Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

o kurde, fakt.Teraz sobie to uswiadomilam. Taka zakrecona jestem, to poranek ;-) Normalnie wydawalo mi sie ze w gorach mieszkasz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidziolek slcznie kopie.Od poniedzailku poprostu skacze w moim slicznym brzuszku.Moje drogie duzo odpoczywam i tak sie rozruszala ladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje malenstwo prowadzi jakies wojny bokserskie, mam nadzieje,ze nie bedzie mnie tym w nocy budzic...bo ja chce spac...w dzien mam przepiekne kopniaczki,boje ise tylko ,ze przerodzi si e to w jakis straszny bol...a nie lubie jak boli... a dzis w nocy kiedy niespalam,pomyslalam,ze lubie chodzic do dentysty...przynajmniej gdzies wychodze...:/ i spotykam innych ludzi... no i znow maruda mi sie zalaczyla... i musze sobie powtarzac zeby ise usmiechac i myslec pozytywnie. dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dwupaki, Mam nadzieję, że marudzenie chociaż troszkę pomogło. Balbiina przypomniało mi się, że na problemy żołądkowe to faktycznie dobra jest cola-tylko powinna być rozgazowana- bo tam duuuużżżżo cukru. A mi dziś rano coś słabo. W drodze do pracy uderzenia gorąca i tak jakoś słabo mi było. Pewnie to przez nieprzespaną noc.Polcia uniemożliwiała mi zaśnięcie (ale ona może przeszkadzać :-)). No i martwiłam się o naszą kocurkę, która wczoraj została wysterylizowana, biedaczka. Najpierw jak ją przywieźliśmy to koniecznie chciała chodzić a nie mogła się na łapkach utrzymać. Potem zrobiła siku pod siebie i oczy jak pięć złotych-na takim chaju(nie wiem czy tak się pisze) była. No i budziłam się co jakiś czas i do niej zaglądałam. Dziś już korzysta z kuwety ale taka smutna chodzi-na pewno ją wszystko boli, i cały czas śpi ale to dobrze. Oczywiście Polska 100 lat za murzynami-nie obrażając nikogo. JAK moja siostra w Belgii sterylizowała swoją kotkę to po operacji tak dobrze się czuła, że od razu przyniosła do domu myszkę. Miała rozpuszczalne szwy. A my po południami będziemy jeździć na zastrzyki przeciwbólowe i pewnie jeszcze na ściągnięcie szwów trzeba będzie przyjść. Tak się rozczulam nad kotem, to aż boję się pomyśleć co będzie z dzieckiem jak się urodzi. Chyba przed trzydziestka chyba będę miała pierwszy zawał. A mój narzeczony wczoraj stwierdził że bez durexa nie ma sexa - chyba trzeba kupić żel. Ale to niech on się o to martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja miałam 2 ciężkie dni. Nakrzyczałam na mamę, że makaron źle do sosu pokruszyła (pokruszyła nitki na krótko). Mojemu miśkowi też się oberwało, chociażby za to że spotkaliśmy jego kolegę na mieście i chwilkę z nim gadał a ja jak głupia stałam :-/ Mam teraz strasznie bogate sny odkąd jestem w ciąży. Wcześniej też dużo śniłam, ale teraz wystarczy, że zasnę na 5 minut i już coś mi się śni. Zwykle jakieś głupoty, chyba zacznę prowadzić dziennik ciążowych snów :) Makabra, zaczyna mnie to już meczyć. Ja też latam prawi goła bo tak mi najwygodniej i też kocham swój brzuszek :) Moja małą wczoraj dała czadu, miała i czkawkę i sie przeracała i nie wiem co jeszcze. Nie są to mocne odczucia ale są. Niesamowite. Zauważyłam, że rano daje tylko znak że jest, a po 16-stej to już działa na całego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Widzę, że większość z Was dopadła jakaś depresyjka :( Mam nadzieję,że szybko się z tego otrząśniecie, bo jest tyle powodów do radości tylko trzeba ich poszukać wokół siebie. Ja dzisiaj jestem w świetnym humorze a to zasługa pogody, jak tylko wstałam z łóżka od razu pootwierałam wszystkie okna i mam taką energię, że zabiorę się za porządki :)) A co do włosków na brzuszkach to są tego i dobre strony, bo przecież idzie zima i nasze maleństwa zawsze dodatkową ochronę będą miały ;) Pozdrawiam wszystkie humorzaste mamuśki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie snilo ze wyszlo piekne slonce po deszczu i ze poszlam na rynek kupic jablka.Rany, to bylo takie realne ze jak sie obudzilam to dalej myslalam ze jestem w Polsce.Zrobilo mi sie smutno ze to nie polska i u mnie w sklepie importowany syf.... Tesknie za domkiem ktorego jeszcze nie mam i gorami w ktorych bede mieszkac...Setymentalna jestem kochane moje, nie myjcie okien i zdala od wieszania firanek.Na pewym forum byla dziewczyna ktora spadla ze stolka na nerke i poronila.Byla w 12 tyg.Pewnie dalej zastanawia sie jak czulaby sie teraz bedac w 7 miesiacu.Prosze dmuchajcie na siebie.Mysle ze prestawianie mebli jest mniej grozne niz skakanie po meblach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam wyjści :( Muszę umyć okna. Ślub za tydzień, a nie bardzo żeby goście skupiali się na brudnych szybach :( Niestety moja mam ma ponad 70 lat i wolałabym jej nie wykorzystywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że mała nie zacznie wierzgać podczas przysięgi ślubnej w kościele, bo jak na razie jak czuję że mała daje znać, to nie zwarzając gdzie jestem i co robię krzyczę "O kopie" hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Paniom Spałam drugą noc nie budząc się! Jupi! Hałaśliwa a dlaczego ty nie chodzisz do ludzi? Poumierali ci znajomi czy emigracja masowa? Ja nie zmieniłam jakoś bardzo trybu tyle że impreza do 2 i nie piję już tak dużo jak kiedyś. Zartuję :) Jadę na wakacje 21! Do ciepłego! A od soboty festiwal filmowy jest i zmierzam nie wychodzić z kina :) No czasem na siku tylko. Miłego dnia kochane dwupaczki i uśmiechamy si ępięknie jak do zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szklana....okazuje sie zem tredowata w tej ciazy i raczej nie nalezy mi ise normalne zycie....wiesz co...no w moim srodowisku sa sami nieodpowiedzialani ludzie prezd i po trzydziestce i raptem wlaczyl im ise jakis opiekunczy system pseudonerwowy...i orezkli ,ze do knajp z nimi w papierosy chadzac nie bede....pozatym...a duzo by gadac,moze jak kiedys sie spotkamy...buzie,milego filmowania,ja niestety PRACUJE a tez marzy mi sie tydzien w kinie...nie wazne co sie bedzie dzialo w kwietniu jak bedzie lodzia po wisle...sprzedaje malucha i spedzam caly festiwal w kinie ...ostatecznie beda mi ONEGO donosic na cyca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja juz po badaniu polowkowym. Dzieciatko zdrowe, na 98 % dziewczynka:). Termin porodu zmienil sie na 8 lutego z 18-go jak bylo wczesniej:) Tylko ja niestety mam bakterie:/ paciorkowca:/. Dziewczyny zapytajcie lekarza o posiew jak bedziecie robic cytologie. Paciorkowce sa np grozne dla noworodkow (wywoluja sepse, zapalenie opon mozgowych, zapalenie pluc, czasami zgony u slabych dzieci). Trzeba to leczyc jak najszybciej, postarajcie sie,zeby zrobiono Wam badania w tym kierunku, bo wiem (od lekarza),ze czesc lekarzy lekcewazy ten problem. Paciorkowce do tego wywoluja czesto przedwczesne porody, a to tez dla dziecka za dobre nie jest.Nikogo nie strasze, tylko uczulam o co poprosic przy wizycie:)Dziecko zaraza sie tym paciorkowcem przy porodzie dopiero (porod naturalny), jak przechodzi przez kanal rodny. Ja juz dostalam antybiotyki i paleczki kwasu mlekowego, co by mnie antybiotyk nie wyjalowil z flory bakteryjnej (brak paleczek powoduje np to,ze odczyn pochwy nie jest kwasny i wtedy mnoza sie grzyby i inne paskudztwa). Moze troche chaotycznie pisze,ale mam tylko kilka minutek wolnego czasu:) Monis- ja tez mam slub 18 pazdziernika:) Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......22......25.01.09.. ..... +5/córcia karenk..........33....łódzkie...........18.. ...28. 01.09............+3....? Kluska=)........26....łódzkie...22.. 31.01-04.02.09..+3/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....19....31.01-04.02.09 ........synek gryzmoł........30....Warszawa.......17.....01.02.09. ...................? igmik............26....pomorskie.......24....01.02.09.. .........+4,5/Pola piksip...........29....śląskie.........23.....01.02. 09..........+3,5/córka LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09...... +1,20..synek belucci.........28...niedaleko wawy.. .20....?.02.09....+4...synek i ? sabotażystka….30.....warszawa.....19.....02.02. 09....................? kasiula29.......29....Frankfurt........21.....02 .02.09.......... +2kg...? gruel............20....East Kilbride....18.....02.02.09.............+3 .....? fusyta.........33....podlaskie.........19.....02.02.09 ....niespodzianka *iwonka*......28....lubelskie..........23.....02.02.09.. ....+4..córeczka Monia...........22....lubelskie.........22.....04.02.09. .......+6...córcia claribelka......21....lubuskie..........21.....04.02.09. ............synek? rosołek.........26....lubuskie.........23.....05.02.09. .....+3/córeczka agnesita........20....śląskie...........17.....05.02.09. .......+3 /synek Karella.........27....mazowieckie.....17.....06.02.09.. ... ......+3.....? LafyTaffy.......24...kolbuszowa......18......07.02.09... ..........synek Szklana Głowa.27...mazowieck.......21..... 07.02.09.....+8/córeczka katia-84.........24....małopolskie/Krk..22....08.02 .09........+2/córcia malinova73....35....śląskie............22......09.02.09 ...........+7.....? Mia 82..........26....podkarpackie....22..... 09.02.09.....+3,5/ córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..22...09.02.09....... +4..synek? Andzia1234...31....warszawa.........21.....09.02.09..... .+6/córeczka Mama3.........39....świętokrzys......22......10.02.09... .....+3/córcia Olka_..........28......kuj-pom..........21......10.02.09 .................. adulka.........31....podkarpackie.....22......11.02.09.. ...........+7 / ? Ewi785.........30....Lubuskie..........15...... 6-12.02.09................? lamamma......30....Pomorskie.........19......12.02.09... ...Mania/ek? helka...........30....mazowieckie.... 16......14.02.09....................? *Iskierka*......28....wlkp...............20..... 14.02.09...............+2..? Wazka.........29.....Rosja.............20......14.02.09 ........+6/córcia julka2384.....24.....lubuskie.........21.....15.02.0 9 ............+7/syn doddotka......25......wielkopolskie...17....15.02.09.. ............+3...? Nadia277.......27.....śląskie...........20....15.02.09 ..........+3/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........20..... 16.02.09..........+4/Maja PrzyszlaMama23de...MannheimDE.....22.....16.02.09...+4/ córeczka Habcia..........23.....małopolskie.......19....17.02.09 ......+1,5/synek Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..22....18.02.09... .+2/coreczka balbiina ........23 ....Częstochowa......21....19.02.09......+1/Kacper kamasutra......21.... wielkopolskie.....21....23.02.09.......+9/synek dota25..........29.....pomorskie.........21.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........17.....25.02.09. ...........+3...? Zabajona.......31..... warm.-maz.......20.....26.02.09.............+5 konwalia9......28..... Dublin.............12.....26.02.09...................? monis30........29.....Warszawa........20......24.02.09.. .....+6/córcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czuje sie fatalnie do wczoraj bol glowy i wymioty spadam zaraz spowrotem do lozka nie ma co . balbinko co to coli to tutaj tez lekarze polecaja ja na wymioty sprobuj. katie gratuluje dziewczynki i wspolczuje tego paciorkowca musisz to wyleczyc tu byla na forum dziewczyna co urodzila wiedziala ze ejst na to chora ale po urodzeniu nie podali dziecku antybiotyku i dzidzia zmarla po jakims czasie .Tak wiec trzymam za ciebie kciuki zebys to paskudztwo jak najszybciej przepedzila! a do reszty robcie posiew na paciorkowca w 34 tyg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jestem po usg połówkowym, mam dwóch chłopców w brzuchu, także huk w bombki strzelił nie będzie choinki tfuu znaczy dziewczynki, oczywiscie żartuje :) Cieszymy sie z mężem że chłopcy prawidłowo sie rozwijają, ważą już ponad 300 gram a jestem w 20 tc, tak wychodzi z usg, czy to dobra waga? Jak u was wychodzi? Byłam dzis na zakupach, bo nie mam w czym chodzić, chcialam kupic sobie jakies spodnie bojówki, ale kicha, nic nie ma :( więc kupiłam sobie w snoopym dwie bluzeczki, calkiem fajowe z odcieciem pod biustem i bluzę, bo ciepło sie zrobiło, ale dalej nie mam portek kurczę ;( Mi siada kręgołup, strasznie mnie boli. Mierzycie sobie obwód brzuszków? Ja sobie mierze i teraz mam 93 na wysokości pępka, a ważę 58 kg, także rece i nogi takie jak zwykle tylko brzuszek rośnie :) Wszyscy się mnie pytają gdzie ja mam te bliźnieta, więc mówie z przekąsem, ze wyszły i wrócą za godzinę ;)) Dziewczynki dużo usnmiechu wam życzę, spojrzcie jaka piekna pogoda, brzuchy pod rękę i na spacerek ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belucci gratuluję synków. To chyba zaczyna nam się wyrównywać ilość dziewczynek i chłopców. Wydaje mi się, że to dobra waga tych Twoich dwóch synków. Ale ja się nie znam za bardzo, bo ja miałam robione usg w 23 tyg wtedy ważyło moje dziecko 440g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie lutóweczki! Katia gratuluję córeczki. Belucci gratuluję synków. Przeczytałam wczorajsze wasze narzekadła i aż się uśmiałam. Gdybym wczoraj do Was dołączyła to nieżle byśmy się nakręciły. Wczoraj jak wiecie poprawiałam kupione spodnie, troszkę zwężałam troszkę skracałam. Zwężanie mi się udało, ale nie zauważyłam, że nogawki przed skracaniam nie są równe, no i każdą ciachnęłam 7 cm. Tę krótszą podłożyłam tylko pół cm, a tę drugą musiałam 2 cm. I tak są cholery nierówne. Ale nie będę już ich porawiać. Myślicie, że ktoś to zauważy ???????? Klęłam wczoraj jak szew. Mąż tylko zapytał ile kosztowały te spodnie i powiedział w żartach że strasznie rozrzutna jestem, a potem mnie przytulił i powiedział, że kupi mi drugie. I dziś raniutko, po porannych przytulankach, mąż poczuł pierwszy raz, jak nasza córcia wierci się w brzuszku. Wybieram się dziś do endokrynologa, ciekawe jak wyniki tarczycy, czy pani dr wprowadzi mi jakieś leki czy nie, trochę się boję, bo nie chcę żadnych leków. Najchętniej poszłabym do lasu na grzyby, ale mój synuś chory. Pozdrawiam i życzę miłego dzionka. Pogłaszczcie brzuszki od cioci Mamy3 i dobrego humorku na cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze straszna sprawa z tym paciorkowcem.Jak sie tym mozna zarazic?? Zastanawiam sie jak latwo moge tutaj zlapac.Wiecie, zeby ktos zmienil rekawiczki do pobrania krwi to trzeba bardzo poprosc. Nikt nie dlba o to.To jest wlasnie prawdziwy swiat. Belucii, moje gratulacje chlopczyków.Jeszcze jedna taka blizniacza ciaza i stan chlopcy-dziewczynki nam sie wyrówna. Robie sobie zapiekanke z ryzu i jablek.Mniam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belluci gratulacje!!! tatuś pewnie się bardzo ucieszył, że od razu dwóch synków bedzie miał :)) Dużo radości dla Wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia84 to super :] Musimy teraz tylko ładną pogodę zamówić, bo to tak nieciekawie pod parasolem do ślubu iść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuższej przerwie:) Leń mnie dopadł i nie chciało mi się czytać. Belluci gratuluję Ci tych chłopaków. Ja też będę miała synka- Jasia:))). Jejku Szklana Głowo ja też już patrzeć nie mogę na rozmiary ubrań :(, kurde dzisiaj rano się zważyłam i mam na plusie 7 kg- MASAKRA!!! Staram się nie objadać 2 razy w tygodniu chodzę na aktywne 9 miesięcy i rezultat taki, że przez 14 dni przybyło mi 2 kg! Nie myślę już o tym bo się tylko dołuję:( Gratuluję Wam Dziewczynki dzieciaczków :))) Balbina idź do jakiegoś internisty, bo się odwodnisz i tylko zaszkodzisz sobie i dzieciaczkowi. Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i moja aktualizacja:) Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......22......25.01.09.. ..... +5/córcia karenk..........33....łódzkie...........18.. ...28. 01.09............+3....? Kluska=)........26....łódzkie...22.. 31.01-04.02.09..+3/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....19....31.01-04.02.09 ........synek gryzmoł........30....Warszawa.......17.....01.02.09. ...................? igmik............26....pomorskie.......24....01.02.09.. .........+4,5/Pola piksip...........29....śląskie.........23.....01.02. 09..........+3,5/córka LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09...... +1,20..synek belucci.........28...niedaleko wawy.. .20....?.02.09....+4...synek i ? sabotażystka….30.....warszawa.....19.....02.02. 09....................? kasiula29.......29....Frankfurt........21.....02 .02.09.......... +2kg...? gruel............20....East Kilbride....18.....02.02.09.............+3 .....? fusyta.........33....podlaskie.........19.....02.02.09 ....niespodzianka *iwonka*......28....lubelskie..........23.....02.02.09.. ....+4..córeczka Monia...........22....lubelskie.........22.....04.02.09. .......+6...córcia claribelka......21....lubuskie..........21.....04.02.09. ............synek? rosołek.........26....lubuskie.........23.....05.02.09. .....+3/córeczka agnesita........20....śląskie...........17.....05.02.09. .......+3 /synek Karella.........27....mazowieckie.....22.....06.02.09.. ... ......+7:(...? LafyTaffy.......24...kolbuszowa......18......07.02.09... ..........synek Szklana Głowa.27...mazowieck.......21..... 07.02.09.....+8/córeczka katia-84.........24....małopolskie/Krk..22....08.02 .09........+2/córcia malinova73....35....śląskie............22......09.02.09 ...........+7.....? Mia 82..........26....podkarpackie....22..... 09.02.09.....+3,5/ córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..22...09.02.09....... +4..synek? Andzia1234...31....warszawa.........21.....09.02.09..... .+6/córeczka Mama3.........39....świętokrzys......22......10.02.09... .....+3/córcia Olka_..........28......kuj-pom..........21......10.02.09 .................. adulka.........31....podkarpackie.....22......11.02.09.. ...........+7 / ? Ewi785.........30....Lubuskie..........15...... 6-12.02.09................? lamamma......30....Pomorskie.........19......12.02.09... ...Mania/ek? helka...........30....mazowieckie.... 16......14.02.09....................? *Iskierka*......28....wlkp...............20..... 14.02.09...............+2..? Wazka.........29.....Rosja.............20......14.02.09 ........+6/córcia julka2384.....24.....lubuskie.........21.....15.02.0 9 ............+7/syn doddotka......25......wielkopolskie...17....15.02.09.. ............+3...? Nadia277.......27.....śląskie...........20....15.02.09 ..........+3/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........20..... 16.02.09..........+4/Maja PrzyszlaMama23de...MannheimDE.....22.....16.02.09...+4/ córeczka Habcia..........23.....małopolskie.......19....17.02.09 ......+1,5/synek Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..22....18.02.09... .+2/coreczka balbiina ........23 ....Częstochowa......21....19.02.09......+1/Kacper kamasutra......21.... wielkopolskie.....21....23.02.09.......+9/synek dota25..........29.....pomorskie.........21.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........17.....25.02.09. ...........+3...? Zabajona.......31..... warm.-maz.......20.....26.02.09.............+5 konwalia9......28..... Dublin.............12.....26.02.09...................? monis30........29.....Warszawa........20......24.02.09.. .....+6/córcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj płeć jeszcze:) Nick............wiek....woj............. tc......data porodu......+kg/plec kasiulkapb......25...małopolskie......22......25.01.09.. ..... +5/córcia karenk..........33....łódzkie...........18.. ...28. 01.09............+3....? Kluska=)........26....łódzkie...22.. 31.01-04.02.09..+3/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie....19....31.01-04.02.09 ........synek gryzmoł........30....Warszawa.......17.....01.02.09. ...................? igmik............26....pomorskie.......24....01.02.09.. .........+4,5/Pola piksip...........29....śląskie.........23.....01.02. 09..........+3,5/córka LUTÓWKA......24....świętokrz.......23.....04.02.09...... +1,20..synek belucci.........28...niedaleko wawy.. .20....?.02.09....+4...synek i ? sabotażystka….30.....warszawa.....19.....02.02. 09....................? kasiula29.......29....Frankfurt........21.....02 .02.09.......... +2kg...? gruel............20....East Kilbride....18.....02.02.09.............+3 .....? fusyta.........33....podlaskie.........19.....02.02.09 ....niespodzianka *iwonka*......28....lubelskie..........23.....02.02.09.. ....+4..córeczka Monia...........22....lubelskie.........22.....04.02.09. .......+6...córcia claribelka......21....lubuskie..........21.....04.02.09. ............synek? rosołek.........26....lubuskie.........23.....05.02.09. .....+3/córeczka agnesita........20....śląskie...........17.....05.02.09. .......+3 /synek Karella.........27....mazowieckie.....22.....06.02.09.. ......+7:(..Jaś:)? LafyTaffy.......24...kolbuszowa......18......07.02.09... ..........synek Szklana Głowa.27...mazowieck.......21..... 07.02.09.....+8/córeczka katia-84........24....małopolskie/Krk..22....08.02 .09........+2/córcia malinova73....35....śląskie............22......09.02.09 ...........+7.....? Mia 82..........26....podkarpackie....22..... 09.02.09.....+3,5/ córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..22...09.02.09....... +4..synek? Andzia1234...31....warszawa........21.....09.02.09..... .+6/córeczka Mama3.........39....świętokrzys......22......10.02.09... .....+3/córcia Olka_..........28......kuj-pom..........21......10.02.09 .................. adulka.........31....podkarpackie.....22......11.02.09.. ...........+7 / ? Ewi785.........30....Lubuskie..........15...... 6-12.02.09................? lamamma......30....Pomorskie.........19......12.02.09... ...Mania/ek? helka...........30....mazowieckie.... 16......14.02.09....................? *Iskierka*......28....wlkp...............20..... 14.02.09...............+2..? Wazka.........29.....Rosja.............20......14.02.09 ........+6/córcia julka2384.....24.....lubuskie.........21.....15.02.0 9 ............+7/syn doddotka......25......wielkopolskie...17....15.02.09.. ............+3...? Nadia277.......27.....śląskie...........20....15.02.09 ..........+3/synek Sikorka -.....,.29.....BremenDe........20..... 16.02.09..........+4/Maja PrzyszlaMama23de...MannheimDE.....22.....16.02.09...+4/ córeczka Habcia..........23.....małopolskie.......19....17.02.09 ......+1,5/synek Pimboli.........27....Schwarzwald/DE..22....18.02.09... .+2/coreczka balbiina ........23 ....Częstochowa......21....19.02.09......+1/Kacper kamasutra......21.... wielkopolskie.....21....23.02.09.......+9/synek dota25..........29.....pomorskie.........21.....24.02.09 .................? halasliwa.......27.....Warszawa.........17.....25.02.09. ...........+3...? Zabajona.......31..... warm.-maz.......20.....26.02.09.............+5 konwalia9......28..... Dublin.............12.....26.02.09...................? monis30........29.....Warszawa........20......24.02.09.. .....+6/córcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hałaśliwa, gdzie będziesz miała egzamin na prawo jazdy? Ja zdaję 6 listopada na Odlewniczej- drugie podejście, bo tydzień temu oblałam :( i to na łuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów pisałam pól godzinki i taka dumna z siebie byłam, że tyle naklepałam i mi się skasowało!Mam ochotę krzyczec jak rozpieszczony brzdąc!;( ale postaram sie to odtworzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc tak: Swoje gorszedni przeczekiwałam z dala od forum, żeby Wam niepsuć humorków, ale widze ze i inne Mamusiatki miały tą samą przypadłość co ja:( Oby było już tylko LEPIEJ!!! Witam wszystkienowe Forumowiczki i gratuluje wszystkich "nowo ujawnionych" dziewczyneki chłopców:) A co do reszty to u mnie to co u Was: - brzusiaczek pokrywają włoski... :( A taki byl śliczny jak był gładziutki... -majtasy bawełniane...hmmm...zero atrakcyjności;) ale ostatnio udałomi się nawet kupić takie "prawie ładne";) -kopniaczki-zaskakująco regularne zawsze z 10-15 minutek po jedzonku i miedzy posiłkami też czasem;) -szkoła rodzenia...?Decyzji jeszcze nie podjeliśmy. -Hałaśliwa z Wazka tak samo odczytalysmy Twojego posta bo ja co do gór też byłam pewna az szukalam gdzie o tym pisalas i znalazlam:) "siedze w garach i nigdzie nie chodze a d**a mi ise do ludzi wyrywa..."tyle ze nie GÓRY A GARY;)ach to ciążowe roztargnienie;) -co do ustępowania miejsca... z uporem korzystam z kas pierwszenstwa, choc draznia mnie tez szmery za plecami, ale nic sobie z tegonie robie, mam to w nosie:) Ostatnio miłozaskoczyłamnie jedna Pani:czekałam pod przymierzalnią a ona wychodzi patrzy na mniei mnie opiernicza...;) :"Trzeba bylo mówic zePani jest w ciaży to bym swoj tłusty zadek sprężała, albo wyszla i Pania puscila przodem! My baby musimy sie wspierac!.... " Zaskakująca forma wypowiedzi, ale ogólnie efekt bardzo miły!:) Pozdrowionka!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff, poszło i się nie skasowało! ;) Inaczej obawiam się ze zaczelabym gryźć i kopać! Sorki za literówki i brak przerw miedzy wyrazami, ale to tak zawsze mi wychodzi jak na szybko pisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie jak zwykle pech nie odstepuje na krok :( Tym razem: 4 mieszkania zalane, mnóstwo załów i gadania, rozkłuta łazienka dużo pyłu i kurzu ...mam dość :((( A tak z pozytywów zapisałam sie do szkoły rodzenia ..hihi tak własciwie mąz nas zapisał ...mam nadzieje ze uda nam sie chodzić :) Za tydz idziemy na usg 3d, ogólnie chodzi tylko o badanie połowkowe boten moj gin to zupełnie w kulki sobie leci. Chce zacząc chodzic na basen, chciałam sobie wypocząc u babci choc przez tydz ...ale zawsze cos, no i tak jakos nie ma na nic czasu :( A co do włosów na brzuchu ..mi rosną od zawsze a im czesciej je gole tym ich więcej ...mało przyjemny widok ...ale ogólnie mam duzo włosów tam gdzie nie potrzeba i jakos juz do nich przywykłam ...do upiornego ich usuwania takze :\\ dobra lece grzac obiadek mezowi, bo jeszcze bidak po pracy kafle pojechał załatwiac ...oj żeby mu sie udało kupić to bedzie extra :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×