Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jakakkaka

frytkownica

Polecane posty

Gość szybkariposta
marka mango jakos do mnie nie przemawia, wole juz wlasnie sprawdzonego Tefal - wiadomo ze to dobra firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szamankaaa
ja kupuję tą: http://www.selgros24.pl/Sprz%C4%99t-AGD/Drobne-AGD/Drobne-AGD-do-kuchni/Frytownice/Clatronic/FRYTOWNICA-FR-3390-CLATRONIC/2_35112.do Bo kocham frytki:) Naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urcia
szybkariposta Co to za model od Tefala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę,że warto kupić frytkownicę jeżeli oczywiście często robicie frytki,jej obsługa jest banalnie prosta i spokojnie sobie z nią poradzisz,pozostaje tylko wybór konkretnego modelu. Moje-ezakupy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaspien
ulszula masz frytkownicę z outletu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koterka9
Z tymi outletami to może być naprawdę różnie. Ze swojej strony polecam jednak sprawdzać sobie ceny ponieważ czasami coś jest o wiele droższe niż w normalnym sklepie. No i jak kupuje się nowe to zazwyczaj nowy model. Ja obecnie mam tą frytkownicę: http://najtaniej.co/produkt/frytownice/tefal-yv960133.html NO fakt,ze tania nie jest niemniej jest to naprawdę dobrej jakości sprzęt, z którego jestem zresztą bardzo zadowolona ponieważ fryteczki pierwsza klasa, nie ociekają tłuszczem. Wygląda również bardzo ładnie tak więc nie wstyd jest postawić na widoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulszula
a czemu nie ?! odeo ten outlet jest spoko, produkty sa sprawdzone, np po wystawowe, moga iec uszkodzone opakowanie ale kogo to obchodzi skoro to i tak wyrzuce, a jest znacznie taniej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie odeo24 to zwykly sklep online, ma dobre konkurencyjne ceny na agd i juz, wiecej nie potrzebuje jak szukam czegos konkretnego tanio, a maja, to biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupiłam frytkownice z domfan.pl i jestem zadowolona tylko jakąś fryture mam słabą z makro i szybko sie pali :/ ale ogólnie frytki fajna rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaspien
Ulszula Ok, skoro polecasz wierzę, że jest wszytko w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulszula
>>>>dizmis 2014.11.25 Ja mam taką tefalowską>>>> ale to taka zwykla, na wiele litrow oleju, frytki sa kaloryczne i malo zdrowe a olej drogi >>>Kaspien 2014.11.25 Ulszula Ok, skoro polecasz wierzę, że jest wszytko w porządku usmiech.gif>>> sklep jak sklep, gwarancje sa producenta, wiec wszystko jest dla kupujacego ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najtaniej na odeo24 czesto tak u nich jest bo to outlet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz dobrej frytkownicy to zobacz na Kuchniaz.pl zamawiałam u nich kilka rzeczy i nie zawiodłam się,to solidny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos z wroclawia to do odeo24 moze podejsc, sa przy placu strzegomskim, i tam maja caly sprzet z www

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doslownie, ceny te same co na www bylam w piatek na rekonesansie jutro zakupy ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuliczka
Skoro to ten sam sklep to jasna sprawa, że ceny będą te same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywista ze ceny w tym samym sklepie sa takie same, ale wazne tez ze oferta produktowa odeo z www a z magazynu jest taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuliczka
Dla mnie jest to jakoś oczywiste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akke564
Na http://www.mango.pl jest całkiem niedroga frytkownica ze stali nierdzewnej. Szukam właśnie teraz, bo na wielkanoc siostrze chcę kupić. Akurat dostawa jest darmowa, także bardzo opłacalny interes w stosunku do sklepów stacjonarnych, tylko nie wiem właśnie jak sprzęty z tego sklepu się sprawują. Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam frytkownicę z http://www.dobregarnki.pl/i jak najbardziej uważam ją za trafiony zakup szczególnie dziaciakom od czasu do czasu taka mało rozpusta sprawia wiele frajdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×