Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dorcia22

Czy to zdrada?

Polecane posty

Mam chłopka, którego bardzo koham i jestem z nim 2 lata. W sobotę byłam na imprezie i poznałam tam fajnego chłopka. Od słowa do słowa i jakoś tak się zrobiła, ze zaczęliśmy się całować, a na koniec zwaliłam mu konia na swoje piersi. I teraz mam dylemat, czy to zdrada? Przecież nie kochałam sie z nim, nawet nie pieściłam go ustami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPAJDERMEN
będziesz się za to smażyć w piekle ladacznico!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echu echu
zdrada – ogólnie, świadome i intencjonalne zawiedzenie zaufania danego przez osobę, organizację, państwo czy inna grupę społeczną, która z tego powodu ponosi lub uważa że ponosi straty. Zdrada jest zwykle moralnie potępiana społecznie i w zależności od jej charakteru może też prowadzić do samosądu lub być karana przez państwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdas
a gdyby Twój facet totalnie obmacał jakąs laskę, albo zwalił jej konia na piersi to potraktowałabyś to jako zdradę czy niewinną zabawę skoro nie było stosunku ani pieszczot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda ona
ALBO PIWA :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coście sie uczepili. Przecież nawet się z nim nie kochałam,a wy od razu robicie ze mnie szmatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dorcia22 a to zaakceptowala bys jak by twojemu facetowi jakas laska zwalila ja piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech twój "ukochany" zrobi minetkę jakiejś lasce a potem przekona cię ze to nie byłas zdrada tylka ją wylizał :classic_cool: Będzie OK..????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz powtarzam: tylko mu zwaliłam konia, nie wzięłam mu penisa do ust, chociaż nalegał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdyby tam gdzie mu waliłaś tego konia było przedszkole w przyszłości? I twój synek by tu przechodził w przyszłości , a ty byś tego konia waliła to nie miałabyś wyrzutów? :o:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra....to twój ukochany zrobi lasce poznanej w dico palcówke.... będzie OK ? Przejdziesz z tą świadomościa do porzadku dziennego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodas
a jak mu waliłaś konia? przez serwetkę czy w rękawiczkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiarołomny1
dopuściłas się czynności seksualnej, a to na pewno zdrada skabie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voive_of_reason
shmata, koorwa, dzifka i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do doroci 22
Ale gadacie. Ja miałam identyczną sytuację Tez zdażyło mi się innego faceta doprowadzić ręką i nie czuje żadnych wyrzutów. Chwila przyjemności i zapomnienia Nic poza tym. Co innego jak się ma w długoletnim związku chwilę słabości czy nawet pełny skok w bok a co innego romans na boku. Dla mnie rozmas to zdrada, a popieszczenie innego faceta raz na dwa lata to zwykły drobny skok w bok który w żaden sposób nie czyni krzywdy związkowi. Lubię mężczyn, lubię kiedy się mną interesują i czasem ja interesuję się nimi bliżej Piszcie sobie cio chcecie w życiu wazne jest szczescie a nie wasze zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prowokacja czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caderlle
eeeee trza mu bylo obciagnac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiony tą sytuacją
Dorcia, nie dość, że zwaliłaś mu konia, to jeszcze pokazywałaś mu gołe cyce... On Cię rozebrał, czy ty sama? Cipkę też mu pokazałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×