Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

monis - doskonale cię rozumiem ja to mam taką huśtawkę nastrojów jak na początku ciąży raz śmiech raz płacz. dowiedziałam się że dzidziuś będzie duży ponad 3500 na pewno i wtepędy pognałam do ortopedy. trochę się uspokoiłam, bo jednak wskazał na cesarskie cięcie. przynajmniej ten spokój, że wiem co mnie czeka. teraz muszę się postarać przekonać lekarza, żeby nie zwlekał do ostatniego momentu tylko zrobił mi cesarkę w określonym dniu, jednak rzeczywiście dużo się nasłyszałam że czekają do ostatniej chwili bez względu na wskazania. niestety o wszystko trzeba samemu ostro cisnąć, szukać znajomości, płacić, inaczej wszystko jest jedną wielką niewiadomą to jest smutne. na szczęście koleżanki, które już urodziły sprowadzają mnie na ziemię. o wszystko trzeba walczyć. mam nadzieję, że dziecko mi wszystko wynagrodzi, bo na opiece nad kobietą w ciąży jestem bardzo zawiedziona. może po prostu nie jestem przyzwyczajona do braku zainteresowania:D oby później było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie i dzieciaczki Nick.......tc....data narodzin...poród....waga/wzrost......imię dziecka Ważka...........35.........08.01.......cc........1560/41 .........Anastazja julka2384........35.........09.01.......sn........3350/5 4 ........Adaś piksip.............37........12.01.......cc........2650/ 51.........Emilka Igmik.............37.........14.01.......cc........2675/ 49.........Pola Haydi.............37.........22.01.......sn.........2800 /51........synuś Agagaguś........38.........23.01.......cc.........2950/5 4........Piotruś kasiula29.........39........24.01.......sn.........3660/ 53.........Erwin Mama3............??.........26.01.......cc.........2970/ 53........córcia SzklanaGłowa...37.........26.01.......cc.........2750/51 .........Franka edycia86r.......37.........26.01.......cc.........2770/5 1.........córcia Mia 82 ...........39.........29.01.......cc.........2990/56........ .Gabrysia Adulka...........38??.......30.01.......cc..........2500 /53........Córcia Stokrotka.......???.........30.01.......cc.........2800/ 52.........Córcia Kasiulkapb......40.........31.01.......sn..........3690/ 57.........Marika Rosołek..........40.........03.02.......cc.........3040/ 51.........Zuzia Sikorka..........39.........05.02.........?..........325 0/52.........Maja Oczekujące Nick............wiek.....woj...........tc......data porodu.....+kg/plec karenk.........33.....łódzkie........25.....28.01.09.... ......+7/synek Kluska=).......26....łódzkie..........39....02.02.09.... ..+18/CÓRKA/MAJA LUTÓWKA.....24....świętokrz..39..01.02.09..+10/synek/JAK UB FILIP fusyta.........33...podlaskie..39!..02.02.09..więcejniż 17!!!/babsztylek *iwonka*.......28......lubelskie......39......02.02.09.. .....+14/córeczka Monia...........22.....lubelskie.......28.....04.02.09.. .....+10/córcia basienia.......28......śląskie.........40......04.02.09. .....+13/Wiktoria Karella.........27......mazowieckie..31.....06.02.09.... ...+7/Jaś ? mandzia.......28......łódzkie.........38.....06.02.09... ...+11/córeczka salwia..........29......Wrocław.......40.....08.02.09.. ...+20/szymuś malinova.......35......śląskie.........40.....09.02.09.. .....+11/córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..37....09.02.09....+9 /synek basia4379.....30......śląskie.........39......09.02.09.. .....+14/synuś Olka_...........28.....kuj-pom........39.....10.02.09... .....+16/? asia.............26.....łódzkie.........37.....11.02.09. .......+10/Wiktoria lamamma.......30.....pomorskie.....37.....12.02.09...... ...+15/Mania klonik22........26....lubelskie..36..13.02.09.15/niespo dzian/filip/hania *Iskierka*......28.....wlkp.............23.....14.02.09. ........+11/synek doddotka.......25.....wielkopolskie..35.....12.02.09.... ...+16!!/synek Nadia277.......27.....śląskie..........34.....15.02.09.. ......+9/synek PrzyszlaMama23......MannheimDE...39.....16.02.09.......+ 10/Nicolas balbiina ........24 ....Częstochowa..38.....16.02.09........+6/Kacper mama 17 luty..33.....lubelskie........39.....17.02.09...+17/Karol Szymon viola nowa.....23.....mazowieckie...38.....17.02.09........+17/Maj a Pimboli.........27.....Schwarzwald/DE..39..18.02.09..... ..+10/Nadine katia-84.......24.....małopol.........38....18.02.09.... .+13,5/Aleksandra marteczka1980...28...sciacca......36......20.02.09...... .+16 /synek kasia130285..24....małopolskie......36.....21.02.09..... .+9/Sebastianek Kathey.........27.....Warszawa......30.....22.02.09..... .+7/córeczka kamasutra.....21....wielkopolskie...27......23.02.09.... ..+13/synek dota25........29......pomorskie......21.....24.02.09.... .....? halasliwa......27......Warszawa.....31.....25.02.09...+1 5/niespodzanka Zabajona......31......warm.maz.....36.....26.02.09.....+ 14/synek konwalia9.....28......Dublin...........36.....26.02.09.. ..+11/Oliverek up-83..........25......Kraków..........37.....26.02.09.. ...+13/synek robur..........31......zach.pom.......36.....26.02.09... ..+10/córeczka monis30.......29......Warszawa......33.....27.02.09..... +13/Agusia alicja 111.....27......WLKP............36.....27.02.09.....+16/Emil ka myszkinson...26.....Gdańsk...........27.....27.02.09.... ..+5/Kazik Adrianna29...29.....Wrocław.........37.....27.02.09..... .+18/Jagna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dziś straszną noc. bolał mnie brzuch i sikałam co godzinkę i nadal mnie boli. chyba coś się ruszyło. mam nadzieję. skurcze mam takie dość bolesne ale dopiero co 25-20 min więc na razie nie panikuję. właśnie robię pranie bo nie chcę się koncentrować na bólu. a tak to szybciej minie i może jakoś dotrwam. BOJĘ SIE>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Moniś nie martw się tym paciorkowcem. Najważniejsze, że wiesz, że go masz i teraz musisz wszystkim lekarzom i pielęgniarkom głośno o tym mówić. Jeżeli chodzi o wody to mi odchodziły cały czas aż do wzięcia mnie na stół operacyjny. Na izbie przyjęć jak mnie lekarka badała, to lało się ze mnie ciurkiem. Jak wstałam z fotela to musiałam uważać, żeby nie wejść w kałuże. Myślę, że to dla nich normalne. Zresztą dla zwykłych ludzi to też powinno być normalne. Adrianno niestety trzeba walczyć, trzeba. Trzymam kciuki, żeby lekarz wyznaczył ci termin cc. Mamo 17 luty trzymam kciuki za Twój lekki i szybki poród. Jesteśmy z Tobą, na pewno dasz radę. A ja właśnie jem śniadanie, Pola śpi i oczywiście mam schizy, że źle się czuje, po wczorajszych eskapadach. Już nawet rano mierzyłam jej temperaturę. Teraz chyba z tydzień będę na nią chuchać i dmuchać i drżeć z niepewności i niepokoju, .... Gdzie Balbinka czyżby już rodzi ale chyba nie, bo widziałam ją wczoraj na naszej-klasie. Dziś u Hałaśliwej ważny dzień. Oby wszystko się udało. Up ślicznie wyglądasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikorka gratulacje!!! Może ja będe następna od kilku godzin mam plamienie i skurcze co 20 minut ale niezbyt mocne. Na dziś mam termin z usg i wg wiekoszości kalkulatorów tez z OM. Mama 17 luty widzę że u Ciebie też coś się dzieje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za słowa otuchy dziewczyny. jestem sama , bo mąż wyjechał i nie mam żadnego wsparcia więc tym bardziej dziękuję wam za miłe słowa. u mnie bez zmian. nadal boli i tylko coraz częściej . jak tak dalej będzie to dzwonię po siostrę i do szpitala. skończę pranko i zobaczę jak się sprawy będą miały. mam nadzieję\\, że w domku wytrzymam jak najdłużej. NIE CIERPIĘ SZPITALI. a do męża zadzwonię jak już maluszek będzie na świecie, bo po co ma się denerwować mój kochany , wystarczy , że ja się strasznie denerwuję. a łaaaaaaa straszny ten skurcz.... chyba nie będę już długo czekać jest coraz gorzej właśnie mnie bardzo ale to bardzo zabolało jakbym się nie odzywała kilka dni to oznacza tylko jedno: jestem już po wszystkim. ale obiecuję , że jak wrócę to wszystko szybciutko opiszę . będzie mi was brakować przez ten czas. no i będę sama podczas porodu.... buuuuu.... ja chcę, żeby mój kochany był ze mną....nie chcę być sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama17 trzymamy kciuki!!!! Malinova a z tym plamieniem, to nie lepiej zgłosić się do szpitala??? Kurcze sama nie wiem. No to może dziś będą dwie nowe mamusie🌻hurra. No dziewczynki tylko żeby było szybko i bezboleśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinova, mama 17luty do dziela:) trzymam kciuki. ja wlasnie okna myje :) a co:) moze sie cos ruszy. bedzie weekend to i maz w domku to sobie moge pozwolic na urodzenie. 2 razy jak rodzilam zawsze byl przy mnie i nie wiem czy bym sobie bez niego poradzila. byl bardzo dzielny:) igmik dziekuje za namiary:) odezwe sie pozniej buziole kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 17 luty i Malinova - powodzenia!!! Trzymajcie się dziewczyny! Będzie dobrze wszystko. 🌼 U mnie cisza jak makiem zasiał :) Ja też już chcę!!! Ale widać jeszcze nie czas... Kiedy ta pełnia??? 09.02 ??? Może wtedy... Boże, jedna myśl w głowie :) Dziś może wyskoczymy na ktg do szpitala. Będę zaglądała. Buziaki!!! Basienia i jak??? A balbinka? No i od Kluski zero wieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Sikorki :) !!!!!!!!!!!!!!!! jesli chodzi o jedzenie to ja jem prawie wszystko oprocz kapusty, cebuli rzeczy wzdymajacych, a tak jem smazone miesko, normlane sniadania i kolacje a moj synek cos nadal wymiotuje raz dziennie :( jak mial kaszel to rozumiem ale teraz? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis po to tu jesteśmy – żebys mogła się wyżalić. To normalne że w końcówce ciązy nachodzą Cię smutki i obawy – ja musiałam czekac zaledwie do poczatku 39 tyg, a ile stresów miałam – kto wie czy gdybym dłuzej czekała to bym nie oszalalała ;) paciorkowcem nie martw sie na zapas. Po pierwsze najgroźniej chyb ajest gdy wychodzi w pochwie, po drugi ejak juz jest sygnał ze paciorkowiec jest to maleństwo dostanie jakies lekarstwo i wszytsko bedzie dobrze 🌼 główka do góry przyszła mamusiu :) im więcej uśmiechu na twarzy tym dzidzius w brzuszku mamusi szczęśliwszy :) Adrianno oczywiście trzeba pilnowac swojego interesu i walczyc o swoje jak lwica :) ja tam już w szpitalu po porodzie ekspoloatowałam personel na maksa – po to przecież są żeby mi pomagac, a gdyby ktos się zapomnial to ja o tym szybko delikatnie przypominałam – tylko trzeba byc uprzejmym :) Mama 17 luty – nie boimy się! Moze to już :) trzymamy kciuki! Zyczę lekkiego porodu i wspaniałaych wrażeń – moz eweź siostre ze soba na porodówkę? Byłoby Ci raźniej! Ogromny całus dla Ciebie i kopniaczek w dupcię na szczescie!!!!! Igmik na pewno Polcia nic nie złapała! Mamusi o nią przecież dba i „szpikuje” przeciwciałami. Hałaśliwa trzymamy kciuki!!!!!!!!!!!! Malinova no no i za Ciebie kciuki trzymam :) Rozpakowywac sie dziewczynki – już czas :D:D:D A co z Balbinka to nie wiem – napisąłam jej wczoraj na gadu zeby sie odmeldowała, ale cisza... jak sie nie odezwie to jej sms-ka wyslę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
Sikorko - Gratulacje!!! No to zacznie się już wysyp:) Mam pytanie do mam które rodziły naturalnie i miały wcześniej kłucia w pochwie, czy to prawda, że poród był lżejszy? Super, że pojawiła się lista co wolno jeść, właśnie chciałam coś takiego znaleźć - myślę, że wszystko z umiarem. ale to dziwne, że w ciąży można jesc więcej nic podczas karmienia:) ale będzie mi brakowało kinder bueno:D Brakuje mi słońcaaaaa, mam doła, wszystko mnie denerwujeeee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka tylko uważaj z tymi oknami – nie wychodź na żadne stołki czy drabinki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Up 83 – maleństwo cwiczy cierpliwość mamusi hihihi – każe czekać, czekać, weźmie rodziców z zaskoczenia ;) Kurcze Julcia – musisz skonsultowac z lekarzem te wymioty... czy to związane z chorobą, a moze cos mu szkodzi – choć nie sadze zeby twoja dieta mogła wymioty powodowac – dzwoncie do lekarza – koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwupaczki meldowac sie – nie tłumaczyc sie ze barakujeczasu!!!! :P No a gdzie reszta kwoczek – czyżby piskalaczki tak dawały popalić ;) Szklana jak tam Frania? Tak sobie mysle czy nie powinnaś spróbowac tego kompotu z jakbłek (Calineczka nie bardzo chce ssac – czy coś pomieszałam?) mi wczoraj mama ugotowała i wypiłam dwa kubki na wieczór i dzis rano to samo – mała dłuzej je! Moze to zbieg okoliczności, amoże rzeczywiscie ten kompot powoduje ze smak mleka dla dzidzi sie polepsza... prób anie strzelba – ponoc gotowane jabłaka nam wolno,a dziewczyna która to polecil apiła codziennie od samego poczatku. Po tym futrowaniu kupa była tak wielka ze pielucha chyba z kg ważyła :D Ide gotowac kompot :) Naszej małej się wczoraj odbiło – huraaaa i dzis tez tak delikatnie i to dośc szybko, czyli nosimy, kładziemy na brzuszku i na pewno bączki i bekanko przyjdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze coś dzwonił dzis do mnie ginek zapytac czy nie skałdam jakiś reklamacji, czy wsio ok, bo wyjeżdza na tydzien na narty – pytałam od kiedy maść na blizne moge stosowac powiedział zeby zaczac stosowac dopiero 2-3 tyg po porodzie. Ja juz zakupiłam contractubex i czeka :) Miałam zapytac od czego to zalezy ze jedni zakładaja szwy rozpuszczalane a inni takie co sie usuwa – widze ze u Was były do usuwania a w naszym szpitalu dawali rozpuszczalne... Szklna jak Twoja blizna? Jak sie czujesz kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowy Gości łap troche słonca ode mnie - siuuuupppp - u nas za oknem pięknie świeci! A za przywołanie nazwy kinder bueno - ślę do Ciebie klapsa w dupala! ja tez uwielbiam! Nasza mała naświetla buziala w tym pieknym słońcu (oczywiście przez zamknięte okno) - tak radziła położna - żeby żółtaczki sie szybciej pozbyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi doktor powiedziala skoro dziecko ma sklonnosci do ulewania to zrobic w lozeczku wyzej materac zeby dziecko mialo wyzej glowke, jesli powtorza sie wymioty to pojade do lekarza moze maly za duzo je???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane witam jestem jestem dziekuje za troske ;-) i pamiec poprostu mam takie dni jakies do dupy troche mialam latania troche zalatwiania i tak wyszlo ze wstaje 11 albo 11:30 bo w nocy spac nie moge i zanim sie wygrzebe to jest przed pierwsza , jakis obiad pozniej maz juz wraca , miedzy czasie jakies zakupy lub cos do zalatwienia i tak mi do wieczora czas zlecial . ale was czytam caly czas ;-) Ciesze sie ze sobie tak swietnie radzicie kochane . i ze z waszymi aniolkami wszystko wporzadku ;-) ja tez juz chce jak nie wiem a tu cisza u mnie jak nie wiem ;-) cisza przed burza hiiii termin 14-16 to wstapilam chyba juz w ostatni 40 tydzien a jak mnie lapalo to juz przeszlo hiiii dzisaj jedziemy z mezem na romantyczna kolacje do lokalu bo to chyba nasz ostatni wypad takie wczesniejsze waletynki hihiih wiecie ;-) hihiih a ja mam takie pytanie czy macie juz wybranych chrzesnych dla swoich pociech zastanawialyscie sie juz nad tym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) wczoraj bylam na ktg,skurczy zadnych nie mam z malenstwem wszystko ok,w pon wizyta u gina juz ostatnia bo jak przez najblizszy tydz nie urodze to do szpitala na wywolanie-wiec mam nadzieje,ze urodze:) Gratulacje dla Sikorki!!!! Igmik pola napewno bedzie zdrowiutka🌼 Monis wszystko bedzie ok,nie martw sie🌼 malinova, mama 17luty oby szybko i w miare bezbolesnie wam poszlo:D ja chce byc nastepna:) julka2384 wspolczuje ci bardzo bo najgorzej jak malenstwa choruja wtedy my tez cierpimy,skontaktuj sie z lekarzem 🌼 dla was zeby juz bylo dobrze Pomarańczowy Gosciu to normalne ze w koncuwce jestesmy rozdraznione i wszystko nas denerwuje ale jeszcze troche i bedziemy tulic nasze malenstwa:) Mia fajnie ,ze slonko swieci u was i malenstwo ma naturalne naswietlanie:) oby zoltaczka szybko przeszla🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gratulacje dla Stokrotki 🌼 i witaja cioteczki Majeczke wlasnie dzwonilam do swojeggo lekarza i ma we wtorek dyzur w szpitalu i jesli nic sie nie rozwinie to kazal dzwonic we wtorek o 10 i do szpitalka na ktg pewnie i na badanko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc dla sikorki hihiih ale dla stokrotki tez moze byc ;-) dla was wszystkich a co 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje ze okienka blyszcza:) nie wchodzilam na stolki tylko sie rozciagalam:) tak zastanawialam sie nad firankami ale stwirdzilam ze to mezus sie powspina:) u nas dzisiaj sloneczko i ciepelko:) wysylam kabelkami do was troche sycylijskiego sloneczka:) widzialam wasze bobaski a le slodkie:) ja tez bym chciala miec juz tego szkraba w domku, a nie w brzuszku:)tak mi jakos teskno za nieprzespanymi nocami i zmienianiem pieluszek hihihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, przepraszam za milczenie. Zaraz wszystko wyjasnie. Otoz zostalam mama 9 dni temu!!!!!!!!!! Urodzilam Michasia 28 stycznia o 3.50. Malutki wazyl 3160 i mierzyl 52 cm ( 37 tc) Jesli ktoras moglaby mnie wpisac do tabelki, bede wdzieczna - mam zepsuta mysz i nie moge nic skopiowac. Porod zaczal sie nagle odejsciem wod, 4 godz. pozniej bylo po wszystkim. wrocilam ze szpitala w ubiegla sobote a juz w niedz. musielismy sie przeniesc do mojego A. gdyz u mnie w domu szalala grypa a tam nie ma internetu. widze ze cale mnostwo Was juz sie rozpakowalo - gratuluje WAm serdecznie, zycze zdrowia dla maluchow i szybkiego powrotu do formy drogie Mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼Mamusie i dzieciaczki🌼🌼🌼 Nick.......tc....data narodzin...poród....waga/wzrost......imię dziecka Ważka...........35.........08.01.......cc........1560/41 .........Anastazja julka2384........35.........09.01.......sn........3350/5 4 ........Adaś piksip.............37........12.01.......cc........2650/ 51.........Emilka Igmik.............37.........14.01.......cc........2675/ 49.........Pola Haydi.............37.........22.01.......sn.........2800 /51........synuś Agagaguś........38.........23.01.......cc.........2950/5 4........Piotruś kasiula29.........39........24.01.......sn.........3660/ 53.........Erwin Mama3............??.........26.01.......cc.........2970/ 53........córcia SzklanaGłowa...37.........26.01.......cc.........2750/51 .........Franka edycia86r.......37.........26.01.......cc.........2770/5 1.........córcia Iskierka.........37.........28.01.......sn.........3160/52.........Michaś Mia 82 .........39.........29.01.......cc.........2990/56........ .Gabrysia Adulka...........38??.......30.01.......cc..........2500 /53........Córcia Stokrotka.......???.........30.01.......cc.........2800/ 52.........Córcia Kasiulkapb......40.........31.01.......sn..........3690/ 57.........Marika Rosołek..........40.........03.02.......cc.........3040/ 51.........Zuzia Sikorka..........39.........05.02.........?..........325 0/52.........Maja 🌼🌼🌼Oczekujące🌼🌼🌼 Nick............wiek.....woj...........tc......data porodu.....+kg/plec karenk.........33.....łódzkie........25.....28.01.09.... ......+7/synek Kluska=).......26....łódzkie..........39....02.02.09.... ..+18/CÓRKA/MAJA LUTÓWKA.....24....świętokrz..39..01.02.09..+10/synek/JAK UB FILIP fusyta.........33...podlaskie..39!..02.02.09..więcejniż 17!!!/babsztylek *iwonka*.......28......lubelskie......39......02.02.09.. .....+14/córeczka Monia...........22.....lubelskie.......28.....04.02.09.. .....+10/córcia basienia.......28......śląskie.........40......04.02.09. .....+13/Wiktoria Karella.........27......mazowieckie..31.....06.02.09.... ...+7/Jaś ? mandzia.......28......łódzkie.........38.....06.02.09... ...+11/córeczka salwia..........29......Wrocław.......40.....08.02.09.. ...+20/szymuś malinova.......35......śląskie.........40.....09.02.09.. .....+11/córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..37....09.02.09....+9 /synek basia4379.....30......śląskie.........39......09.02.09.. .....+14/synuś Olka_...........28.....kuj-pom........39.....10.02.09... .....+16/? asia.............26.....łódzkie.........37.....11.02.09. .......+10/Wiktoria lamamma.......30.....pomorskie.....37.....12.02.09...... ...+15/Mania klonik22........26....lubelskie..36..13.02.09.15/niespo dzian/filip/hania doddotka.......25.....wielkopolskie..35.....12.02.09.... ...+16!!/synek Nadia277.......27.....śląskie..........34.....15.02.09.. ......+9/synek PrzyszlaMama23......MannheimDE...39.....16.02.09.......+ 10/Nicolas balbiina ........24 ....Częstochowa..38.....16.02.09........+6/Kacper mama 17 luty..33.....lubelskie........39.....17.02.09...+17/Karol Szymon viola nowa.....23.....mazowieckie...38.....17.02.09........+17/Maj a Pimboli.........27.....Schwarzwald/DE..39..18.02.09..... ..+10/Nadine katia-84.......24.....małopol.........38....18.02.09.... .+13,5/Aleksandra marteczka1980...28...sciacca......36......20.02.09...... .+16 /synek kasia130285..24....małopolskie......36.....21.02.09..... .+9/Sebastianek Kathey.........27.....Warszawa......30.....22.02.09..... .+7/córeczka kamasutra.....21....wielkopolskie...27......23.02.09.... ..+13/synek dota25........29......pomorskie......21.....24.02.09.... .....? halasliwa......27......Warszawa.....31.....25.02.09...+1 5/niespodzanka Zabajona......31......warm.maz.....36.....26.02.09.....+ 14/synek konwalia9.....28......Dublin...........36.....26.02.09.. ..+11/Oliverek up-83..........25......Kraków..........37.....26.02.09.. ...+13/synek robur..........31......zach.pom.......36.....26.02.09... ..+10/córeczka monis30.......29......Warszawa......33.....27.02.09..... +13/Agusia alicja 111.....27......WLKP............36.....27.02.09.....+16/Emil ka myszkinson...26.....Gdańsk...........27.....27.02.09.... ..+5/Kazik Adrianna29...29.....Wrocław.........37.....27.02.09..... .+18/Jagna Iskierka gratuluje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna mamusia:) gratuluje:) :) ja wyslalam zdjecia na naszego maila zeby sie pochwalic troche moimi dziewczynkami hihihi:) kurde pomylam te okna i nic sie nie dzieje hmmmm. trzeba zaczac z 3 razy s. mieszkam na 6 pietrze jedno odpada bo tyle pieter to ja nie wytrzymam, spacerki to caly czass uprawiam wiec to tez nie dziala na mnie...hmmmm... zostaje ostatnie s. hihihi biedny bedzie mezus przez ten weekend:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka - dziewczynki śliczne!!! Podobne do mamusi chyba :) Już ci pomogą dużo przy dzidziusiu. Pewnie też się nie mogą doczekać. Moja córcia cztery latka skończy w maju. No to bierz męża w obroty i spokój :P Iskierka GRATULACJE!!! Czekamy na fotki maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOTA 25 Słyszałam od swojej połoznej, że w Trójmieście(Danzig) aby szybciej dzieci przybierały na wadze i szybciej mogły opuścić szpital podaje im sie mleko z butli, nie mówiąc przy wypisie, zeby wrócic do samej piersi i nie dokarmiac maleństwa w domu flachą!!! Co za brak profesjonalizmu!!! Niestety to efekt baby boomu- cóż nasze dzieci będą z wyzu i beda musiały o wszystko dodatkowo walczyć z konkurencją. także DoTA nie daj się, bądź świadomą mamą!!! Super , że się odezwałaś!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia a mała ma jakies kłopoty z brzuszkiem ze tak martwisz sie o odbijanie? Wiem ze na początku Nadusi tez sie nie odbijało, widac tak sie przysysała, ze nie trzeba było jej odbeknięcia? Ale zadnych kolek nie miała. A co do lezenia na brzusiu, warto juz od pierwszysch dni kłasc dzidzie, nawet na bioderka lepiej, jak mały uparciuszek nie chce lezec warto zaczynac od swoich kolan a potem na dywanie albo innej powierzchni, tyle ze z dywanu nie zleci, a w razie na przewijaku zostawicie dzidzie nawet sie na chcilke nie odwracajcie!!!!!! Jesli chodzi o butle i smoczki, dzidzi najlepiej przez 3 pierwsze miesiące wogóle nie dawać tych zatykaczy (jak to nasza połozna ze szkoły rodz mówiła). Higiena p[epuszka identyczna jak nam mówili w szkole rodz, ale połozna mówiła o 70% alkoholu, ale moze nie ma róznicy?? co do ziół mysle ze nie ma zastrzezen, no chyba ze zauwazysz cos u dzidzi. Szwy są wszystkie rozpuszczalne tylko one chyba do 60 dni? sie rozpuszczają i wygodniej je po prostu zdjac po 10 dniach niz z nimi chodzić, a jeszcze istnieje ryzyko ze te szwy zarosną bo ogólnie powinny miec jakies wilgotne srodowisko. No a ja dzis z Nadusia w piłke sobie pograłam, poskakałam, powygłupiałysmy sie posprzątałam troche w domu, ale jakos nadal sie nic nie zapowiada ...choc prawde mówiąc wcale mi sie nie spieszy :) No najgorsze to roztargnienie, dzis wyprałam dokumenty od samochodu wrrrr. ale jestem zła :( lamamma a o jakim konkretnie szpitalu mówiła? bo ja zamiezam w gdyni rodzic a pojecie trójmiasto to strasznie ogólne! Pierwszy poród miałam w Pucku i bardzo chwale ten szpital ...no tylko teraz przez to ze własnie tyle porodów to sie boje tam jechac, bo troche daleko. pozdrówka i trzymam kciuki za wszystkie mamusie tym nierozpakowanym szybkich porodów a tym z dzieciaczkami przy boku duuuzo cierpliwosci i spokoju :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA!!!!!!!!!!!!!! WIADOMOŚC Z OSTANIEJ CHWILI OD KLUSECZKI, CYT.: \"DZIŚ 06.02.2009 R O 15.30 ZAWITAŁA NA ŚWIECIE NASZA CÓRECZKA MAJA ZUZANNA. WAGA 3250 I 54 CM DŁUGOŚCI I DOSTAŁA 9-10 PUNKTÓW.OBIE CZUJEMY SIE DOBRZE!CAŁA NASZA TRÓJKA ŁĄCZNIE Z TATUSIEM KTÓRY DZIELNIE TOWARZYSZYŁ NAM PRZY PORODZIE CZUJE SIE DOBRZE! :)\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 Mamusie i dzieciaczki 🌼🌼🌼 Nick.......tc....data narodzin...poród....waga/wzrost......imię dziecka Ważka...........35.........08.01.......cc........1560/41 .........Anastazja julka2384........35.........09.01.......sn........3350/5 4 ........Adaś piksip.............37........12.01.......cc........2650/ 51.........Emilka Igmik.............37.........14.01.......cc........2675/ 49.........Pola Haydi.............37.........22.01.......sn.........2800 /51........synuś Agagaguś........38.........23.01.......cc.........2950/5 4........Piotruś kasiula29.........39........24.01.......sn.........3660/ 53.........Erwin Mama3............??.........26.01.......cc.........2970/ 53........córcia SzklanaGłowa...37.........26.01.......cc.........2750/51 .........Franka edycia86r.......37.........26.01.......cc.........2770/5 1.........córcia Iskierka.........37.........28.01.......sn.........3160/ 52.........Michaś Mia 82 .........39.........29.01.......cc.........2990/56........ .Gabrysia Adulka...........38??.......30.01.......cc..........2500 /53........Córcia Stokrotka.......???.........30.01.......cc.........2800/ 52.........Córcia Kasiulkapb......40.........31.01.......sn..........3690/ 57.........Marika Rosołek..........40.........03.02.......cc.........3040/ 51.........Zuzia Sikorka..........39.........05.02.........?..........3250/52.........Maja Kluska=).........39........06.02.........sn(?)......3250/ 54 ........Maja 🌼🌼🌼 Oczekujące 🌼🌼🌼 Nick............wiek.....woj...........tc......data porodu.....+kg/plec karenk.........33.....łódzkie........25.....28.01.09.... ......+7/synek LUTÓWKA.....24....świętokrz..39..01.02.09..+10/synek/JAK UB FILIP fusyta.........33...podlaskie..39!..02.02.09..więcejniż 17!!!/babsztylek *iwonka*.......28......lubelskie......39......02.02.09.. .....+14/córeczka Monia...........22.....lubelskie.......28.....04.02.09.. .....+10/córcia basienia.......28......śląskie.........40......04.02.09. .....+13/Wiktoria Karella.........27......mazowieckie..31.....06.02.09.... ...+7/Jaś ? mandzia.......28......łódzkie.........38.....06.02.09... ...+11/córeczka salwia..........29......Wrocław.......40.....08.02.09.. ...+20/szymuś malinova.......35......śląskie.........40.....09.02.09.. .....+11/córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..37....09.02.09....+9 /synek basia4379.....30......śląskie.........39......09.02.09.. .....+14/synuś Olka_...........28.....kuj-pom........39.....10.02.09... .....+16/? asia.............26.....łódzkie.........37.....11.02.09. .......+10/Wiktoria lamamma.......30.....pomorskie.....37.....12.02.09...... ...+15/Mania klonik22........26....lubelskie..36..13.02.09.15/niespo dzian/filip/hania doddotka.......25.....wielkopolskie..35.....12.02.09.... ...+16!!/synek Nadia277.......27.....śląskie..........34.....15.02.09.. ......+9/synek PrzyszlaMama23......MannheimDE...39.....16.02.09.......+ 10/Nicolas balbiina ........24 ....Częstochowa..38.....16.02.09........+6/Kacper mama 17 luty..33.....lubelskie........39.....17.02.09...+17/Karol Szymon viola nowa.....23.....mazowieckie...38.....17.02.09........+17/Maj a Pimboli.........27.....Schwarzwald/DE..39..18.02.09..... ..+10/Nadine katia-84.......24.....małopol.........38....18.02.09.... .+13,5/Aleksandra marteczka1980...28...sciacca......36......20.02.09...... .+16 /synek kasia130285..24....małopolskie......36.....21.02.09..... .+9/Sebastianek Kathey.........27.....Warszawa......30.....22.02.09..... .+7/córeczka kamasutra.....21....wielkopolskie...27......23.02.09.... ..+13/synek dota25........29......pomorskie......21.....24.02.09.... .....? halasliwa......27......Warszawa.....31.....25.02.09...+1 5/niespodzanka Zabajona......31......warm.maz.....36.....26.02.09.....+ 14/synek konwalia9.....28......Dublin...........36.....26.02.09.. ..+11/Oliverek up-83..........25......Kraków..........37.....26.02.09.. ...+13/synek robur..........31......zach.pom.......36.....26.02.09... ..+10/córeczka monis30.......29......Warszawa......33.....27.02.09..... +13/Agusia alicja 111.....27......WLKP............36.....27.02.09.....+16/Emil ka myszkinson...26.....Gdańsk...........27.....27.02.09.... ..+5/Kazik Adrianna29...29.....Wrocław.........37.....27.02.09..... .+18/Jagna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×