabletki z drozdzami humavit sa tanie bo ok.10 zl jest ich dzuo ok.200 szt,cala tajemnica dzialania polega naregularnosci bo przez pierwszych kilka tygodni organizm uzupelnia niedobory a dopiero pozniej zuzywa te witaminki na to zeby stwardnialy paznokcie czy wypieknialy wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jassimka
a biore belisse i zobacze jakie efekty beda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radical najleprzyi Ineov
ale kuracja nie może trwać krócej jak 3 miesiace !pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WÓWCZAS JEST SKUTECZNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj swietne dzialanie zarowno na skore paznokcie jak i wlosy ma cynk, mi np po witaminei a+e rosna bardzo szybko wlosy wiec rowniez warto dodac ja do kuracji natomiast witamina b compleks zapobiega wczesnemu siwieniu wlosow stale branie witamin daje bardzo dobre efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moim zdaniem ....
Potwierdzam, najlepszy jest cynk i tylko cynk. Swojego czasu bralam pelno tych witamin na wlosy i paznokcie ale od roku biore cynk i musze wam powiedziec ze szok wlosy zrobily mi sie grube i geste, paznokcie rosna jak szalone i do tego mam gladka cere. Takze naprawde gorąco polecam cynk tylko nie ten w malym zielonym opakowaniu Zinac czy cos takiego ten byl dla mnie beznadziejny organizm jego nie tolerowal dlatego od roku stosuje walamrka kupuje 100 tabletek i mam na ponad 3 miesiace a kosztyje ok 30 zl wiec naprawde warto. Tylko troche cierpliwosci bo na pierwsze efekty trzeba poczekac ok 5-6 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×