Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

pIMBOLI, ACH CI MężCZYźNI! Możesz go teraz szantażować, że nie dasz alibi :) Dobrze, że dobrze się skończyło. Zuza nie chce nawet sama pić z butli, tzn. trzymać jej sobie podczas picia,a co dopiero z kubeczków. Basieńko muszę ci powiedzieć, że paskudek pije po 210 mleka. I więcej się zdarza. A dziś zjadła jeszcze 1,5 słoiczka dużego obiadku, potem całego banana i jabłko! Aż sama nie wierzę. Chciałabym trochę sama jej pogotować, bo te słoiczki, to, widzę, jedna wielka ściema. Macie jakieś propozycje jedzonkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Rosołku....już o tym myślę...he,he :D A jaką miałabym pomoc w oparciu o doświadczenie koleżanek z forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosolku-tesciu zarabisty.Ja nie wiem czy oni nie mysla(czyt.tesciowie)-i nie ma wyjatkow? Z praca to fakt,wynagrodzenie moze by ci starczylo na pieluchy dla Zuzi.Chyba lepiej sie za allegro wziac;) Wlasnie,moge go szantazowac,tego mojego meza. Milego wieczoru wam zycze.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ nie wiem co u Was, nie mam ani sek., żeby tu zajrzec do Was:( Jestem zawalona robotą, której nienawidzę i którą mam w doooopie:( tym bardziej to dołujące. Wczoraj cały dzień byłam w delegacji, wróciłam do domu o 20, a wyszłam o 6!! W ogóle nie widziałam się z Emi. Jak wychodziłam ona spała, jak wróciłam już też spała:( MAM DOSĆ!! MAM DOŁA!! I STRESA!! Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip trzymaj sie :🌻🌻🌻"NIECH MOC LUTÓWEK BEDZIE Z TOBĄ"🌻🌻🌻:P I zresztą Mamus majacych ciężkie chwile lub bedacych po nieprzespanej nocy;) Ja na momencik, później jak wróce to się odezwę! Trzymajcie sieKochane! klgnbhhylkor.vujv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znówmi zjadło koncówkę posta:( To ostatnie zdanko a raczej literki to Klusia do Was wystukała:) Będe później! Jadę do Prababci i zawiesić działalnośc gospodarcza. Pozdrawiam! Buziaki!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Albo i nie dobry. Jak ja się wkurzyłam dziś już z rana! Mały spał od 20:30 do 8:00 i myślałam że wstanie super wyspany a tu wstał i od razu marudzi aż do teraz :( I mało tego chciał złapać mojego kolczyka a złapał włosy i tak je wplątał w te paluszki, że jak pociągnął to mi wyrwał chyba z 30 włosów. Jak ja się wkurzyłam !!!!!! Po ciąży wypadło mi dużo włosów, kupowałam odżywki, szampony, maski. Włosy się poprawiły a tu taki mały tyle mi ich wyrwał. Aż mi się płakać chciało i z bólu i ze straty :) Ale teraz już. Idę go położyć jeszcze spać bo wszedł pod łóżko i jęczy. Ech, później Was poczytam i odpiszę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, wczoraj bylam okularki odebrac i bylismy u dentysty ,przeczytalam ze zgrzytanie zebymi w nocy i zaciskanie ich w ciagu dnia tez moze powodowac bole glowy wiec dentystka zrobila mi wycisk szczeki i zrobi szyne reklaksacyjna na noc moze tez cos pomoze na te moje bole glowy oprocz okularkow. maly chce mi ciagle zdejnowac okulary jak je pierwszy raz ubralam patrzyl sie na mnie caly czas:) wczoraj z 2 godzinki rozmawialam z kumpela ktora jest w islandii przez skaype bylo super ona tez ma dziedziusia ale juz starszego moglam wczesniej ten skape zalozyc pimboli no sytuacja nie fajna najlepiej nic nie pozyczac ale ja nie rozumiem jak mozna takie cos zrobic?? pozyczyc od kogos auto i wykorzystac je do kradziezy szczyt chamstwa .najlepiej nic kompetnie nic nie pozyczac nikomu .bo albo oddadza zniszczone ,zepsute lub zrobia jeszcze cos gorszego jak w twoim przypadku. kluska dobrze ze tesciowa wam z mala zostanie a szwagierka niezla intrygantka.ja siedzie z malym sama tesciowa pracuje a moja mama mieszka w innym miescie wiec mi nikt nie moze zostac chyba ze na godzinke dwie to mam kogos. haydi mi wlosy tez wypadaja strasznie musze isc do fryzera ssciagc je bo maly mi druga polowe wyrwie rosolek pensja niezla na polskim ranku pracy jest pelno oszustwo nie ma co. ja robie dzis zupke: skrzydelka plus warzywa czesc mam swiezych a czesc mrozonych (wszystko bio)do tego makaronik i jemy wszytscy . maly dzis jadl na sniadanko jajecznice i troszke chlebka z maslem .ja mu daje tylko bio jajka bo sa ekologiczne ladne zolte a te zwykle maja pelno farfocli w srodku albo krwi. co do dzidziusia ja marze ale musze jeszcze z mezem pogadac o wszytskich za i przeciw . ogladam gotowe na wszytsko na necie i czekam az maly zasnie potem ide sie uczyc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip-trzymaj sie,dziewczyno.Mam nadzieje,ze ci sie humor poprawi jak wrocisz do domu i przytulisz Emilke. Haydi-moja tez czasem mi wyrwie wlosy,ale staram sie pilnowac.Po ciazy tez mi wlosy wypadaly strasznie,juz myslalam,ze nigdy nie przestana,ale uspokoilo sie w koncu. Przyszla-skype fajna rzecz.Ja sobie czesto gadam z rodzina albo znajomymi z PL,jeszcze sie widzimy dodatkowo,wiec prawie jakbysmy siedzieli w jednym pokoju. Ja tez nie wiem jak tak mozna zrobic z tym autem,ale widac mozna,rozni ludzie sa widocznie.Nie lubie pozyczac rzeczy,bo faktycznie zawsze sie moze cos stac,ale czegos takiego w zyciu bym sie nie spodziewala. Widze,ze walczysz z bolami glowy.Powodzenia w takim razie. Nadinka wstala dzis krotko przed 8,moze sie przestawia na nowy czas,oby.Co prawda o 6 juz cos tam probowala wstawac,ale metoda Mii znow ja polozylam na sile i zasnela.Zaraz klade ja spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
Hejka! U nas nocki coraz lepsze - wczoraj wypiła wieczorem tylko 75ml, potem dalam przez sen z cycusia i spała do 2.40, potem podziumdziala chwile, o 5.00 smoczek i sen do 7.00!!! No ale marzę o nieprzerywanym śnie :D Za to usypianie w dzień stało się trudniejsze, bo Mała mimo, że ma szelki to przewraca się ciągle na brzuch i chce siadac, co ją odłoże to ta już na brzuch i do siadu...No ale w końcy śpi. Moja też czasem mam wrażenie, że nie najada się tymi obiadkami. Ja coraz częściej gotuje - wczoraj mix warzywny - pierwszy raz z buraczkiem. A apropos królika - dla Małej jest w zamrażalce - ten w winie byl dla nas :D Przyszła - a jak dajesz na śniadako jogurt 160ml to to wszystko? Bo w sumie ja daje owoce + chlebek, albo jogurt + chlebek i ona jest najedzona - ale ja dajej jej ok. 8.30-9.00 a o 6.00 - 7.00 - piła mleczko. Potem po 4h obiad , potem biszkopt, kisiel ok. 15.00 i 16.30 - 17.00 kaszka i wieczorem mleko - i lepiej śpi, niz jak jej dawalam kaszke o 19.00 - kazde dziecko inne. A jajko dajesz całe, zbiałkiem? No wlasnie ja daje pół żółtka co drugi dzien, chyba, że zapomne, tak jak w schemacie - natomiast w kalendarzu, że już codziennie pół żółtka - a Wy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
No i wnoskuje, że się nie najadała z piersi - bo piła ok. 7min, a wiadomo z piersi wolniej leci, a z butli pije ok. 10-15min, i wypija ok. 150ml. Włosy wypadają mi garściami:( ale lekarz kiedyś wypowiadal sie w tv, że to są te które zgęstnialy podczas ciąży i żeby się nie martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, mały maruda zasnążł wreszcie. Spać 12 godzin ciągiem i się jeszcze nie wyspać.... Co za dziecko :) Rosołku - a wiesz jak myśmy się wystraszyli jak dziadek się przewrócił ? ? ? Moje teściowa i jego siostra go prowadziły ale póściły go na chwilkę po chciał sobie wyciągnąć husteczkę z kieszeni i w tym czasie powiedział że nogi zrobiły mu się miękkie i z całej siły walnął nosem w dół jakiegoś nagrobka i czoło też sobie rozwalił. Krwi było dużo, ale wczoraj z nim rozmawialiśmy i powiedział, że wszystko ok. Boże, on jest już też taki stary, przecież jakby nieszczęśliwie upadł to by tam mógł umrzeć na miejscu.... Tragedia. A co do Twojej pracy to dobrze, że jej nie przyjęłaś, za takie wynarodzenie pewnie znajdziesz nie jedną robotę, a skoro było tyle minusów to nie warto. Swoją drogą naprawdę trudno uwierzyć, że tylko tyle wyniosło by pewne wynagrodzenie. Pewnie musiałabyś sporo tych kart ludziom wcisnąć, zeby mieć z tego fajne pieniądze.... Co do teścia to szkoda słów, naprawdę. Beznadziejni są niektórzy ludzie. Hehe, mój Aleksander też sobie butelki nie trzyma, ale to z lenistwa chyba! On pije jak ja mu trzymam, ale kubek trzyma sobie sam :) Piksip - oj trzymaj się bidulo, nie dołuj się kochana. Widzisz, niektórzy chcieli by na chwilkę oddać komuś dzieciaczki, żeby troszkę odetchnąć, a Ty znów odwrotnie, cały dzień beż Emi. Nie martw się, już niedługo weekend i bedziesz miała malutką dla siebie :) Przyszła - i jak okularki ? Fajne? Mój mąż też nosi okulary i mały mu je cały czas ściąga, musi w domu chodzić bez bo inaczej nie ma życia :) A skype fajna sprawa - ja gadam co chwilę z moja siostrą, która mieszka w Niemczech. Co do włosów to ja byłam zaraz po ciąży obciąć i od tego czasu używam ziół, szamponu i maseczki i już mi nie wypadają i są o niebo lepsze, ale muszę przyznać, ze bardzo sie zabrałam za dbanie oo nie i dlatego się wkurzyłam jak mi mały tyle na raz wyrwał :( :( :( Ale nie widać, więc jest ok :) :) Pimboli - no to widzę, że większość dzieci ciągnie mamusie za włoski :) Mi po ciąży tyle włosów wypadło, że je ścięłam i zaczęłam o nie naprawdę dbać. No i teraz widać znaczną poprawe i odrosły ładnie a tu znów mały mi ich tyle wyrwał. No ale nie widać, więc mu wybaczam :) No nic, idę pomyśleć co na obiad zrobić. Tak mi się jakoś dziś nic nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane, dziś już żyję! Nie jest to szczyt formy ale w porównaniu do wczoraj to po prostu rewelwcja! FRanka ok :) Jejku ale się porobiło z tymi pracami :( Zawsze było wiadomo, że młode mamy mają ciężko ale nie myślałam że aż tak... uch nie wiadomo co zrobić. Haydi - jeny te żmi serce scinęło jak napisałąś o dziadku... :( Ale pospał twój kawaler!!! Franka 5.30 pobudka... M oczywiście zamiast ją uśpić to ją przytargała do nas do łóżka... grrr Maja udanego wyjazdu ja też dziś spadam do kalisza :) Hipeczku uściski i buziaki dla Ciebie i Gabrysia!!! Rosołek no zacna pensja fiu fiu... ludzie są debilami że proponują w ogóle coś takiego. Studentom to ja rozumiem ale dorosłej kobiecie?! Trzymam kciuki żeby wasze kłopoty finansowe się rozwązały :( Piksipku! Dla ciebie też buziak z okazji super pracy... jeza! To co napisałaś na mailu jest nie do pomyślenia!!! Co za dupiki. Jezu! Szukasz nowej pracy? z takim doświadczeniem nie będzie chyba dużego kłopotu? Przyszła ja gadam na skypie z moimi rodzicami i dzięki temu Frania ma z nimi super kontakt bo co drugi dzień się widzą i ona gada do kompuera robi papa i bawi się z babcią w a ku ku :) Mi już też przestały włosy wypadać ale wypadały max... Pimboli twoja też pięknie śpi! zazdrość! :) MOże ja też patentu Mii spróbuję :p Ja dziś założyłam firmę, złoxyłam papiery do sądu... boję się trochę ale wierzę że będzie dobrze... Jadę dziś do kalisza na wszystki świętych a potem do Wrocka do rodziców i zostaję tydzień nananana :) tylko dziecko mi rozpuszczą... To co się dzieje z franią teraz to jakaś masakra. jedna wielka maruda i nie chce jeść ani spać...noramalnie żyć nie umierać :) wierzę że to przejściowe kłopoty.... :) Lecę się pakować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, A ja już spakowana. Dziś w końcu jadę do rodziców i też pewnie rozpuszczą niunię jak dziadowski bicz. Haydi współczuję dziadkowi. Nie wyobrażam sobie, co musi czuć. Rosołku nie skomentuję wynagrodzenia, które proponują, po prostu szok. Piksip na pewno będzie wszystko dobrze. Głowa do góry. A pozostałym dzołchom wielki buziak i 🌻dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem...kluski z rosołem :D........Rosołku 👄 Maja,Szklana,Igmik szerokiej drogi,udanej wizyty i trzymajcie się cieplutko :) Haydi ja co dzień z resztek moich włosów tracę wiele poprzez rączki mojej córci :) Dołączam do klubu Mi się też nic nie chce :D Moja też butelki nie trzyma.Za to z kubka z rurką pije sama :) Pimboli ujarzmiasz Nadinkę :)...He,he,ja też czasami trzymam małą jak kładę się z nią,bo wyrywa się bestia.:D Przyszła wrzuć nam fotkę w okularkach :) Skype super...to prawda.. Kluska dzięki za wiadomość od Klusi :) Piksip 🌻 ojej...Dużo pozytywnej energii dla Ciebie....🌻 A u nas wreszcie :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) : ): ) :) :) Ząbek się wykluwa :D.. Wiki marudna jak cholera,tylko na rączki chce...eeeee... Jutro my wyruszamy w podróż. Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maruda znowu śpi :) Ale fajnie! Trzeba przyznać, ze Aleksander ogólnie nie śpi mało. Obiad zrobiony no to mam już spokoju trochę. Maja - dzięki za ostrzeżenie na meilu - a nóż się Twoja informacja przyda :) Szklana - no ostatnio odpukać mały fajnie śpi - ale pewnie niedługo znów mu się coś przestawi :) No no, to dziś wykonałaś kawał roboty - firmę założyłaś, super :) Ja też wierzę, ze będzie dobrze, Ty to jesteś dzielna i potrafisz osiągnąć wiele. Będzie dobrze - powodzenia! No i szczęśliwej podrózy tam z spowrotem! Igmik - no dziadek próbuje być twardy i jakoś żyć dalej ale przy trumnie płakał na głos - straszny widok..... I jeszcze biedny tak się potukł. Teraz się staramy częściej z nim widywać, przynajmniej teaz te dni po pogrzebie, żeby nie był sam. Na szczęście mieszka z moimi teściami, wiec ma jakieś towarzystwo i pomoc. No i Tobie też szczęśliwej drogi! Bo teraz taki ruch przed tym świętem - jedźcie ostrożnie. Basienia - o jak fajnie, że wreszcie będzie ząbek :) Takie niby nic a tyle radości jak się pojawia! No i Tobie też szczęśliwej podróży! A jeszcze odnośnie dziadka - kilka tygodni temu - może dwa, trzy miesiące temu dziadek miał wykrytego guzka na jelicie i miał mieć operację, ale lekarze nie chcieli się jej podjąć, bo miał słabe serce i mógł tej operacji nie przeżyć. W końcu jeden lekarz powiedział, że go zoperuje. Wiecie jak myśmy się bali, ze nie przeżyje tej operacji ??? Babcia panikowała, ze on umrze, że zostanie sama - a nie potrafi chodzić i dziadek jej wszystko pomagał i podawał - no i patrzcie - dziadek przeżył operację, czuje się teraz świetnie pod względem zdrowotnym a babcia zmarła...... Ach to życie.... Wszystkim dzieczynom wyruszającym w podróż na groby lub do rodziny - SZCZĘŚLIWEJ I BEZPIECZNEJ PODRÓŻY !!! !!! Tyle jest co roku we Wszystkich Swiętych wypadków - jedźcie ostrożnie i szybko wracajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haydi dzięki....ale jeszcze się pewnie jeszcze napiszę coś jutro :) Oluś kima dziś dużo,pewnie pogoda tak na niego wpływa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam dzis malemu podalam pierwszy raz zupke warzywna z makaronem na miesku z kurczaka i smakowalo mu pomaranczowy ja daje o 6-7 mleko 210ml potem 9-10 jogurcik caly czyli 190ml /lub owoce z musli tez 190 caly sloik zje /lu jajecznice z 1 jajka i kawaleczki chlebka z maslem od 2 tygodni mu tak robie jakos.najpierw dawalam zoltko potem bialko teraz daje jajecznice na masle.potem obiad zje o 14 moje jedzenie lub gdzies polowe sloiczka z tych wiekszych 210ml .potem o 17 kaszka o 20 mleko 230ml albo na odwort o 17 mleko o 20 kaszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja piszę :D :D :D Haydi życie przewrotne bywa ...ja mam w pamięci słowa.. Śpieszcie się kochać ludzi...tak szybko odchodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) eh mam od wczoraj dola bo poklocilam sie z siostra a mam sie wtracila i wyszlo ze to moja wina i wyzwala mnie od wariatek i mam sie leczyc... :( do tego moj wspanialy M tez wtracil swoje 2 grosze.... :( czuje sie okropnie nigdy niestanie po moejej stronie, niepocieszy.... eh niemam juz w nim przyjaciela... Przyszla ja kiedys ugotowalam ogorkowa i dalam malemu bez smietanki i chetnie jadl :D a jak robisz ta jajecznice? dzis znow Adas wymiotowal 3 razy :( po 1 listopada umowie sie na prywatna wizyte usg... i od razu pojade nawet niebede szla do lekarza do przychodni... w sumie to niesa takie wymioty tylko predzej ulewania ale mimo to trzeba to skontrolowac... jak do 3 mies tez tak mial to lekarka mowila ze to ma od zlej techniki karmienia trele morele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia - :) no pewnie pogoda ma jakiś wpływ na to, że mały dużó śpi - ja tez chętnie przespałabym cały dzień :) Julka - ech, widzę że u Ciebie nienajlepszy nastrój.... przykro mi. Nie dołuj się biedaczko, pieprz ich, niech sobie gadają. Wiesz, że czasem człowiek nie pomyśli zanim coś powie... No ale co do M to faktycznie, powinien trzymać Twoja srone, nie ładnie z jego strony... Przykro mi, naprawdę. Mój M tez dziś mnie wkurzył. Dopiero co w tamtym poście pisałam, że mały śpi, skończyłam pisać, przyszedł mój mąż i gdzieś dzwonił i gada na cały głos no i go obudził i mały do teraz jest marudny bo chwilę tylko się przespał i się nie wyspał. No jacie, że to nie idzie pomyśleć i iść gadać do innego pokoju i zamknąć drzwi !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka wszystko minie. Trzeba czasu i znowu będzie dobrze. A z Adasiem koniecznie idź do prywatnego. Buziaki dla Was!!! Haydi dzięki za zaproszenie ;) W sumie poznałam po Olku kto mnie zaprosił :) No to mówisz, że mąż mu drzemkę skrócił... Ehhh, znam ten ból. Kiedyś Kuba obudził się późno wieczór (ok. 23) Więc ja stoję przy nim, zasnął w końcu. Wszedł mój mąż i pierdzielnął się na wyro z rozpędem. No i młody się obudził. Zaczął wrzeszczeć i nie mogłam go uśpić przez godzinę. A m poszedł spać :((( Ok ide kąpać córasa. Miłego weekendu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki i ch dziateczki :) Słuchajcie no ja znowu czymś się martwię. To już norma. Obawiam się, że moje biedne dziecko jest cały dzień głodne. Przykład z dnia dzisiejszego: po 5 rano wypiła 210 mleka,o 9:30 znów mleko-180 ml. O 13 dostała obiad-własnoręcznie zrobiony-rybkę z warzywami. Z wielkimi problemami zjadła całą małą miseczkę. Godzina 15: dałam na deser papkę z połowy banana, połowy gruszki i całego małego jabłka. Zjadła 1/2 tego, więc o 17 dostała pozostałą część. Pomiędzy posiłkami w ciągu dnia jadła chrupki, szynkę, biszkopt... A po kąpieli wciągnęła 240! mleka.Co do kropeli. Podejrzewam, że gdyby było więcej, to dałaby radę. Dlatego wydaje mi się, że po prostu była strasznie wygłodzona. Zastanawiam się gdzie tkwi błąd w tym jej menu. Macie jakieś sugestie? Szklana jednak nie był to raczej rota. I bardzo dobrze :) Wszystkie formalności w związku z założeniem firmy załatwione? Teraz tylko szefować i zarabiać :) Haydi Tobie dobrze z tym spaniem Olka. Zula spała 45 min. w ciągu całego dnia. Nie wiem skąd ona bierze siłę. Julka doprowadź do porządku tego swojego mężczyznę. Toż to tak być nie może. Powinien zawsze być po Twojej stronie. łączę się z Tobą w bólu z powodu dołków. W ostatnich tyg. również ciągle w nie wpadam, więc wiem jak jest. A le liczę, źe wreszcie droga będzie prosta. Tobie też tego życzę. Pusto pewnie będzie w ten weekend. Nie lubię 1 listopada. Jak większość z nas. Nie powinno być tego święta. Gdybym się nie pojawiła życzę Wam jednak dobrych nastrojów w te dni. I wracajcie całe i zdroe już w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybralam sie dzis z mala pociagiem na zakupy,bo autem to tak tylko z auta do sklepu,a tak to mala miala frajde,cos nowego,pospala nawet w wozku.Maz ma angine,mam nadzieje,ze niunia sie nie zarazi,ale to juz trzeci dzien i nic.Pogoda u nas piekna,slonce swieci i cieplo. Basienia-no jest zabek!Gratulacje i oby szybko sie wyklul.I bezbolesnie albo chciaz malo bolesnie. Maja-a to oszusci,dzieki za info. Przyszla-mozesz napisc jak robisz te jajecznice dla malego?mam ochote zrobic,ale jakos tak to odwlekam. Julka-nie przejmuj sie,czasem nawet z rodzina ciezko sie dogadac.Ale maz musi stac zawsze po stronie zony(i zona po meza)nawet jak sie nie zgadza z nia.W domu,na osobnosci moze powiedziec co mysli,ale nie przy osobach trzecich.Tak uwazam,to jest lojalnosc wlasnie. Haydi-bo jak nie usypial,to nie doceni:D Tak to juz jest. Rosolku-ja tam nic zlego w tym jadlospisie nie widze.Tylko ja daje malej rano po wstaniu jogurt,a nie mleko i wieczorem kaszke gesta,a mleko z piersi to tylko tak przed spaniem. Wszystkim wyjezdzajacym dziewczynom zycze dobrej podrozy,przede wszystkim bezpiecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my już w aucie. Od kiedy frania z nami jeździ to zawsze sie martwie czy dojedziemy cali..swirnięta mamuśka:) Rosołek - zuzia duzo je i na pewno nie jest glodna no co ty?! Jakby byla to by buczala i wyciągała łapki do jedzenia. Ja teraz frani robie wieksze odstepy miedzy posilkami i lepij je ale i tak calego obiadku nie zje tylko polowe max.. Na pewno nie jest glodns zuzia :) Jezu haydi te facety to nie mysla dalej niż czubek ich nosa. A nas to wkurza masakrycznie bo my i za siebie i za nich i za dziecko musimy ogarniac. Ja czasami nie mogę wyjsc ze zdumienia jak mozna być takim..yyy...no jak można tak nie myśleć :) Buziaki i dobrych obiadków rodzinnych. Ja lubię to swieto bo zawsze moge nad grobem "pogadac" z dziadkami kochanymi i pomyslec o tych ktorych już nie ma z nami i zastanowic sie nad tym o czym ostatnio tu pisalysmy- jakie zycie jest kruchutkie. Na codzien nie potrafie o tym pamietac niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewuszki za opinie nt. jadłospisu Zuziowego. Szklana właśnie w tym rzecz, że mała może być głodna, a nie zapłacze. Ona nigdy nie sygnalizuje, że chce jeść. Ja muszę się domyślać i dlatego jest to takie trudne. Pimboli skoro już minęły 3 dni i nic Nadince nie jest,raczej już się nie zarazi. Mój mąż często jest przeziębiony,a Zuzi nigdy nie zaraził. Basieniu Pimboli mi przypomniała, że pisałaś o pierwszym ząbku. Ale radocha!Gratki, bo długo czekaliście. U nas nico. Chyba Zulka będzie ostatnią bezzębną małą lutóweczką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak Szklana, dla mnie jedynym plusem Wszystkich Swiętych jest... obiad u babci. Już myślę o tych pysznościach. Babcia jest,a raczej była zawodową kucharą, gotuje i piecze wyśmienicie...mmmm...o Jezu jaka jestem głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×