Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Artigiana

Długość przerw między ruchami

Polecane posty

Dziewczyny jakie miałyscie najdłuższe przerwy między kopniaczkami waszych dzieciaczkow? Zdarzały się takie i po kilka godzin czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tak albo przynajmniej mi sie tak wydaje bo jestem dlugo w ruchu i nie czuje podobno trzeba zjesc cos bardzo slodkiego zeby sprawdzic bo wtedy dziecko sie ozywia i zaczyna sie ruszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie przerwy nawet dluzsze sa normalne. jezeli wyczuwasz np godzine po obiedzie w czasie odpoczynku minimum 6 ruchow dziecka (licza sie nawet te najdrobniejsze) to wszytsko jest w porzadku. ale jezeli cos Cie niepokoi to idz do lekarza, bo sama dzieki temu poczujesz sie pewniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corka byla w brzuchu strasznym leniuszkiem... potrafila sie caly dzien nie ruszac... ja juz od 34 tc chodzilam na ktg i czesto bylo tak ze mala sie nie ruszala i trzeba bylo powtarzac ktg albo robic usg zeby zobaczyc co z nia... okazywalo sie zawsze ze wszystko wpozadku tylko jej sie po prostu nie chce hasac i tyle... teraz moja corka ma niecale 2 miesiace i tez jest bardzo spokojna... po prostu idealne dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam dziewczyny . Póki co nic mnie nie niepokoi. To moja pierwsza ciąża i czasami po prostu moje słonko nie kopie i po dwie godziny (mimo że nie jestem w ruchu np siedzę). Co do sposobu z jedzeniem i sprawdzaniem ilości ruchow to to akurat nie dziala na moje dziecko. nie wplywa jakoś specjalnie na częstotliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenta
Pierwsze slyszę żeby dziecko ruszalo się kilka godzin non stop albo żeby przerwy mialy jakieś znaczące znaczenie (maslo maslane, wiem, ale cóż) :)... Ja czuję maluszka delikatnie, tak z 3 razy na dobę po kilka ruchów i tez wszystko jest w porządku, rośnie jak na drożdzach i wszystko w normie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz powiedzial ze czas aktywnosci dziecka w brzuchu to okolo 4 godzin na dobe a cala reszte spi.wiec byc moze ze akurat trafiaja sie te ruchliwe momenty jak gdzies chodzimy albo spimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wam jeszcze raz. Bardzo mnie uspokoiłyscie. Ale na wlasne usprawiedliwienie dodam, że pewnie nie tylko ja mam lekką paranoję w ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestes sama:) wszystkie to przerabiamy. ale wracajac do tematu to podobno duzo tez zalezy od tego ile ma sie tluszczu na brzuchu dlatego te chudziaki czuja wczesniej i potem intensywniej ruchy dziecka niz te osoby ktore sa grubsze i tluszcz duzo amortyzuje:) tak slyszalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodziaczek
Jestem w 27 tc i mam wrazenie że moja Niunia nic innego nie robi tylko się wierci ... ostatnio się uspokoiła podczas USG, chyba pan doktor zrobił na niej wrażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wlasnie przeczytalam na onecie, ze najdluzsza przerwa miedzy ruchami dziecka powinna wynosic 8 godzin a jesli od dwoch dni nic nie czuc to trzeba do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenta
Ja czuję mniej ruchów może dlatego że dziecko jest nad wyraz duże jak się okazalo... Po tatusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miaam tak ye cyasem prawie 2 dni nie cyuam ruchw ocyzwiđcie bza u lekarya okayalo sie y wsyzstko w poryadku ale dyidya to poprostu đpioch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×