Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niewiedzącaaaaaaaa

Co ile trzeba wymieniać wkładki sylikonowe w piersiach ??

Polecane posty

Gość Niewiedzącaaaaaaaa

Dużo się naczytałam na temat powiekszania piersi . Czy to porawda że po okresie 10 lat trzeba na nowo poddać sie operacji i wymienić stare wkładki ? czy cena zabiegu jest wtedy taka sama jak przy pierwszym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prutprut
tez sie nad tym tematem zastanawiam...a jak sie nie chce miec juz silikonow to...jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja mam silikony
Od ponad 3 lat już. Mam wsadzone Mentory z dożywotnią gwarancją. Jak pytałam co ile mam wymieniać mój Prof. powiedział, że nie trzeba wymieniać wogóle...........mam na nie dożywotnią gwarancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deska depreska
co to znaczy dozywotnia gwarancja? ze jak jednak cos sie stanie z implantem to ci za darmo wymienia? (jesli tak to pewnie i tak za zabieg placisz, tylko implant masz gratis)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA CHCE ROZWODU
OJ WY TO NIE DOCZYTACIE NIE DOWIECIE SIE TYLKO SIEJECIE PANIKE..WKLADEK SYLIKONOWYCH SIE NIE WYMIENIA! wymienia sie co 10 lat wkladki wodne, te sa tansze i wieksze ryzyko pekniecia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja mam silikony
Oczywiście, że gwarancja dożywotnia dotyczy implantów. Jakby była konieczna "naprawa gwarancyjna" to naturalnie, że za zabieg bym musiała zapłacić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiedzącaaaaaaaa
do "no ja mam sylikony " a ile płaciłas za operacje ? jestes zadowolona z efektu ? jaki miałaś rozmiar przed a jaki masz teraz? jak wyglądają blizny ??? są bardzo widoczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×