Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martunia83

Dziewczyny, co sadzcie o takim stroju na plaze?

Polecane posty

Gość dziewczyno ale ty pusta jestes
nibys- dokładnie mi też o tą klasę chodziło. Pisałam to zanim zobaczyłam Twój post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie niekumata osobniczko
od paradowania nago sa plaze dla golasów - własnie po to sa takie plaze by takie osoby jak ty nie budziły obrzyszenia swoja dupa i włosami łonowymi u innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozważna
bedąc nad polskim morzem, nie raz nie dwa widzialam gołych opalajacych sie facetow i kobiety, wiec nie wiem dlaczego tak sie czepiliscie tej dziewczyny...zeby to od razu od kur.. wyzywac? nie uzywajcie słow których nie rozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozważna
to Ty przeczytaj całosc, najlepeij ze zrozumieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozważna
21:05 ty koorwo a to co? ja to napisałam? czytac uczyli w podstawówce P>S to ze jestes idiotka to wszyscy wiedza, nie musisz tego pisac o sobie...ale dziekujemy za szczerość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozważna
gratuluje wiedzy, ja taka nieobyta na tym forum, przepraszam ze nie siedze tu 24h tak jak Ty...chociaz moze to i lepiej ze siedzisz przy kompie a nie wychodzisz na ulice i wyzywasz ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozważna
to ze używasz tylu inwektyw w jednym poscie świadczy tylko o Twoich licznych kompleksach, współczuje. wybierz sie do psychologa biedna nie-prostaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko - pokazanie gołej cipki na plaży to jest dla Ciebie zabawa?? o siet :/ to żeś sobie rozrywkę znalazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaaaaaaaaaa...
ale jesteście zazdrośnice.Ładnie dziewczyna wyszła, a ma co pokazać i to was w oczy kole.A że strój prześwitujący a co tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to nie o to chodzi ze
ładnie czy brzydko ale o sam kostium Alicjo :O poza tym na tym zdjeciu to nie ona... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicjaaaaaaaaaa...--> czy jestem zazdrosna dla tego że twierdze że tolerancja to poszanowanie uczuć innych osób?? wkurza mnie jeśli ktoś uważa sie za super tolerancyjną a prawda jest całkowicie inna. to że mnie nie razi widok kobiecego nagiego ciała nie jest powodem do tego alby pokazywać je wszystkim. tolerancja to poszanowanie tez opinii innych i tego ze nie wszyscy ży6cza sobie oglądać nagie ciało idąc na plaże (jeśli chcą to wybierają plaże nudystów jeśli nie to zwykłą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjfjkfdkfdkf
nibys -ale z ciebie dewota.A niech sobie chodzi nawet nago,mnie to nie razi.To ona będzie świeciła tyłkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fjfjkfdkfdkf--->eee dewota:P:P mojego bikini nie widziałeś:P czy ja gdzieś pisze że mnie to obchodzi w czym będzie chodzić? pije tylko do rozmów o tolerancyjności i jej pojęcia według niektórych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie może być
i tak w kostiumach wiele widać ale pomyślałabym swoje o tak ubranej dziewczynie i nie byłaby to myśl pozytywna ;) Męskie zainteresowanie wzbudzisz napewno - a jeśli lubisz gdy inni traktują cię jak łatwy obiekt seksualny to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wypowiedziach autorki można od razu poznać, co to za typ dziewczyny :O czyli: wszyscy którzy przyznają jej rację są super, a Ci co wypowiedzą się nie tak jak jej się podoba - kaszaloty i mohery :) nie wiadomo w ogóle, w jakim celu został założony ten topik, bo Martunia i tak założy ten kostium, niezależnie od tego co napiszemy. Nie ma co wymagać od takiej osoby myślenia o uczuciach innych ludzi, bo dla niej najważniejsza jest dobra zabawa, a zabawa zaczyna się dopiero wtedy, gdy widać jej całą dupę :) Nie wiem jak Wam, ale mi by było szalenie głupio paradować po plaży w takim stroju, czułabym się fatalnie gdyby wszystko mi prześwitywało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty głupia pindo
to po jaką cholerę tu ludziom du.pę zawracasz jak i tak w tym wyjdziesz????????????????? Mamy ciekawsze rzeczy do robienie niż oglądanie twojej suchej piz.dy na plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia83
Gratuluje tym wszytskim paniom umiejetnosci oceny czlowieka po stroju kapielowym, na prawde jestescie zalosne. Jesli chodzi o estetyke to mam 166cm wzrostu i waze 56kg, wiec moze modelka nie jestem ale wygladam bardzo dobrze, ale widze, ze nadal pindy sie bulwersuja ze moga zobaczyc cos przez moje majtki... Smiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne ocena po stroju
ja bym pomyślała, że jesteś miłą, grzeczną dziewczynką z dobrego domu, lubisz czytać książki, malować obrazy i chcesz w przyszłości zostać lekarzem weterynarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia83
Nie sposob nie wyczuc sarkazmu w twojej wypowiedzi, wiec troszke was uswiadomie: mam 25 lat, studiuje na V roku filologii niemieckiej, bylam w LO na 11 olimpiadach na ktorych 8 razy zajmowalam podium. Czytam duzo ksiazek i pomagam w prowadzeniu prywatnej firmy moich rodzicow, moj obecny chlopak to trzeci w moim zyciu (wiec nie sadze, zebym miala cos wpsolnego z ku***twem), dzialam w pewnym stowaryszeniu charytatywnym (niewazne jakim) i oddaje regularnie krew. Nie pale papierosow, alkohol pije okazjinalnie, codziennie pracuje/ucze sie czesto po 12-13 godzin, wiec wolnego czasu nie mam zbyt wiele, wszystko co mam mam dzieki wlasnej pracy wiec jesli tez za swoje pieniadze mam jechac sie bawic to dlaczego nie. To tyle. Pozdrawiam i zegnam ciemnote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgwhgw
osobiście mieszkam w Gdyni, do plaży mam rzut beretem i szczerze powiem że rażą mnie takie stroje kąpielowe. Tak jak piszesz na plaże jedzie się by się relaksować i to chcę tam robić, nie chcę natomiast bez przerwy odwracać mojego wzroku (i dziecka) bo jakaś paniusia zdecydowała się wyjść nago. Jak mam córki nauczyć wspomnianej wyżej klasy, jeśli otoczenie wygląda tak a nie inaczej. Jeśli bardzo cię kręci wychodzenie w takim stroju to idź tak jak już inni radzili na plażę nudystów, tam Cię zaakceptują. JA natomiast nie chcę takich widoków na plaży publicznej i nieważne czy masz figurę modelki czy jesteś "kaszalotem". Plaża to nie jest wybieg magazynu Playboy. Na takie swoje wyjście zaproś rodziców swoich i chłopaka, zobaczysz jak się ucieszą. Przecież obcych ludzi się nie krepujesz to tym bardziej nie powinnaś wstydzić się przy najbliższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaak moja ocena spowodowana jest tylko strojem kąpielowym. tylko te wypowiedzi o niepełnosprawnych i obracaniu głowy to tak sobie wymyśliłam?? a może mi sie przyśniło?? a może podszył sie ktoś pod ciebie?? hehehehe poza tym po badaniach IQ dody twoja linia obrony (grzecznej inteligentnej uczennicy) trochę marna... niestety twoje wypowiedzi świadczą że nie jest tak kolorowo jak chcesz nam wmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11 olimpiad jasne
w łeb się pacnij dziewczyno z tą tanią ściemą, jeśli mowisz o olimpiadach przedmiotowych, tych oficjalnych, ktore liczą się na UW, to raczej nie ma szans zebys zajęła miejsce laureata/finalisty 8 z nich. Praktycznie każda z nich wymaga indywidualnego toku nauczania, mnostwa spedzonego czasu, nie powiesz mi chyba, ze poswiecalas kilkanascie godzin w tygodniu na KAŻDĄ z tych ośmiu dziedzin? (chodziłam do szkoły, w której "hodowało się" najlepszych chemików - i ci ludzie siedzieli na zapleczu chemicznym większość swojego wolnego czasu). Nawet największe nerdy z krajowego funduszu na rzecz dzieci (skupia takich geniuszy jak ty, należałaś? ) mogą pociągnąć 4-5 olimpiad, o zblizonej tematyce, np. fizyczna, astronomiczna i matematyczna. Gdybyś miała 8 tytułów, to już by cię tu nie było, tylko studiowałabyś gdzieś na MIT, albo kończyła teraz doktorat. :) Chyba że za "olimpiady" uważasz Szkolny Konkurs Na Mistrza Ortografii i inne o podobnym prestiżu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to teraz ja was pobije
aaa mi sie bardzo podoba :) gdybym miała takie boskie cycki to paradowałabym w ty :) ale ze jestem płaska to push upy musze miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie musisz mieć push-upów
tylko odpowiednio dobrany stanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to teraz ja was pobije
no wlasnie ...podobały mi sie zawsze takie staniki trójkąty...no ale one nic nie powiekszają...nic odpowiedniego nie znalazłam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelacja.---> cześć:) to teraz ja was pobije--->kup sobie z wkładkami sylikonowymi w środku + górę np. haftowaną lub w jakieś wzorki tylko na środku to optycznie powiększy. poza tym nie powinien to być stanik na sznureczku na dole tylko trójkąty powinny być doszyte do paseczka wtedy to będzie wyglądać dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×