Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość la la la luna

kiedy wam staje?

Polecane posty

Gość la la la luna

w jakich sytuacjach staje facetowi? to znaczy, to oczywiste ze jak juz lezy z kobieta w lozku, ona go piesci... ale chodzi mi o takie codziennie sytuacje. np. kiedys ktos powiedzial ze jak zobaczy jakas laske to mu od razu staje... a inni to wysmiali. czy jesli np dziewczyna usiadze chlopakowi na kolana to mu od razu staje? czy kiedy go dotknie w jakies inne miejsce niz penis? albo wlasnie czy jak zobaczy jakas fajna dziewczyne na ulicy, ktora ma duzy biust i kreci tylkiem? panowie, kiedy wam staje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikasek132
kiedy np dotkne jakas fajna dooopcie moim penisem, chocby przez spodnie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaaaaaaaaaaa
tu żadnemu nie staje bo nic nie piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaaaaaaaaaaa
nie dają rady,pewnie ledwo doczłapią do komputera:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staje wtedy kiedy facet
jedt podniecony i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy od faceta i jego fantazji pod tym względem Sa faceci że podniecaja duże cycki a sa tacy że małe Schylenie sie laski i z tyłu ogladanie jej pupy jest podniecające dla faceta i może stnąć zależy to jeszcze od wieku faceta jak jest prawiczek i ma fantazję to stanie jak jest starszy to może opanować nie koncentując się na doznaniach seksualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staje wtedy kiedy facet
kiedy jest podniecony a nie kazego podnieca to samo glupia babo myslisz ze jak zobacze na ulicy tleniona blondyke z duzym biustem to mam wytrysk odrazu? bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie___________
Wystarczy ze powiem cos zbereznego do meza np co mu zrobie jak bedziemy w domu i mu staje hehe czesto mu tak robie np w miejscach publicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czytałas wypowiedz poprzednią to temu facetowi napewno nie stanie bo jest tak zakompeksiony że za jakiś czas bedzie impotentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la la la luna.
a ten kutasek to własciwie jakwyglada bo ciekawa jestem , mama mi soc mówila ale tak w zyciu to nigdy nie widziałam no bo takie duze jak u mojego taty to chyba nie moga być ??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ublot
poniewaz nogi kobiet widzi sie w lecie bardzo czesto . JAk cos jest caly czas odkrywane to nie działa tak na zmysły . DLatego laska w mini moze byc podniecajaca ale nie na tyle by dostac erekcji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rariennnna
chcialabym podniecic pewnego chlopaka ktory mi sie podoba:P oczywiscie nie bede sie przy nim obnazac czy wypinac pupy ale czy zachowanie tez moze byc na tyle podniecajace zeby mu stanal? no bo jesli na mnie spojrzy i mu stanie to wtedy bedzie na mnie patrzal jak na dziewczyne a nie tylko kumpele :) no wiec co zrobic takiego delikatnego zeby go chociaz podniecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ublot
a czy jesli np sie nachyli i widac jej troche piersi lub stanik... oczywiscie ze moze stanac . JEdnak jest sytuacja inna gdy laska na przyklad nie by od niechcenie otrze sie o ciebie swoim ciałem .DOtyk tez moze wywolac erekcje np gdy w autobusie podczas hamowania laska uderzy tylkiem albo piersiami w faceta stojacego za nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietaj rariennnna najseksowniejszy organ u dziewczyny to mózg, jak chłopak zobaczy ze masz rozum to od razu zechce byc z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ublot
byc na tyle podniecajace zeby mu stanal a dlaczego chcesz zeby mu stanął ? MAsz na niego ochote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zacznij mu obciagać albo cos bardzo trudnego dla ciebie, ale spróbuj - Poztaraj sie powiedzieć cos madrego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcvv
hej no co tam spicie jak to w koncu jest , kiedy facetom staje k.utas ?? bo juz sama nie wiem ? jak zobaczy cycki dupe albo cipe albo jak baba sie odpowiednio wypnie czy pokaze rowa . Sciagniesz nizej spodnie tak ze ci widac rowa z tylu i to wystarczy . ALbo otrzesz sie o jego ptaka dupą na przyklad w tramwaju . MOzesz tez usiasc mu na kolanach . MEtod na erekcje jest sporo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla niektórych facetów sa dziewczyny małoseksowne i nie muszą być wcale brzydkie i sa też sliczne ktore też są mało seksowne i taki facet patrzy na nie nie jako obiekt seksualny a koleżeński. Kokietowanie faceta w pewnych sytuacjach może go podniecic i doprowadzic do erekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamo
no wiec co zrobic takiego delikatnego zeby go chociaz podniecic? rozepnij mu rozporek idz za nim do ubikacji i potrzymaj go za jaja jak bedzie oddwał mocz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcvv
ja to przewaznie rozpinam rozporek i ssię zawsze skutkuje jak dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rariennnna
ale to nic nowego tak to zawsze robie, myslałam o czyms specjalnym , jakies pomysły ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikzeo
a ja mam pytanie co sprawia ze kobieta robi sie mokra ? DOtyk i slowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcvv
ale to nic nowego tak to zawsze robie, myslałam o czyms specjalnym , jakies pomysły nie .FAceci to wzrokowcy i dotykowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×