Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dzień dobry, Rosołku to problem z wózkiem masz już z głowy. Ja tak myślałam, żeby ubranka i całą resztę wyprać na początku stycznia. Przyszła mamo mam nadzieję, że jakoś dajesz radę na badaniu. Iwonka współczuję bóli kręgosłupa. A mnie dzień zaczął się nieciekawie. Musiałam wstać wcześniej, bo odesłali mi zwolnienie z ZUSu bo lekarz nie wpisał adresu płatnika. Zatem idę o 8 rano do samochodu a tu klops, nie chce odpalić, akumulator wysiadł(dodam, że mamy dziś szkołę rodzenia jeszcze). To ja w autobus do przychodni do mojego lekarza idę pod gabinet patrzę a on jutro rano przyjmuje- i też nic nie załatwiłam. Masakra. Jak nie da się z naszą \"srebrną strzałą\" nic zrobić to do szkoły rodzenia śmigamy autobusem. Ale człowiek zrobił się wygodny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak psujace sie srebrnr strzaly... ja dzis ide po wyniki glukozy morfologi i moczu...zobaczymy co tam wyszlo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hałaśliwa czyżbyś skończyła na dziś pracę? Ja chyba w poniedziałek wyskoczę zrobić sobie krew i mocz, bo w czwartek 27 idę na wizytę. A jak będzie coś nie tak to przynajmiej zaraz skoczę na wizytkę i się dopytam, no i wyniki będą śiwieżynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hałaśliwa a Ty dawaj swoje aktualne info do tabelki, to Cię zaktualizuje, bo chyba dawno nikt tego nie robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero weszlam do domku:) wiec tak musialam o 8 wypic 300ml takiego soku w butelce jak na syrop (roche to robi)przelalam sobie to do szklanki i pilam smak slodki porzeczkowy na poczatku myslalam ze to winogronowy ale na ulotce pisalo ze z porzeczek nie bylo zle nawet dobre ale nie pyszne hehe bo ja nie lubie porzeczkowego smaku.kuli mnie na poczatku bez wypicia potem godzine po wypiciu i kolejna godzine po tak wiec mam 3 palce z plasterkami:) potem przyszla lekarka i mi powiedzioala ze wyniki mam doskonale tak wiec sie ciesze jeden problem z glowy.teraz zostalo mi w 34 tyg posiew na paciorkowca u nas to kosztuje 18 eur i hepatitis to za darmo robia bo to potrzebuje bo chce w wodzie rodzic.reszta dziewczyn jeszcze nie wrocila wiec czekam na relacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca na dzis skonczona,potem same przyjemnosci:)wizyta w przychodni po wyniki ,w drodze powrotnej,odebrac fakturki i zrobic zakupki a wieczorem sesja zdjeciowa mojego bebenka:))trzeba uwiecznic jak malenstwo zrobilo mamie w brzuszek:) a moje aktualne dane to 27 tc, na plusie 12 kg...brrrrr ,...a malenstwo jest niespodzianka;)cos jeszcze? dziekuje za uaktualnienie:)buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowilam sprawdzic co jeszcze do akyualizacji tabelki mi potrzeba...i odkrylam ,ze w przybywajacych kg prowadzi fusyta...gratulacje;)juz cie gonie fusyto!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......28......25.01.09.. ... +8,5/córcia karenk..........33....łódzkie...........25.. ...28. 01.09........+7/synek Kluska=)........26....łódzkie..........28...02.02.09... .+9/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....25....31.01-04.02.09 ........synek gryzmoł........30....Warszawa.......17.....01.02.09. ...................? igmik............26....pomorskie.......30....01.02.09.. .........+6/Pola piksip...........29....śląskie.........27.....01.02. 09..........+4,5/córka LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09...... +1,20..synek belucci.........28...niedaleko wawy.. .20....?.02.09......+4...synek i ? sabotażystka….30.....warszawa.....19.....02.02. 09....................? kasiula29.......29....Frankfurt........28.....02 .02.09........+5...synek gruel............20....East Kilbride....18.....02.02.09.............+3 .....? fusyta......33....podlaskie.......28.....02.02.09 ....+17!!!/babsztylek *iwonka*......28....lubelskie..........27.....02.02.09.. ....+7..córeczka Monia...........22....lubelskie.........28.....04.02.09. ......+10...córcia claribelka......21....lubuskie..........21.....04.02.09. ............synek? rosołek.........26....lubuskie.........29.....05.02.09. .....+5/córeczka agnesita........20....śląskie...........17.....05.02.09. .......+3 /synek Karella.........27....mazowieckie.....25.....06.02.09.. ......+7 ..Jaś ? LafyTaffy.......24...kolbuszowa......18......07.02.09... ..........synek Szklana Głowa.27...mazowieck......28..... 07.02.09....+12!/córeczka katia-84........24....małopol./Krk....27....08.02.09.... ..+3,6/Ola malinova......35....śląskie............27......09.02.09 ........+7 córcia? Mia 82.........26....podkarpackie....28..... 09.02.09......+6 / córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..28...ok.09.02.09.... .+6/synek Andzia1234...31....warszawa........21.....09.02.09..... .+6/córeczka Mama3.........39....świętokrzys......27.....10.02.09 ......+5/córcia Olka_..........28......kuj-pom..........28......10.02.09 ...........+7,5 /? adulka.......31....podkarpackie.....28....11.02.09. . ..+12 /córeczka asia 26 łódzkie..26...łódzkie..........22.....11.02.09.....+3/córecz ka Ewi785.........30....Lubuskie..........15...... 6-12.02.09................? lamamma......30....Pomorskie.........19......12.02.09... ...Mania/ek? helka...........30....mazowieckie.... 16......14.02.09....................? *Iskierka*......28....wlkp...............23..... 14.02.09........+3/synek Wazka.........29....Rosja.............27......14.02.09 ....+11/Malyszka julka2384.....24.....lubuskie..........26.....15.02.09 ............+7/syn doddotka......25.....wielkopolskie...26....12.02.09.. .......+10..synek Nadia277.......27.....śląskie...........27....15.02.09 ..........+7/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........27.....16.02.09........+11co rcia PrzyszlaMama23...MannheimDE..... .28..16.02.09..+7/Niespodzianka Habcia..........23.....małopolskie.......19....17.02.09 ......+1,5/synek Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..27....18.02.09... ..+6/Nadine balbiina ........23 ....Częstochowa......27....18.02.09......+5/Kacper kasia130285...24....małopolskie........27.....21.02.09.. ...+5/Sebastian Kathey............27....Warszawa.....25.....22.02.09.. ...+5/córeczka kamasutra......21.... wielkopolskie.....27....23.02.09.......+13/synek dota25..........29.....pomorskie.........21.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........27.....25.02.09. ..........+12...? Zabajona.......31.....warm.maz.......24.....26.02.09.... .....+6/synek konwalia9......28..... Dublin.............24.....26.02.09........+3synek up-83...........25......Kraków..........26......26.02.0 9........+8/synek monis30........29.....Warszawa........25......27.02.09.. ....+9/Agusia myszkinson.....26....Gdańsk.........22.....28.02.2009... .+5/Kazik Hałaśliwa w ostatniej tabelce byłaś w 17 tyg i ważyłaś tylko trzy kilo więcej:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamo a jesteś głodna po tym soczku? Ciekawa jestem czy dziewczyny przyznają się tak naprawdę do swoich dodatkowych kilosków-wierzę, że tak:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodna nie bylam musze powiedziec co jest dziwne bo mi rano bez jedzenia jest slabo a dzis bylo ok. ja mam 7 na plusie grubne jakos 2kg na miesiac ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli - jak przeczytalam twoj wpis to az mnie dreszcz przeszyl, ja bym chyba zawalu dostala. Czlowiek mysli, ze jak juz pierwszy trymestr minie to juz bezpiecznie, ale jak widac licho nie spi. Dobrze, ze to wszystko tak sie skonczylo i ze trafilas na kompetentych ludzi, ktorzy Ci uspokoili no i ze dolegliwosci minely. Trzymam kciuki mocno za urodzenie malucha w terminie:) rosolku - moze jeszcze twoj maz sie przelamie, moj A. tez na poczatku nie chcial ale teraz widze, ze sie przelamuje.Zwlaszcza ze polozna na szkole rodzenia powiedziala, ze nie wolno mu patrzec z przodu na mnie tylko musi siedziec u wezglowia. Ja mu powtarzalam, ze jak chce to bedzie i ze go nie zmuszam ale bylo by mi niezmiernie milo gdyby byl i ze czulabym sie bezpieczniej. Super, ze juz wybralas wozek, my juz chyba tez mamy w koncu nasz typ. Co do prania ubranek, ja jeszcze tak niewiele kupilam, ze narazie szkoda wody na te kilka kaftanikow. Musze chyba sie wziac i dokonczyc te zakupy, no iprzygotowac wszystko w styczniu, mysle ze na poczatku, bo to nigdy nic nie wiadomo. Moja siostra miala termin na 24 stycznia i wyobrazcie sobie , ze Sylwestra spedzila na oddziale bo juz sie cos dzialo. Maly urodzil sie w terminie:) Czyli jak widac trzeba byc przygotowanym na rozne scenariusze. IGMIK- oj Ty biedna, to tak jest, jak czlowiek chce zalatwic wiele rzeczy na raz nie zalatwi nic. A z tymi autami to mi juz nic nie mow. ja mam moj samochod drugi tydzien w warsztacie i co gorsza juz mnie kosztowalo ponad tysiac a nadal tam stoi. Klne na czym swiat stoi bo juz by do wozka sie dolozylo. Swoja droga, to ja mam manie patrzenia mojemu ginowi na rece, co pisze, zeby mi jakiego byka nie walnal w zwolnieniu. przyszla - no to ladnie, ze wyniki w porzadku:) A propos kilogramow to ja mam 6 na plusie.Martwie sie troche ze to za malo, ale znowu apetyt mam taki sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezla uwaga igmik....troche podjadlam....:) a tak wogole to nie ma z czego sie smiac...przerazaja mnie te przybywajace kg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko ja też zazwyczaj zerkam co jest na zwolnieniu ale zawsze jest taki bałagan u mojego gina, że szok. Jedne wchodzą inne wychodzą, jeszcze inne się rejestrują. A zwolnienie wypisuje położna, która już mnie kojarzy i tym razem wypisała zwolnienie przed wejściem moim do gabinetu. A jak już wzięłam je do ręki to nie patrzyłam co tam jest na dole nabazgrane (tylko, ze tam nic nie było). W pracy jak je zanosiłam też nikt, nic nie zauważył. A tam nic to... Hałaśliwa nie martw się tak kilogramami, byłaś szczupła przed ciążą a i po ciązy pewnie też szybko wrócisz do swojej wagi. Gorzej mają takie kobitki jak ja, pulchne ze skłonnościami do tycia. co prawda ja przytyłam na razie 6 kilo ale jeszcze trochę przede mną i boję się, że mi to niestety coś zostanie. Acha wczoraj rozmawiałam z moją koleżanką, która jest właścicielką salonu fitness. Co tu dużo gadać, kobietka zna się na rzeczy, zrobiła mnóstwo szkoleń, szkół itp. I ona mi wczoraj mówi Iga ćwicz regularnie (dała mi płytkę z ćwiczeniami dla ciężarnych) bo później ma się mniej dolegliwości ciążowych, Lepiej i szybciej się rodzi i w błyskawicznym tempie ciałko po porodzie wraca do dawnej formy. Wie to, bo prowadzi zajęcia dla ciężarnych i słucha różnych opowieści. Powiem szczerze, że ta wczorajsza rozmowa z nią trochę mnie zmobilizowała. Dziś szkoła rodzenia a jutro płytki odpalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki ;-) rosolku ja zastanwiam sie miedzy pomaranczem z czarnym a zielonym z czarnym u mnie w czestochowie kosztuje 1150 z fotelikiem i na pompowanych kolkach prosto od producenta bo umnie jest sklep biuro i hale gdzie szyja i robia te wozki tzn firma Tako sie miesci w czestochowie . ale w sklepie chyba taka sama cena . tylko zastrzerz sobie ze chcesz na pompowanych kolkach bo jest mozliwosc wymiany ze standardu cyba ze juz mial zamontowane pompowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry miłe panie Hałaśliwa ja mam 29 tc i 13 kilogramków... Też się zastanawiam jak to dalej będzie... myślę że z 18 strzelę jak nic. Dzidek waży tylko 1kg i te wody, macice łożyska nie wiem ile. Ale myślę że tłuszczyk wygrywa w tych zawodach :( Igmik - cholery można dostać, ale są takie dni. Nie łam się. Przynajmniej nie pada dziś i słońce świeci. Jeśli cię to pociesza... :) Przyszła dobrze, że wynki ok. Ja dziś mam kontrolę u gina, interpretację wyników krwi i badanko. Jakoś się wcale nie boję. W nocy dziś tylko godzinę nie spałam :) Obudziąłm się 4.53... jak w zegarku codziennie koło 5... :) No i robię sobie urlop do końca tygodnia. Mniam mniam....! Jejku jak mi się chce słodyczy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli Byłaś strasznie dzielna!!!!!!!!!!!!!! dobrze ze od razu pojechałaś do szpitala. Ja na wszelki wypadek mam już gotową torbę do szpitala. nigdy nic niewiadomo. Przede wszystkim teraz spokój i opanowanie.. (hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ubranek to pakoje torbe na poczatku stycznia sobie do szpitala wiec tak pod koniec grudnia popiore wszystko i poprasuje ;-) a teraz to co mnie spotkalo dzis rano jestem w szoku ze tak mozna traktowac klienta zadzwonil do mnie pan z upc z obrebu czestochowy i zaczol mnie wyzywac ze podpierdalam do glownego biura zamiast do niego zadzwpnic ze teraz to n mnie zalatwi i mi odloncza kablowke z internetem czaicie szok ;-( naswietle o co poszlo we wrzesniu przeprowadzilismy sie z tamtego mieszkania na obecne wiec podpisalam tu umowe na kablowke z upc na siebie a temu amonistrtatoowi rejonu zglosilam ze tam jest na meza na alejce kablowka i zeby ja odlonczyl no bo mieszkamy teraz tu a jie tam wiec powiedzial ze ok jkazal sie nie martwic i ze mamy zaplacic tylko za wrzesien na tamtym mieszkaniu a tu mi przychodzi wczoraj zadluzenie meza za pazdziernik i listopad ze stasrego mieszkania wiec szok ja to juz zalatwialam i zglaszalam wiec dzwonie do biura glownego a oni ze ten administrator niczego ie dostarczyl im wiec naswitlilam sprawe a on dzisiaj rano z pretensjami do mnie dzwoni straszy mnie i wyzywaz czaicie ze to moja wina ze mi teraz odlonczy da wypowioedzenie na umowe ze mna na obecne mieszkanie bo powinam przeniesc numer a przeciez nic takiego nie mowil w dniu podpisania umowy i podpisal ze mna nowa umowe czaicie szok normalnie nie pozwole sie obrazac zeby do mie takie teksty sypal wiec zadzwonilam dzisiaj i pweidzialam jak sie odnosza do klientow czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co aż tak bardzo się tym nieszczęściem z rana nie podłamałam. Wierzę, że moja złota roączka autko naprawi. że jutro znów trzeba wcześniej wstać i załatwić to, czego dzisiaj mi się nie udałao. Szklana głowo spokój jest najważniejszy. Nie martw się ja też mam pobudkę tak ok 5 rano, bo wyeksmitowaliśmy kotka z sypialni i nawet dobrze to znosi, tylko jak w zegarku ok 5 przychodzi pod drzwi miałczy i skacze do klamki, bo chce je otworzyć-wariatka jedna. I niestety trzeba ją wówczas wpuścić, bo nie odpuszcza. Ale i tak uwarzam,że dzielną mamy kicię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym strasznie boli mnie pupa w nocy nie moge spac na bokach jedynie na plecach ;-) acha i wazne pytanie czy bierzecie jeszcze kwas foliowy kobitki bo mi sie skonczyl i nie biore od 4 dni juz a sie zaczynam martwic czy czasem nie powinam go brac dalej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka współczuje sytuacji. Normalnie na chamstwo ludzi nie ma słów. dobrze zrobiłaś, że dziś znów do nich zadzwoniłaś a kablówki to nie mają prawa Ci odłączyć (chyba). Ja też spotkałam się wczoraj z znieczulicą. Jechałam pociągiem, wchodzę do niego a tam kupa ludzi, wszędzie stoją. A w przedziale stoi młoda dziewczynka z brzuszkiem(chyba końcówka ciąży) i nikt jej miejsca nie ustąpi. I siędzą takie matrony, które nie mają jeszcze dzieci i takie co mają i udają, że jej nie widzą, szok normalnie. A ona jeszcze z koleżankami rozmawiała, że ma strasznie spuchnięte nogi. A co ja mogłam zrobic, też ciężarna, też stojąca (u mnie może brzuszka nie było widać, bo mam rozkloszowany płaszczyk, chociaż chyba i tak coś tam widać bo dziś w autobusie pani mi ustąpiła miejsca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbninka ja skończyłam brać kwas foliowy chyba w 12 tyg a teraz biorę witaminki dla ciężarówek i takm jest pełna dawka tego kwasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no igmik jestem zarzenowana ta sprawa no raczej ie moga zerwac ze mna umowy na obecnym mieszkaniu poniewaz za rachunki place w terminie i wszystko jest ok wiec nie maja podstaw wypowiedzenia mi umowy . tak mi sie wydaje okaze sie ale ja tak tego nie zostawie wyzwana za to ze ten facet z upc nawalil ja mu zglaszalam 2 razy telefonicznie i raz jak byl umnie podpisac umowe a on do mnie ze jak dzwonilam 2 razy to moglam mu trzeci raz prypomniec a nie odrazu do glownego biura dzwonic szok to ile ja mam mu dzwonic przeciez to jego obowiazek byl . a co do pociagu to ludzie tacy juz sa szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik ja tez biore witaminki falvit M ale oprocz tego bralam tez kwas foliowy 3 razy dzienie po 1 tabletce dziwne od 4 dni nie bralam bo mi sie skonczyl i kurde nie wiem ale faktycnie w tych witaminkach jest kwas foliowy hihihii ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimpoli ciesze sie ze juz wszystk wporzadeczku jestes w domku to wypoczywaj ja to bym chyba alarm na caly blok zrobila hihi dzielno kobitka z ciebie pozdrawiam i wypoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwas foliowy 3 razy dziennie. Ja brałam tylko 1 raz dziennie w pierwszym trymestrze. lekarz Ci kazał tak brać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinko, ja skonczylam kwas foliowy w 12 tc...od tamtego czasu pojadam zelazo(sporadycznie) i 1 tbl.magnezu chyba ,ze czuje wielkie spiecia w brzuszju to 2...ewentualnie nospe nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×