Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość suma sumarum1
ja tak na chwilke, jutro jak znajde czas napisze, z M. juz ok, a moze jak na razie ok:) zycze zdrowka dla maluszkow i dla was (a niby karmienie piersia zabezpiecza przed infekcjami ehh) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilkę życzyć kolorowych i spokojnych senków! Przyśpieszyli nam kurs, więc jest więcej zajęć i czasu mniej(ktoś pytał ile trwa kurs- średnio 3 miesiące;)) A poza tym chodzimy i zapraszamy na chrzest,bo to już w następną niedzielę. Życzymy zdrówka i mówimy "NIE" wstrętnym infekcjom:o Papatki znikam do łóżka bo zaraz zasnę😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wyzynanie zabka nadal trwa bezobjawowo. Nadine tez wszystko zrzuca juz od jakiegos czasu,wiec sie przyzwyczailam i jestem cierpliwa jak nie wiem co. I wpycha mi ciagle smoczka do buzi. Pokazuje tez jaka duza rosnie i wyciaga rece do gory;)Smieszna jest. Ogolnie nie wyobrazam sobie zycia bez niej i powoli zapominam jak to bylo bez dziecia w domu;) Igmik-paskudne te chorobsko.Mam nadzieje,ze sie szybko Polci poprawi i tobie tez. Ja tez nie mam okresu i biore tabletki,ale moja gin mowila,ze to norma,wioec nie wiem sama..Co lekarz to inna opinia,zwariowac mozna. Julka-ja kapie mala codziennie i codziennie myje jej wloski.Pamietam te twoje przeboje w ciazy i ciesze sie,ze wszystko sie szczesliwie skonczylo i masz zdrowego Adasia. Halasliwa-i wy chore,kurcze,co sie dzieje. Znajomej strasznie wspolczuje,ja sie balam cala ciaze,ze strace dziecko,nie wiem jakbym to przezyla.. Suma-dobrze,ze z mezem okay,oby tak dalej. Maja-komplecik niczego sobie.Zadzialal?;) Ja karmie piersia,a Nadine pije tylko herbatke z biutelki,wiec zostaje przy plastikach.Poza tym jakos sobie nie moge wyobrazic,zeby byla gruba,ta moja drobinka. Up-ja nie mam po tabletkach zadnych przebojow,ale w zasadzie kazde tabletki tolerowalam dobrze.Ale jakby sie cos dzialo,to bym odstawila. Basienia-ano zabki wychodza,ale tez dlugo czekalam,wiec nie przejmuj sie,na pewno i u was sie wkrotce pojawia i oby bezbolesnie. Grzybki bym zjadla.. Piksip-🌼 dla Emilki za zabki.I oby choroba odpuscila na dobre. Haydi-zaglosowalam na twoje schronisko.Super,ze pomagasz czworonoznym sierotkom.🌼dla ciebie. Szklana-ja bym nie zatrudnila ladnej niani:D No ufam M,ufam,ale jak to mowia okazja czyni zlodzieja;) No chyba,ze by byla fantastyczna niania dla dziecka,no to wtedy bym pomyslala.. Daj znac jak bylo.I jak tam zabek franiowy? Dagusia-oj,pobudki nocne:(Moze faktycznie jak zeby odpuszcza to bedzie lepiej,czego ci zycze. Moj M dzis grzebal pol dnia przy aucie i mialam luzik;) A co z Wazka?Tak dlugo sie nie odzywa,ze az to do niej niepodobne.. Dobrze,zmykam do lozka,moj maz zasnal na kanapie,wiec chyba go tylko przykryje i zostawie. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja. Nie, nie, nie. Było tyle i nie ma nic. Wszystko zjadło :( Nie dość, że 3 razy się zabierałam do pisania posta i się zebrać nie mogłam, to gdy już było trochę wypocin to wszystko szlak trafił :( Pokrótce więc: Dla wszystkich chorowinek- szybkiego powrotu do zdrowia życzę majaitosia o butelkach plastikowych słyszałam już dawno a i tak takowe kupiłam. Nie uchronimy dzieci przed nimi. No chyba, że z produkcji wycofają ten materiał w całym przemyśle spożywczym. Szklana mi się ta niania spodobała.Ja bym dała jej szansę. Szczera. Takich z powołania to na palcach można policzyć a reszta to tylko kity wciska jak to one lubią dzieci i blablabla.... Najlepiej to France pozostaw wybór opiekunki. Może z którąś zacznie nadawać na tych samych falach. Dzieci lepiej wyczuwają "dobrych" ludzi :) Julka, Piotrusia kąpiemy co 2 dzień i nie zawsze ma mytą głowę. Zależy od jego nastroju. Na szczęście włosów ma mało :)Termometr mamy taki zwykły z wyświetlaczem i mierzymy tp pod paszką. Dokładny to on na pewno nie jest ale orientacje się ma czy coś złego się dzieje. Haydi zgodnie z Twoim życzeniem oddałam głosik na to schronisko :) Ok. Idą spać. Mam bunta i więcej dziś nie piszę. Może jutro jakaś wena pisarska mi się włączy. Dziś wszystko idzie jak po grudzie. Zresztą widzę, że i Wy macie jakieś jesienne doły i o takich smutnych rzeczach piszecie :( To chyba ta pogoda. Wiecie co Ja dziś jak dzwonił telefon w domu to się zastanawiałam kto to może dzwonić. I przyszło mi na myśl, że ktoś musiał umrzeć. Na szczęście się nie sprawdziło. Uf..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej..... Oczywiscie kawa z rana dla kazdego...kto wstanie...:) \\_/J Dziś w nocy bez krzyków. Ufff. Pobudki nadal dwie. Pimboli- a Nadine wychodzą dolne prawda?? u nas też one wyszły bezobjawowo, teraz z górnymi jest jazda na całego....niestety Ja dzis \\_/J mocną, bo mała w nocy przed 4 wstałą i chciała siebawić, 45 minut szalała....;) a mama teraz 💤 w pracy. Igmik- jak Polcia? Lepiej, jak gorączka? Szklana- dawaj znać co z niania;)i jak ząbek. Haydi- zagłosowałam;) A wiecie ja od niedzieli nie karmię piersią:( mała nie chce:( normalnie płącze jak podaję jej cyca, więc już nie podaję. Chyba już nie wrócę do tego. A cycuś to byłoby najlepsze lekarstwo na biegunę i wogóle na wszystkie choroby:( Przykre to powiem Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Ja kawkę poproszę :D Piksip na biegunkę jest dobry soczek,wklejam linka :) http://www.docsimon.pl/towar/hipp-ors-200-odwar-marchwiowo-ryzowy-przeciw-biegunce-200ml Szkoda,że mała nie chce już cyca,coś jej się odmieniło.Ale najważniejsze,żeby wróciła do zdrowia :) Pimboli 🌻 Moja też śmieszna i w dodatku mały świrek :p Haydi ja też zagłosowałam :D Zapowiada się piękny dzionek.Słoneczny,więc trzeba zmykać na dworek :) Miłego dnia. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moaj piękn!! JAaaa ale się za Wami stęskniłam. Nie pisałam bo miałam urwanie głowy - od wczoraj zaczęłam nową pracę i musiałm się do niej trochę przygotować :) oprócz tego dopadło mnie przeziębienie i byłam dętka... do zdrowia powoli wracam, a nowym wyzwaniem jestem zachwycona tak więc wszystko ok :D Gaba rośnie zdrowo - to raczej my będziemy na końcy listy ząbkowej - ani widu ani słychy białych kiełków hehe 8 miechów juz stuknęlo, niunia jest juz taka fajna... alez to zleciało. Straszne mam zaległosi - 8 stronic! No więc wracam na forum - zaraz zoabczymy czy ktoś w ogóle zauważyl moją nieobecnośc :P najpierw obejrze zdjątka, a wieczorkiem spróbuje nadrobic zaległosci w czytaniu buziloe!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Suma - oj jak dobrze, że się pogodziliście.... Oby jak najmniej takich nieprzyjemnych sytuacji między Wami. Kluska - no ja się pytałam ile taki kurs trwa :) Pimboli - dziękuję bardzo za głos. Może pomagam, to teraz za dużo powiedziane, kiedyś pomagałam jak byłam jeszcze w gimnazjum i w liceum. Wtedy pomagałam bardzo dużo. W soboty trzeba było wyprowadzać pieski, pozatym one tylko czekają, żeby ktoś przyszedł i chociaż je pogłaskał. Teraz wiadomo, z dzieckiem nie ma szans. Dlatego pomagam jak tylko umię w inny sposób, zbieram jakieś karmy dla psów i kotów, stare koce, ubrania no i czasem wpadnę im to zawieźć jak się więcej nazbiera. Tyle tylko potrafię z dzieckiem zrobić :) No a tutaj jest szasna, że gliwickie schronisko wygra, więc się strasznie cieszę, zobaczymy.... Co do ząbka to u nas też się wyżynają ale chyba dwa dolne na raz, bo widać przez skórę już białe :) Fajnie, że u Was przebiego to bezobjawowo, u nas niestety co jakiś czas widać, że Olka to boli i jest płacz po dotknięciu dziąseł gryzaczkiem czy nawet palcem. Boela - dziękuję za głos :) Może się uda... zobaczymy. Hmm, ciekawe, czemu akurta takie straszne myśli przyszły Ci do głowy z tym telefonem. Dobrze, że nie "wykrakałas". Piksip - dziękuję za głos i za kawę :) Kawa sie przyda, bo jakaś dziś nieprzytomna jestem. O, to ciekawe, że mała tak sama zrezygnowała z cyca. Zawsze wszyscy mają problem oduczyć, a tu proszę, mała sama nie chce. Pewnie początkowo jest to przykre uczucie. Ale masz też problem z głowy. Ja sobie nie wyobrażam póki co jak mojego małego oduczę, myślę, że ciężko będzie, bo on jest uzależniony od piersi :) A też nie chcę karmić jakoś strasznie długo. Basienia - również wielkie dzięki za głos. Nooo, u nas też za oknem ślicznie słoneczko świeci, ale wyszłam na chwilkę i buuuuu - zimno jak nie wiem, jeszcze trochę zaczekam ze spacerkiem. A odnośnie tego głosowania, to jeśli ktoś chce to oczywiście może zagłosować na schronisko w swoim mieście, bo z pewnością każde schronisko bardzo potrzebuje karmy i każde jest w tak kiepskiej sytuacji finansowej jak gliwickie.... Ja tylko ze swojej strony proszę o głos na schronisko gliwickie, bo są szanse, że wygra, albo chociaż utrzyma sie w pierwszej trójce, a jeśli się zagłosuje na schronisko z ostatnich miejsc, to itak już nie będzie szans, że wygra :( Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi :) W każdym razie jeszcze raz dziękuję za głosy i miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacie, ale bym się wkurzyła! Wysyłam posta a tu błąd i się wszystko usunęło. O jak dobrze, że przed wysłaniem skopiowałam go sobie. Już sobie wyobrazam jak bym się wściekła, że całe pisanie postu wyżej poszło na marne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haydi gratulacje Pani Magister :) piękny dyplom z 5 :) Hipku dużo siły Ci życzę i wiary w to że to co złe mija – szybko mija ❤️ Szklana – piękny wynik aukcji, jak dobrze, że ta dziewczyna ma Was, trzymam za nią kciuki z z całych sił! Prezent na chrzciny od teściowej doprawdy wyjątkowy hehehe :D:D:D A z tymi prezentami pamiatkami to rzezywiscie czasem keipsko – Gaba dostała kase i zabawki ale od jednych naszych znajomych obrazek z aniołem – namalowany przez mamę kolegi, która jest artystką to ładna pamiatka :) No widzicie – rodzice czasem nie pomyslą, a wyobraźcie sobie, że od naszych klientów dziecko dostało juz dwie ładne pamiątki – od jednej babeczki sliczny wisorek złoty, a od innych klientów przepiękną ikonę z aniołem gabrielem – na prawdziwym drewnie, pozłacana – co prawda nijak pasuje do naszych wnętrz ale pamiatka jest piękna bo to prawdziwe dzieło sztuki :) Maja – dzieki za bajeczki – słuchamy z Gabcią, tylko niektóre pliki sa w jakims dziwnym formaci i nie umiem ich obsłużyć. Igmik-dobrz ze zeby ida – to znak ze wkrótce wszystko sie uspokoi :) Igmik ja tez myslałam ze gaba bedzie oczkiem w głowie dla dziadków ze strony mojego M- do tej pory praktycznie sie nia nie interesowali, powoli si eto zienia, moze dziecko musi podrosnąc i wtedy dziadkowie chętniej sie nim zajmuja. Pikspi koniecznie pogadaj z M o tych tajemnicach. Pimboli gratki dla Nadine za pierwszego ząbala :) Pomarańcozwa – wyrazy współczucia... szklana bierz nianię i wracaj do pracy. Ty chyba podobnie jak ja lubisz swoja prace – gwarantuje Ci ze odzyjesz i złapiesz ogrom pozytywnej enegriii i wszystko będzie jeszcze piękniejesze :) bardzo odzyłam wracajac do zywych i kocham Gabę jeszcze mocniej :) Szklana nie bądź zazdrosna o nianię. Ja nie jestem choć Dorota całuje gabę, przytula, słyszalam nawet jak powiedziała „jak ja Cię kocham” :) pytała czy mnie nie przezkadza ta czułość – a mnie to cieszy – bo wiem ze ona nie skrzywdzi gaby, ze na prawde o nia dba, ale wiem jednocześnie ze nie zastapi mnie – mama to jest mama :) sama zreszta zobaczysz. Ja zostawiam Gabe na 5-6 godzin i tak jest idelanie, ale myślę ze stopniowo to wydłuże i będzie dobrze – na poczatkyu byl mi strasznei żal, dlaj czasem mi żal, w szczególności kiedy Was czytam – ale tak jest na prawde lepiej – moze lepiej dla mnie, ale przecież ja tez jestem ważna – bo szczęśliwa mama to szcześliwe dzieko – a jestem pewna że Gaba wcale nie cierpi :) jak trafisz na dobra nianię to mozesz byc całkowiecie spokojna A co to za teledysk? Interes super i brawo za to że uwzględnilaś mamuśki hehe Klusia no nie za fajnie ze szwagierką masz... musisz rozmawiac o tej sytuacji z M ja okresu ciagle nie mam, pewnei przyjdzie jak zakończe karmienei piersią Klusia ja przyzwycziłam moje cycorki do tego ze sa opróżniane dwa razy na dobę :) rano ok 6, 6.30 i poprawka ok 9, później ok 11.30 obiadek, ok. 15.30 cycorki, ok 18 owoce, ok 20 kasza, czasem coś Gaba jeszcze pociumka w nocy ale to bardzo wyjątkowo. Zgadzam sie z rosołkiem w sprawie dostepu do naszego maila. Pomysł z termosikiem dobry – niby oczywisty,ale na to nie wpadłam :P Ja kupiłam półlitrowy termos w tesco – taki chromoniklowy Stokrocia – jasne że Cię pamiętamy :) biduko mam nadziję, ze z oczkami w miarę dobrze. Super ze do nas wróciłas :) Baienia i co pierożki ulepilaś ? Ja się nawet nei zabieram, ale nasza niania jest tak kochana, że jak robila dla siebie to i dla nas przyniosła :) konawalio sto lat :) ja widziałam w HM fajny kombinezon dla dziewczynki i zastanawiałam si enad ni - na „w spadku” kożuszki, kurteczki ale moze taki kombinezon to fajana sprawa, w szczególności ze moja Gaba to juz w zimie na pewno bedzie chodzić – więc przydałoby sie cos na prawde ciepłego, bo to jednak inaczej jak sie dziecko choćby na chwile z wózka wyjmie. Buty na zimę kupię na pewno. Szklana dobra ta niania na rencie hehehe -grunt to szczerosć . Moja tez jest na rencie bo ma problemy z oczami :) ale wyraxnie kocha dzieci – renta to nie jedyny powód dla którego wybrął te prace :P Iwonko moja Gaba spi pod kołderką- tylko tak jak juz kiedys pisłąm klade kołderkę nie wzdłóz, a w poprzek i wtedy Gabie trudniej sie wykopać :) Summa – trzymam kciuki zebyscie sobie z M wszystko jak najszybiej wyjasnili Co dobutelek to czyłałam w neewsweek-u ze ta substancja z paltiki jest najbarzdiej wchlaniana przez dzieko w okresie płodowy, i w pierwszych miesiacach życia. Ja mam butelki plastikowe... Igmik – biedna Polcia – zdrówka dla niej!!!!!!! Styrasznie się męczyła maleńska... :( Ja miałam straszne bóle w krzyżu i promieniowało na cała noge taż ze az drętwaiał imiałam poważne problemy z prowadzeniem samochodu – trzymalo ponad dwa tygodnie i czasem sie nawraca – pomógł plaster rozgrzewajacy przyklejany na krzyż – dopadło mnie ( i mojego M!) po obniżeniu łózeczka najwidoczniej od schylania się Julcia jeszcze nie raz Adaśko zaliczy z banki :) nie zamartwiaj sie – chyba ze nagle zauwazysz cos podejrzanego przepraszam, ze nie odniosłam sie do wszystkich ale musze konczyć narazka i do napisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia my też tęsknimy za Tobą,ale wiemy,że zapracowana kobietka jesteś ;) Super,że się spełniasz i jesteś szczęśliwa,oby tak dalej. Buzia dla Ciebie i Gaby👄 No i dla super niani kwiatuszek 🌻 Haydi byłyśmy chwilkę na dworze.brrrrrrrrrrrr,ale zimno. Tak,dobrze,że skopiowałaś,bo najczęściej się kasują przy mega postach. Wiesz,jeśli może wasze schronisko wygrać to fajnie.Dziewczyny głosujcie :D Lubię ludzi,którzy troszczą się o innych :) My po krótkiej drzemce bawimy się klockami,które kupiłam małej :) I wszystkie zabawki są ciorane przez moją kochaną córkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia, jesteś;) wczoraj właśnie pisałam, że milczysz coś ostatnio. Czyli zaczęłaś proces uniezależniania się od męża...kiedyś pisałaś, że chciałabyś ;) Ale to tak całkiem zmieniłaś zakład pracy? Odważna dziewczyna;) Basienia- ano zimno dzisiaj bardzo, u nas też, ciekawe czy teściowa odważy sie wyjsć z małą;) ona to ma stracha...;) Znowu wczoraj zawiodła moje zaufanie (już i tak nadszarpniete)... kurcze, mówiłam, nawet napisałam na karteczce menu Emi na jej dietkę!! A ta małpa dała jej chrupka kukurydzianego (którego niby nie jadła, tylko wyrzuciła, a ja od razu poznałam, że brakuje chrupka). Nie dość, że dieta ścisła przez chorobę to podejrzewam, że mała od kukurydzy właśnie miała tą wysypkę na buzi, teraz kilka dni nie jadła i zeszła całkiem, a wczoraj popołudniu znowu lekko na czółku miała wysypeczkę. Kurde, co za baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip - dalej pracuję z M, ale podłapałam dodatkową pracę, którą mogę pogodzić z praca adwokata bo z tego na pewno nie zrezygnuję. zawsze chciałam łączyć teorię z praktyką i właśnie zaczynam to robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane dziekuje kochane za zyczonka naprawde milo troche podrinkowalismy z m bo to srodek tygodnia a impreze mam w sobote u nas powolutku pogoda nie najgorsza oli dostal biegunki i wlasnie sie zastanawiam czy to nie po szczepionce wczesniej tak nie reagowal no i nie wiem ogolnie bardzo dobrze sie czuje nie ma goraczki ani katarku tylko ta biegunka od wczoraj, chyba pojde dzisiaj do lekarza bo sie martwie zaraz was poczytam bo mam zaleglosci juz od paru dni i popisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basienia u nas tez zmino - nianai dzwonila ze zostaje z gaba w domu (coś mała kichała) a wyjda dopeiro po spaniu. Piskip to nainia taka niedobra? Kurcze od razu jej wywalaj co robi źle - w końcu pracuje dla Ciebie więc ma Cię uwaznie słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip ja to trąba jestem - piszesz ze tesiowa, a ja się pytam czy nianai :P tesciową tym bardziej trzeba opierniczyć ;) lepiej takie sprawy od razu załatwiac bo sie nawarstwi i wtedy będzie duży problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, zła jestem na nia jak nie wiem, a potem M ma problem, że ja tylko się czepiam Jego Mamusi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M tez się wkurzał jak robiłam uwagi że jego mama to czy tamto robi źle - ale w końcy zrouzmiał ze mam rację i sam mamie wygarnął - tesciowa wie ze mnie wkurzała, ale już jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boela kiedys pytalas sie o zabawke garnuszek klocuszek my ja mamy ale oli jeszcze nie umie wrzucac klockow do srodka takze na dzien dzisiejszy wszystko laduje w buzce, fajne ma piosenki a najbardziej lubi pieska wiesz ten szczeniaczek uczniaczek jak sie wlaczy to od razu pupa w gorze i tanczy mamy tez piramidke z fisher price ale tez nie umie jeszcze nakladac okregow Czarna co do diety no to najlepiej ograniczyc wszystko lodowa pod klucz no i cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc jak mozesz to chodz na spacery jak najwiecej bo mi tez ciezko wybrac sie na basen a tu jak wyjdziesz na spacerek z malym to przyjemne z pozytecznym a w ogole co tam u ciebie slychac bo dlugo sie nie odzywalas wszystko oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baby:) dzięki za rady butelkowe, ja niby mam szklaną ale jest do dupy bo ma wąską szyjkę i wysypuję mleko jak je robię i do mikrofali mi się nie mieści bo wysoka, a poza tym to taki trochę szklany marketing po części wiec też chyba zostanę przy plastikach i w sumie to nawet pomidory ponoć sa rakotwórcze więc... haydi do mnie w ogóle nie chce dotrzeć że to rozrabiające dziecko było kiedyś u mnie w brzuchu, no niewiarygodne. mia, dota, avinia heloł i 🌻 i choroby precz !:) up a może niech ci gin zmieni na cerazette - to prawie to samo może będziesz lepiej tolerować basienia u nas nawet nie zapowiada się na ząbki.... a co do bielizny to jakoś strasznie go zainteresowało co jest pod nią :0 a ja myślałam że będzie mi tak dolewał wina do kieliszka i podziwiał :) ale było fantastycznie :) a do krakowa wpadaj koniecznie jak tylko możesz choć na szybką kawę, nawet taką mega szybką :) julka a czasem kobiety nie potrafią docenić co znaczy zdrowe dziecko. 🌻 dla ciebie i dla mam które poradziły sobie z problemami. ja sama straciłam pierwszą ciążę i jak zaszłam z nulą to pierwsze kilka miesięcy tak się bałam. zresztą każda z nas się boi czy wszystko będzie dobrze i oby taki historie zdarzały się jak najrzadziej. igmik dla polki dużo zdrówka , kupie ten nurofen bo powinnam to mieć w domu na wszelki wypadek a własnie ktoś mi mówił że to dobre jest. co do bólu to może to rwa kulszowa? ja miałam dokładnie taki ból w udzie łydce stopie czasem w pośladku przy kręgosłupie albo w krzyżu promieniowało. a z kolei jak byłam w liceum to chodziłam na rehabilitację jakieś takie lampy bo się okazało że w odcinku lędźwiowym mi się nie zrósł krąg jak rosłam ból straszliwie stamtąd promieniował. takie niby nic, bo szłam szłam i nagle odrętwienie w biodrze i całej nodze i taki bezwład. koniecznie idź do lekarza piksip kurde górne zęby :) u nas na dole nawet nie napuchnięte, matko to piekło mnie czeka dopiero.... suma a gadałaś z nim o tym? kluska 🌻 u nas chrzest dopiero w grudniu pimboli między nulą a nadine jest tylko tydzień różnicy a mój bałwanek nic nie chce się uczyć... tylko umie baran-baran- buch i tyle normalne przepaść. :)mam nadzieję że nie jest jakimś głuptaskiem ale i tak ją kocham nad życie ;) i tez nie pamiętam jak było bez niej :) a komplecik zdał egzamin na 5+ :) polecam takie niespodzianki :) boela a kysz takie myśli odgoń :) ale tez mam takie dni czasem ;) 👄 piksip nie ma jak to zabawy nocne z mamusią ;) heheh strzel koniaczek po powrocie do domu podnosi ciśnienie :) cycem się nie przejmuj i tak długo karmiłaś , ja karmiłam 3 tyg... haydi ja tez zagłosuję mia te bajeczki w tym dziwnym formacie to zapewne pliki spakowane, takie gdzie po kropce jest rozszerzenie .rar ? słuchaj najedź na to i kliknij prawym przyciskiem myszki, rozwinie ci się lista i daj polecenie wypakuj pliki tutaj i wypakuje się taki katalog normalny a w nim będą już bajeczki mp3 gotwe do słuchania. bo tam jest bardzo dużo bajek i pakowałam żeby szybciej poszły. basienia u nas te z lodowato a ja muszę z nulą do miasta konwalia spróbuj ta marchwiankę podać o której pisała basienia, jest świetnie i działa przeciwko odwodnieniu piksip u mnie to samo :) tort z muchomorów jak nic by się przydał :0 szukaj przepisu ja nazbieram :) dziewczyny, ani na paluszku środkowym w miejscu gdzie się styk a z dłonią wyskoczyła jakaś kulka mała, taka twarda jak kosteczka i rusza się jak ruszam paluszkiem, ale jej nie boli, nie wiecie co to może być? byłam wczoraj u lekarki ale te idiotka stwierdziła ze ona nie wie co to ale nic takiego i trzeba obserwować. pewnie i nic takiego ale nigdy nie widziałam czegoś takiego jak chrząstka to jest albo ścięgno zwinięte, no i w ciągu jednego dnia jej to wyszło. póki co buzia i gratulacje dla mnie samej za epistołę :) miłego dnia ja zmykam obiad ugotować, brak pomysłu totalny mam ale coś muszę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski ja tylko na chwilke wpadlam sie przywitac,dostalam drugi @ po porodzie 5 tyg po pierwszym i zle sie czuje-okropnie boli mnie brzuch mimo,ze wzielam juz tabletke :( haydi ja tez zaglosowalam na 'twoje' schronisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Up super ze nocka juz sie poprawila u mnie na odwrot maly zaczal szalec mam nadzieje ze to tylko reakcja po szczepionkowa Igmik masz super dziadka pozazdroscic a tesciowa sie nie przejmuj moja jest naprawde daleko i nie mam z nia kontaktu na codzien ale mi to wcale nie przeszkadza Maja bielizna slicznusia chyba tez sobie cos fundne a co Halasliwa kuruj sie kochana a chorobsko sio wspolczuje z powodu kolezanki tez jedna ciaze stracilam i wiem co musi kolzenka przezywac cos strasznego mam nadzieje ze ma dobre wsparcie od osob bliskich Piksip u nas zabki dolne wyszly bez problemowo a gorne to jest jakas masakra wyzynaja sie juz od miesiecy i tak dziwnie bo jak stukam lyzeczka to dzwoni widac biale kteski ale wszystko stoi w miejscu nie wiem dlaczego tak bo dolne jedynki wyszly blyskawicznie, buziale dla chorowitki emi Igmik wspolczuje poli naprawde ona to taka chorowitka zawsze cos sie jej przyplacze a jak z pleckami bylas u lekarza? Julka ja malego kapie codziennie i wloski myje codziennie szampon mam jonhson a termometr mam braun ten co sie wklada do uszka jak narazie sie sprawdza, co do uderzenia moj szaleje na calego naprawde trudno go upilnowac jak zejdzie z maty to zawsze wywinie cos na panelach takze nie jestesmy w stanie uchronic maluchow przed upadkami Dziewczyny kupilam kojec ale oddalam go maly nie chcial w nim siedziec darl sie w niebo glosy jak by za kare tam siedzial takze u nas niestety sie nie spawdzil Dota trzymaj sie i odzwyaj sie czesciej Avina trzymaj sie cieplutko i oby chlopcy szybko wyzdrowieli Basienia jestes, fajnie pojechac w odwiedzinki do mamuli ja tez lubie swoja odwiedzac co do zakupow to moj oli taz najwiecej korzysta sobie nic nie kupie a jemu zawsze cos wogole latwiej jest mi kupowac ciuchy dla niego niz dla siebie Haydi juz zaglosowalam mam nadzieje ze wasze schronisko wygra Suam dobrze ze juz wporzadku z m trzymaj sie kochana Kluska powodzeniach na chrzcinach Pimboli my ostatnio z mezem rozmawialismy jak to bylo bez malego w domu i tez bym nie cofnela czasu jest tyle radosci co roboty ah maluchy sa super Szklana jak z niania nie wiem co ci doradzic ja zdecydowalam sie na przedszkole ale to tylko z tego powodu ze nie moge znalezc dobrej nianki tutaj No i musze uciekac maly sie obudzil popisze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schronisko w Gliwicach wskoczyło na 2 miejsce :) Mia dziekuję za gratulacje i za głos na schronisko :) Basienia - no, pisałam że zimno mimo słoneczka :) My teraz dopiero idziemy na spacerek. No ja lubię pomagać, tylko skąd brać na to wszystko czas..... Maja, Salwia , konwalia, również dziękuję za głos :) Nie macie pojęcia jak takie schronisko potrzebuje wszystkiego.... Myśmy z mężem zamiast kwiatów w dniu ślubu chcieli dostać jedzonko dla psów i kotów :) Jaka była radość w schronisku jak to przywieźliśmy.... Jeszcze raz dzięki za głosy. Jak się nie uda być na pierwszym miejscu to trudno, pozostałe pięc miejsc też coś dostaje :) Ale wierzę, że Gliwice wygrają :) Zmykam małemu dac obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie lutóweczki! Wreszcie weekend, huurrrra! Jeszcze tylko jutro na rajd z dzieciakami i można odpocząć. Dziewczyny pracujące, jak ogarniacie to wszystko??? , bo jak dla mnie: dom, dwójka dzieci, praca i studia podyplomowe to po prostu makabra. To za dużo, już nie wyrabiam. Dagusia, dzięki za podanie wagi Twojej córci, idą dziewczyny jednakowo i z wagą i z zębami. Pomarańczowa - przyjmij wyrazy współczucia. Basienia - dzięki za podanie hasła. Chyba jednak z niego nie skorzystam, bo poczułam się tu jak intruz i nieproszony gość. Wczoraj wieczorem zaczęłam czytać od mojego ostatniego wpisu i doczytałam do tego miejsca, gdzie dowiedziałam się, żeby takim, które się pojawiły po pół roku hasła nie dawać. To chyba było do mnie. Bo rzeczywiście nie zaglądałam tu dość długo. Ale nie z lenistwa, tylko z braku czasu. Więc na tego wspólnego meila nie zajrzę. Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podajcie mi waszego meila wspolnego pokaze wam mojego marcelka bo ani raz nie wstawilam fotki wogole rzadko bywam u was a to zasprawo mojego malego rozrabiaki powiedzcie mi marcel ma 2 zeby na dole i teraz wyszedl mu u gory ale 2 czy to nie jest dziwbne nie powinny jedynki gorne jak mu wyjdo te 2 u gory to istny wampirek bedzie hi hi a powiedzcie mi odchudzam sie czy aerobik wodny pokmoze mi zgubic felgiiiiiiiiiiii ha ha pozd kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Wyobrażcie sobie, że przez zakaz zbliżania się do komputera, wydany mi przez okulistę, zapomniałam, jak się pisze... Szukam literek 2 razy dłużej, palce mi się trzęsą, normalnie artretyzm... U nas ok, Laura chwilami pokichuje, ale w sumie kataru nie ma, gorączki też, więc może się nie zaziębi. Kupiłam wczoraj śpiworek do wózka - Szklana też się po niego wybierała - ja mam taki z Mothercare, najbardziej mi się podobał, bo nie jest taki strasznie gruby - na jesień jak znalazł - już przetestowałyśmy. Laura w samych rajstopkach miała tam ciepło jak w uchu. Trochę się krzywiła, bo nie mogła włożyć nóg do buzi, ale jakoś się przyzwyczai. Mia - jak miło, że jesteś :) Cieszę się, że odżyłaś, gratuluję nowej pracy i odwagi i w ogóle ahoj :) Nie wiem, czy pamiętasz, ale Gaba jest od Laury starsza zaledwie o dzień :)) U nas też nie ma zębów. Karmię ją piersią i słoiczkami i jest duża - ma 78 cm i waży... prawie 10 kg. Dokładnie napiszę we wtorek, bo wtedy idziemy na szczepienie (meningokoki). Co do kombinezonu - są takie łączone ze śpiworkiem - niędzy nóżkami jest zamek i można wybrać sobie dowolną opcję - myślę, że taki właśnie Laurze kupimy. Majaitosia- strój taki jest niezwykle przydatny, sama posiadam i sobie chwalę. Mój mąż się nim zachwyca :) No i można od czasu do czasu coś wypertraktować :D Jeśli chodzi o odrętwienie w biodrze i bezwład, też mi się to zdarza, szczególnie podczas jazdy rowerem - czasem nie mogę ruszyć nogą. Od wczoraj Laura ma huśtawkę - czad!!! Dzis ma jakis trudny dzien i wszystkiego sie przestrasza, nawet wlosy suszylam na raty, bo jak slyszala suszarke, przezywala traume... Do uslyszenia, pozdrawiamy forumowe ciocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia, sorki - miało być ACHOJ - takie pozdrowienie piratów :) Bez brzydkich podtekstów :) Czarna - jak masz czas na aerobic wodny to polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się porobiło... mały się rozraczkował :) Dziś zostawiłam go w pokoju na kocyku, jemy z mężem obiad w kuchni i tylko słyszę takie walenie rąkami o podłogę. Pomyślałam sobie, że uderza rękami o podłogę, bo tak czasem robi a tu nagle jakiś cień w przedpokoju. Idziemy z mężem szybko a tam.....Oluś radosny i szczęśliwy, że do nas doszedł :) No i jak załapał tak teraz raczkuje po całym pokoju i się cieszy że potrafi :) Przepraszam,że tylko o sobie, ale muszę poszukać jakichś fajnych huśtawek na allegro i kupić małemu. Dziewczyny, jake macie huśtawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) dzis jestem jakas zalatan i jeszcze mnie cos gnaty bola mam andzieje ze to niechorobsko jakies wrrrr i pzrepraszam niemam czasu was poczytac :( moze sprobuje wieczorem moj Adasko jest taki marudny a nocka eh niepytajcie marudzenie co godzine... dziekuje za odpowiedzi w sprawie kapieli i termometru :) buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×