Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mhb

przesadziłam z ćwiczeniami

Polecane posty

Gość mhb

poradżcie co robic chyba przesadziłam z ćwiczeniami, szczególnie na nogi, ramiona, zaczynam przypominać kulturystki, Przesać zupełnie cwiczyc i stosować niskokaloryczna dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to źle?? Moim zdaniem taka sylwetka: http://img221.imageshack.us/img221/995/claudiagarzamx9.jpg Jest o wiele ładniejsza niż taka: http://i76.photobucket.com/albums/j4/cnrward/Top%20Model/Cycle%208/cw-antm-jaslene-container_005739-55.jpg A poza tym gram mięśni spala o wiele więcej kalorii niż gram tłuszczu: w spoczynku kilogram tłuszczu spala na dobę ok. 5 kcal, kg mięśni 70-100 kcal. Subtelna różnica, prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wchodzi zdjęcie tej Claudii ale chyba chodzi o tę: http://www.imagesofvenus.com/modeldir/modelpage.php?athlete_id=15 za brzuch dałabym się pokroić, ale uda potworne.. z całym szacunkiem do fitnesek, też bardziej podobaja mi się umięsnione sylwetki niż wątłe \"modelki\", ale czegoś takiego za nic bym nie chciała (wiadomo, nie tak łatwo zbudować taką masę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziecha trzydziecha
Mam taki brzuch, ramiona też mam umięśnine, ale moje uda to porażka....chiciaż aż takich ud jak Claudia to raczej bym nie chciała, chociaż jedno jest pewne ona cellulitu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhb
To naprawde jest problem. Cięzko kupić odpowiednie ciuchy, szczególnie bluzki i spodnie. Z brzucha jestem b. zadowolona, ramiona też, ale nogi, szczególnie uda... Poradźcie coś tez podobają mi sie wysportowane sylwetki, ale nie do tego stopnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedziałam wczoraj pół nocy na tej galerii którą wyżej wkleiłam :P sesja sesją, nauczyłam się ile dałam radę i wlazłam na tę galerię heh :D znalazłam swoje absolutne ideały, szkoda tylko, że na róznych paniach ;) jedna ma super pośladki, druga brzuch, trzecia coś tam... i nadal uważam, że te za mocno rozbudowane uda wyglądają średnio.. nie wiem co Ci Autorko doradzić - spalenie tych mięśni trochę...? no bo szkoda teraz wszystko przerywać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhb
tylko jak to "spalić? ograniczając dietę i ciczyć? Inny rodzaj ćwiczeń? ograniczyć ćwiczenia na nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spala się ćwicząc szybko (beztlenowo chyba) - jakiś rower na najmniejszym obciążeniu czy coś takiego.. nie wiem, szczerze mówiąc, nie interesowałam się tym szczególnie.. poczytaj na forach o ćwiczeniach - tam na pewno bardziej kompetentne osoby są.. http://www.sfd.pl/ tu na pewno coś będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhb
akurat te nózki to zasługa głw. rowerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na dużym obciążeniu...? ja czytałam tylko o spalaniu ud na rowerze - właśnie najmniejsze obciążenie i z pół godz czy godz pośmigać (chodzi o ten brak tlenu w mięsniach o ile się nie mylę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhb
też tak myślalam, ale niestety skutek jest taki, ze nogi zrobiły sie b. masywne, oczywiście nie stało sie to z dna na dzień, bo regularnie ćwicze od wielu lat, glw. calanetics. Zawsze sporo ćwiczeń stosowałam na nogi, a zimą jexdziłam na rowerku stacjonarnym (30 min-60 min 5 razy w tygodniu) - bez obciązenia, żeby zbic cellulit, jestem szczupła (akurat), cała reszta jest super, szczególnie pupa i brzuch. Zastanawiam sie nad odchudzaniem, jak schudnę to i nogi schudną, oczyiście w tym czasie bedę ćwiczyć (ale rowerek idzie w odstawkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×