Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ociec

Czy wypada brać córkę na kolana

Polecane posty

Gość ociec

Jak uważacie czy wypada brać 12-letnią córke na kolana czy to juz jest zbyt późny wiek na takie rzeczy. W ogóle jaki jest wiek u córki kiedy juz nie wypada brac jej na kolana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinay23
nie wypada zdecydowanie, nie wypada nawet matce gdy dziecko ma 12 lat, co innego jak dziecko ma jeszcze 6-7 lat to jest ok, ale co niektorzy moga posadzic cie o jakas pedofilie, niestety tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfff
Dokładnie, trzymaj ręce przy sobie, pedofilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinay23
ja nie napisalam ze ten facet jest pedofilem, ale to moze byc tak przez ludzi odbierane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ociec
wtedy się czuje podniecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfff
matka to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinay23
wiesz bo to jest taki wiek kiedy dziecko zaczyna rozumiec co sie wokol niego dzieje, na czym polega zycie, zaczyna dorastac, dzieci teraz szybko dorastaja, sama pracuje w szkole i widze jak 12-13 latki biegaja juz za chlopakami, takze wybacz ale trzymanie dziecka na kolanach w tym wieku jest troszke dla mnie dziwne, i tak jest odbierane przez wielu ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***L
ALE PIERDOLICIE GLUPOTY mam siostre 12 letnia i siedzi mamie na kolanach i daje jej buziaki i ciagle mowi ze ja kocha i tacie tez ale juz mniej.I nie ma tu nic z pedofilji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinay23
przeciez ja nie napisalam ze kazdy facet jest pedofilem ktory trzyma corke na kolanach ale tak to moze byc odbierane czytaj dokladniej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ociec jesli czujesz podniecenie to jej nie bierz. co to ma do rzeczy co ludzie pomyślą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesu..ale dlaczego matce nie wypada córki brać na kolana??? Co za idiotyzmy:O A jak córka chce siadać ojcu na kolan to niech siada. Wszedzie widzicie tylkoLolitki i pedofili:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ociec
Dokładnie obawiam się co ludzie by na to powiedzieli. to chyba nie bardzo wypada brać dwunastolatkę na kolana prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinay23
a rob co chesz masz przeciez swoj rozum:p, a wypowiedzi na ten temat juz znasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ociec
Malutka ten podszyw z 10.48 to nie ja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli biorąc dziecko na kolana odczuwasz coś w rodzaju podniecenia, to raczej nie bierz. Jeśli widzisz, że Twoje dziecko potrzebuje fizycznych kontaktów z Wami, to możesz jej to zapewnić w inny sposób, np. głaszcząc ją po ramieniu lub cmokając w policzek, albo obejmując ramieniem, gdy płacze, a Ty chcesz ją pocieszyć. Nie dopuść do tego, byś Ty lub dziecko poczuli się nieswojo z powodu zbyt bliskich kontaktów fizycznych, bo mogą się wtedy popsuć między Wami relacje szczerości i zaufania.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli to kwestia \"co ludzie powiedzą\" to nie widzę problemu. we wszystkim pytasz co powiedzą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ociec
Ale co mi konkretnie radzicie? Zawsze miałem z córką bardzo dobry kontakt, jesteśmy bardzo ze soba związani emocjonalnie ale teraz ona zaczyna dorastać, skończyła juz 12 lat i zastanawiam się czy takie czułości jeszcze wypadają w jej wieku. Nie za bardzo wiem co powinienem zrobić w takiej sytuacji. Może powinienem jej powiedziec że w tym wieku to już nie wypada ale nie chciałbym żeby poczuła się odtrącona. A może robię z igły widły i nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli 10.48 to podszyw, to możesz brać dzieciaka na kolana nawet jak będzie miała 30 lat. Relacje ojca z córką, to ich sprawa, jeśli zadne z nich nie krzywdzi drugiego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ociec
Perła, malutka jakiś debil rzucił tekst o podnieceniu a wy to kupiłyście. Oświadczam więc, że to nie ja napisałem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiesz dziecku, że w tym wieku nie wypada???? Dlaczego ludzie każdy kontakt kojarzą z seksem, pojęcia nie mam, ale to jest chore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mów jej takich rzeczy, że wypada lub nie wypada. Jak poczuje się skrępowana, to sama przestanie włazić Ci na kolana. Jeśli dostanie od Ciebie za mało czułości, to będzie szukała tej czułości u kolegów, a to może wcale Cię nie ucieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak mialam tyle lat co twoja corka to siadalam tacie na kolanach. nawet jak bylam troszke starsza i nie bylo w tym nic z pedofilii po prostu bylam z tata zwiazana bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno jak przyjechal z zaganicy to tez mu siadalam na kolanach:) po prostu chcialam sie nacieszyc nim ale jesli chlopak byl u mnie to najpierw pytal jego czy moze mnie np przytulic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ociec
Mnie się to wcale tak nie kojarzy jak piszecie tylko czuje pewne skrepowanie czy to wypada w jej wieku. Nie wiem może przesadzam ale pisze jak jest. Z drugiej strony nie chciałbym żeby w jakiś sposób poczuła się odrzucona. Czyli rozumiem, że waszym zdaniem dziewczyny nie ma nic złego ani dziwnego w tym, że 12-latka siada ojcu na kolanach? A w jakim wieku byłoby to dziwne i juz by nie wypadało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma w tym nic zlego.. przeciwnie. mnie tata nie bral na kolana, a teraz ja sama nie daje mu sie nawet cmoknac w policzek. cos takiego oslabia zazylosc miedzy dzieckiem a rodzicem. tak sadze. wiec nie przejmuj sie innymi, i bierz core na kolana! chyba, ze ja to bedzie krepowalo. ale jesli jest ok to naprawde, nie robmy z igly widly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ociec
Świtezianeczka ja tez jest z nia bardzo blisko związany emocjonalnie i wiem że nie ma w tym nic złego tylko zastanawiam się czy to wypada i do jakiego wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju, w zadnym wieku. tak naprawde tylko otoczenie przwrazliwione na pkt seksu ma z tym problem. a to jest naturalne przeciez. ale kazdy doszukuje sie drugiego dna takiego zachowania. to zalezy tylko od was. a raczej od tego co czuje twoja corka. moze za pare lat, jak juz bedzie "dorosla" w swoim mniemaniu, sama przestanie i nei bedzie chciala juz na kolanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×