Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Imię Nieznane

PROBLEMY W PRACY Z KOLEżANKą DZIEWICą!

Polecane posty

Gość pierdupierdu
no to zgłupiałam :D , jak masz kolegów dresiarzy to masz racje nie wprowadzaj jej w swoje towarzstwo . Lepiej niech swiat zwiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrącasz się po chamsku
w życie swojej koleżanki.. ona widocznie już się przyzwyczaiła do swojego życia: woli być sama i samodzielna, widać facet do szczęścia jej niepotrzebny.. ja też jestem starszą dziewicą i wbrew pozorom pracuję w męskim towarzystwie i jest ok, faceci są spoko i mnie szanują ale nie wiedzą w ogóle że jestem dziewicą, bo to jest moja prywatna sprawa.. oczywiście jestem ładną dziewczyną a nie zakompleksioną brzydulką, wyglądam jak 18 nastolatka, nie muszę być taka sama jak reszta moich koleżanek które się pohajtały i te które mają juą chłopaa :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtrącasz się po chamsku
praca w męskim towarzystwie byla dla mnie wyzwaniem, bo byłam nieśmiała a teraz widzę że i faceci są nieśmiali i zakompleksieni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alojza No czy Ty jestes normalna? Przeciez ja na siłownie wziełam. Ja się wstydze jej powiedziec jak ja weekendy spędzam a co dopiero wziąść ja na jakąs imprezę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podeslijcie te
dziewice do mnie, zobaczymy co da sie zrobic. Moze nawet zrobie promocje i rozdziewicze gratis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------a---------
zwątpiła by a moze jakis z tych twoich kolegow ujawnijłby swoja nowa nature?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdupierdu
sama straciłam dziewictwo późno :p i wielokrotnie zastanawialam sie dlaczego nie mialam wziecia. Doszłam do wniosku , że wiekszośc samotnych ok 30- tki to sa nudne malo spontaniczne babki.Albo chorobliwie nieśmiałe. Owszem atrakcyjne , owszem niegłupie , ale nie potrafiace dac sobie na luz. Powtarzam wiekszosc nie wszystkie. To samo dotyczy samotnych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tt-3
I myslisz, ze przez brak spontanicznosci nie mozna znalezc milosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrdfhj
ddfjnft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spontaniczne mają jednak łatwiej. Co do mojej koleżanki z pracy, to ja już nie wiem co robić. Ubrała się dziś w chłopięce bojówki do kolan i do tego sandały jak na płaskostopie. Sexy fest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kolegę starego kawalera około 46 lat, większego dziwaka i przygłupa , spotkać t o trzeba mieć wyjątkowe szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie to moja sie ubierabardzo dobrze. Nie mój styl. Ale tylko Zarz , Solar. Fryzjer co 2 miesiące. Tylko taka blada jak sciana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta co ty! Ona chyba nawet nigdy w żadnym centrum handlowym nie była. Choć może była, ale na pewno nie w celach zakupowych! Żal mi jej trochę, bo dziewczyna mieszka z rodzicami, nie są oni biedni, mają domek ładny. Ciekawe co ona z wypłatą robi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mieszka z mama w 4 pokojowym mieszkaniu. Bardzo ładnym. Mopja oszczędza. Ma akcje i rózne takie konta zamrożone. Na modzie się zna.Ale używa wątpliwej jakości kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez miałam kolezanke
a nawet przyjaciółke dziewice 27 lat. Masakra. całe szczescie juz nie jest moją kolezanką. Nuda, gruba, głupia mająca do kazdego pretensje czemu nei ma faceta. porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma problemy z cera tez ale nie z powodu pryszczy tylko ma bardzo tłusta cere i się świeci. Ale ropnych wykwitów nie ma. Dobry krem by dał rade ale ona woli z avonu np.Nie ma do nikogo pretensji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mxbcbjvb
stary topik ale się przyłączę - mam dwie koleżanki po 30 samotne... fajne inteligentne babki... próbuje je wyciagąc na imprezy, do kina, ogólnie z odmu... ale one nie chca... więc dałam na luz - nie mozan nikogo na siłę uszczęśliwwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×