Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorota9999

suknia slubna-pomocy

Polecane posty

Gość dorota9999

Cześć Wszystkim Forumfowiczkom:-) Jestem tu od niedawna, i chcę się poradzić bardziej doświadczonych. Jest jakiś skuteczny i w miarę szybki sposób sprzedazy sukni ślubnej? Może znacie jakieś możliwości poza allegro, komisem przy salonie , itd. Buziaki. Miby mam typowy rozmiar, suknia w miarę popularna a tu nic i nic , wisi w szafie i czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pojecia ..
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota9999
dzięki dejzi69 , próbuje przez portale, allego , ale nic no zobaczymy, myślałam że znacie jakies stronki internetowe o których istnieniu ja nie mam pojęcia, bo az tak dobra w szperaniu w necie to nie jestem. Tak czy inaczej dzięki za odzew.A i z innego Topiku- Dejzi - powodzenia w przemianie:-):-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja:-) może tutaj? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3479381 wklej w posta link do sukni i może coś z tego będzie jest też taki topik: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3336473&start=360 jeśli topik spadnie na dół, to warto go podbić, tak, żeby był widoczny:-) i jeszcze jeden-bardziej na topie-tu dziewczyny pokazują swoje kreacje i chyba też jest tam mowa o sprzedaży http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3756573&start=90 no to 🖐️:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota9999
ulotna chwila- wielkie dzięki:-))) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na chwilę
Ja jak wybierałam sukienkę to najpierw przymierzałam w salonie, gdy znalazłam wymarzoną szukałam jej necie. Allegro, portale ślubne komisy wszędzie gdzie tylko wyświetliła mi się nazwa sukienki. Ważne dla mnie było zdjęcie panny młodej (najlepiej dużo zdjęć) w tej sukience + zdjęcie na modelce (bez zdjęć nie oglądałam) i cena, oraz to czy jest wyprana profesjonalnie. Mówię o tym żebyś wiedziała jak podejść do wystawiania ogłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na chwilę
dodam jeszcze że ja za sukienkę zapłaciłam 1/3 ceny, także nie przesadzaj z ceną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na chwilę
Ładna ta sukienka, przymierzałam ją ale nie było mi w niej do twarzy. Nawet moje wymiary masz :) Powiem tak...w stosunku do ceny sklepowej 1800 to nie drogo. Jednak przeglądając inne ogłoszenia w internecie można ją kupić po 1300 zł a nawet taniej. Sukienka którą ja wybrałam kosztuje 3000 w salonie, a odkupiłam ją za 1000 zł z welonem i biżuterią, a mogłam kupić jeszcze taniej za 650 zł ale już się umówiłam z pierwszą osobą i nie chciałam kręcić. Szukając zauważyłam że pewne ogłoszenia są już bardzo stare i ciągle aktualne więc jeszcze długa droga przed Tobą. Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Piękna suknia, fajnie wygląda na ostatniej fotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota9999
dzięki dziewczyny za wsparcie i rady:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reat
Moim zdaniem trochę za drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota9999
reat za ile Twoim zdaniem powinnam wystawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×