Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dggfsghfghh

Czy mogę wypić kawę w ciaży???

Polecane posty

Gość dggfsghfghh

Jestem w 7 tc. Czy mogę wypić mała rozpuszczalną z mlekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi w ciąży gin zalecał picie czarnej mocnej kawy ale ja miałam za niskie ciśnienie... Może lepiej skonsultuj to ze swoim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję rano zawsze kawkę z mlekiem z jednej łyżeczki , dodatkowo kupiłam sobie Inkę , smakowo bardzo podobna i z mlekiem pyszna:) Nawet jak zdaży sie sie wypić czasem dwie kawki z mlekiem dziennie to nic złego sie nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchareczka młoda
mój gin mówił (mam niskie cisnienie), że lepiej wypic kawe niż sięgnąć po tabletke przeciwbólową.Wiadomo, ze nie mozna przesadzać z jej ilością ( w końcu kawa wypłukuje z organizmu witaminy),ale jedna na pewnonie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie można wypic dziennie dwie małe kawki w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostaw przeszłość
tak, możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwazam ze mozna i jak wczesniej pilam 2,3 kawy dziennie naturalne,tak teraz pije jedna rozpuszczalna z mlekiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilam przez cala ciaze slaba kawe rozpuszczalna z mlekiem.Bardziej wygladalo to jak kakao:)Ale... pod koniec ciazy ogladalm program na"zdrowiu"gdzie gin sie wypowiadal ze jakies badania wykazaly ze picie kawy nawet slabej do 20tc moze doprowadzic do poronienia.Podobno 20% poronien to wlasnie wina kawy:-oNie wiem ile w tym prawdy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaruje sobie...
chyba jednak sobie podaruję, tym bardziej że mam zagrożona ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaruje sobie... - mysle ze powinnas spytac sie gina przy kolejnej wizycie.Naprawde nie chcialam cie nastraszyc pisze to co slyszalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję jedną kawę dziennie, z mlekiem. Ale w pierwszym trymestrze nie piłam... Lekarz mi nie zakazywał. po prostu nie chciało mi się... Ale na czas karmienia odstawiłam kawę. Piłam jedynie Inkę z mlekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed ciążą piłam hurtowe ilości kawy rozpuszczalnej. W ciąży stwierdziłam, ze jeśli nie będę miała takiej nieposkromionej ochoty to pić jej nie będę. I co się okazało? Kawa w ciązy mi śmierdzi i nie mogę jej pić. Chyba tak lepiej. Ale też nie należę do osób, które twierdzą, że kategorycznie nawet małych ilości nie można pić. Nie wolno pić ponad 2-3 filiżanki dziennie. Tak wyczytałam w książkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed zajsciem pilam ok 5 kubkow bardzo slabej kawy rozpuszczalnej tak samo w 1 ciazy jak i w tej pije 1-2 kubki kawy rozpuszczalnej do tego wlewam pol kubka mleka wiec jest bardzo jasna gin nie widzi problemow jak skoczylo mi w 1 ciazy cisnienie to przestalam pic a teraz czasami mam az za niskie i gin pozwolil :) przez to czuje sie lepiej jak nie wypije czuje sie slabiej i czasami boli mnie glowa, bo nieraz nie mam czasu na kawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wielką amatorką i smakoszem kawy, ale w I trymestrze kompletnie mnie odrzuciło...po 3 miesiącu, jak w zegarku, weszłam do kawiarni i znowu zapach kawy zrobił się wspaniały, myślę że można tak po I trymestrze 1-2 razy w tygodniu kawkę latte-czyli na kubek mleka, kropla espresso- wbrew pozorom, to jest najzdrowszy rodzaj kawy, woda pod ciśnieniem najkrócej idzie przez kawę, moc wcale nie największa... nie pijcie kaw rozpuszczalnych i bezkofeinowych, to sama CHEMIA!! szczególnie rozpuszczalne..... generalnie kawka to raczej tylko przy niskim ciśnieniu, bo maluchowi kofeina w ogóle nie służy. polecam też gotowanie (5-10min) sypkiej kawy zbożowej (np.kujawianka) z cynamonem, cardamonem, imbirem -pycha i zdrowsze na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×