Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasieńka253

Jak ubrać 6 miesieczne dziecko w słoneczne dni?

Polecane posty

Gość Kasieńka253

prosze o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak siebie. jeśli tobie ciepło w krókim rękawie to dziecku też. Jesli dziecko ma bardzo wrażliwą skóre to daj dłuższe rękawy i spodnie, ale z cieniutkiego materiału. Możesz zabrać dla pewności dodatkową bluzę , ale lepiej dziecka nie zapocić. w upały tylko body lub koszukla . To taki sam człwiek jak ty , kieruj się swoimi odczuciami. A pamiętaj o czapce ( cieniutkiej) na ostre słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kończy 6 m-cy za 2 tyg mniej więcej ;) i jak jest tak jak dzisiaj u mnie tj 23 stopnie to ma na sobie rampersa, czapeczkę przewiewną z daszkiem, skarpetki cienkie i to wszystko :) ale widuję też mamy które w takie dni przykrywają maluszki grubymi polarowymi kocykami, lub dzieci są w w sweterkach i na kurtkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przegrzewac...
to napewno do tego czapeczka-tj.kapelusik jakis i krem z duuuuza iloscia filtrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wy to widzicie.Alina F.
w samym pampercie i skarpetkach?a bluzeczki nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rampers to takie ubranko :D:D:D:D:D:D to taki pajac tyle ze bez stópek i czasami ma to krótki rękawek czasami długi :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dobrze rozumiem to taki bodziak tylko szerszy i z nogawkami ? No to był to nadworny letni strój letni moich dzieci. I fajny też do spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajkkhjf
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joku ;) dobrze rozumiesz :) ale teraz tez sa dopasowane i jak na dziewczynke przystało przeważnie moja ma jakies wyszyki lub inne odóbki na brzuszku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×