Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość la la la luna

kiedy wam staje?

Polecane posty

Gość Remek 91
1. rano zawsze mi staje 2. gdy widze zarys piersi dziewczyny w autobusie 3. podczas czytania blogu JA I MOJA PIELĘGNIARKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chobnag
W te lipcowe upały chodziłem opalać sie na ławce w parku.Mimo że miałem bawełniane majtki pot ciekł mi po jajkach.Na sąsiednich ławkach też opalali się ludzie ,a niektóre panie w zwykłych stanikach.Pomyślałem po co mam się męczyć.Tylną część majtek zsunąłem poniżej pupy, tak że jak usiadłem jajka miałem na ręczniku,a z przodu zarost do połowy odsłonięty.Teraz wiejący wiatr chłodził mnie praktycznie całego.Była cudowna swobodna atmosfera.Mały jakoś dziwnie się naprężył Któregoś razu jak tak siedziałem,i nie było nikogo ,przód majtek opuściłem poniżej małego i oparłem na zewnątrz.Siedziałem tak dłuższą chwilę z delikatnie naprężonym.Z daleka ktoś nadchodził,więc podciągnąłem przód majtek.Na drugiej ławce z boku usiadła starsza brunetka w zwiewnej sukience.Czytała gazetę i śmiało zerkała w moją stronę ,w moich majtach zrobiło się ciasno.Podciągneła sukienkę wystawiając do opalania piękne nogi. Wtedy ja znowu opuściłem przód.Brunetka dalej zerkała z aprobatą.Zrobiło się gorąco i jakoś bezwiednie oparłem małego na zewnątrz jednocześnie poprawiając .Wtedy naprężył się prawie całkowicie.Podbijałwm go na jednym palcu.wtedy stanął całkowicie.Brunetka dodadkowo rozglądała się na dwie\strony patrząc zapewne czy nikt nie przeszkodzi mojej zabawie. .Odsłonięta gałka na moim stojącym pręcie zaczęłą ronić łzęMiałem coraz większą przyjemność z tej sytuacji i brunetka pewnie teżPrzesuwałem wolno skórę w pionie i bujałem na boki.Naprężenie naciągnęło różowy pierścień maksymalnie .Wtedy chciałem wychamować ,ale mogłem zrobić tylko jedno,odchylić [wtedy już ]k****a od pionu do przodu .Opalałem sie jakiś czas jeszcze ze stojącym [na szczęście nikt nie nadchodził] i pani mogła się delektować widokiem.Przyznacie panie że była to ciekawa spontaniczna sytuacja kiedy mi stanął i stał dalej [zmoją delikaną pomocą]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi staje gdy na plaży widzę fajne laski. Mam dużego i jeszcze w dodatku jak się podgrzeje to szok. Nie mogę się ruszyć :) Nie wiem czy mam się wstydzić czy być zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ogoniasty
z reguły rano, wtedy jest najtwardszy podczas oglądania zdjęć (albo filmików) seksownych lasek gdy czytam wypowiedzi seksuolożek nt. funkcjonowania męskich genitaliów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys na plazy mi stanal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość121212
Mi staje jak se walę konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to normalne jak w wieku 12 lat staje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wacek
Mój Wacek podnosi się na baczność jeżeli widzi seksowną laskę w mini lub pokazuje stringi, gdy lekko rozchyli nogi wówczas wacek reaguje. Byłem kiedyś na przyjęciu w hotelu pewnej firmy spożywaliśmy jakieś jedzenie , naprzeciwko mnie siedziała dość ładna dziewczyna po chwili poczułem jak dotyka mojej nogi , ja dotknąłem też ona zaczęła podnosić nogę coraz wyżej aż dojechała do wacka oczywiście przez spodnie, wacek jak wacek stanął przed dziewczyną na baczność, pokazała mi na migi bym zsunoł zamek od rozporka , zrobiłem to zaczęła go masować też drugą nogą , ja siedziałem jak na szpilkach i rozglądałem się czy nikt nie zauważy , oczywiście nikt nawet nie pomyślał co ona robi . Efekt był taki że spuściłem się na jej stopę i palce u nóg , zrobiło mi się gorąco i błogo musiałem powstrzymać głos i mimikę twarzy . Ona nogę wytarła chusteczką i nadal kończyła posiłek. Musiałem na parę godzin opuścić hotel , ponownie wróciłem na salę i zatańczyłem kilka kawałków a że byłem kiedyś zawodowym tancerzem więc upatrzyłem która pani ma dobre poczucie rytmu no i wyszło że moja znajoma z pod stołu , po tańcu zaproponowałem by przyszła do mojego pokoju , zgodziła się chętnie , no i po prysznicu było mocno erotycznie i dałem wszystkie moje siły by była zadowolona z mojej pracy nad nią . Po upojnych igraszkach i po rozmowie (skracam maksymalnie) okazało się że to moja koleżanka z liceum , chodziliśmy razem do jednego liceum , ona mnie poznala ja niestety nie minęło 15 lat . W pracy jej nigdy nie spotkalem a pracowaliśmy w jednej firmie tylko ona w innym mieście . Taką to miałem przygodę ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz mi stanol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwal se konika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×