Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Oj widzę, ze choróbska sie szerzą na całego, a kysz!! sio i co tam jeszcze...won!! Pimboli, dobrze, że siegodzicie....u nas ostatnio też mały kryzysik, kurcze nie wiem o co chodzi, ciągłe pretensje i żale....powiem Wam, że tylko Emi daje mi ostatnio radość, tylko. Jakoś z M. ciężko mi siędogadać, mam nadzieje, że to chwilowe:( Basienia- brzuszek boli....hm, a ty przypadkiem nie pomyliłaś sie na imprezce i nie zjadłaś torta teściowej?? no wiesz tego z muchomorkiem....;) U nas nocki dalej nieśpiące. No nie wiem co z tym moim dziecięciem jest. Wygląda to tak: wieczorem kaszka - ok. 18.30, zasypia między 19 a 20. ok. 23 - kilka łyków mleczka (tak ok. 60 ml) ok. 2 - 120 ml mleka ok. 5 - 180 ml i to daje jej sen na 2 godziny!! No nienormalne to jest, nie uważacie?? Szkoda gadać. Dziś kończymy 9 miesiecy;) Zmykam na kawkę. Dla Was też \\_/J Zimnooooooo!! A ma byc zimniej...... brrrrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kawka \_/J Szklana, Maja - powrotu do zdrówka!!! Pimboli dobrze, że ten denny pomysł Twojego męża nie wypalił... No i że się atmosfera poprawiła :) Julka AdaS wcale nie wygląda na niejadka :) Nie martw się, widocznie nie potrzebuje tyle. Grunt, że rośnie i rozwija się ładnie. Dzięki za przepisy. Może spróbuję... Choć pamiętacie, że mi się prawie nie udała IGMIKowa szarlotka... piksip na pewno niedługo miną nieporozumienia... tylko jak tu tego doczaekać, nie? haydi czytałam ten artykulik i dzidziusiu... Fajny. Dobrze, że u nas bez kolek było. Ale i tak wszystko się zmieniło... Nowy tydzień. Pogodowo gorszy od poprzedniego... oby lepszy pod każdym innym względem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Hej Piksip strażniczko porannej kawki :) Dla Emi 🌻,kurcze my w sobotę skończyłyśmy 8,więc miesiąc różnicy :) Jakie mleko podajesz Emi,może w nocy zagęścisz jej kaszką,albo kleikiem ryżowym. Tak ma być baaaardzo zimno i do tego opady śniegu z deszczem...:( Wiesz zjadłam kawałek tortu..:) ale na szczęście nie ja sama :) Czułam się wczoraj jakby ktoś po mnie traktorem przejechał :D Ja z moim M też się ostatnio droczę ..i to strasznie.Tak mu dogryzam,w żartach oczywiście,że zapowiedział mi porządne lanie ;) A tak serio to pewnie,że jak człowiek się wkurza,bo dziecko chore,a to ząbki,a to jeść nie chce itd. to potem wysiada nerwowo :) i są kłótnie,zwłaszcza,że oni tak do końca nas nie rozumieją ;) Julka pewnie przez ząbki ma etap niejadka...przejdzie :) Majka żyjesz...????? :D Wyobraźcie sobie,że moja córka nauczyła się włączać światło w sypialni,bo włącznik mamy przy łóżku. Przyniosłam ją rano i chwilę z nami pospała,nagle widzę światło,fakt,że delikatne jest,ale myślę sobie,po co M zapalał.Odwracam głowę,a Wiki szczęśliwa stoi oparta o łóżko i pstryka sobie :D No to teraz mam pobudki murowane :) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki basienia!!! Zdolną masz tę Wiki!!! A z Ciebie bardzo pogodna kobietka jest. piksip własnie - sprójuj jej może dawać "starsze" mleko (w sensie na kolejny etap). Mój Kuba juz wcale nie chce zupek ze słoika. Popróbował normalnego jedzenia i jak mu daję słoik to się wścieka... Komiczny jest wtedy. Uwielbia ziemniaki z masełkiem i kurczaka. No i chleb rządzi. Zupki też mu daję normalne po troszkę (oczywiście bez śmietanki itd). Baaaardzo mu smakuje. No i uwielbia kaszkę Nestle mleczno - ryżową z malinami. Właśnie ją wcina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia- zageszczam!! kleikiem, a ta dalej swoje!! Moze za mało wsypuję..... Up - zacznę powoli wprowadzać "3", dzis kończy 9 m-cy, to już mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szklana Glowa
Dzień dobry mamuśki! Majka wyśpiewałaś i nie padłaś? Konwalia - smutno, że sama będziesz bez M. Myśl wtedy o hipku która tak dzielnie sobie daje radę no i masz nas. Będziemy twoim jednym grupowym mężem :) U nas kryzysik zakończony ale też było nerwowo i już się bałam że tak zoastanie ale niesłusznie na szczęście. Więc dziewczyny będzie bobrze. Trzeba przywyknąć do nowych sytuacji, peranentnego niewyspania i zakończenia równouprwnienia w związku bo my już zawsze będziemy mieć więcej na glowie z okazji dzieci. uch... Piksip ja robię tak że ok 18-18.30 jest kaszka potem kąpiel po 19 i 210ml mleka. Czasem zje a czasem trochę zosatwi ale śpi ładnie, pod warunkiem, że nic ją nie męczy i nie śpi ;p ale musi się nawpierniczać na noc i śpi do 6. a potem je 180 mleka i śpi godzinę i już impreza. Basienia teraz będziesz miała pobudki bo mi młoda światłem po oczach :) Basienia ty też bierzesz mała rano do lożka.. ja nie wiem czy to nie błąd.. chciałam dziś za namową koleżanki dać jej butlę do łóxeczka żeby sama zasnęła ale zanim zjadła to już wyła...więc wylądowała u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ strasznie, ale to strasnie za Wami tęsknię, ale nawał obowiązków nie pozwala mi poczytać i popisać :( Chciałabym usiąśćdo forum dziś wieczorkiem, ale nie wiem czy mi sie uda bo chyba się nie wyrobię z robotą - mam nawał w kancelari a zmywam sie zawsze przed 15, przyjeżdzam na 10 wiec czasu na robote mało, ale kruszynka najwazniejsza i dla niej czas musi być choćby nie wiem co :) po południu rządzimy z Gabą, wieczorkiem mam jeszcze troche roboty i tak czas ucieka. NIc nie wiem co u Was, doczytałam tylko jaką straszną rzygotę miała Rosołek w ubiegłym tygodniu - na tej stronie skończyłam i dalej juz nic nie wiem, widzę jeszcz, ze Szklana bidula chora - uważajcie na Franię, dobrze że M Cię wyręcza - ja zaraziłam Gabę i mieliśmy przechlapane, z tego wszystkiego i naiania sie rozchorowała, ale juz dziś jest z Gabą wiec powoli i ja z obowiązkami wyjde na prostą. Całuję Was baaaaaaaardzoooo mocno! NIe zapominajcie o Mii :) bo ja tu niebawem wrócę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku co za koszmarna pogoda, u was też tak leje? Nocki u nas trochę lepsze -Pimboli te właśnie od kilku nocy nie daję cyca na każde zawołanie tylko albo przytulam albo smoka daję- o ile chce i już lepiej jest. Zęby górne już bardzo pod dziąsłami widoczne więc pewnie już niedługo wyjdą. Nic mi się nie chce jakiegoś dola mam/:( szklana- fajnie że niania ok:) robur- wszystkiego naj naj z okazji dziesięciolecia,, hehe Milenka małą torpeda:) dobrze ze już obnizyłaś łóżeczko bo teraz jak już raz stanęła to będzie chciała stać cały czas my w grudniu mamy dziesięciolecie ale związku a nie ślubu i mój m zabiera nas do Londynu( do chrzestnej Martynki jedziemy) co do seriali to muszę się przyznać ze trochę was zdradziłam ale m znalazł mi na necie 4 odcinki 6 sezonu chirurgów i pierwszy odcinek 6 serii gotowych... więc w weekend oglądałam jak szalona. basienia- i jak urodzinki teściowej?? daj znać czy pasuje wam bardziej sobota czy niedziela:) zdrówka wszystkim zaprawionym mamuśkom życzę alicja- to na bank ząbki, moja też więcej marudzi teraz i ciężko ją czymś zabawić, tak jak większość forumowych dzieciaczków maja -- nie martw się że ząbków nie widu - jak miałam rok jak zaczęły mi wychodzić, korzystaj ze spokoju i przespanych nocek:) piksip- wszystkiego najlepszego dla Emi na te 9 miesięcy:) obyś wreszcie się wyspała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Alicjo a może Twój maluch jest właśnie w skoku rozwojowym. Nie martw się. Jak nas podczytujesz, to wiesz, że sporo naszych dzieci się "zepsuło". Robur wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy. Życzę Wam, żeby kolejne 10 lat było lepsze niż poprzednie. Szklana i Maja-mam nadzieję, że lepiej się czujecie. Szklana słodkie to zdjęcie jak tatuś się Franią opiekuje. Rozczuliły mnie gołe stopy Twojego M. Maja no nie pochwaliłaś się babo wstrętna, że śpiewasz, nunu. Może masz nagrane jak śpiewasz i może byś nam coś podesłała na pocztę, co? Pimboli już się pogodziliście? Oj wiem jak faceci potrafią wkurzyć.Gratki dla Nadinki za bezbolesne ząbkowanie. Konwalia super, że u Was już po choróbskach. Współczuję nadchodzącego rozstania. Julka ja też robie czekoladowe Nigeli. A te kawowe muszę spróbować. Może Adaś jest na etapie niejedzenia i za jakiś czas mu przejdzie. Up zrób muffinki one zawsze się udają. A u Ciebie lepiej? Humor lepszy? Piksip i Ty masz gorsze dni z mężem. Kurcze może małe rozstanie jak ja z moim N. Gratki Dla Emi z 9 miesiącorów!!! Pola kończy w środę. Basienia tort z rana!!! Nieładnie:P No dobre lanie nie jest złe-tylko żeby pamiętał, że na gołe dupsko trza lać. Ja obstawiam, że Wiki ciągnie na disco-stąd ta zabawa światłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia na pewno nie zapomnimy o Tobie!!! Dagusia co to za doły?! Przeganiam cholerstwo. U nas też pogoda straszna. Od rana leje i jest ciemno, że światło trzeba palić. Teraz przestało padać i mam nadzieję, że tak zostanie, bo muszę dziś załatwić sprawę na mieście i oczywiście nie mam z kim niuni zostawić i z nią śmigam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basienia no to mala nauczyla sie pstrykac swiatelko hihi a moj nauczyl sie wlaczac wibracje w lezaczku hihi i przypelznie do niego i pstryka sobie hihi a i od wczoraj ucze go papa i dzis byly pierwsze efekty :D Mia pewnie ze niezapomnimy o tobie ;) eh z facetami... u nas roznie tez jest... razm dobrze raz czarne chmury.... ale to in eprzez dziecko tylko jego widzi misie!!! wczoraj naogladal sie filmikow erot. i mu sie zachcialo !! a ja ze nie i juz!!! i mowie do niego po co to oglasda a on ze ich taka natura!!! k**** mac jak bedzie poza domem i zobaczy panienke i mu sie zachce i to zrobi bo ich taka natura? wrrrr wkurzyl mnie wczoraj! teraz bedzie mnie blagac na kolanach o! (o ile ja wytrzymam hihi :P :P ) wy pozwalacie na ogladanie golych dup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gość
Hejka! No , tylko jedna nocka przespana, a 2 nastepne - standard! 24.00.,3.00, 6.00 :( W dzień też coś marudna - ale zęby chyba nie, tylko skok! No i rodzinka mówi, że mała Kapryśnica rośnie:( U nas odpukać przeziębienia nia ma, ale też zaczynam się juz martwić co to będzie jak za oknem taka pogoda. Kurczę nawet na spacer mi sie nie chce iść, no ale trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igmik- pooglądałam Polę i inne dzieciaczki na n-k i już mi lepiej, od razu się gęba cieszy jak się na nie patrzy:) ja muszę iść do zus- u i też nie mam z kim małej zostawić. Może tata mnie później zawiezie bo to kawał drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe julka u nas nie oglądamy... tzn nie widzę :P Nie wiem czy by mi się to podobało... chyba nie. Ale jak to ktoś madrze powiedział: " nie ważne gdzie nabiera apetytu, byle by jadł w domu" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suma sumarum1
Jak mnie nie ma to zawsze tyle naskrobiecie;) My weekend spedzilismy spacerujac po lesie:) Maly nawdychal sie przeroznych lesnych zapachow i posluchal spiewu ptaszkow, a my z M. spacerowalismy i wspominalismy jak to bylo kiedys, jak zaraz po porodzie i normalnie sentymenty byly:) Dzis M. w pracy, takze mam czas na posprzatanie mieszkanka bo gdy jest trzeba nie tylko dzieckiem, ale i nim zajac sie. Moze ktos wrzucic przepis na te muffinki? :) Z checia zrobilabym. Nowego haselka nie mam, takze dostep ograniczony:( U nas leje i zimno, nie wiem jak to bedzie siedzac tyle czasu w domku bo mroz na dworzu. Szalu dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suma sumarum1
Julka przeczytalam twojego posta i normalnie usmialam sie. Ten twoj M. to niezly:)) Mi osobiescie nie przeszkadzaja filmiki erotyczne, ale nie wiem jakbym zareagowala np. widzac jak moj M podnieca sie przy nich a potem myk do mnie. Nie oglada przy mnie i nic takiego nie mowi, ze ogladal, jednak posmiadowac mowi mi, ze jest inaczej, ale coz;) Jak zlapie go na goracym uczynku to opiernicze nieziemsko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka mój raczej nie ogląda, choć czasami mu się zdarza. Jakoś niedawno się naoglądał i po pewnym wieczorze ja się go pytam skąd miał takie pomysły no i wyszło szydło z worka. Mi to nie przeszkadza, co innego gdyby oglądał to namiętnie i byłby od tego uzależniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas znów pada. Julka mogę tu na forum wrzucić przepisy, które podałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGMIK pewnie wrzuc na forum te przepisy ;) kurcze jeszcze mialam cos napisac ale zapomnialma... moze pozniej mi sie przypomni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEKOLADOWE (przepis nigelli) -1 i 3/4 szkl. maki -2 lyzeczki proszku do pieczenia -1/2 lyzeczki sody -2 lyzki stolowe kakao ciemnego -3/4 szkl. cukru pudru (ja dalam zwykly cukier) - 3/4 czekoladowych groszkow + 1/4 szkl. do posypania -1 szkl mleka -1/3 szkl oleju + 2 lyzeczki oleju -1 jajko -1 lyzeczka ekstraktu z wanilii wymieszac mokre skladniki: jajko z cukrem, olejem, mlekiem dodac wszystkie suche skladniki i wymieszac. Wylozyc do papierowych foremek i na wierzch posypac groszkami czekladowymi. Piec ok 20 min (zalezy od piekarnika) w 175 st. MUFFINKI KAWOWE Z ORZECHAMI - 1 i 1/2 szkl maki - 1 lyzeczka sody -1 lyzeczka proszku do pieczenia - 3/4 szkl cukru -1 jajko - orzechy kruszonka: -1/3 szkl cukru - 1-2 lyzki kakao - 2- lyzki oleju - 2 lyzki maki - kubeczek jogurtu naturalnego - 2-3 lyzki kawy zbozowej Wymieszac mokre skladniki, dodac suche skladniki, wymieszac na jednolita mase. Ciasto powkladac do foremek i posypac kruszonka. Piec j.w. SMACZNEGO!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suma sumarum1
Pedze do sklepu po wanilie i sode:) Reszte skladnikow mam:) Hehe robota w rekach mi sie pali. A potem "bo jestem gruba" ale co tam, jeszcze muffinek nie jadlam:P Podalam maila, gdyby ktoras zlitowala sie to poprosze o haselko, w zamian (zeby nie bylo ze pojawila sie, poogladala) oferuje fotki mojego skarbka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he,he...Julka pięknie to napisałaś..no nie mogę :D Faceci..:D :D :D Igmik....tort był w sobotę ;) Coś Ty z rana bym nie przełknęła,zwłaszcza,że to ochydztwo miało tłusty krem.Ja nie przepadam.Wolę torty lekkie i owocowe :) A...i ja zawsze dostaje na gołą :D :D....he,he Szklana ja przynoszę małą rano ok.6.Czasem jeszcze pokima,a czasem już nie.No i ona się bawi w łóżku,a ja jeszcze korzystam z leżakowania :) Jak już będzie sypiać do 7 to nie będę jej przynosić.Tylko wstawać :) Dagusiu mi pasuje i w sobotę i w niedzielę :) Także wybierzcie sobie..i nie mogę się doczekać.... I za zdradę lanie na kolanie...;)Chirurdzy,oglądałam 5 serię,a w 6 ponoć nieźle się dzieje :) Mia 🌻 dla Ciebie i wracaj :) Piksip..kurcze no nie wiem..moja zjadła z nami wczoraj na kolację trochę chlebka,potem 180 kaszki waniliowej i spała do 6 :) Może Emi potrzebuje więcej lub bardziej kalorycznego jedzonka. Albo po prostu budzi się na jedzonko z przyzwyczajenia...hmmm. Sprawdź maila swojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mi się glowa napisało :) Niania jest u mnie :) Tak się poznajemy na razie. Trochę jestem jeszcze skrępowana...ona też :) Przywiozła mi jajka i marchewkę od rodziców z ekologicznego gospodarstwa :) Miło nie? Rosołku zdradz proszę gdzie kupujesz ubranka dla mojej ulubienicy - twojej zuzi :) Slicznie jest ubrana! Zerknęlam dziś na schemat żywieniowy i... ja nie kumam. 9 miesiąc - franka skończy za dwa tygi ale czytam : 2x 200ml mleko następne 1x200ml danie warzywno-mięsno ( lub warzywno-rybne 1-2 tyg) - ( Franka w życiu tyle obiadu nie zje, zjada pół dużego słoika) 1x porcja kaszki mlecznej glutenowej lub/i deser mleczno-owocowy sok lub przecier owocowy ok 150g dodajemy do posilku 1/2 ugotowanego i posiekanego żółtka codziennie napisałam i już zrozumiałam - :) czyli wychodzi na to, że mleko o 9 rano muszę zastąpić chyba jogurcikiem. MIa - dobrze że u was juć ok. NIania moja też chorowałą w weekend ale już jest ok i u mnie też dużoo lepiej :) Dagusia super że do londynu jedziecie fajowo -gratulacje stażu :) ! Julka ale się uśmiałam, no ale z naturą nie wyrasz heheh zew natury...! Może lepiej się zgódź szybko żeby właśnie za innymi się nie oglądał na ulicy! :) Faceci to kosmici! Normalnie badania można na nich robić :) Igmik pola się zawsze śmieje na zdjęciach mały śmieszek! Franka się tak nie uśmiecha ! :) No i jak sobie pięknie siedzi dama :) Up - pięknie to napisałaś muszę zapamiętać o tym apetycie! Dobra idę w koncu się umyć. Niania uśpiła małą w łóxeczku! hit! i teraz odkurza a ja skończyłam na chwilę pracować i zmykam się myć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane!! Tak króciutko co u nas: nocki tragiczne (pobudek 4, 5 albo zabawa od 24 do 4) ale chyba znam przyczynę, dolna jedynka jest już wyczuwalna :) Ja jestem zmęczona na maxa :( Poza tym moja Madziunia sama siada i zaczyna się wspinać po wszystkim do czego się doczołga :) Poczytam tylko kilka ostatnich stron, bo zaległości nie dam rady nadrobić :) Basienia twoje wyjście z koleżanką już dzisiaj :) baw się dobrze Konwalia dużo zdrówka Robimy zorganizowaną akcję wysyłania facetów tam skąd pochodzą czyli na Marsa?? Chyba byśmy się stęskniły bez tych naszych niemyślących samców :) Majka gotowanie?? Powodzenia :) Czytając Was też muszę obniżyć całkiem na dół łóżeczko, bo w nocy szczególnie mogę nie zdążyć małej złapać :( Alicja witaj!! Na 100% to ząbki No i jak zwykle przeczytam jedną stronę i moja mała na równe nogi :) 3majcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip :D :D :D..ha,ha,ha...:D Iwonko dziękuję Ci bardzo :) 🌻 dla Was za nocki.Trzymaj się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) maja mam nadzieje,ze dalas rade wczoraj ale wszystko ci sie zwalilo 🌼 dla ciebie Szklana ty tez chora to zycze zdrowka:) Pimboli super,ze juz sie godzicie:) Piksip gratki z okazji 9mc:D No i zeby te nocki wkoncu byly oki:) Basienia wiki spryciula bedzie cie budzic swiatelkiem:) Up fajnie,ze Kubus tak lubi jesc mamusine jedzonko:) Konwalia napewno dasz rade sama choc pewnie lekko nie bedzie 🌼 dla ciebie no i oczywiscie masz nas :) Szklana ja tez biore Szymcia do nas rano ok 5-6 jak sie budzi na jedzonko :)kiedys z tego wyrosna a ja uwielbiam sie do niego tak z rana przytulic. Mia oczywiscie o tobie pamietamy:) dagusia u mie tez zimno choc jeszcze chyba nie pada ale ciemno i brzydko za oknem :( oby do wiosny jak to maja pisala julka super,ze adas robi takie postepy-ja szymcia ucze papa juz z miesiac i efektow brak pozniej popisze wiecej bo moj brat przyszedl na kawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×