Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wdewewe

czy mimo,że karmie piersią miesiac po porodzie moge dostac okres?

Polecane posty

Gość wdewewe

bo miałam juz zanikajace zołte upławy...połogowe..a tu nagle skrzep krwi?dodam, ze karmie piersia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdewewe
to czemu wszedzie czytam,ze kobiety ktore karmia piersia przez cały okres karmienia peirsia czyli np kilka miesiecy nie maja okresu! od czego to zalezy/?od ilosci mleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazzara
Ja też karmię piersią i miałam okres po 2 miesiącach od porodu, tyle że był mniej obfity niż normalnie przed ciążą i krócej trwał. Nie masz się co przejmować.Mój lekarz powiedział ,że matki karmiące mogą mieć okres ale nie jest co miesiąc tylko około raz na 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo każda kobieta jest inna :) Moja przyjaciólka karmiła piersią a okres dostała 3 tygodnie po połogu,druga karmiła piersią i okres dostała po przeszło roku,ja nie karmiłam i okres dostałam po przeszło 2,5 roku.Tak wiec jak wiadac reguł nie ma :) Dodam że jeśli chodzi o mnie wszystkie badania itd itp wyszły bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaaaa
to zależy tez jak często przystawiasz dziecko do piersi i czy nie dokarmiasz mlekiem modyfikowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoninka cud dziewczynka
To bzdura że zależy od tego czy się dokarmia butlą albo jak często przystawia ... ja po pierwszym porodzie dostałam okres po miesiącu a karmiłam córkę prawie co godzinę i nie dokarmiałam natomiast po drugim porodzie dostałam po 4 miesiącach a karmiłam tak samo jak pierwszą córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja karmię juz ponad rok, z tym że od jakiś 3 m-cy tylko w nocy, dostalam okres 2 m-ce temu i nadal nic, nawet to ni był takii normalny okres tylko bardziej plamienie...myślę że jak dzicko ałkowicie odstawie od piersi wóczas okres wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co ty za bzdury dziewczyno
wypisujesz Czy ty w ogole czytasz ? Nie osmieszaj się i wex do łapy książkę, zamiast tracic czas na zakładanie dennych topików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdewewe
jaka qrwa ksiazke?wole dowiedziec sie z praktyki, bo wiesz, chyba ze czesto teoria ma niewiele wspolnego z praktyka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×