Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość la la la luna

kiedy wam staje?

Polecane posty

Gość vcvv
mozesz tez slowami ze masz na niego ochote i cie podnieca jego tylek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcvv
powiedz mu ze ma niezly tył i chetnie bys sie z nim przespała . MOzna tez slowami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcvv
my z rysiem to takie 2 wariaty jak ja mu tylko powiem że kreci mnie jego fujara to on zaraz chce żebym go zaruchał- wariat co nie ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcvv
a czy wzrok moze podniecic? sposob spojrzenia? usmiech? chodzi tu o prawika Umiech poprawi humor ale nigdy nie podnieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczki to dość skomplikowani osobnicy Latwo można zrazić ale też łatwo podniecic zależy od jego psychicznego nastwienia do kobiet.Raczej z prawiczkiem należy delikatniej ,można go podrajać np. przpadkowo po schyleniu się,na krótko pokazac wypiętą pupę z lekko rozchylonymi nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcvv
dokładnie upusc cos i schyl sie przed nim wypinajc sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcvv
zaloz gleboki dekolt i przypadkowo schyl sie rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaaaaaaa
sex jest zdrowy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to go nie prowokuj do tego żeby sie podniecał ale rob to delikatnie i tak żeby nie wyczuł że to robisz dlatego że chcesz z nim seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miokk
a kto powiedzial ze bedzie cie raktowal jak laske do zaliczenia tylko .Jezeli mu sie podobasz to oprocz tego mozesz liczyc na cos wiecej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak on jest nieśmiały to ty musisz go troche sprowokować ,dlatego doradzam ci szybkiego caluska na pożeganie w usta wiesz takie musniecie jego ust i zobaczysz co dalej bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ci powiem prawdę nie jestes w jego typie i traktuje ciebie nie jako kobiete do seksu a tylko jako kumpele.zdarza sie to dość często Miałem taka ktora chyba miała n mnie ochotę ale ja nie i nawet poprawiała sobie przy mnie rajstopy jak szła siku to nawet nie zamykla drzwi traktowałem jaka kupelę az w koncu poznała faceta a ja dziewczyne i roztaliśmy sie w chodzeniu razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemko12
mi staje jak dotkne komuś dupci nawet przez spodnie a potem np w kolejce pcham penisa coraz mocniej tej dupci albo jak dziewczyna mi mica przez spodnie robi takie podniecające gesty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paryżanka
mój facet od jakiegoś czasu długo dochodzi ja jestem zadowolona bo wreszcie mam orgazm wcześniej od niego ale zadaję sobie pytanko co jest tego powodem czy już go nie pociągam albo myśli o innej lub ma kogoś wcześniej było tak że trzy razy ruszył i było po wszystkim może mi podpowie jakiś doświadczony pan co może być tego przyczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulciaaa23
No właśnie ja niektórych facetów nie rozumiem xD mój chłopak nie jest prawikiem zdarzyło mu sie raz i to ostatnio 2 lata temu! a ostatnio codziennnie z nim chodze na basen i zawsze mu staje jak tylko wezjde z nim do wody... bo tak jak jest normalnie w spodniach to nie zauważyłam no chyba że jest ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwetta30
ja pitole ale temat. Seks jest w głowie. Czasami sa niekontrolowane ruchy-owszem, ale pomijam ta kwestie. Staje jak facet CZUJE BLUESA :D wracam do arabskiego..Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZET
A mi staje jak mi się chce lać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranny chłopak
Facetow i zawsze rano stoi jak sie przebudzi, do czasu az zrobi siczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potulny miś
jak zobacze kawałek cycuszka to już mi twardnieje. A jak lasce szorty się w szparke wpijają to odlot... Jak jej przedziałek z tyłu troszkę widać znad paska...też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staje konkretnie
mnie zawsze staje ,jak tylko słyszę,nawet przypadkowo,jak ojciec dyrektor w swoim radyjku podaje numery konta do wpłat na te jego wiekopomne dzieła.Tak mi od razu staje ,robi się niesamowicie twardy i wielki ,że z nerwów bym mu najchętnij w ten głupi łeb nim zapird..lił,dopiero by mi opadł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś to wystarczyło
jak laska pokazała kolano i już był kłopot jak się zamaskować. Na szczęście ten wiek już minął i panuję nad swoimi reakcjami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urnus
mi staje jak widzę jakąś sexowną laskę która wypina tyłek lub pokazuje cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urnus
mam 13 lat i już bylem w łóżku z taką jedną taką ładną laską zrobiła mi loda i przez 3 godziny nie chciał przestać stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urnus
jak któraś z dziewczyn chce poderwać jakiegoś chlopaka to niech mu to np. powie lub zademonstruje idąc za nim do łazienki i sie przed nim rozebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi staje
Mi staje np jak dziewczyna jest ubrana w leginsy w panterke i baleriny i jakis dobry stroj na gorna czesc ciala, tedy mi staje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm no ciekawe jak to
jak to dziala?? ja jestem naturystka i przez te wszystkie lata spedzajac cale wakacje w otoczeniu tysiecy nagich ludzi ANI RAZU nie widzialam zadnej erekcji :( . a tu panowie pisza, ze im staje na widok dekoldu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stojak niezły
mi niestety staje także na plaży niekoniecznie dla naturystów, kiedyś mnie jedna zabrała na plaże dla atyrystów, to tylko problem przez to mieliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×