Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100krotkaa

JAKI ROZMIAR CIUCHOW NOSICIE?

Polecane posty

Gość 100krotkaa

ja obecnie 34/36 przy 174cm wzrostu a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gidyja lub szparag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36/34
S,xs :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina blue
s/m staram sie aby bylo to s ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina blue
100 karotka ile wazysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tearacx
48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiii
34/36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlop z miasta
same anorektyczki Kurcze co to za rozmiar 32?? :O Masz pewnie koścista dupeczkę Prawdziwa kobieta nosi rozmiar 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babytin
38 spodni bluski zalezy- zazwyczaj 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmiaroweczka jest rozna
40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annannnnnna
przewaznie 38/40 czasem 42 zalezy od firmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieca kobitka
38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlop z miasta
No w końcu pojawiły się Panie o kobiecych kształtach A te wszystkie kościaki co noszą romiarówki od 32 do 36 niech zjedzą sobie hamburgera :) Prawdziwa kobieta nosi rozmiar od 38 do 42 :) kuroikaze- sorry ale jeśli wpychasz dupę w rozmiar 32 to nie ma bata, musisz mieć kościstą małą zachudzoną dupeczkę. Kobieta musi mieć zgrabny, wystający tyłek a nie jak facet płaską dupę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie ...
38 :) w barzdziej kobiecych sklepach i skandynawskich 36 ale raczej 38 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bluzeczki xS, S tylko jest problem z tymi co mają długie rękawy, bo mam nieprzeciętnie dłuuugaśne ręce :) Spodnie 36/38 a czasem się trafi to 27/29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --Bon Appetit--
Ale wy jestescie prosci:D Gdzie sie tacy ograniczeni ludzie rodza:D:D:D Jak ktos ma rozmiar 36 to od razu trzeba go wyzwac:D:D Nie ma to jak rozmowa z prostakiem, ktory nie umie prowadzic kulturalnej rozmowy z osoba, ktora sie rozni od niego:D Moim zdaniem wcale nie trzeba byc anorektyczka majac taki rozmiar. Ja rowniez nosze 34/36 , xs/s a zdecydowanie anorektyczka nie jestem. Jem wszystko na co mam ochote, nigdy nie bylam na diecie, kebaby, hamburgery, coca cole. Jednym slowem niczego sobie nie odmawiam. Nie tyje, ani nie chudne. Trzymam stala wage. A tyleczek mam bardzo jedrny i wbrew pozorom nie jest plaski, ale ladnie zaokraglony, chociaz bioder nie mam szerokich. Wiec wypraszam sobie taki atak na szczuple kobietki. Wszystko zalezy od tego jak kilogramy sie rozloza na ciele. Na pewno nie jestem koscista, mam po prostu drobna budowe. I nie uwazam sie za malo kobieca, wrecz przeciwnie. Nigdzie nie ma zadnej ustawy na to,ze prawdziwa kobieta to tylko od rozmiaru 38 w gore. Opanujcie sie z takimi zasciankowymi opiniamii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlopie z miasta. mylisz sie, jestem niska (163)mam nie za szerokie biodra i tutaj problem. nie bede sie licytowac kto ma racje, widze siebie w lustrze, pokazalabym zdjecie ale nie mam czasu robic. i napisalam ze nosze 32/34 bo jak wiadomo rozmarówka jest rozna. to czy kobieta to prawdziwa kovbieta raczej nie ocenia sie po rozmiarze garderoby. co z tego ze bedzie noosisc ten rozmiar 38n skoro bedzie niezadbana, bedzie ubierac sie w worki i mowic niepoprawna polszczyzna do tego jeszcze glupoty. gratuluje podejscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscieeeeeeeeeeeeeeeeeee
162cm rozm.26 xs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosnica 25
kuroikaze nie rozśmieszaj mnie. My tu rozmawiamy o rozmiarach a nie o tym czy ktoś jest wykształcony, mówi poprawą polszczyzną a jego erudycja sprawia, ze z zachwytu padamy na kolana. Dlaczego jeśli mężczyzna wyrazi opinie o rozmiarze kobiety bądź jej wyglądzie, nagle wśród Pań następuje wielkie oburzenie. Ja bardzo przepraszam ale to zazwyczaj Wy drogie Panie ciągle liczycie kalorie, odchudzacie się, kupujecie fatałaszki, wcieracie w siebie mazidła itd. Dla kogo to robicie? Dla innych kobiet? Czy po to aby podobać się facetom? Bo skoro robicie to aby czuć się seksi to nie miejcie pretensji do nas facetów, że oceniamy Wasz wygląd. Bo to zakrawa o hipokryzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasetka--
Ale pisanie,ze prawdziwa kobieta jest dopiero od rozmiaru 38 naprawde mnie rozsmiesza:D To co, te z mniejsza rozmiarowka to nie kobiety? Naprawde prostak musial to pisac. I nie uwazam,zeby tylko panie z takim rozmiarem mialy powodzenie u mezczyzn. Obserwuje duzo dziewczyn majacych rozmiar xs lub s, za ktorymi faceci szaleja. Bycia ladnym nie gwaratuje tylko rozmiar odziezy. Ale ogolna budowa ciala, jak dane kilogramy sie rozloza, czy cialo jest proporcjonalne, liczy sie takze twarz, usmiech, ubior, to jak kobieta sie porusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×