Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agness149

jeśli chodzi o płeć...

Polecane posty

Gość agness149

czy w 17 tygodniu ciąży u dziewczynki może coś tam jeszcze odstawać np.łechtaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness149
proszę odpowiedzcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zewnętrzne narządy płciowe u maluszka są widoczne ok. 16. tygodnia. Choć możesz mieć wrażenie, że to, co widać na ekranie USG, to tylko plamy, jednak ginekolog bez problemów pokaże Ci tę ważną część. Na wydruku jeszcze łatwiej będzie Ci to zobaczyć. Jaką masz pewność, że lekarz nie pomylił się w swojej ocenie? Cóż... Dziś pomyłki zdarzają się naprawdę rzadko. Prawdopodobieństwo błędu jest tym większe, im wcześniejsza ciąża i im bardziej przestarzała aparatura USG. Jeżeli maleństwo w łonie akurat tak się ułoży, że nie będzie widać narządów płciowych, lekarz oznajmi, że trudno rozpoznać płeć. Podobnie się dzieje, gdy pod sercem nosisz dwojaczki czy trojaczki – zdarza się, że jedno z dzieci zasłania narządy innego."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness149
czy są dziewczyny doświadczone tym przykladem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness149
pleaseeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas plec w ciazy gin stwierdzil w 16 tygodniu i sie nie pomylil teraz plec znalismy juz w 13/14 i poki co nic sie nie zmienilo a plec potwierdzilo 2 innych ginow za to mojej szwagierce na usg zawsze wychodzil syn a urodzila sie corka :) ale jej gin slynela z tego ze sie myli idz do innego gina jak masz watpliwoscie, ale wg mnie jezeli widzial dziewuche to raczej tak jest ;) ja w 16 tyg dokladnie widzialam \"sterczacy pedzel\" :) nie mialam watpiwosci ze to siusiak a nie cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie równiez mówiono ,że bedzie syn a urodziłam córke.Dlaczego?Dlatego,że u dziewczynek bardzo często sa bardzo opuchniete wargi sromowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness149
no tak, oto chodzi, że widział chłopaka, tzn. trzy kreski i cos malutko wystającego,nie wiem..? może sie mylił bo jest z tego znany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 33tc miałam USG 4 D i mam nagrane jajka i ptaszka,widac jak na dłoni.A urodziłam córkę,tyle że moja mała miała naprawde spuchniete wargi zaraz po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness149
ładnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness149
czy ktoś jeszcze mi napisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness149
czy to byl chłopiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness149
ja widzialam na pewno na gorszym sprzęcie,nie mam niestety zdjęcia, ale to co widzialam wyglało trochę inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widac ktores ze zdj? bo mi zadne sie nie otwiera :-/ tak to byl chlopiec ;) i gin sie nie pomylil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness149
działają dwa,u mnie było widać trzy kreski w tym środkowa była najdłuższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u corki widzialam takie cos w stylu buleczki a napewno nic nie sterczalo miedzy nogami tak jak w przypadku syna zreszta z corka mialam usg w kolorze i bylo bardzo dobrze widac ze pod pupa nic nie wystaje ;) jak masz watpliwosci idz do innego gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness149
mam wizytę na dobrym sprzęcie 11 czerwca, tzn trochę łudzę się ,że się pomylil bo mam już 2 gagatków i przydałaby się córeczka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie mialas usg? bo ja w 16-tym zeby sprawdzic plec mialam dopochwowe a tak zeby obejrzec malucha przez brzuch na polowkowe wybierz sie na 3d i bedziesz wiedziala napewno czy cos sie zmienilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jak to jest, ja w domu mam syna i tez bardzo chcialam teraz corke ;) najwazniejsze ze dziecko jest zdrowe, a 100% pewnosc mozna miec po porodzie dopiero zreszta 17 tydzien to tez dosyc wczesnie na okreslanie plci, wiec wszystko jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness149
bylam w szpitalu od ręki zrobił mi mój lekarz bo bylam bardzo niecierpliwa,normalny stary przedpotopowy sprzęt. Tak w czerwcu mam 3D usg połówkowe,liczę już na 100% pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness149
no może nie 100%..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness149
miałam usg przez powłoki brzuszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kazde usg mialam na dobrym sprzecie u znanego gina - duzo o nich w internecie zreszta kazdy mi i tak mowil ze na takim etapie ciazy kazdy gin moze sie pomylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness149
oby.. bardzo na to liczę,ale bardziej sie nastawiam na chłopca,mniejsze rozczarowanie potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedlugo sie sama dowiesz :) na lepszym sprzecie wszystko lepiej widac :) moze gin sie pomylil, zycze corki i zdrowego bobasa chlopcy tez sa fajni :) a maz pewnie jaki dumny ;) moja sasiadka ma 3 synkow wlasnie i jej meza wszyscy w okolicy chwala ze takie przedluzenie rodu itp a on po urodzeniu trzeciego syna chodzil dumny jak paw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness149
haha,świetna odpowiedź! dzięki, mąż może się cieszy,ale ja chcę córeczkę( najwyżej będzie następna (-; dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie na to ze
gin mi w 12 tygodniu powiedzial,ze to chlopiec....a ja mu mowie,ze to niemozliwe juz siusiaka wypatrzec,a on mowi,ze jest pewien :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agness149
17 tydzień- rozwój narządów płciowych kiedy się kończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×