Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Heja kochanieńkie! Wysyłam wam energię, której w sumie rano nie miałam bo potwór o 5 się obudził i M do 6 ją próbował uśpić ale się ulitowałam i powiedzialam że może dać jeść o 6... :P potem z nami pospała ale o 7.15 już mi przydzwoniła z dyńki i dostałam mokrego buziaka w polik... :) NIania o 9 przyszła i już po drugim śniadanku poszły na spacerek a ja kawkę w ciszy wysączyłam i zamiast do pracy usiąść.... jestem z wami! :) Kurcze super Julka że dałaś przepis na rogaliki. dziś robię! nie ma że boli! :) Z wymiotami idz na usg brzuszka może... żadne z naszych dzieci tego nie ma - franka ulewała max ale wyrosła z tego i adaśko też już chyba powinien... Tak sobie myślę...że może dlatego on woli spać w leżaczku a nie w łóżku bo ma zgagę - czyli refluks i go boli i piecze w łóżeczku po leży poziomo... Zawitkowski kazał mojej siostrze - młody ma zgagę - podłożyć pod nogi lożeczka książki i podnieść o 45 stopni do góry tam gdzie glówka. Może spróbujcie? Nie wiem tak gdybam.... Majka no wlaśnie możesz opowiedzieco to za szuje cię oszukały? Dawaj rogala!!!!! Piksip - Emi to jakiś geniusz!!! no tak łapie dziewczynka że szok! Ja moją buziak uczę i doopa :P papa, mama, baba, dziadzia i tata i baran buc a tak to... nic tylko się śmieje ciągle :) Brawo dla emilki! Cieszę się że moja energia do ciebie dotarła! Chcesz jeszcze? Bo mam... :) Dagusia - moja to samo, budzi sie i nie może usnąć.... grrrr o co im chodzi, gluptaski zamiast kimać ile wlaezie to nie. Nie wiedzą co tracą.... Kiedyś mi nie uwierzy jak ją będę do szkoły ściągać z łóżka heheh :) Sto lat sto lat!!! z okazji ślubu! Jaki to film? No tak blue ray to trzeba mieć specjalne dvd albo playstation... :( Ale M doseni gest i sprzedajcie to znow na allegro i upolujcie na dvd może...? Up - a ila kubuś ma zębów? jak zgrzyta to ma na dole i na górze chyba nie? :) o jeny dzwięk musi być okropny! Teściowa znowu miss taktu i gracji :) Wczoraj na basenie franka siedziała na brzegu i się rzucała na brzuszek do wody a mu ją lapaliśmy :) niezla opcja mówię wam. Tyle frajdy jej to sprawia i się nie boi wody : Już się nie mogę doczekać wakacji jak gdzieś pojedziemy :) dobra idę do robotyyyyyy. Ale pewnie niedługo wrócę hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana ja przez 4 mies w lozeczku mialam wyzej podniesiony materac tak jak piszesz bo z powodu tych wymiotow balam sie zeby sie niezachlysnal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , ja zabiegna zapracowana ale w dobrym humorku. Załatwiam ostatnie sprawy bedac na wolnosci;) Od przyszlego tygodnia czasu bedzie mniej! Haydi i Pomarańczowa wspolczuje z powodu smerci Babc🌻🌻🌻 Maja współczuje z powodu pracy! Rosolku dasz rade, obie musimy dac rade przede mna tez serie szkolen. Co do tesciowych to te niedobre proponuje wyslac w kosmos!;) Pisze w biegu wiec tak z pamieci i ogolnie. Pampersy moja ma teraz te rozowe pjeluchomajtki dla dziewczynek i na razie jest oki, zobaczymy z czasem bo mam je dopiero kilka dni. Dziewczyny uzalajcie sie i piszcie co na serduchach lezy, jak mialam problem to Wam napisalam i mi Wasze slowa i pocieszenia bardzo pomogly jeszcze raz z calego serducha dziekuje!Ja w miare mozliwosci tez sie postaram dodawac Wam otuchy! TTTTTTYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYSIACE DOBRY FLUUUUUUUUUUUUUIDKÓW PRZESYŁAM!🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Julka super przepis moze i ja nie spiernicze;) Boela nie daj sie! Majka bedzie dobrze! Malinowa pozdrawiam! Szklana wspolczuje klucia i gratulacje wyników! Mia niedlugo i ja bede wracac steskniona do Mai;) Piksip gratuluje umiejetnosci i sciagam pomysl musze nauczyc Majke posylania buziaka i glaskania brzusia na mniam,mniam,pycha;) Wczoraj sie nauczyla bic brawo!;) Maja skusilas mnie rogalikiem!Pyszny:P Julka oby wymioty sie juz skonczyly! Dagusia gratulacje z okazji rocznicy🌻 u nas 3 bedzie w pierwszy dzien Świat Bozego Narodzenia! A co do prezentu to szkoda ze tak wyszlo! Ale Twoj M napewno zrozumie! Milej rocznicy zycze! Up co do kolorków to super zestawienie ja bym ewentualnie proponowala jeszcze baklazan do tego zółtego. A przy zestawieniu jasny zolty i sliwka rewelacyjnie wygladaja zielone dodatki tylko taka zielen jasna mocna (ale nie neonowa i nie groszkowa tylko taka soczysta zielen limonkowa) ona przy sliwce prezentuje sie rewelacyjnie a przy takich scianach stworzy ekstra klimat! Np podusia sliwkowa, ziolona i zolta na kanape, do sliwkowego wazonu zielone lodyzki itp. rewelacja! Do tego jakis fajny obraz na sciane albo lampeczka...miodzio,sorki ale ja bym tak mogla godzinami kombinowac taki moj konik. Tylko co do tej sliwki to proponuje jakis cieply odcien;) Co do zgrzytania zebami ciekawe kiedy moja Klusia zacznie wlasnie wyszly jej na wierzch obie gorne jedynki Pozdrawiam wszystkich, sorki jesli o kims zapomnialam!;) A u nas luzik teraz, a w nocy malo zawalu dostalam przez tego malego smrodka mojego. Wstalam do ubikacji w nocy i podchodze do lozeczka a Maja lezy z glowa w nogach lozeczka chcialam ja podniesc i przelozyc a ona mi doslownie jak flaczek zawisla na rekach a jak jej raczki dotknelam to miala taka zimna ze sie przerazilam i mi az mysli najgorsze o smierci lozeczkowej do glowy przyszly😭 wzielam ja szybko na reke i az potrzasnelam zeby sie upewnic ze oddycha. Jak sie upewnilam i usiadlam z nia u nas na lozku to sily ze mnie opadly, Ma ja odkladal i jak wrocil to mnie przytulil i dopiero mi przeszlo mowie Wam dziewczyny cos strasznego. Nie minela godzina(niespalamz nadmiaru wrazen) slysze a ona sie skrobie i znowu wstaje i sie kladzie i zasnela w nogach doslownie Klusia lunatyczka!;) Wtedy to sie usmiechnelam nawet, ale wczesniej to mi do smiech nie bylo. A z natury to panikara nie jestem!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, wczoraj kupilam expres nowy i mam juz kawke w domu normalna ahhh co za smak hehe . dostalam wczoraj smsa od filmanna sklepu z okularami ze zrobili mi juz okulary szybko bo w sobote je zamawialam .tak wiec ide jutro je odebrac ciekawe jak bedzie mi z okularami ja mam teraz dni plodne i wytrzymac nie moge chyba biologia sie oczywa bo wrecz marze teraz o byciu w ciazy i urodzeniu 2 dziecka. tak czy inaczej czekam i dopiero od przyszlego miesiaca mozemy zaczac sie starac :) kupie jutro kwas fiolowy i jakies witaminy musze skoczyc do fryzjera w tym tygodniu sciac wlosy ktocej bo mnie maly ciagnie strasznie a chodzenie w kitce mi sie nudzi julka mowilas lekarce o wymiotach?? moj maly tez ulewal ale juz wyrosl i zadko mu sie zdarza. szklana fajnie ze masz nianie czasami tez by mi sie przydala na godzinke dwie max.chociaz narzekac nie moge bo maly jest grzeczny sam sie umie pobawic w nocy dobrze spi od 19.30-20 mam juz spokoj bo spi.w dzien zaczyna mi juz mniej spac wlasnie zasypia a ja ide sie uczyc co do buziakow to moj maly jak caluje to ma buzke otwarta ahh slodziutki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, u nas noc w porzadku,ale mloda znow wstala o 7,grr..Z tym,ze lezalysmy sobie w lozku nadal i o 8:30 zasnela,wiec tak na serio wstalysmy dopiero o 9:30.To idzie w sumie.A poszlam spac przed 23.Od kiedy urodzilam,to sie czesto budze w nocy,nawet jak mala spi:( Wlasnie mi lazi po pokoju i odkryla hustawke.Nauczyla sie tez siadac z pozycji na plecach. Pomaranczowy-Nadinka siedzi juz stabilnie,wiec sie nie boje,ze sie mocno obali.Najwyzej przy siegaiu po cos moze stracic rownowage,ale wtedy nie pada tak mocno na plecy,tylko jeszcze sie zdazy na bok obrocic. Szklana-super,ze wyniki dobre,zdrtowie najwazniejsze,a potem dobry humor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka rogaliki pożarte własnie, może to reflux zapytam jedna z marcówek jak to wygląda bo wiem ze jej dzieciak ma i ci napisze jak mi odpowie dagusia sto lat sto lat :) razem oczywiście up szklana dowiedziałam się z forum rosyjskiego bo firma jest rosyjska i weszła na polski rynek musiałam pogrzebac po necie ostro bo na polskich stronach nic nie ma na ten temat, firma organizuje szkolenia obiecując pracę szkoli a potem tej współpracy nie nawiązuje a pobiera kase za skzolenia, grosze bo grosze ale oszuści i tyle, straciłabym 3 tyg i bym się jescze bardziej wkurwiła, firma zajmuje się finansami i granem na giełdzie na maila wyślę nazwę. up ogryź ją samo zgrzytanie nie pomaga :) kluska ja bym chyba zawału dostała. i tez by mi do śmiechu nie było a co do lunatykowania to ankę wczoraj zastaliśmy jak klęczała na czworaka w drugim kącie nisz poszła spać i robiła buuu buuu buuuu tak trykając głową w szczebelki , chyba jej sie śniło że robi baran baran buch tylko żeby aż maszerowała po nocach a w dzień nie potrafi raczkować :) ale pełza zawodowo jak wąż :) przyszła gratuluję decyzji :) a co do ekspresu jak przywlokłam do domu od rodziców bo mieli 2 to nie potrafię wypić kawy rozpuszczalnej, a serce to mi stanie za niedługo a jeszcze mam koleżankę która importuje kawy i biorę od niej zawsze jakieś takie pyszne anna własnie leży na podłodze na kocu, wysypała na siebie całe pudło chrupek i je po kolei , pomemla odkłada i bierze następną... nie domyję jej :) pimboli ja mam to samo, budzę się nawet jak anka śpi. dziwne to co nie? ide gotować obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka ona mówi że on od urodzenia ulewał (synek) i noskiem mu wylatywało ale że tak jest non stop znaczy po mleku specjalnym lepiej ale zdarza mus się . ale koniecznie to sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) U nas już lepiej...Wiktoria miała dwa dni gorączkę i lekką biegunkę.Byłyśmy wczoraj u lekarza i oprócz skierowania na badanie moczu nic innego się nie dowiedziałam.Pediatra stwierdziła,że uszka ok,gardło ok,więc albo jakiś wirus,albo trzydniówka. No i wieczorkiem już się cieszyła,tylko przy zasypianiu trochę płakała i jeszcze nie je wszystkiego.Te dwa dni w większości spędziła na mnie(dosłownie) :) I spodobało jej się za bardzo..a teraz rozczarowanie,bo mama nie chce wziąć na rączki ;) Haydi łączę się z Tobą w bólu ..:( Boela,kurcze nie fajnie,że Ty chcesz być konsekwentna,a dziadkowie po swojemu.Mały będzie to wykorzystywał..oj.oj...oj Trzymam kciuki,by wynik testu wyszedł taki,jaki sobie życzysz ;) Szklana...cooleżanko..super wyniki,żelazo precz :) Majka Ty kuro domowa ..he he...;) Co tam z tą robotą,he?Mam im nakopać ????Przez to się nie spotkałyśmy i nici z pracy...nieładnie :D Piksip kurcze nie przejmuj się,dla nas jesteś debeściak :) Teraz wszystko zwalają na kryzys..bezrobocie,zwolnienia..itp. A traktowanie pracowników też pozostawia wiele do życzenia. Buziaki i dużo kwiatuszków dla Ciebie🌻🌻🌻 Julka tak mi wszystkie narobiły smaka na te twoje rogaliki,że dziś sama spróbuję ;) Biedny Adaśko..może pójdź do specjalisty jakiegoś ..buzia 👄 Dagusia liczy się gest..Twój mąż na pewno się ucieszy :) Oby więcej takich rocznic i szczęśliwego :) 🌻 Up.... wiśnia..hmmmmm..piękny kolorek..:) Zgrzytanie zębami...eh u nas to jeszcze długo nie :) Ostatni hit mojej teściowej..:) Chciała,żebym jechała z M.na cały dzień do mojej mamy,a ja jej na to,że nie zostawię małej w dodatku jest chora. Powiedziała mi,że jestem śmieszna. Nieźle co...Ale jestem śmieszna...ha ha :D Kluska eeee..szkoda mniej Cię będzie u nas :( Korzystaj z wolności,korzystaj....:) Przepraszam,że nie wszystkim odpisałam,ale muszę spadać Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Szklana cierpienie Franki zostało wynagrodzone, super że wyniki w porządku. Kluska oj to się najadłaś strachu w nocy. Przyszła do okularków można się przyzwyczaić :) Właśnie uświadomiłam sobie, że już noszę okulary 30 lat stale (z uwagi na pogłębiającą się wadę krótkowroczności), mam wrażenie , że bez nich moja twarz nie ma wyrazu, jakoś przez te wszystkie lata nie przełamałam się do szkieł kontaktowych. A historia lubi się powtarzać, niestety, bo byłam z moim sześciolatkiem u okulisty i mamy receptę na okulary, narazie tylko do telewizora i komputera jednak mam nadzieje, że tylko na tym się skończy. Maja znam ten ból bo w mojej klatce trwa niekończący się remont u sąsiadów, tak od sierpnia, co prawda nie codzienie ale to wiercenie w ścianach, podłodze tak głośne, że nie słychac co mówimy do siebie. Na dodatek jakby tego było mało to od czasu jak zrobiło sie chłodniej - wieczorem pod nasze drzwi schodzi się młodzież, która raczy się jakimś mocniejszym napojem i ćmi papierochy z których dym przenika nam do mieszkania, o ich głośnym zachowaniu już nie wspominam. Najgorsze jest to, że nikt z pozostałych sąsiadów na to nie reaguje, mój M raz zwrócił im uwagę to jedna z panienek stwierdziła cyt. "trzeba mu podpalić drzwi". Człowiek we własnym domu nie może się czuć swobodnie a sami nic nie zrobimy :( Szklana dzięki za zainteresowanie tym co u nas więc tak pokrótce: Weronika to już bardzo komunikatywna dziewczynka, zdarza się głośno uczestniczy w naszych rozmowach, przekrzykując wszytskich. Wyraźnie okazuje złość a w zeszłym tygodniu obraziła się na mnie bo powiedziałam "guzik be" który ona się brała do buzi będąc u teścia na rękach, to wpadła w taki przeraźliwy płacz jakiego u niej do tej pory nie słyszłam. Najpewniej spaceruje po łóżeczku, jedną rączką trzymając się szczebelka, natomiast na spacery na podłodze jeszcze nie jest gotowa, bo prawie od razu siada na pupę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baśka dokop im dokop !!!! a tekst teściowej boski :):):) moja mówi zawsze "no jak tam chcesz" tez to lubię :) malinowa współczuję ciagłego remontu, ja kiedyś miałam podejrzenia że mój sąsiad z góry ma takie wieczorne odprężające zajęcie - wiercenie dziurki w śiane - huku nie było ale wiercił przez 3 tyg... wierciciel jakiś kuźwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana Kuba ma 5 zębów: Dwie jedynki górne i jedynki i dwójkę dolną. Jest czy zgrzytać :D Maja my tak wiercimy ciągle :[ No pewnie nas też mają dość. My wiercimy w każdą sobotę :D Ale tak serio, to mnie już też szlag trafia. Ale mój mąż się wstrzelił i ciągle jakieś "udogodnienia" montuje. No to do tekstów teściowych można dodać nasze " ja się nie wtrącam, tylko mówię"... NO to ja też ten przepis odszukam i jutro upiekę.. No co zrobić jak tak zachwalacie :D Kluska widzę, że ty wszechstronnie uzdolniona jesteś :) Bardzo fajny pomysł, tylko najpierw muszę mojego m do tej śliwki przekonać. Zawsze mi mówi: "śliwka to żarcie a nie kolor!" a jeszcze jak dojdzie limonka :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gość
U nas w nocy 2 pobudki - raz na mleko i raz smoczek - więc lepiej, rano pobudka o 6.30 wrrrr! Potem drzemka 25min. :( ok. 10.00 i teraz dopiero usnęła znowu:) O której Wasze dzieci mają drugą drzemkę? A pochwalę się , że moja Mała jak skończyła 5mcy - to nauczyła się pokazywać gdzie jest tata,a od kilku dni - pies, miś, słoń. Codziennie coś... papa - nie chce robić, czasem da cześć, a buziaków nie uczyłam. Sroczki i kosi nie lubi:P A i od wczoraj umie usiąść z leżenia na brzuszku:) No to idę w kimkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gość
no nie- 30min. snu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowy-u nas drzemki zaleza od tego,o ktorej mala wstala.Czyli jesli wstala o 8,to pierwsze spanie ma okolo 12,potem wstanie np.o 14,to druga drzemka jest okolo17:30. Chodzi o to,ze miedzy wstaniem a spaniem ma jakies 3,5 godziny czuwania. Kluska-az mi sie zimno zrobilo po twojej opowiesci.ja sie strasznie boje naglej smierci lozeczkowej.Ciagle sprawdzam czy mala oddycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majtosia dzieki za informacje ;) Adasiowi tez zdarza sie wymiotowac a jk byl maly do 3 mies zdarzalo sie codziennie... teraz o wiele rzadziej ale nosem odpukac sie niezdarzalo... o rogaliki jakie maja branie :) i co dobre? jeszcze znam fajny przepis na chrusty drozdzowe :) jak ktos jest zainteresowany to moge podac przepis hihi zaraz postaram sie was doczytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas drzemki coraz krotsze maly spi od 11 do 12 potem 16-17 co do smierci lozeczkowej to przewaznie do 3 miesiaca sie zdarza ale najbardziej narazone sa dzieci palaczek lub z rodzin patologicznych ja uzywalam monitora oddechu przez pierwsze pol roku zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska no to sie nastrachalas biedna... ja tez niedawno w nocuy wstaje do mojego a on na brzuchu centralnie z glowa do materaca i go szybko odwrocilam na plecy i dalej sobie slodko spal... ale jak zobacyzlam jak lezal to serce w gardle.... Szklana super ze wyniki ok :) basienia no tesciowa zeczywiscie domyslna hehe pomocna to moze i chciala byc ale niepomyslala ze moze zarazac... :P hmmm jejku i niepamietam co ktora co napisala :o hehe skleroza nieboli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla ja kiedys czytalam ze smmierc lozeczkowa moze byc do roku czasu... hmmm ni ewiem czy pisali prawde czy nie... ale ja zawsze nawet gdy Adas spi ladnie w nocy wstaje do niego i patrze... do tej pory... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mam już wolne :D Dzieci śpią, a mąż polazł gdzieś na browara z kolegami. Ciiiiiisza... Kluska, jejku toż to można na zawał zejść po takich doznaniach. Mała żartownisia z tej Klusi Waszej :) No i tabelkę mam czas odszukać: nick.....wiek...woj....t.por....dat.por...Imię. ....wiek....waga/wzrost Julka2384...25....lubuskie..1.4.02....09.01....Adam... .10m...7440/80 piksip.....28...śląskie...01.02....12.01/cc...Emilia.. ..9m1t.....7300/68 Igmik....27..pomorskie...01.02...14.01/cc...Pola.. .....9m3d.....7,4/67 Haydi...23.....Śląskie...14.02...22.01/sn...Aleksander ...8m4t...9,2/72 Mia 82.....27...podkarpackie.......29.01/cc...Gaba ....8,5m......7400 Czarna ....36...łódzkie.....05.02...29.01/sn....Marcel ...8.5m....11000 rosołek......27....lubuskie...05.02...3.02/cc.....Zuza.....8,5m........? iwonka......29....lubelskie...02.02..02.02/sn..Magdalena ..8,5m...7800 Suma.........27....mazow....01.02...05.02/cc.....Dariusz ..?...9,5/77 Kluska......27....łódzkie....06.02....06.02/sn....Maja.. .8m11d....10/77 basienia......28....śląskie....04.02....10.02/cc.....Wiktoria...8m1t...??? salwia......29...dolnoślaskie...08.02...15.02/sn...Szymc io...8m...?/? asia26......27.....łódzkie.....11.02....16.02/sn...Wikt oria...8m/78 PrzyszlaMama23de..24.Niemcy.....02/sn.....Nicolas ...8m/8d Pimboli.....28.....Niemcy.....18.02......17.02/cc...Nadi ne...8m1d....?? up-83.....26.....małopol.....25.02.....19.02/cc...Kuba...8m9d...7800/72 majaitosia..29...małopols...01.03..24.02/sn. ....Ania....7m23d...8,5/74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna wpisałam cię wg daty porodu Julka, ale Adaś jest "wysoki" przy tej wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane 🖐️ u na ok. sory ze nie pisze, ale naprawde samej jest ciezko . czytam was czasem wieczorami ale nie mam sily odpisywac. wczoraj maly spadl z hustawki. rozcial sobie usta, i bardzo sie przestraszyl i ja teez. plakal a z oczu lecialy mu lezki- pierwszy raz. plakalam razem z nim. no i doczekalam sie w koncu slowa mama. przez placz , szlochajac powiedzial mama. zakwilil wlasciwie . i bardzo sie ucieszylam i poplakalam i wzruszylam. jestem zla na siebie ze go nie zapielam paskiem tylko tak go posadzilam. tam jest takie zabezpieczenie ale juz\ dla niego chyba nie wystarczajace. jutro jedziemy na usg brzuszka- profilaktycznie- jakis program dla dzieci do 5 roku. mam nadzije ze nic nie wyjdzie zlego... no i tesknie za starym, ogarnia mnie jakas nostalgia, nie wiem jak to nazwac... okresu jeszcze nie mam.. no wlasnie...jak to u was jest? karmie piersia nadal......... ciaze raczej wykluczam.... pozdrawiam do tabelki wpisze sie po bilansie.....za tydzien.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko tabeleczkę uzupełniam bo nie mam siły odpisywać dziś. Frania bidusia ząbkuje i dziś koszmar, zero spania nawet na spacerze chwilkę tylko, obiadek wypluła niani i ani łyżeczki nie chciała, w końcu polecialąm po taki jej ulubiony jak była malusia od 5 miesiąca i zjadla papę... Ale jak widziała swoją miseczkę to zakrywala oczy i buzię więc do swojej przełożyłam dorosłej miski, udawałam że jem i podleciala i paszcza otwarta. Wszystko zjadła... gnojek mały :) Palcze przez sen, cierpi, wtula się bidusia. Nocka dzis się zapowiada urocza.... Buziaki. Siadamy właśie do obiadu... niedobrze mi. chyba z głodu. Uch.. smęcę! Kissss nick.....wiek...woj....t.por....dat.por...Imię. ....wiek....waga/wzrost Julka2384...25....lubuskie..1.4.02....09.01....Adam... .10m...7440/80 piksip.....28...śląskie...01.02....12.01/cc...Emilia.. ..9m1t.....7300/68 Igmik....27..pomorskie...01.02...14.01/cc...Pola.. .....9m3d.....7,4/67 Haydi...23.....Śląskie...14.02...22.01/sn...Aleksander ...8m4t...9,2/72 Szklana...29...Mazowieckie..8.02..26.01/cc..Franka......9m...9/70 Mia 82.....27...podkarpackie.......29.01/cc...Gaba ....8,5m......7400 Czarna ....36...łódzkie.....05.02...29.01/sn....Marcel ...8.5m....11000 rosołek......27....lubuskie...05.02...3.02/cc.....Zuza.. ...8,5m........? iwonka......29....lubelskie...02.02..02.02/sn..Magdalena ..8,5m...7800 Suma.........27....mazow....01.02...05.02/cc.....Dariusz ..?...9,5/77 Kluska......27....łódzkie....06.02....06.02/sn....Maja.. .8m11d....10/77 basienia......28....śląskie....04.02....10.02/cc.....Wik toria...8m1t...??? salwia......29...dolnoślaskie...08.02...15.02/sn...Szymc io...8m...?/? asia26......27.....łódzkie.....11.02....16.02/sn...Wikt oria...8m/78 PrzyszlaMama23de..24.Niemcy.....02/sn.....Nicolas ...8m/8d Pimboli.....28.....Niemcy.....18.02......17.02/cc...Nadi ne...8m1d....?? up-83.....26.....małopol.....25.02.....19.02/cc...Kuba.. .8m9d...7800/72 majaitosia..29...małopols...01.03..24.02/sn. ....Ania....7m23d...8,5/74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na szybciutko, wszystko przeczytałam, ale zaraz musze wyjsc i nie zdaze odpisac, ale chcialam Wam napisac na jaki pomysł wpadlam. Jeśli sie Wam spodoba to super!;) Na naszym mailu zrobiłam nowy folder 🌻------>PRZEPISY=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcielo mi pol posta! Tam dalej napisalam, ze fajnie byloby zebysmy tam wrzucaly wszystkie przepisy to sobie stworzymy"Lutówkowąksiążkę kucharską":P Jak możecie wrzuccie tam przepisy,które zamieszczałyście na stronkach! Spokojnej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Ja na momencik. Ale się przeraziłam tą śmiercią łóżeczkowa. Niby zdawałam sobie sprawę, że takie coś może się wydarzyć nigdy jednak nie brałam tego do siebie. Mój M czasem kazał mi sprawdzać czy mały oddycha bo tak spokojnie spał ale nawet nie dopuszczałam myśli, że może być inaczej. Tabelkę też uzupełnię :) nick.....wiek...woj....t.por....dat.por...Imię. ....wiek....waga/wzrost Julka2384...25....lubuskie..1.4.02....09.01....Adam... .10m...7440/80 piksip.....28...śląskie...01.02....12.01/cc...Emilia.. ..9m1t.....7300/68 Igmik....27..pomorskie...01.02...14.01/cc...Pola.. .....9m3d.....7,4/67 Haydi...23.....Śląskie...14.02...22.01/sn...Aleksander ...8m4t...9,2/72 Szklana...29...Mazowieckie..8.02..26.01/cc..Franka...... 9m...9/70 Mia 82.....27...podkarpackie.......29.01/cc...Gaba ....8,5m......7400 Czarna ....36...łódzkie.....05.02...29.01/sn....Marcel ...8.5m....11000 rosołek......27....lubuskie...05.02...3.02/cc.....Zuza.. ...8,5m........? iwonka......29....lubelskie...02.02..02.02/sn..Magdalena ..8,5m...7800 Suma.........27....mazow....01.02...05.02/cc.....Dariusz ..?...9,5/77 Kluska......27....łódzkie....06.02....06.02/sn....Maja.. .8m11d....10/77 basienia......28....śląskie....04.02....10.02/cc.....Wik toria...8m1t...??? salwia......29...dolnoślaskie...08.02...15.02/sn...Szymc io...8m...?/? asia26......27.....łódzkie.....11.02....16.02/sn...Wikt oria...8m/78 PrzyszlaMama23de..24.Niemcy.....02/sn.....Nicolas ...8m/8d Pimboli.....28.....Niemcy.....18.02......17.02/cc...Nadi ne...8m1d....?? Boela......32......świętok.....18.02.....19.02/cc..Piotr...8mc...11000/? up-83.....26.....małopol.....25.02.....19.02/cc...Kuba.. .8m9d...7800/72 majaitosia..29...małopols...01.03..24.02/sn. ....Ania....7m23d...8,5/74 Szklana współczucia, ale nie przejmuj się Nas wszystkie też to czeka :( mama 17 luty super takie coś usłyszeć szkoda tylko, że w takich okolicznościach Byliśmy dziś u ortopedy na wizycie kontrolnej. Z bioderkami wszystko ok. Ma zalecenia chodzić w bucikach z usztywnianą piętą by nóżek sobie nie powykoślawiał. Podobno chłopcy mają do tego tendencję. Piotruś był dziś wyjątkowo grzeczny i nawet u pani doktor popisówki robił jak on to mówić nie potrafi. Powiedziała mi, że jej dzicko jak było małe to ktoś nauczył mówić mama zawsze jak pokazywano mu w książeczkę krowę :0. Pewnie nie kto inny jak teściowa wpadła na tak genialny pomysł :) Ok. Spadam spać. Nawet już mi się klikać nie chce. Kluska ja jestem za. Po co szukać na forum jak na skrzynce będzie zawsze pod ręką i może w końcu się wezmę za jakieś pieczenie pyszności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Forumki...:D Coś te forum dziś nawala,nie mogłam wejść..;) Dziewczyny kochane przekazuję info od Hipka.... "Basienko kochana mam bardzo malo czasu, Gabrys byl ostatnio bardzo chory w szpitalu, lezalam razem z nim, od wczoraj dopiero jest w zlobku. Mial rotawirusa, trzydniowke z temperatura 40 stopni potem wysypke, katar ropny i zapalenie oka... Teraz juz ok, ale bardzo sie zmienil przez pobyt w szpitalu, zle teraz sypia, budzi sie co 15 minut cala noc, tak ze mam przechlapane :-) Poza tym za ponad miesiac czeka mnie przeprowadzka, obiecuje ze sie odezwe jak tylko bede miec wiecej czasu. Pozdrow lutowki i ucaluj je ode mnie. Mysle o Was serdecznie i caluje :-) U nas wczoraj MASAKRA z zasypianiem...eh,aż szkoda gadać.Przez tą chorobę jakoś dziwnie się zrobiło. Kawkę podaję na tacy \\/? \\/? \\/? I na co tam macie ochotę.:) Rogalików już nie ma, M zjadł wieczorem prawie wszystkie. Julka pychotki...mniam,chrupiące,palce lizać...co prawda wyglądem słabo to przypominało rogalik,he he :D,ale następnym razem będzie lepiej :) Buziaki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.....wiek...woj....t.por....dat.por...Imię. ....wiek....waga/wzrost Julka2384...25....lubuskie..1.4.02....09.01....Adam... .10m...7440/80 piksip.....28...śląskie...01.02....12.01/cc...Emilia.. ..9m1t.....7300/68 Igmik....27..pomorskie...01.02...14.01/cc...Pola.. .....9m3d.....7,4/67 Haydi...23.....Śląskie...14.02...22.01/sn...Aleksander ...8m4t...9,2/72 Mia 82.....27...podkarpackie.......29.01/cc...Gaba ....8,5m......7400 Czarna ....36...łódzkie.....05.02...29.01/sn....Marcel ...9m....11000 rosołek......27....lubuskie...05.02...3.02/cc.....Zuza.....8,5m........? iwonka......29....lubelskie...02.02..02.02/sn..Magdalena ..8,5m...7800 Suma.........27....mazow....01.02...05.02/cc.....Dariusz ..?...9,5/77 Kluska......27....łódzkie....06.02....06.02/sn....Maja.. .8m11d....10/77 basienia......28....śląskie....04.02....10.02/cc.....Wiktoria...8m1t...??? salwia......29...dolnoślaskie...08.02...15.02/sn...Szymc io...8m...?/? asia26......27.....łódzkie.....11.02....16.02/sn...Wikt oria...8m/78 PrzyszlaMama23de..24.Niemcy.....02/sn.....Nicolas ...8m/8d Pimboli.....28.....Niemcy.....18.02......17.02/cc...Nadi ne...8m1d....?? up-83.....26.....małopol.....25.02.....19.02/cc...Kuba...8m9d...7800/72 majaitosia..29...małopols...01.03..24.02/sn. ....Ania....7m23d...8,5/74 ❤️ Dominisia 29.05.05r. ❤️ ❤️ Kubuś 19.02.09r. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Forumki...:D Coś te forum dziś nawala,nie mogłam wejść..;) Dziewczyny kochane przekazuję info od Hipka.... "Basienko kochana mam bardzo malo czasu, Gabrys byl ostatnio bardzo chory w szpitalu, lezalam razem z nim, od wczoraj dopiero jest w zlobku. Mial rotawirusa, trzydniowke z temperatura 40 stopni potem wysypke, katar ropny i zapalenie oka... Teraz juz ok, ale bardzo sie zmienil przez pobyt w szpitalu, zle teraz sypia, budzi sie co 15 minut cala noc, tak ze mam przechlapane :-) Poza tym za ponad miesiac czeka mnie przeprowadzka, obiecuje ze sie odezwe jak tylko bede miec wiecej czasu. Pozdrow lutowki i ucaluj je ode mnie. Mysle o Was serdecznie i caluje :-) U nas wczoraj MASAKRA z zasypianiem...eh,aż szkoda gadać.Przez tą chorobę jakoś dziwnie się zrobiło. Kawkę podaję na tacy \\/? \\/? \\/? I na co tam macie ochotę.:) Rogalików już nie ma, M zjadł wieczorem prawie wszystkie. Julka pychotki...mniam,chrupiące,palce lizać...co prawda wyglądem słabo to przypominało rogalik,he he :D,ale następnym razem będzie lepiej :) Buziaki 👄👄👄 Ehe...dobrze,że skopiowałam posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×