Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość latająca mama

Pytanie dotyczące Britis Airways

Polecane posty

Gość latająca mama

dziewczyny niedługo będę leciała tymi liniami i mam pytanie, bo nie za bardzo rozumiem, dla dziecka poniżej 2 lat można przwewieźc dodatkową walizke 23 kg??? Czy 32 kg walizka przejdzie bez opłaty?? Bo wprowadzają opłatę dopiero od listopada. I w końcu w których liniach można przewieźc najwięcej bagażu nadawanego i najtaniej,dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja latałam tylko centralwings, airlingus i ryaner i w zadnej nie ma bagazu dla dziecka ponizej 2 lat. Nawet w regulamninach pisze ze dziecku baagaz nie przysługuje Jesli linie ktorymi lecisz maja stronke w necie to w regulaminie powinn o pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli placisz za bilet to przysluguje Ci bagaz dla dziecka,jesli jednak dziecko leci za darmo i nie ma miejsca tylko jest na Twoich kolanach to wowczas za dodatkowy bagaz bedziesz musiala zaplacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latająca mama
bo lece na 2 lub 3 miesiace i chcialabym sie dowiedziec w ktorych liniach mozna przewiezc najwiec bagazu?? bo np w wizzair mozna i 6 sztuk bagazu rejestrowanego ale nie moze on przekraczac 20 kg! i jak mam to rozumiec: Prekroczenie limitu wagowego sztuki bagażu - od listopada 2008 Zgodnie z przepisami BHP oraz zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia W. Brytanii, maksymalna waga sztuki bagażu nadawanego jest 23kg (dotyczy to bezpłatnego limitu bagażu). Rozumiemy, że może zdarzyć się tak, że pasażer będzie chciał przekroczyć ten limit. Od listopada 2008 wprowadzimy sztywną opłatę wysokości GBP 25 za sztukę, której waga przekracza limit 23kg. Opłata ta pokryje dodatkowy koszt związany z handlingiem tej sztuki bagażu. Do momentu wprowadzenia tej opłaty, zgodzimy się przyjąć jedną szutkę do 32 kg bez dodatkowej opłaty (traktując to jako wyjątek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latająca mama
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella......
Ja latalam British Airways z Londynu do Warszawy i dziecko tez moze miec bagaz do 23 kg plus podreczny i wozek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latająca mama
dzieki bella , czy ktos moze jeszcze potwierdzic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latająca mama
upupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się na tym nie znam ale najlepiej by było gdybyś przedzwoniła do tych lini i niech Tobie wytłumaczą po ludźku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latająca mama
no dzwoniłam, ale ciężko się dodzwonic, także chciałam zasięgnąc opinii tych którzy latają tymi liniami albo rozumieją więcej ode mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×