Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jakas see

kłuje mnie w podbrzuszu

Polecane posty

Gość taka jakas see

witam taramy sie o dzidziusia dzis mam 20dc starania byly zaraz po @ dzis odczuwam klucia i to czasem mocne czy mam sie martwic, czy to jakas oznka,ze sie udalo czy poprostu to cos innego i sie nie martwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykle od 15 dc
bolał mnie brzuch przed okresem, takze te kłucia były normalne, ale w cyklu, gdy zaszłam w ciązę, ból i kłucie jajników zaczęły się na 3 dni przed planowanym okresem. Okresu nie było :D a kłucia zaczeły się na dobre, gdy spóźniał sie już 5 dni i zrobiłam test. I tak cały I trymestr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to być znak że się udało, ale równie dobrze może to byc oznaka zbliżającej się miesiączki. niestety teraz nikt ci nie odpowie na 100%. poczekaj do planowanej miesiączki jak nie będzie zrób test :) ja takie kłucia miałam w I trymestrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agivp
ja odczuwalam takie klucia prawie do 4 miesiaca- balam sie ze cos jest nie tak - latalam po lekarzach i wszyscy uporczywie twierdzili ze jest ok, i ze nie trzeba sie tym martwic - bo wszystko tam w srodku mi sie jeszcze nie rozroslo tylko powoli sie dostosowuje organizm - teraz jestem w 5 miesiacu ciazy i klocia przeszly... za to ból plecow ..... och

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×