Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LOLEK-0

KTO ROBIŁ DOŁECZKI W POLICZKACH??

Polecane posty

Gość LOLEK-0

Znalazłem na stronie Ars-Medica: Istnieje możliwość zrobienia dołeczków w policzkach w bardzo prostym zabiegu, który wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Zabieg ten nie trwa dłużej niż pół godz., nie pozostawia blizn i nie wymaga hospitalizacji. Efekty natomiast są bardzo zadawalające. Dołeczki w policzkach powstają wtedy, kiedy skóra bezpośrednio łączy się z błoną śluzową. W tych przypadkach kiedy dołeczki na twarzy nie tworzą się: poszczególne części policzka w momencie uśmiechu zachodzą jeden na drugi/ ześlizgują się (skóra mięsień , błona śluzowa) bez przyczepiania się. Technika tego zabiegu polega na usunięciu mięśnia na niewielkiej powierzchni, w ten sposób utworzy się łączenie między błoną śluzową i skórą i w momencie uśmiechu błona przyciągnie skórę tworząc dołeczek. Skutki pooperacyjne sa minimalne, ograniczają się do zwykłej opuchlizny w okolicach policzek, które zanikają w przeciągu kilkunastu dni po zabiegu. CZAS TRWANIA ZABIEGU: pół godz. CZAS HOSPITALIZACJI: kilka godz. CZAS PRZERWANIA PRACY: 1-2 dni w zależności od charakteru wykonywanej pracy Ciekawe? Poddał się ktoś takiemu zabiegowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie...
nie miałam pojęcia że coś takiego można zrobić ;) ciekawe ile kosztuje i czy mogą wystąpić jakieś komplikacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz wszystko sie robi
mozesz podac link, z ktorego zaczerpnales pomysl... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lolka
Kurcze faktycznie niezle to brzmi. Sama bym chciala dołki ale czy to tylko w Krakowie robią?A dr Kasprzyk nie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLEK-0
nie mam pojęcia, musiałabyś do niego napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaadsdsa
o boze!! marze o doleczkach!! mi sie robi taki tylko po prawej stronie jak sie usmiecham a wolalabym miec glebsze po obu...to jest słodziutkie a osoby z doleczkami wygladaja uroczo jak sie usmiechna :):) pozdrawiam wszystkich posiadaczy doleczkow i szczerze zazdroszcze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kj n gfrd
ale wy macie zryte berety, rozumiem pomnijeszenie lub powiekszenie biustu jak ktos ma plaska klate lub lifting twarzy lub likwidacje zmarszczek ale to????? ci chirurdzy to spryciarza, zarabiaja kupe kasy na takich idiotkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam mam to od urodzenia
i jeszcze na dokładke mam dziurke w brodzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Nie no w sumie spoko, skoro w Chinki w przerwie na lunch rozcinają sobie fałdy wewnętrzne przy oczach, żeby nie były takie skośne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkkkkkkkkka
a ja mam naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata.
A ja mam dołeczki,chce ktoś może? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkkslllllll
up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdołeczkowana
A da się jakoś usunąć dołeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisisisiisisisii
A gdzie mozna zrobić coś takiego w warszawie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okkraglinkaa
dołeczki w policzkach wyglądają przeuroczo :) kurczę, nie wiedziałam, że już można je sobie po prostu "zrobić" :D świetna sprawa, pytanie tylko czy prezentuje się to później naturalnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinka86
ja mam jeden dołeczek po prawej stronie, troche to dziwne bo ani moja mama, ani tata niemają takiego czegoś :) dołeczki wyglądają świetnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziorka.
Strasznie mi się podobają dołeczki w policzkach, a ten zabieg jest interesujący, tylko pytanie czy te 'dołeczki' będą wyglądać naturalnie i czy nie ma powiklan, z tym zabiegiem .. Bo w koncu chodzi o twarz, a nie np. plecy .. Jesli ktos poddał się takiej operacji lub wie cos wiecej na ten temat, prosze pisac na gg : 22870119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pam parampam XD
ja nie mam ani jednego a moja mama i muj tata mieli, mama mi kiedys mówiła że z czasem mogą sie pojawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oznacza że twoja mama pruła się na boku albo jesteś adoptowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa doleczki w policzkach.... tylko W PEWNYM WIEKU (po 40ce) zamiast doleczka bedziesz miec zapadnieta polik, przeurocza dziure....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co płacić za operacje? Moja znajoma jak była mała dostała od brata butelką w policzek. Wierzcie lub nie ale od tamtej pory w miejscu uderzenia ma dołek. Szkoda że nie przełożył jej z drugiej strony heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo glupi zart, chyba tylko dla ciebie smieszny.......:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież pisałam że to nie żart. Nie musisz wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze chciałam mieć dołeczki w policzkach, ale raczej nie zrobiłabym operacji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezdoleczkowahaha
Pisałam do Ars-Medica i tam nie robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos robil taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×