Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uleaa

Pomocy!

Polecane posty

Gość uleaa

Muszę natychmiast odstawić synka od piersi, bo niestety zaszłam w ciążę, ale on nie chce za nic w świecie pić mleka sztucznego - płacze, krzyczy, zaciska buźkę. Już nawet nie chce jeść kaszki. Dodam, że synuś jest przyzwyczajony do picia z butelki, bo odciągałam swoje mleko jak szłam do pracy. Nie chce nawet go pić z łyżeczki. Co ja mam zrobić? Serce mi chyba pęknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmhdhd
moze inne mleko? jakie mu dajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoswiadczon
a czemu nie mozna karmic jak sie jest w ciązy ? nie besztajcie mnie bo naprawde nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleaa
dawałam Bebilon i Bebiko. Lekarz mi zabronił, bo powiedział, że podczas karmienia wydziela się oksytocyna, która powoduje skurcze macicy i to może doprowadzić do poronienia lub do przedwczesnego porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoswiadczon
dziękuje za odpowiedz nie wiedziałam tego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedoświadczona nie martw się ja też nie miałam pojęcia. Autorko jedyne co mi przychodzi do głowy to sprobować jeszcze innego mleka.A ile ma synuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleaa
Synuś ma 7 m - cy. Wiem, że zbyt wcześnie zaszłam w ciążę, ale naprawdę nie wiem kiedy?, co?, gdzie? jak? Nie mogę sobie tego wybaczyć, najbardziej żal mi synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie wiesz jak się robi
dzieci :D skoro piszesz nie wiem co ,gdzie, jak itd itp. Mówi się trudno i żyje dalej .Żal jest mi Ciebie że sie nieźle namęczysz .Będziesz w zaawansowanej ciąży, źle się czuła a tu musisz się zajmować dzieckiem który już wszędzie wejdzie .Urodzi się maluch i musisz zająć się dwójką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja coreczka tez nie chciala sie odstawic i przejsc na sztuczne mleko. w koncu jednak podjelam decyzje jednego wieczoru ze musze to zrobic (po dwoch latach karmienia) i ze nie nakarmie jej piersia. Plakala plakala mi serce pekalo ale proponowalam jej tylko mleko sztuczne. Meczarnia trwala dobrych kilka godzin az w koncu chyba zrozumiala ze nie dostanie i glod ja zmusil do wypicia sztucznego mleka z butelki.Pamietaj tylko ze nie mozesz sie zlamac na tzw.ach troszeczke ja nakarmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci gratuluje, dzieci napewno beda sie pozniej dobrze dogadywac a nie mozesz odstawiac stopniowo? proponuje mleko nan - u nas w szpitalu wlasnie takie podaja dzieciom i nie denerwuj sie tak, bo to udziela sie dziecku ;) jednemu i drugiemu zycze powodzenia! \"Będziesz w zaawansowanej ciąży, źle się czuła a tu musisz się zajmować dzieckiem który już wszędzie wejdzie\" :-o nie ma to jak nie znac sie na rzeczy ale miec najwiecej do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie wiesz jak się robi
evi 22----Kochaniutka gdybym nie miała nic do powiedzenia to bym opuściła ten temat.Wyobraź sobie ze również jestem matką,więc wiem o czym mówie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleaa
Kupiłam Nan i nic, zmieszałam z moim mlekiem i synuś wziął łyka i zaczął płakać, zaciskał buzię i krzyczał. Nie mogę na to patrzeć. Próbuję ograniczyć karmienia w nocy, ale jest naprawdę ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×