Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taiannnnnne

koszmar 2-letniej dziewczynki

Polecane posty

Jania wzorze do naśladowania - a raczej kretynko o zawyżonej samoocenie - jak byś umiała czytać ze zrozumieniem, to byś dostrzegła, że to było moje pobożne życznie a nie stwierdzenie faktu. Wskaż mi, gdzie napisałam, że dzieci nie cierpią! Zanim otworzysz morde i napiszesz zastanów się 100 razy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co druga to mądrzejsza.... Nie rozczulajmy sie nad tym co sie stało ...Aniołek w niebie mam nadzieje matka w pierdlu i tyle zasługuje na komentarz ....smutne tragiczne po co to roztrząsać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam we wloszech i moj syne ma 3miesiace.. ok matka byla zestresowana , jest nauczycielka nie byla przyzwyczajona to tego ze dziecko wozsi ze soba i zapomniala zawiezc ja do baby sitter... ale do cholery.ja zostawilam kilka razy malego z babcia zeby isc na silownie.. ale kurcze co jakies pol godziny myslalam o nim :çco danielek robi, czy jadl czy spi?? jak to mozliwe ze przez 5 godzin nie przyjdzie ci na mysl dziecko.. przeciez gdyby o nim pomyslala to by sobie przypomniala ze ja w samocho9dzie zostyawila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale zeby matke do wiezienia.. moim zdaniem ta kobieta zeswiruje teraz.. przez nia umarla jej corka.. powiesi sie albo cos. a slyszalyscie sie o COgne.. Anna maria FRanzoni cos wam mowi.. jakies 7 lat temu kobieta dzwoni na pogotowie ze jej dziecko jest zakrwawione i nie oddycha.. maly samuele ( 2 lata) zostal zatluczony na smierc w glowe.. matke oskarzono o morderstwo.. procesy rozne trwaly az doi dzis.. chyba z 2 tygodnie temu oglosili ostateczy wyrok : matka jest winna.. zabila dziecko a potem jej umysl usunal ten fakt ze swiadomosci tak ze ona sama plakala zaklinajac ze tego nie zrobila.. ma jeszcze 2ke innych dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie chce czytac i souchac o tych biednych dzieciach bo sie zle czuje i plakac mi sie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×