Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 Martunia83

Dziewczyny, co sadzcie o takim stroju na plaze?

Polecane posty

Go艣膰 Martunia83

Moj narzeczony kupil mi w internecie taki wlasnie komplet i mimo ze nie jestem jakos wstydliwa, to zastanawiam sie, czy nad polskim morzem wypadaloby w ogole wyjsc w czyms takim... Nie chodzi nawet o to, ze majteczki maja kroj stringi, tylko, ze w momencie kontaktu z woda, caly komplet staje sie bardziej przezroczysty. Tu jest zdjecie podobnego kompletu, moj jest bialy http://img125.imageshack.us/img125/4206/882545602ds9.png . Czy pozostaje tylko zaprezentowanie go w czterech scianach? PS. Nie jestem modelka, ale wygladam dobrze;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 przeciez jak wyjdziesz z wody
to wszystko wida膰. :O z go艂膮 dup膮 id藕 najlepiej. taniej wyjdzie :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Daruj sobie ten str贸j i wyjd藕 nago - du偶ej r贸偶nicy nie b臋dzie... Wiesz, ja my艣la艂am, 偶e stroje pla偶owe s膮 od tego, 偶eby zakrywa膰 miejsca zarezerwowane dla wybranych oczu....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 eee taki stroj nadaje sie
bardziej na 'indywidualne' spotkania albo do fotek w czasopismach erotycznych ja w kazdym razie nie wyszlabym w czyms takim

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Martunia83
No widac przez to dosc sporo ale po pierwsze, przeciez nie bede w tym paradowac po calej plazy a po drugie pokazuje to najwyzej swojemu chlopakowi a nie komu innemu, a to ze ktos podglada to ja mam sie wstydzic'? Chociaz po Waszych komentarzach mozne sobie uswiadomic, ze polskie morze chyba nie jest jeszcze gotowe na mnie w tym bikini choc bardzo bym chciala;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 4...3
co z tego,偶e polskie morze? ubieranie si臋 wyzywaj膮co, bo ten str贸j niczego nie ukrywa, jest nieodpowiednie w miejsce gdzie jest wi臋cej ludzi i ka偶dy ma swoje zdanie .. a szczerze to str贸j jak dla pa艅 spod latarni...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do艣膰 sporo wida膰
? :O powiedz lepiej czego NIE wida膰. :O Ty chcesz sie w tym opala膰, k膮pa膰 czy lansowa膰 dziewczyno ?:O jesli masz zgrabna fogure to super, naprawde ale wieksze wrazenie by robila w normalnym stroju dwucz臋艣ciowym ale nie takim kurewskim jak ten. wybor strojow jest wielki wiec nie rozumiem czemu sie na ten napalilas... ale skoro takie ci sie podobaja i chcesz w nim wyjsc to swidaczy tylko o tobie. :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ty koorwo

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hmmm uwielbiam wyzywanie od braku tolerancji. chcia艂abym ci jednak zwr贸ci膰 uwag臋 ze na pla偶y s膮 tez inni ludzie i oni mo偶e nie 偶ycz膮 sobie ogl膮da膰 twojej cipki prze艣wituj膮cej spod takiego kostiumu?? np. matki z dzie膰mi?? chcesz tolerancji?? toleruj innych i nie zmuszaj ich do ogl膮dania tego czego nie koniecznie chcieliby widzie膰 bo na pla偶y nie znajduj膮 si臋 tylko napaleni faceci... ale te偶 normalni ludzie:P kt贸rzy nie potrzebuj膮 widoku twoich intymnych cz臋艣ci cia艂a i ich to nie uszcz臋艣liwi a raczej zniesmaczy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Martunia83
Do Nibys: a czy ja czegos albokogos nie toleruje? Jesli mam ochote na taki stroj to dlaczego ja mam sie martwic o innych? Jesli oni nie chce to niech nie patrza, chyba to nie jest problem odwrocic glowe czy zwyczajnie nie patrzec mi miedzy nogi. Chce wygladac ladnie dla chlopaka, bo moze on chce, zebym tak wygladala na plazy. Poza tym pisalam, ze nie biegalabym w tym stroju tylko opalala sie. PS. Ktos mowil, ze Polska to Europa?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dziewczyno ale ty pusta jestes
Dla chlopaka to sie mozesz tak ubierac w DOMU! jak jestes ty i on i wam to odpowiada. wychodz膮c na pla偶e pokazujesz sie publicznie i gadaj bzdur ze ktos moze g艂owe odwr贸ci膰. :O id膮c twoim tokiem myslenia chcia艂abys widziec na ulicy samych nagich ludzi ? staruszk贸w, grubas贸w, itd itp ?:O no przeciez chyba moga wyjsc na ulice tak a Ty mozesz g艂owe odwrocic nie ? :O no idiotka. :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dziewczyno ale ty pusta jestes
i nie gadaj bzdur*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Martunia83
fajny masz nock - "dziewczyno ale ty pusta jestes", na prawde niezly. Nie mam ochoty ogladac nagoch brzydkich ludzi czyli starych czy grubych wiec poki jestem mloda i zgrabna to moge "pokazac" swoje cialo i porownywanie go do tego czy chce ogladac nagoch ludzi na ulicy to niestety chybione porownanie - na plazy sie opala, to bikini zostalo wyprodukowane dla ludzi, ludzie je nosza, ci odwzaniejsi oczywiscie, ale ci mniej, siedza i krytykuja, tylko nie wiem czy z zazdrosci, czy rzeczywiscie z faktu, ze panuje ciemnogrod i dulszczyzna. Ciekawa jestem czy jakis mezczyzna by sie zgorszyl na taki widok, bo pewnie grube 50 latki tak..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hehehehe i tak ci nikt nie przet艂umaczy. mo偶e kiedy艣 nabierzesz klasy....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Martunia83
Na prawde nie wiem, czy plaza gdzie odbywaja sie rozne imprezy to miejsce zeby zgrywac pania z salonow...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dziewczyno ale ty pusta jestes
A co ma m贸j nick do rzeczy Martuniu83 ?:O Brzydkich- czyli starych i grubych. Mo偶e Ty te偶 nie dla ka偶dego jeste艣 艂adna, co ?:O Mo偶e nie ka偶dy ma ochot臋 ogl膮da膰 Twoj膮 go艂膮 dup臋? bo inaczej si臋 tego nie da powiedzie膰. :O Por贸wnanie mo偶e nie jest idealne ale chodzi艂o o to, 偶e jak kto艣 ''nie chce to nie musi patrze膰'' :O Zastan贸w si臋 nad tym co piszesz. Jak si臋 widzi go艂膮 dup臋 na pla偶y to co jak co jeszcze wzbudza ona ''zainteresowanie''', przyci膮ga wzrok i pewnie w niekt贸rych przypadkach budzi niesmak. :O Pla偶a jest dla WSZYSTKICH nie tylko dla Ciebie. A wychodz膮c z za艂o偶enia, ze tam si臋 opala to okej... Chcesz ogl膮dac starszych ludzi topless ? albo kobiety wa偶膮ce 90 kg ? facet贸w z brzuchem ? :O To, ze Tobie sie cos podoba nie znaczy ze kazdemu ... a jak chcesz sie chlopakowi pokazac to tak jak pisalam zr贸b to sobie w domu a nie zmuszaj wszystkich do ogl膮dania ciebie praktycznie nago. :O nick mam jaki mam bo z tego co piszesz to wyglada na to, ze masz siano w g艂owie i nie umiesz postawic sie w czyjejs sytuacji chcesz robic z siebie tak.膮 kurewke ? kup sobie ten str贸j i 艣wie膰 dup膮l:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dziewczyno ale ty pusta jestes
O w艂a艣nie i jeszcze to : ''to bikini zostalo wyprodukowane dla ludzi, ludzie je nosza, ci odwzaniejsi oczywiscie, ale ci mniej, siedza i krytykuja'' prosz臋 ci臋 dziewczyno nie o艣mieszaj si臋 :O raczej ubranie takiego stroju nie kojarzy si臋 z odwaga a ogromn膮 ch臋ci膮 zwr贸cenia na siebie uwagi.:O bo, 偶e jest kurewski pisa艂am ju偶 kilka razy:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 najpierw sie pytasz a pozniej.
sie burzysz! kochana w tym wypadku to nie pytaj sie o polskie plaze ale o calego swiata. ten struj to to samo jak naturyzm...jestes gola widac ci wszystko, a to nie bedzie zaakceptowane nigdzie, poprosza cie o zejscie z plazy albo "zalozenie majtek" gora ok, wszedzie na swiecie kobiety opalaja sie bez stanika, fakt, ale dol musisz miec zakryt.....i nie moiwie o stringach a o przodzie ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 korigiri
Po co w ogole pytasz skoro i tak obstajesz przy zalozeniu tego kostiumu??????????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Martunia83
korigiri: bo chce ubrac raz takie bikini. Mam 6 innych i wszystkie sa "normalne" i chce zrobic cos, czego nie robilam. Do tej bez nicka: Moze zazdown do rzecznika praw obywatelskich i poinformoj, ze ktos chce pokazac publicznie swoje wlosy lonowe. Ja zazdownie i powiem, ze wypraszam sobie, aby moj wzrok poily na ulicach starzy ludzie, grubi ludzie, niedorozwinieci, smierdzacy, w sdlugich spodnicach itd itd, wiesz do czego zmierzam? Pal licho to bikini, ale dobija mnie twoja postawa z ciemnogrodu. Zaraz powiesz, ze nawet nie wiedzialas ze masz wlosy lonowe bo tam nigdy nie zaglodasz bo wychowalas sie w takim a nie innym przekonaniu, ze "te" miejsca sa "be". W saunie na takich jak ty mowia "tekstylni", pewnie domyslisz sie dlaczego. No i zaptam po raz drugi: kto sie oburzy widzac prawie naga kobiete? Wg mnie tylko druga kobieta, niezadowoolona z siebie, zazdrosna o inne i z moherowym beretem na trwalej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kasia2020
Powiem dwoma s艂owami: fajnie i odwa偶nie. ;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dziewczyno ale ty pusta jestes
O to jest obowi膮zek posiadania nicka? nie wiedzia艂am. :O ten Tw贸j post w艂asnie potwredzi艂, 偶e NIC nie zrozumia艂a艣 z tego co napisa艂am. w sumie mnie to nie dziwi bo nie wygladasz na zbyt b艂yskotliw膮 . Nie pojmujesz niczego co mia艂am zamiar ci przekazac i dalsze w艂akowanie tematu nie ma sensu bo widze, ze tego nie ogarniasz. to dzwonienie do rzecznika praw obywatelskich, w艂osach 艂onowych i temu podobne teksty...- :O nie popadaj w przesad臋 i nie osmieszaj sie jeszcze bardziej. dosc zenuj膮c膮 postawe reprezentujesz. wychod藕 sobie na plaze w czym chcesz. w dupie mam to tak szczerze. irytuje mnie tylko twoja postawa, 偶e 'jak ktos nie chce to nie musi patrzec'' i podobne teksty. :O pyta艂as o zdanie i je wyrazilam. mam takie prawo. tak jak pisa艂am nie jeste艣 sama dziewczyno na tej plazy. kogo moze razi膰? dzieci starszych ludzi kobiety facet贸w nie. cieszy cie to, ze bedziesz przykuwa膰 ich uwag臋 ?:) dowartosciuje Cie to bardziej? wspolczuje w takim razie, ze wyjscie na plaze do ludzi z go艂膮 dup膮 to to czego pragniesz i o czym marzysz. w ten sposob pokazujesz, ze nie masz nawet kalsy dziewczyno. zeby sie podobac i zwracac na siebie uwage nie trzeba wychodzi膰 nago. widocznie tego nie pojmujesz bo masz 'inne' podejscie. :O aha i wcale nie jestem wychowana w przekonaniu, ze ''te miejsca sa be'' pr贸bujesz sie jakos 'wybronic' z tego co napisa艂am i marnie Ci to wychodzi :) w tej dyskusji nie o sam str贸j chodzi a o Twoje podejscie. jednak chyba siano masz w glowie ze nie umiesz tego poj膮膰 i przyjac do wiadomosci.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ciemnogr贸d
to z ciisz kilkuebie wyglada skoro nie potrafisz kilku zdan poska艂adac do kupy bezbl臋dnie:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a co to
ciisz kilkuebie ?:D a mi sie str贸j nie podoba:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Martunia83
Dziewucho, troche sie powtarzasz w swoich wypowiedziach a na moje pytanie nadal nie potrafisz odpowiedziec, czym sie rozni dziecko na plazy ktory nie chce moze ogladac kobiecej pupy (tzn matka nie bedzie mu kazala, bo jesli byloby wychowane inaczej, to nie byloby problemu) ode mnie, ktora nie chce ogladac na ulicach ludzi otylych czy starych? Nie umiesz tego wyjasnic wiec to chyba ty masz ogranoczone horyzonty umyslowe (po twojemu: "siano w glowie" - na wypadek gdybys nie zrozumiala). Dalej cos bredzisz o klasie i nadal nie dociera to do ciebie, ze plaza gdzie gra sie w pilke plazowa czy odbywaja sie zawody np w przeciaganiu liny, nie wiem, nie wiem co w tym roku bedzie, to nie jest miejsce dla damulek w kapeluszach od YSL po 700pln tylko liczy sie zabawa, jak to na kazdych wakacjach/urlopie. Chcesz zgrywac paniusie, prosze bardzo, ty zakladaj co chcesz, pantalony sprzed 10 lat gdzie tylek po wakacjach bedziesz miec blady... ciekawe jak wtedy pokazesz swojemu chlopakowi tylek w stringach. Jadac nad morze chce wypoczac i sie pobawic, gdbyy tak nie bylo, pojechalbym tam gdzie powinni jechac wszyscy ci zacofani, ktorym prezszkadza przeswitujaca ci*ka czyli do Ciechocinka do sanatroium. Nigdy nie widzialas na dyskotekach dziewczyn w obcislych spodniach, ktorym bylo wszytsko widac? - pyt. ret. A to, ze mam ochote tak sie raz ubrac nie ma nic wspolnego z ku****twem tylko byciem sexy. Pewnie zaraz wyskoczysz jak SObecka z PiSu i zaczniesz prawic jakies kazania, ze kobieta moze byc sexy nie pokazujac wlasnego ciala - pewnie ze tak, ale ja czerpie z zycia tyle ile sie da.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Martunia83 -> twoje wypowiedzi s膮 naprawd臋 \"p艂askie\", 偶eby nie powiedzie膰 dosadniej. Skoro sama wiesz lepiej, to po co si臋 pytasz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tym 偶e starsi niedorozwini臋ci i niekt贸rzy otyli ludzie nie s膮 w stanie nic na to poradzi膰. niedorozw贸j to bardzo ci臋偶ka sytuacja i por贸wnywanie jej z pokazywaniem ty艂ka jest 偶a艂osne i bardzo przykre. przemy艣l to sobie co por贸wnujesz... swoj膮 droga wyt艂umacz臋 ci pojecie klasa bo widz臋 ze znasz tylko jego ironiczne znacznie. klasa w ubiorze to umiej臋tno艣膰 dopasowania stroju i wygl膮du do sytuacji i otocznia. klasa jest wyj艣cie z psem w dresie pobiega膰, klas膮 jest wyj艣cie na firmowy bankiet w malej czarnej bez du偶ego dekoltu, klasa jest ubranie d偶ins贸w i adidas贸w na spacer.a teraz klasa na pla偶e na kt贸rej jest du偶o ludzi obcych o r贸偶nych pogl膮dach jest ubranie bikini zas艂aniaj膮cego intymne miejsca bo takie bikini na prywatnym basenie nie razi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dziewczyno ale ty pusta jestes
Oj Martunia83, NIC do Ciebie nie dociera jak widz臋. Kompletnie nic. Ale chyba jednak ci ludzie nie chodz膮 nago po ulicach prawda ?! Zmuszaj膮 Ci臋 do takiego widoku ? Zmuszaj膮 do odwracania g艂owy w drug膮 stron臋? NIE. To wyt艂umacz dlaczego Ty masz tak post臋powa膰? Chcesz paradowa膰 z go艂膮 dup膮? Wybierz si臋 na pla偶e naturyst贸w i po problemie. Tam nikt si臋 nie oburzy na widok nagiego cia艂a. Ca艂y czas powtarzam i powt贸rz臋 ju偶 enty raz, 偶e chodzi mi o Twoje podej艣cie do tej sytuacji czego Ty poj膮膰 nie umiesz jak widz臋. Kolejna sprawa z tym kto ma klas臋 itd. Chyba oczywiste, 偶e nie chodzi o to, 偶e na pla偶臋 nale偶y ubiera膰 drogi kostium, kapelusz i taki kt贸ry b臋dzie aktualnie modny. Jak wida膰 nie rozumiesz poj臋cia 'kobieta z klas膮'. Bior膮c pod uwag臋 jaki wybra艂a艣 kostium wcale mnie to nie dziwi. 'Chcesz zgrywac paniusie, prosze bardzo, ty zakladaj co chcesz, pantalony sprzed 10 lat gdzie tylek po wakacjach bedziesz miec blady... ciekawe jak wtedy pokazesz swojemu chlopakowi tylek w stringach.'' Tutaj te偶 zab艂ysn臋艂a艣. :O W przeciwie艅stwie do Ciebie nie musz臋 wychodzi膰 na pla偶臋 z go艂膮 dup膮, 偶eby podoba膰 si臋 swojemu facetowi i 偶eby przyci膮ga膰 m臋skie spojrzenia. Wierz mi, 偶e mo偶na 艣wietnie wygl膮da膰 w 'normalnym' kostiumie. (Nie, nie m贸wi臋 tutaj o jednocz臋艣ciowym sprzed 10 lat jak pewnie my艣lisz ale normalnym bikini). ''tam gdzie powinni jechac wszyscy ci zacofani, ktorym prezszkadza przeswitujaca ci*ka czyli do Ciechocinka do sanatroium.'' S膮 te偶 inni ludzie, kt贸rym to przeszkadza co te偶 ju偶 pisa艂am. ''A to, ze mam ochote tak sie raz ubrac nie ma nic wspolnego z ku****twem tylko byciem sexy. '' Hahahaha. No prosz臋 Ci臋. Widz臋 teraz jaki masz styl i co dla Ciebie jest 'sexy'. Pokazywanie narz膮d贸w kobiecych nie jest sexy. Jest wulgarnym zwr贸ceniem na siebie uwagi w najgorszy i najbardziej prymitywny spos贸b w jaki mo偶na. Dla Twojej wiadomo艣ci : sexy mo偶na by膰 i w golfie. Czerp sobie z 偶ycia ile chcesz. Szkoda czasu na dyskusje z pustakiem, kt贸ry ma klapki na oczach i widzi tyle ile chce widzie膰. Mi艂ego wypoczynku 偶ycz臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 do autorki jesli chcesz
pokazywac dupe, cipe i cyce to zwyczajnie pojedz sobie na plaze naturyst贸w i tam paraduj nago! bo od tego takie plaze sa. a ten stroj swja droga jest okropny, i tandeta jak cholera...jak z taniego nylonu, no sorry - pokaz sie w tym na plazy, przynajmiej bedzie sie z kogo po艣mia膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×