Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ja już po obiadku i tak się objadłam, że muszę siedzieć, bo inaczej coś mi się uleje. Sikorka do dobrze,że u Was wszystko dobrze. Monia współczuję zgagi spróbuj jeszcze sok z cytrusów. Up udanego świętowania. Szklana Twój mężuś to naprawdę kochany jest, że tak na paluszkach chodzi. Ja na razie nie mam problemów ze snem, tfu, tfu ale jak już wcześniej mówiłam kręgosłup znowu mnie boli. Bawcie się dzisiaj dobrze na spotkaniu ze znajomymi. Mój kochany już wrócił, zjadł obiadek i teraz drzemie sobie. I mnie też jakaś śpiączka dopada. Znów weekend i mało się udzielacie na forum. Same imprezki, wyjścia ze znajomymi, tylko pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGMIK, wielkie dzieki za przepis .W moim miescie jest pizzeria ale wyobrazcie sobie ze nie ma pizzy z sosem pomidorowym.Wcale.Zapytalam jak to tak.No tak-odpowiedz.Mozna zmieszac ketchup z majonezem i polac na wierzch.Ot i juz.Ciasto tez koszmarne.Troche drozdzowe troche francuskie.Wogole malo smaczne.Bylismy dwa razy i powiedzielismy sobie DOSC!. Fajnie mam w domku bo mi Aligator pomaga .Starl wszystkie produkty i wspieral mnine mentalnie w robieniu ciasta.To jest bezscenne . UP-83, co do fiszbinow to juz dawnon zrezygnowalam. Plecam bez i bawelne. Nie ma co sie mieczyc.Wkoncu to tylko ciaza. Szklana dzieki za dobre checi.Juz zrobilam :)nie zeby rewel ale jak na pierwszy raz to calkiem calkiem.Udanego wieczorku ze znajomymi. Sikorka, najwazniejsze ze jest ok :). Ja dzis tez spanko i obijanko.Kupilismy sobie Bonda 007 na DVD i ogladalismy.Nic rewelacyjnego...Moj Aligator bardzo chcial kupic no to co mu bede bronic.Niech ma za te soki kazdego dnia. Milego wieczorku Dziołchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGMIK, wielkie dzieki za przepis .W moim miescie jest pizzeria ale wyobrazcie sobie ze nie ma pizzy z sosem pomidorowym.Wcale.Zapytalam jak to tak.No tak-odpowiedz.Mozna zmieszac ketchup z majonezem i polac na wierzch.Ot i juz.Ciasto tez koszmarne.Troche drozdzowe troche francuskie.Wogole malo smaczne.Bylismy dwa razy i powiedzielismy sobie DOSC!. Fajnie mam w domku bo mi Aligator pomaga .Starl wszystkie produkty i wspieral mnine mentalnie w robieniu ciasta.To jest bezscenne . UP-83, co do fiszbinow to juz dawnon zrezygnowalam. Plecam bez i bawelne. Nie ma co sie mieczyc.Wkoncu to tylko ciaza. Szklana dzieki za dobre checi.Juz zrobilam :)nie zeby rewel ale jak na pierwszy raz to calkiem calkiem.Udanego wieczorku ze znajomymi. Sikorka, najwazniejsze ze jest ok :). Ja dzis tez spanko i obijanko.Kupilismy sobie Bonda 007 na DVD i ogladalismy.Nic rewelacyjnego...Moj Aligator bardzo chcial kupic no to co mu bede bronic.Niech ma za te soki kazdego dnia. Milego wieczorku Dziołchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.mama juz pojechala czekam na meza .nie czytalam was jeszcze ale pod wieczor wszystko nadrobie. mialysmy fajnie spedzic czas to fajnie bylo tylko w piatek a w sobote pojechalysmy do supermarketu zuparkowalismy i poszlismy na zakupy wracamy i ktos za szyba zostawil kartke z numerem rejestracji od osoby jakiejs i ze nas stuknela lekko wprawdzie tylko lakier jest nadrasniety z tylu no ale ten ktos uciekl no i siedzimy w aucie bo myslimy co robic czy na policje dzwonic potem ktos do nas puka ze mamy flaka w przednim siedzeniu ja pierdziele i znow nie wiemy co robic.dzwonilam do serwisu (nie mowie perfekt po niemiecku) ale okazalo sie ze nie mama nie ma tego odplaconego zeby przyjechal ktos i zmienil kolo trzeba by samemu zaplacic wiec mowie ze sie zastanwoimy i oddzwonie.na szczescie zaczepilam 2 facetow i nam zmienili kolo bo w aucie bylo to zapasowe .potem poszlismy do fryzjera wszystko oczywiscie w stresie i zgubilismy ta kartke z tym numerem kto nam auto obil szkoda gadac ogolnie weekend mialysmy do dupy i pelno stresu az dzidzius pewnie odczul .moja mama za kazdym razem co do mnie przyjedzie to jakis pech ma ostanie dwa razy do mandaty dostala bo za szybko jechala.niech sie juz skonczy ten glupi weekend .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole to zapomnialam wam napisac ze sie okazalo ze moj dziadek ma straszne dlugi .nie wiem jak mogl tyle pobrac gdyz emerytury mial ok 4000 zl i jeszcze kase z polowy duzego 6 pokojowego mieszkania a zyl ez swoja druga zona (moja babcia umarla )z jej emerytury i ponoc swoja mial tylko dla siebie .codziennie wysylal totolotki za 100 zl i pelno kredytow chyba bedzie z 100 tys zlotych.najlepsze to to ze trzeba sie teraz do 6 miesiecy wyrzec spadku bo trzeba bedzie te dlugi splacac.ciekawe kiedy ja to zrobie gdyz mialam zamiar dopiero na czerwiec jechac do Polski.najlepsze to to te rodzinka myslala ze bedzie spadek tak jak po babci a tu taki walek ja na nic nie liczylam i nic nie chcialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia130285
hej dziewczynkia ja znów tak z doskoku,ale czytam wszystko na biezaco;)Monia jesli chodzi o zgage to ja juz od dwoch mc sie męcze.lekarz przepisal mi mleczko o nazwie gelatum Aluminii Phosphorici.Kupisz go w aptece bez recepty kosztuje ok7 zl,smaczny w smaku i przeznaczony dla kobiet wciąży. Mnie pomaga a dobre,tez sprawdzone przezemnie sa migdaly -orzechy migdałow.ja sobie od piatku leże bo mi sie ujście otworzylo a do tej pory bylo wszystko ok...samopoczucie,wyniki badan bardzo dobrze i nagle okazuje sie ze jesli nie chce wczesniej urodzic musze calkowicie zmienic tryb zycia.Wiadomo ze dla maleństwa zrobie wszystko ale strasznie sie martwiw...pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia130285
Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......28......25.01.09.. ... +8,5/córcia karenk..........33....łódzkie...........25.. ...28. 01.09........+7/synek Kluska=)........26....łódzkie..........28...02.02.09... .+9/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25....31.01-04.02.09 ........synek gryzmoł........30....Warszawa.......17.....01.02.09. ...................? igmik............26....pomorskie.......28....01.02.09.. .........+6/Pola piksip...........29....śląskie.........27.....01.02. 09..........+4,5/córka LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09...... +1,20..synek belucci.........28...niedaleko wawy.. .20....?.02.09......+4...synek i ? sabotażystka….30.....warszawa.....19.....02.02. 09....................? kasiula29.......29....Frankfurt........28.....02 .02.09........+5...synek gruel............20....East Kilbride....18.....02.02.09.............+3 .....? fusyta......33....podlaskie.......28.....02.02.09 ....+17!!!/babsztylek *iwonka*......28....lubelskie..........27.....02.02.09.. ....+7..córeczka Monia...........22....lubelskie.........28.....04.02.09. ......+10...córcia claribelka......21....lubuskie..........21.....04.02.09. ............synek? rosołek.........26....lubuskie.........29.....05.02.09. .....+5/córeczka agnesita........20....śląskie...........17.....05.02.09. .......+3 /synek Karella.........27....mazowieckie.....25.....06.02.09.. ......+7 ..Jaś ? LafyTaffy.......24...kolbuszowa......18......07.02.09... ..........synek Szklana Głowa.27...mazowieck......28..... 07.02.09....+12!/córeczka katia-84........24....małopol./Krk....27....08.02.09.... ..+3,6/Ola malinova......35....śląskie............27......09.02.09 ........+7 córcia? Mia 82.........26....podkarpackie....28..... 09.02.09......+6 / córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..28...ok.09.02.09.... .+6/synek Andzia1234...31....warszawa........21.....09.02.09..... .+6/córeczka Mama3.........39....świętokrzys......27.....10.02.09 ......+5/córcia Olka_..........28......kuj-pom..........28......10.02.09 ...........+7,5 /? adulka.......31....podkarpackie.....28....11.02.09. . ..+12 /córeczka asia 26 łódzkie..26...łódzkie..........22.....11.02.09.....+3/córecz ka Ewi785.........30....Lubuskie..........15...... 6-12.02.09................? lamamma......30....Pomorskie.........19......12.02.09... ...Mania/ek? helka...........30....mazowieckie.... 16......14.02.09....................? *Iskierka*......28....wlkp...............23..... 14.02.09........+3/synek Wazka.........29....Rosja.............27......14.02.09 ....+11/Malyszka julka2384.....24.....lubuskie..........26.....15.02.09 ............+7/syn doddotka......25.....wielkopolskie...26....12.02.09.. .......+10..synek Nadia277.......27.....śląskie...........27....15.02.09 ..........+7/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........27.....16.02.09........+11\co rcia PrzyszlaMama23...MannheimDE..... .27..16.02.09..+7/Niespodzianka Habcia..........23.....małopolskie.......19....17.02.09 ......+1,5/synek Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..27....18.02.09... ..+6/Nadine balbiina ........23 ....Częstochowa......27....18.02.09......+5/Kacper kasia130285...24....małopolskie........27.....21.02.09.. ...+5/Sebastian Kathey............27....Warszawa.....25.....22.02.09.. ...+5/córeczka kamasutra......21.... wielkopolskie.....27....23.02.09.......+13/synek dota25..........29.....pomorskie.........21.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........17.....25.02.09. ..........+3...? Zabajona.......31.....warm.maz.......24.....26.02.09.... .....+6/synek konwalia9......28..... Dublin.............24.....26.02.09........+3synek up-83...........25......Kraków..........26......26.02.0 9........+8/synek monis30........29.....Warszawa........25......27.02.09.. ....+9/Agusia myszkinson.....26....Gdańsk.........22.....28.02.2009... .+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień niedzielny dobry Przyszła z tym autem to się weż nie przejmuj. To tylko samochód. Pomyśl, że z tobą i maluchem wszystko ok i tego się trzymaj teraz a nie zamartwiaj się odtartym lakierem. Często słyszy się takie akcje jak z twoim dziadkiem. Zawsze mnie to fascynuje zawodowo. Jakie ludzie mają sekrety, jak często odbiegają od naszych wyobrażeń a dopiero gdy już ich nie ma wychodzi prawda i nawet nie można ich już o to zapytać. Kasia - cholerka. Jak będziesz leżeż to sę poprawi czy już do końca ciąży musisz leżeć i wytrwać do jakiegoś określonego bezpiecznego tygonia? Poszłaś po prostu na wizytę i się okazało czy czułaś coś? Trzymam kciuki żeby wszystko ci się pozamykało :( Ja wczoraj byłam na urodzinach, znowu inni znaojomi kolejne pytania i dotykanki brzucha a ja z uśmiechem jak pani w okienku informacyjnym. Nastepnym razem na bank napiszę sobie kartką i spróbuja pogadać o czymś innym niż dziecko :) Bo z kobietą w ciąży to można tylko o dzieciach... Najlepsze są te dziewczyny co już mają dzieci. Znam przebiegi porodów około 8 kobiet po wczorajszej imprezie. A poszłam się wyluzować i pobawić :)) Mój m robi sniadanko i mamy dziś leniwy dzień. Uwielbiam. Dla was również miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry bardzo. Przyszla, niezła kabala wyszłaJestem w szoku.Jak 80letni czlowiek moze narobic takie długi....Przy takiej emeryturce.Normalnie ktos go w konia robil i wykorzystywal jego nieudolnosc.Normalnie nie przychodzi mi inne wyjasnienie.To sie macie. Samochod tez niezly problem.Dobrze ze sama nie wpadlas na zmiane tego kola. Zycze Ci aby wiecej nie przytrafilo Ci sie nic niedobrego. \'Kasia, odpoczywaj i lez.Musimy dbac o nasze szyjki.Mam nadzieje ze masz zwolnienie. Ja dzis mam dzien spiocha.Spie i spie, i spie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tam autem nie przejmuje tylko mama bo to jej auto a ona jest taka nerwowa.co do dziadka to chodzil na totolotki i do casyna ta jego druga zona nic nie wiedziala o kredytach ja nie wiem jaki banku udziela tyle kredytow 80 letnim dziadkom i jeszcze bez wiedzy malzonkow czy rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, przyszla -przykro mi z powodu dziadka, to rzeczywiscie macie sytuacje niewesola.Chcial pewnie pomnozyc sobie majatek a wyszlo odwrotnie... autem tez nie ma co sie przejmowac i tylko cieszyc sie, ze cos powazniejszego sie nie stalo. kasia130285 - napisz cos wiecej, u mnie lekarz stwierdzil ze ujscie jest luzne, ale nie zalecil mi lezenia, sama troche zwolnilam tempo ale moze jest cos czego w ogole nie powinnam robic? Monia - ja biore na noc jedna tabletke Rennie i jedna rano. Jak narazie pomaga. Do tego poduszka do spania bardzo wysoko. Odnosnie aut, nigdy nie mialam z tym problemu a teraz troche obawiam sie prowadzic, zwlaszcza jak musze jechac sama w troche dalsze trasy. Nie wiem, mam wrazenie, ze jakas nieskoordynowana jestem... U mnie w okolicy przez weekend dwa wypadki smiertelne, w jednym z nich brala udzial moja znajoma, zyje ale nerwy w strzepach.... Kurcze ludzie jezdza jak szaleni.... Przyjemnej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia130285
No więc diewczyny ja na wizyty chodzę co 3,4 tyg i 3 tyg temu wszystko było idealnie a tu w pt masz...Powiedzial mi lekarz,że szyjka jest na takim etapie na jakim powinna być za 6,7 tyg. Ze jakieś pierwsze ujście całkiem sie otworzyło i ze musze zmienić styl życia na sanatoryjne.Dużo odpoczynku,nogi w gorze, nospa dwa razy dziennie jesli nie chce urodzić przed terminem.Chciałam dodać,że ciąża to taki stan w którym w jeden dzien wszystko jest cacy a w drugi może stać się wszystko.Dlatego kochane uważajcie na siebie i na swoje słoneczka,nie zostało nam już dużo .DUUUZEEEEEEEEEEE BUUUUZIAAKIII!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane brzucholki umnie pogoda do dupki zimno i paskudnie ;-) znajomi poszli o 21 i bylo fajnie ale to sprzatanie to masakra wole chodzic do kogos hihihihihihihhh bylm na gieldzie odziezowej z kumpelka ale wszystko na jedno kopyto wiec nic nie kupilam bo troche ciasnawe na mnie bylo ihhihih a worka tez nie kupie chodz na zime to taki cyba juciany watolina ocieple i przez glowe zaloze hihihi kasiulka to ty lez lez wypoczywaj teraz choc znjaoma miala rozwarcie od 5 miesiaca i jeszcze tydzien przenosila ;-) takze wszystko bedzie wporzadeczku. Przyszla wspolczuje dobrze ze chociaz sie ominie splacanie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odrobilam zalegle prasowanie i szycie :) Niestety pekl mi zabek,. Tylko pol scianki z przodu zostalo.Na szczescie z tyłu.Szlag mnie trafia na mysl o tym.Teraz nim udam sie do dentysty to bedzie mi jedzonko wchodzic...Nie lubie! Juz chce do dentysty ale od poniedzialku do czwartku mam waznych technikow i musze sie tym zajac. Powiedzcie mi moje drogie czy tez macie problem z chrapaniem??Aligator mowi ze chrapie na kazdym boku i na wznak.Spie bez poduszki(nie lubie) ale moze powinnam to zmienic.Moze lakarz cos na to poradzi??Glupio tak i pewnie dziecko sie meczy. Milego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze kobitki - czytam Was i widzę ze jakby zmartwień i stresów zwiazanych z ciążą było mało to na dodatek jeszcze inne nieszczęścia nam sie trafiają - ale głowy do góry w końcu co nas nie zabije to wzmocni. Wszystko w końcu się musi jakoś poukładać, rowiązać w każdym razie, trzymam kciuki, zeby wam się życie aż nazbyt nie komplikowało akurat teraz kiedy wszystkie mamy głowy zaprzatnięte jednym :) ... Tak na malutkim marginesie wrzucam Wam linka na stronkę która przypadkowo znalazłam może macie ochote obejrzec filmiki i od razu uprzedzam nie mam nic wspólnego z dystrybucja pieluszek huggies ;) no jeszcze by tego brakowało... trzymajcie sie cieplutko Brzuchatki http://szkola-rodzenia.pieluszki.pl/ fusyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze kobitki - czytam Was i widzę ze jakby zmartwień i stresów zwiazanych z ciążą było mało to na dodatek jeszcze inne nieszczęścia nam sie trafiają - ale głowy do góry w końcu co nas nie zabije to wzmocni. Wszystko w końcu się musi jakoś poukładać, rowiązać w każdym razie, trzymam kciuki, zeby wam się życie aż nazbyt nie komplikowało akurat teraz kiedy wszystkie mamy głowy zaprzatnięte jednym :) ... Tak na malutkim marginesie wrzucam Wam linka na stronkę która przypadkowo znalazłam może macie ochote obejrzec filmiki i od razu uprzedzam nie mam nic wspólnego z dystrybucja pieluszek huggies ;) no jeszcze by tego brakowało... trzymajcie sie cieplutko Brzuchatki http://szkola-rodzenia.pieluszki.pl/ fusyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam! welkimi krokami nadciąga III TRYMESTR i już zmiany: - pobudki w nocy - zgaga - niestrawność - skoki ciśnienia od 113/65 do 140/80 będzie wesoło... TRZYMAJMY SIĘ! BYLE DO PORODU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale znowu wywiaoło koleżanki. Poszliśmy dziś z M do piwnicy po jedną rzecz i zoastliśmy ponad dwie godz i posprzątaliśmy całą piwnicę, wywaliliśmy tonę rzeczy. Od dawna to planowaliśmy ale nie chciało nam się. A tak niespodziewanie wyszło. W 7 miesiącu piwnicę sprzątać hehe. :) Dziewczyny weszłam sobie na listopadówki i poczytalam. Co tam się dzieje! Super dziewczyny opisują jak czekają na porod i po kolei sie rozpakowują. Piszą np: 13.00 mam skurcze idę do wanny a potem o 16.00 pa pa jadę do szpitala :) Euforia tam panuje taka! My też tak będziemy :) Tik tak - przyspieszam czas. :) Miłej nocki przespanej dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propo tej całej nieszczęsnej szyjki Czy są jakieś objawy że się otwiera lub skraca? Bo to mnie trochę przeraża. Niestety mój lekarz nie na każdej wizycie mierzy mi szyjkę :( Na ostatniej nie była sprawdzana. Kolejna wizyta za 1,5 tygodnia a nie chcę go upominać Będzie mi pobierał cytologię więc i może szyjkę zmierzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wieczorową porą chciałam się przywitac :) Przyszła, no czasem taki pech dopada,że wszystko naraz zwala się na głowę aż złość bierze.Zarysowany lakier to jednak mały problem.Gorzej z dziadkiem...Chyba nie będziecie musieli spłacać jego zobowiązań? Ja też wszystkim się martwię ostatnio,szczególnie w nocy myślę zamiast spać. Wazko,ja podobno również chrapię! Szok,zawsze musiałam męża szturchać, tak harmonię ciągnął,a ostatnio sama lepsza nie jestem :) W ogóle boli mnie w nocy kręgosłup,boję się skurczu,więc prawie się nie ruszam.Coraz trudniej.... Tak się dzisiaj poryczałam, jak małe dziecko,chlipałam i szlochałam aż nie mogłam złapać tchu.Zaczęłam porządkować w szafkach, doszłam do zdjęć i znalazłam jakieś swoje sprzed 5 lat,gdy ważyłam 46 kg.Pokazałam mężowi i on zaczał się zachwycać jaka to byłam sexi laska.No i to był jego błąd.Uznałam bowiem,że już mu się nie podobam,nie pasuję do niego i pójdzie na bank do jakiejś chudej.Boże,czy ja kiedyś będę taka ładna i zgrabna jak wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten mój doktor Pazio ma tyle pacjentek, że jest strasznie zamotany :( Chyba się zaraz pobeczę Rosołek mnie ta huśtawka emocjonalna obecnie rozbraja. Ostatnio rozbeczałam się bo mój mężulek rano przed pójściem do pracy powiedział Monika wstawaj a nie jak zwykle kotuś. No i ryczałam jak bóbr aż On zbaraniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana!;)Jasięjużdo pracki szykuję! Widać nasze oczęta zmieniły miejsce na bardziej wilgotne bo co i rusz ktorejś z Nas się zdarza poplakiwać, o ile to tylko z powodu emocji to oki, rozładowujmy je ile się da!:) Byle nam nie przydarzało się nic do placzu takiego realnego! Rosołek nie martw się wrócimy wszystkie do formy po porodzie główny temat na Naszm forum to będzie rozwój Pociech i 1000 porad jak się zrobić na Bóstwo!!! Czy któraś z Was zaczyna mieć problemy z puchnięciem? Moja kolezanka tak,a że nie ma dostępu do netu więc jej powiedziałam że się Was poradzę i spytam czy macie na to jakieś sposoby? Fajnie, że Was mam! Pozdrowionka!=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze Brzuchatki, te płaczące i te usmiechniete. Polecam nie ogladac swoich zdjec sprzed ciaazy :) ja tez wazylam 47kg a teraz........echhh.Grubaska jestem i cięzarowiec. Wazne ze maz mnie kocha i jakos to znosi. Wczoraj plakalam bo ogladalam coreczke mojej kolezanki.Urodzila sie w piatek a wczoraj przyjechala do domku. Widzialam na skaypie oczywiscie.Mala jest poprostu sliczna...Jak sobie przypone ten slodki widok to juz sie wzruszam....Mama byla zmeczona bardzo ale maluszka...Pojekiwala sobie tylko i ssala cyca.Wczoraj wiec lezalam sobie i myslalam o swojej kruszynce . O tym jak lezy na moim brzuszku i jaka jest cieplutka i slodka..... w nocy ciezko spalam, postanowilam na chrapanko zastosowac poduszke.Wzielam malutka ale spanie do bani,Mala tez nie kopala zbytnio wiec faza.. Milego dnia i zabieram sie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide na 10.30 do dentysty cos mi sie z osemka zroibilo chyba tez sie ukruszyla.Wyslalam na emaila moje zdjecie z soboty czyli 28 tydzien .co do tycia trzeba tyc bo jak mama za malo przytyje moze skonczyc sie to przedwczesnym porodem i mala waga dziecka.jutro mam glukoze zobaczymy jak bedzie . i aktywacja Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......28......25.01.09.. ... +8,5/córcia karenk..........33....łódzkie...........25.. ...28. 01.09........+7/synek Kluska=)........26....łódzkie..........28...02.02.09... .+9/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25....31.01-04.02.09 ........synek gryzmoł........30....Warszawa.......17.....01.02.09. ...................? igmik............26....pomorskie.......28....01.02.09.. .........+6/Pola piksip...........29....śląskie.........27.....01.02. 09..........+4,5/córka LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09...... +1,20..synek belucci.........28...niedaleko wawy.. .20....?.02.09......+4...synek i ? sabotażystka….30.....warszawa.....19.....02.02. 09....................? kasiula29.......29....Frankfurt........28.....02 .02.09........+5...synek gruel............20....East Kilbride....18.....02.02.09.............+3 .....? fusyta......33....podlaskie.......28.....02.02.09 ....+17!!!/babsztylek *iwonka*......28....lubelskie..........27.....02.02.09.. ....+7..córeczka Monia...........22....lubelskie.........28.....04.02.09. ......+10...córcia claribelka......21....lubuskie..........21.....04.02.09. ............synek? rosołek.........26....lubuskie.........29.....05.02.09. .....+5/córeczka agnesita........20....śląskie...........17.....05.02.09. .......+3 /synek Karella.........27....mazowieckie.....25.....06.02.09.. ......+7 ..Jaś ? LafyTaffy.......24...kolbuszowa......18......07.02.09... ..........synek Szklana Głowa.27...mazowieck......28..... 07.02.09....+12!/córeczka katia-84........24....małopol./Krk....27....08.02.09.... ..+3,6/Ola malinova......35....śląskie............27......09.02.09 ........+7 córcia? Mia 82.........26....podkarpackie....28..... 09.02.09......+6 / córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..28...ok.09.02.09.... .+6/synek Andzia1234...31....warszawa........21.....09.02.09..... .+6/córeczka Mama3.........39....świętokrzys......27.....10.02.09 ......+5/córcia Olka_..........28......kuj-pom..........28......10.02.09 ...........+7,5 /? adulka.......31....podkarpackie.....28....11.02.09. . ..+12 /córeczka asia 26 łódzkie..26...łódzkie..........22.....11.02.09.....+3/córecz ka Ewi785.........30....Lubuskie..........15...... 6-12.02.09................? lamamma......30....Pomorskie.........19......12.02.09... ...Mania/ek? helka...........30....mazowieckie.... 16......14.02.09....................? *Iskierka*......28....wlkp...............23..... 14.02.09........+3/synek Wazka.........29....Rosja.............27......14.02.09 ....+11/Malyszka julka2384.....24.....lubuskie..........26.....15.02.09 ............+7/syn doddotka......25.....wielkopolskie...26....12.02.09.. .......+10..synek Nadia277.......27.....śląskie...........27....15.02.09 ..........+7/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........27.....16.02.09........+11co rcia PrzyszlaMama23...MannheimDE..... .28..16.02.09..+7/Niespodzianka Habcia..........23.....małopolskie.......19....17.02.09 ......+1,5/synek Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..27....18.02.09... ..+6/Nadine balbiina ........23 ....Częstochowa......27....18.02.09......+5/Kacper kasia130285...24....małopolskie........27.....21.02.09.. ...+5/Sebastian Kathey............27....Warszawa.....25.....22.02.09.. ...+5/córeczka kamasutra......21.... wielkopolskie.....27....23.02.09.......+13/synek dota25..........29.....pomorskie.........21.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........17.....25.02.09. ..........+3...? Zabajona.......31.....warm.maz.......24.....26.02.09.... .....+6/synek konwalia9......28..... Dublin.............24.....26.02.09........+3synek up-83...........25......Kraków..........26......26.02.0 9........+8/synek monis30........29.....Warszawa........25......27.02.09.. ....+9/Agusia myszkinson.....26....Gdańsk.........22.....28.02.2009... .+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie lutóweczki! Wczoraj wieczorem przeczytałam wszystko, co napisałayście, ale nie byłam w stanie nic napisać. Dopadło mnie w piątek przeziębienie, a na dodatek od piątku rozpoczęłam Studia Podyplomowe i miałam niezły maraton siedzenie na dupce w czasie zajęć i wykładów od piątku do niedzieli, oczywiście z przerwą na nocne spanie. Gdyby jeszcze ktoś miesiąc temu powiedział mi, ze zacznę studia w wieku 39 lat, to chyba bym pękła ze smiechu, a tu jednak. Dobrze przynajmniej, ze Uczelnię mam blisko domu. Dziewczyny, wygrzebujemy z szaf czapki, szaliczki i rękawiczki. Nie wolno nam zmarznąć i się tak głupio przeziębiać, jak ja to zrobiłam. Przepraszam, że nie odniosę się do każdej z Was, ale jak czytam, że płaczecie lub że macie problemy (zarysowany samochód, długi po dziadku u Przyszłej Mamy, pęknięty ząbek u Wazki, reakcja męża Rosołka na zdjęcia sprzed kilku lat) to już mam łzy w oczach, a jak się cieszycie, to mi też się micha cieszy. Jutro na dodatek mam tą drugą glukozę. Jestem przerażona. Nadia Pisałam Ci już o tej mojej cukrzycy, ale chyba nie doczytałaś, dlatego skopiowałam Ci to jeszcze raz. Z moją cukrzycą to było tak. Po stwierdzeniu, że ją mam, dostałam od diabetologa glukometr i miałam mierzyć poziom cukru przed posiłkiem i 2 godz po posiłku. No i mierzyłam. Ten glukometr pokazywał kosmiczne wartości tego cukru. Mąż postanowił kupić mi nowy glukometr i mierzyłam przez jakiś czas obydwoma naraz. Na tym nowym glukometrze wartości były niższe, a tamten od pani doktor zawyżał. Porównywałam potem jeszcze z glukometrem mojej mamy. Z jednego nakłucia mierzyłam trzema glukometrami. Glukometr mój i mamy pokazywał jednakowo, a ten od pani doktor dużo wyżej. Pokazałam te wyniki pani doktor i powiedziała mi, żebym mierzyła swoim. Ja w ciąży jadłam i jem małe posiłki, a dość często. Nie jadłam dużo, bo od razu miałam zgagę. Nie powinnam mieć takich skoków cukru , jak po tej glukozie. Od kilku dni już mierzę w domu poziom cukru, przed i 2 godz po posiłku i widzę, że jest ok. A wtedy (6 lat temu) urodziłam syna 55 cm długości i 3680g wagi. Zdrowy, dostał 10 pkt. Jego waga nie wskazywała na makrosomie, bo o makrosomii mówi się, gdy masa urodzeniowa jest powyżej 4000 g. Nadia, W dalszym ciągu zamierzam jeść, tak jak jadłam; małymi porcjami; np na śniadanie jestem w stanie jeść tylko jedną kromkę chleba z serem, czy wędliną i pomidorkiem. Potem coś na drugie śniadanie. Obiadu dwudaniowego od razu nie zjem. Jem wcześniej zupę, a dopiero za 2,5 lub 3 godziny drugie danie. Często mam tylko drugie danie. Na powieczorek jakiś owoc, a kolacja to już zależy od natężenia zgagi. Doszło tylko mierzenie poziomu cukru (około 6 razy dziennie). Pozdrawiam gorąco wszystkie brzuchatki, to co się aktywnie udzielają, no i te, które tylko czytają. Też zaglądam z ciekawości na listopadówki, ale tam się dużo rzeczy dzieje!!!! Dziewczyny rodzą, a ich mężowie wpisują na forum wiadomości, że jest już po. Niektórzy tak ładnie, że aż beczę przed kompem. Ciekawe jak to u nas będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzyszłaMamo, to razem jutro będziemy pić te wstrętne ulepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! rzeczywiście się można zdołować patrząc na swoje zdjęcia sprzed ciąży... Ale można się też podnieść na duchu bo tak właśnie będziemy wyglądały za niedługo!!! A mężczyźni też mają urozmaicenie. Ja sobie tak tłumaczę, że dla mojego męża to jest atrakcja. Ma \"nową jakość\" ;) i kropka! Przez chwile ma okrąglutką kobietkę :) hehe - tonący brzytwy się chwyta ;) Już niedługo dziewczyny!!! Ja się strasznie przemęczyłam w sobotę. Kręgosłup mi tak dawał w kość całą noc i wczoraj, że myślałam, że zejdę. No i nogi mi spuchły pierwszy raz w życiu...:( Ale już jest lepiej. Jednak nie ma co szaleć... Już niedługo święta dziewczyny!!! Uwielbiam ten okres przedświąteczny. szkoda, że w tym roku nie poszaleję z dekoracjami, ze sprzątaniem. Strasznie to lubię... No i jeszcze niedługo Mikołaj u mojej córeczki będzie...Póki co, załamują mnie jej życzenia... Koszmarnie drogie chce zabawki... No nic, na razie działa wytłumaczenie, że MIkołaj nie produkuje wszystkich zabawek, które są w reklamach... Heh... Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja dzisiaj mam mieć glukozę robioną o 10:20 mam być w przychodni dobrze, że mam ja kilka kroków od domku. Jak wrócę napiszę a jeśli chodzi o piątkową wizytę to badania nadal nie miałam, dostałam tylko zwolnienie i skierował mnie na glukozę, dziś ma badać eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie przylanczam sie jutro ide rano na wszystkie badania i na glukoze tez wiec bede pic z wami ;-) od 2 dni prawie wogole nie czuje ruchow tylko tak sporadycznie wizyta u ginka dopiero 27 listopada ;-) nadodatek mam dzisiaj ochote i sama nie wiem na co masakra na dworze zimno az sie wychodzic nie chce ;-( wspolczuje wam ze was dopadaja akie mysli i same sobie wkrecacie hallo i plakusiacie nie mozna tak ale wim ze jak sie cos ubzdura to sie placze z byle czego ;-) ja tam zawsze bylam pulchniak wiec nie mam z tym problemu moj maz jak patyk i kocha mnie taka jaka jestem czy chuda czy gruba bez roznicy ;-) i wasi mezowie tez was kochaja bez wzgledu na wszystko napewno a my babeczki same sobie halo ontujemy i wrecamy problem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie dziewczyny ze bedziemy wszystkie razem to przechodzic powiedzcie mi bo czytam ale nie wiem dokladnie nadczo trzeba wypic ta glukoze i potem mozna cos zjesc czy ile trzeba czekac aby cos zjesc bo ja musze jesc jak wstane lub nieco pozniej bo mi potem jest slabo i dzidzi kopie ze chce jesc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×