Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Buszka24

Ile moze kosztować zrobienie projektu domu, który już jest zbudowany?

Polecane posty

Gość Buszka24

Jak temacie, zabudowa szeregowa, dół 140 m, parę ścian, okien, golizn, bez sanitarki, prądu itp.? Góra prawie same skosy, może ze 80m kw się wyrwie. Aha to wioseczka, taka umiastowiona. Tak się z ciekawości pytam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no.....................
to chyba nielegalne, taki dom to do rozbiórki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boszzzzzzz
To domy, ktre powstały z koszarowców. Są na mapach i nie ma takiego przepisu, który kazałyby je rozbierać, tylko dlatego, że szwaby popaliły projekty budynków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepiej weź
projektanta wnętrz, to majatku nie kosztuje, a na pewno warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veronna
A po co robić projekt istniejącego budynku?? Bo kombinuję i nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie za bardzo rozumie o co ci chodzi jeśli chcesz taki projekt jak ma sąsiad to możesz kupić w takim samym biurze i już masz ten sam wtedy kosztuje do 2000tys, nie możesz prosić żadnego architekta o zrobienie na wzór nowego już istniejącego projektu bo jest to zabronione dlatego ze projekt jest własnością autora i kopiowane jest plagiatem grozi za zo kara, można zrobić podobny coś pozmieniać i będzie to wtedy projekt indywidualny którego zrobienie waha sie o 6tys u takiego zwykłego projektanta do nawet 25tys w dobrym biurze projektowym, ale nie wiem czy o to Ci chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz samowolkę budowlaną do legalizacji?No to dużo,dużo więcej niż 2 tysiaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie bylo moja droga o projekt a pojekt tyle kosztuje, o inne sprawy z tym zwiazane nie bylo tu pytania, ajesli chodzi o samowolke to zaczelam budowac bez zgody bo nie mam czasu na nia czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bardzo rozumiem
1.Pierwsze co mi przyszło do głowy to to, że autorka ma taki dom i chce go przebudować (wtedy koszta powiększają się o pozwolenia na przebudowę/rozbudowę) 2. Może chodzi jej o zaprojektowanie wnetrz (Tu pomoże architekt wnętrz- w zależności od tego czy jest to architekt niezależny czy z firmy projektowej ceny się będą wahać od kilku do kilkudziesięciu tys.) 3. Chce wybudować taki dom jaki już gdzieś zobaczyła (Co jak już ktoś napisał jest plagiatem- wyjątek- biura projektowe mają u siebie projekty masowe, dostępne dla każdego, ale jeśli jest to projekt indywidualny to skopiowanie projektu jest przestępstwem. Poza tym jak można budować dom i mieć tak mało inwencji twórczej? Zawsze można kupić dom u dewelopera na osiedlu domków jednorodzinnych i wtedy wszyscy sąsiedzi wokół będą mieszkać w identycznych/podobnych domkach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ci powiem tak...
"...pozwolenia na przebudowę/rozbudowę" chyba o to chodzi, a dla uzyskania takiej zgody nalezy przedłożyć projek, wg którego dom wybudowano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×