Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość nie podam nicku bo nie
to nie mialo byc obrazliwe tylko ja nie rozumiem czasami twojego jezyka...... sorry jesli poczulas sie obrazona.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a trudno sie domyslic ze to moze klawiatura szfankuje i po co wchodzicie na te fora jakis marcowek same bat na dupe sobie krecicie a one ,majo pewnie z tego zabawe ze potrafio was z rownowagi wyprowadzic............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna to ja pytałam o Ciebie,bo miałaś nam wysłać fotki i nic :) A nam tu nikt nie robi zamieszania..tylko na marcowym topiku,o którym dyskutujemy.. Ale się nakręcili wszyscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie ochote mnie zobaczyc i mojego marcelka nie ma sprawy podajcie meila dam namiary na naszo klSE ZEBYSCIE NIE MWOWILY ZE CZARNA COS I WIESZALY PSY NIE ZNACIE MNIE JESTEM ZA POWAZNA DZIEWCZYNA I W GLUPOTY SIE N IE BAWIE A NI KIJA W MROWISKO NIE WKLADAM ZEBY BYLO BREZPIECZENIE MOZECOIE PRZESLAC NA SKYPA SWOJEGO MEILA A JA WAM NAPISZE DANE DO NASZEJ KLASY MOJ NICK DO SKYPA TO czarnulka-34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wyluzujcie!!!! :) bo za moment i tutaj niemiło się zrobi :) Ja obiad już ugotowałam, szybko mi dziś poszło bo makaron z sosem i warzywami robiłam, mała zaraz po tym jak od kompa odeszłam wstała i znów przy cycu siedzi, zaraz idziemy obiad wcinać. a Wy proszę nie przekomarzajcie się już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna chyba jesteś trochę przewrażliwiona..na Twój temat nic tu nie było powiedziane.Oprócz tego,że zapytałam o Ciebie.A to chyba Cię,aż tak nie uraziło co?Jeśli tak to przepraszam.Maila ktoś Ci już wysłał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaj mi swojego meila wysle ci namiary na nk i dasz osobo ktore tutaj so zobaczycie mnie i mojego malego ja nie mam nic do ukrycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz dziewczyno potem namiar i zobaczo sobie mnie wy jestescie tutaj dluzej i lepiej sie znacie a ja nie wiem komu moge wyslac swoje dane nk a komu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Piękne! Ale u mnie leje... paskudna pogoda rozpisałyście się ze hoho - jak ja mam to wszystko nadrobić? Zwolnić proszę :P:P zanim coś popiszę (jeszcze nie nadrobiłam czytania) mam pytanko - może kupowałyscie przez neta jakies kombinezony, śpiworki - wrzucilybyście linki??? Nie bardzo mam czas szukać :( a i jakie foteliki kupujecie - ja myślę o maxi cosi tobi. Szklana kiedys pisala ze kupiła fajny spiworek. Przepraszam, ze nic wiecej nei napisze, ale na prawde chwilowa mam urwanie głowy... całuję!!!!!!!!!!!!! do pomarańczowych afer się nei odnoszę, u nas jest spokój iniech tak zostanie przecież my się kochamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ja nie chcę,żebyś czuła się zmuszona do podawania nam swoich danych czy pokazywania zdjęć. Po prostu sama kiedyś pisałaś,że chcesz namiary na maila,żeby pokazać synka :) Jeśli sama tego chcesz to proszę,mój mail..basienia28@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby nie było ze zupełnie nic nie piszę, to przynajmniej jakiś kawał wrzucę na poprawę humoru :P Rano, w pracy, przy kawie rozmawiają dwie koleżanki: - Jak tam Twój wczorajszy sex? -beznadzieja... mąż przyszedł do domu, w 3 minuty zjadł obiad, potem 4 minuty bzykania i po dwóch minutach spał... A u Ciebie? - No u mnie rewelacja mąż przyszedł do domu, zabrał mnie na przepyszna romantyczną kolację. Później przez godzinę wracaliśmy do domu spacerkiem przez miasto, potem świece i godzina przecudownej gry wstępnej. Następnie godzina nieziemskiego sexu a na koniec wyobraź sobie, ze przez godzinę rozmawialiśmy czule ze sobą. Bajka po prostu! W tym samym czasie rozmawia ze sobą dwóch kolegów: - Jak tam Twój wczorajszy sex? - No zajebiście! Przychodzę do domu, obiad na stole, zjadłem, pobzykałem i zasnąłem! A u Ciebie? - U mnie? Kurwa, u mnie beznadzieja. Przychodzę-nie ma prądu bo zapomniałem zapłacić za rachunek, zabrałem wiec gdzieś starą na kolację, żarcie beznadziejne było i takie drogie, że nie starczyło mi na taksówkę powrotna i musiałem zapierdalać do domu na piechotę. Przychodzimy kurwa przecież nie ma prądu, więc znowu te cholerne świece. Byłem tak wkurzony, że najpierw przez godzinę nie mógł mi stanąć a potem przez godzinę nie mogłem się spuścić. na to wszystko tak się wkurwiłem, że przez godzinę jeszcze usnąć nie mogłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mia kawał dobry ech ci faceci.... Pytałaś o kombinezony więc ja nie kupuję, niunia ma kurteczkę taką z futerkiem coś jakby kożuszek i myślę, że to jej wystarczy ja akurat mało z nią na dwór zimą będę wychodzić ale gdybym miała kupić to kupiłabym jej już taki 2 częściowy widziałam ładne na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja na razie uciekam może uda mi się małą na dłużej usypać z tego co zauważyłam śpi dłużej kiedy położę ją w naszym łóżku i tak teraz zrobię później sprzątanie zmywanie i wrócę jeszczę tu do Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Mia super kawał! Hehe inny punkt widzenia :D No to ja mam taki: Facet budzi się rano skacowany, łeb boli. Otwiera oczy a tu śniadanko na stole, żona uśmiechnięta... Facet w szoku próbuje sobie cokolwiek przypomnieć ale nic... Idzie do syna i pyta: - Ty co to wczoraj było, że się matka nie drze??? - A no jak wróciłeś i mama cię zaczęła rozbierać to powiedziałeś: "sp***alaj dziwko! żonaty jestem" :D Też brzydki, Ale lubię go ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane Oli spi moze uda mi sie cos do was naskrobac, wysypka dalej jest poczekam do jutra a jak nie przejdzie pojde do lekarza, robie dzisiaj placki ziemniaczane chodza za mna juz od paru dni nie lubie ich smarzyc bo to takie pracochlonne ale moze jakos sobie poradze Pomaranczowy u nas to samo wczesniej czyli pare miesiecy temu oli gadal jak najety agu aj buu ostatnio powiedzial pare razy baba i mama ale to tak bezwiednie a teraz cisza jak makiem zasial Rosolku zuzia sliczna!!! ma boskie oczka poprostu cudenko Maja trzymaj sie kochana i szybko wracaj do zrdowka, aj wlasnie doczytalam ze na tym drugim forum co ty piszez nie zawesolo aj sa ludzie i ludziska, pozniej poczytam co tam sie dzieje Up ale smiesznie dopiero sie zgadalyscie z maja ze mieszkacie kolo siebie, szybko organizuje spotkanko Szklana super ze wyzdrowialas zdrowko najwazniejsze, co do planu dnia karmienia to u nas wyglada o tak: 6/7 mleko 210ml 10/11 kaszka lub kupuje takie w sloiczkach np banana yogurt breakfast z hippa albo apple & caranberry breaky to jest z ryzem nie wiem czy takie sa w pl 13/14 zupka 190ml od tygodnia podaje duzy slioki od 7mc zjada wszystko ale musze mu miksowac bo nie chce gryzc kawalkow warzyw 16/17 owoce maly sloiczek chyba ze podam starte jadlko po objedzie to o tej poze podaje mu mleko lub kaszke jak nie jadl wczesniej 19 mleko 210ml Mleka od paru tyg robie 210ml przewaznie zjada wszystko czasami zostawi 30ml ale to sporadycznie Co do kaszki to podaje w ciagu dnia po kapieli unas musi byc butla jakos ciezko by bylo podac mu kaszke po kapieli bo przewaznie jest juz zmeczony i chce spac a kaszke podaje lyzeczka A do polski jade do rodzicow ciesze sie bardzo zobacze moja siostre na swieta ona mieszka na ukrainie studiuje tam weterynarie i przyjezdza do pl od swieta w zasadzie jak ja Oli sie obudzil wroce do was pozniej milego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gość
U nas plan taki: - 6.00 - mleko -9.00 - sniadanko - owoce ze słoiczka, lub przetarte jablko, banan, czasem chlebek z masełkiem - zależy czy w nocy jadla czy ( jak nie jadla to daje jej wiecej na sniadanko ) -12.00 - obiadek 130ml -15.00 - mleko - 17.30- kaszka - 19.30 - mleko Zastanawiam sie czy to mleko z 15 jest jeszcze potrzebne...? A jakie inne propozycje na podwieczorki i śniadanka - może założymy osobny temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suma fajny szkrabek ;) Wysyłam namiary moje na n-k. Kto mnie jeszcze nie ma zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej kochane nie kłoccie sie co? Bardzo prosze... Czarna dawaj marcelka na naszego maila. Mia hehehehe! :) Niania sama z mała...daje rade bo dzwonilam juz dwa razy:)! Ja latam i załatwiam. Ogladalam mieszkania ale nic nie upolowałam. Naszego tez nikt nie chce kupic wiec zastoj. Konwalia jak do rodzicow to superr beda szczesliwi i cie wyrecza w wielu sprawach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej kochane nie kłoccie sie co? Bardzo prosze... Czarna dawaj marcelka na naszego maila. Mia hehehehe! :) Niania sama z mała...daje rade bo dzwonilam juz dwa razy:)! Ja latam i załatwiam. Ogladalam mieszkania ale nic nie upolowałam. Naszego tez nikt nie chce kupic wiec zastoj. Konwalia jak do rodzicow to superr beda szczesliwi i cie wyrecza w wielu sprawach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gość
dopisujcie do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra pisze dalej Boela hej kobieto pracy z tego co przeczytalam pracujesz w nocy? Musi ci byc bardzo ciezko co trzymja sie kochana Piksip buziol dla emi madra dziewczynka, a co do chodzenia no to jestem w szoku bo moj oli strasznie rwie sie na nogi w lozeczku sam sie podciaga a jak raczkuje w duzym pokoju to podciaga sie do lawy i kanap no i co mam z tym zrobic? Aj juz doczytalam jak chodzenia ma wygladac uff u nas jeszcze biegow nie ma Szklana niania napewno da rede powodzenia dzisiaj, ty tez szukasz mieszkania aj u nas to samo niby tyle tego jest i ceny spadaja ale jak sie cos znajdzie to w cale tak tanio nie wychodzi mamy jedno na oku super lokalizacja 10 mni bym miala do pracy na piechte przedszkole pod nosem bardzo dobre zyrafa nie wiem czy jest w pl ale jest superasne przesle pozniej zdjecia a mieszkanie super standard i naprawde scisle centrum Igmik/ basienia nie zamykajcie naszego emaila kurcze ja tez bym sie wsciekla jak by ktos nie proszony ogladal moja niunie albo wywsylal zdjecia dalej no nie wiem jakie dobre by bylo rozwiaznie z tej sytuacji jak zdecydujecie zamknac go to przynajmnie przeslijcie mi swoje namiary zebym moga wam wysylac zdjeca malego Igmik ale mi narobilas smaka na golabki umm pycha chyba zadzwonie do mamy i powiem zeby zafundowala mi zestaw powitalny galabki w sosie pomidorowym hihi, gratulacje dla polci za zabki u nas trojka na tapecie ale to dziwne bo myslalam ze dwojki powinny sie najpierw wyzynac? Przyszla oj szkoda malego bidulek sie nameczy moze to przez dynie ponoc warzywa i owoce maja to do siebie ze rozwaniaja chyba ze jest uczulony i to tez moze skonczyc sie biegunka albo wirusa podlapal mam nadzieje ze szybko dojdzie do zdrowka a co do kojca jest super u nas sie niestety nie sprawdzil bo oli darl pape w nim i wogole nie chcial w nim siedziec, a co do tej rodziny to ogladalam w tv taka rodzine co mieli 20 dzieci wyobrazacie sobie 20!!! I te starsze dzieci opiekowaly sie tymi modszymi, mieszkali w jakis domach komunalnych takich od panstwa a tam brod i ubostwo cos strasznego, a najbardziej wymieklam jak byla pokazna scena dziecko 3 lub 4 letnie wchodi do poszewki i kladzie sie na podlodze bo zapomnieli go polozyc do lozka spac normalnie szok!!! Ryczlam jak bobr Mama17 o rany ile karolek ma zebow 8 mowisz szok normalnie szok, co do chodzika to ja nie kupie naczytalam sie zlych opinii i mowie im nie Basienia strzel sobie kawke nie usypiaj nam u nas dzisiaj tez ciemno i ja tez jakos taks dretwa jestem Julka powodzenia na kontroli oby z adasiem bylo juz wszystko oki szkoda bidulak moze lekarz cos pomorze Salwia sprzataj i wracaj na kafe Asia wspolczuje malutkiej u nas bylo to samo oli nie chcial butki jak byl chory ani mleka ani herbatki ani wody jadl tylko z lyzeczki objadki i kaszki tez nie wiem jaka byla tego przyczyna i martwilam sie ze sie odwodni moze pokarm cycem a jak z malutka bedzie juz wszytko oki przejdz na butle Maja szkoda z powodu tego drugiego topiku na ktorym pisalas naprawde ah bez sensu wogole toego nie rozumiem, a dla nuli buziol jejku cieszysz sie z pierwszych zabkow no i niech zdrowieje duzo duzo zdrowka Czarna ale tu cie nikt o nic nie posadza nie wiem dlaczego sie tak zdenerwowalas, dziweczyny pisza o marcowym topiku a to przeciez ciebie nie dotyczy odposc sobie bo szkoda nerwow, przeciez chcemy zobaczyc twoje malenstwo a dziewczyny pisalay ze wyslay ci haselko Mia mi mama kupila kombinezon w crocodilo a spiwor do wozka kupilam w mamas and papas a co do fotelika to tez mysle nad tym maxi cosi tobi albo priox ten priox sie obraca w strone drzwi ale nie wiem czy bedzie to az tak przydatne jak maly zacznie sie sam poruszac, kawal fajny!!! Up dobre!!! Pomaranczowy ja sie trzymam tego schematu zywienia dzieci z instytutu centrum zdrowia dziecka oki uciekam do napisnia wieczorkiem jak dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konwalia jak masz ochote podaj mi prywatnego swojego meila podam ci namiary na naszo klase tam zobaczysz i mnie i mojego marcelka pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×