Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kok12

co jeść, aby zwiększyć masę mięśniową?

Polecane posty

Gość gość
jeść to co masz na diecie- BEZ TABLETEK i innej chemii! Same mięśnie CI nie urosną leniuchu! ćwicz kuwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Może zacznij brać jakieś suple na zwiększenie masy mięśniowej? Spory ich wybór widziałam dzisiaj na http://nutrimania.pl/47-na-mase Podpytaj dietetyka lub trenera czy coś z tego będzie dla ciebie odpowiednie. Ja akurat szukam czegoś na spalenie tkanki tłuszczowej bo ostatnio sporo mi się przytyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coxik
ja zjadałem koty i pomogło. teraz jestem wielki i mam dużo mięśniów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważyłem 75 kg przy 189 cm wzrostu. Kiepsko wyglądałem. Przez pierwszy miesiąc na siłowni bez odżywek to nic się u mnie właściwie nie zmieniło pod względem masy. Skontaktowałem się z www.fbb.pl , bo ten sklep ma swój odpowiednik stacjonarny również w Częstochowie, a zależało mi po prostu na tym, aby nie płacić dodatkowo za wysyłkę. Doradzono mi białko i kreatynę na początek, po miesiącu doszły aminokwasy i booster testosteronu, po którym przyznam otrzymałem niesamowitego kopa energetycznego. Jeżeli szukasz w Częstochowie dobrego sklepu z odżywkami to na pewno oni się sprawdzą. Produkty wyłącznie oryginalne, a przy większych zakupach rabaty bez problemu. Dawaj znać, jak ci idzie z treningiem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważyłem 75 kg przy 189 cm wzrostu. Kiepsko wyglądałem. Przez pierwszy miesiąc na siłowni bez odżywek to nic się u mnie właściwie nie zmieniło pod względem masy. Skontaktowałem się z www.fbb.pl , bo ten sklep ma swój odpowiednik stacjonarny również w Częstochowie, a zależało mi po prostu na tym, aby nie płacić dodatkowo za wysyłkę. Doradzono mi białko i kreatynę na początek, po miesiącu doszły aminokwasy i booster testosteronu, po którym przyznam otrzymałem niesamowitego kopa energetycznego. Jeżeli szukasz w Częstochowie dobrego sklepu z odżywkami to na pewno oni się sprawdzą. Produkty wyłącznie oryginalne, a przy większych zakupach rabaty bez problemu. Dawaj znać, jak ci idzie z treningiem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcel9090
Od 20 lat podnoszę ciężary, biegałem w wielu maratonach i uczestniczyłem w różnorodnych zawodach, głównie amatorskich. Lubię wysiłek, ale przyznam, że naturalnie nie da się osiągnąć dalszego rozbudowania sylwetki i przejścia przez pewną barierę organizmu. Znam jeden wiarygodny sklep ze sterydami anabolicznymi www.kupiesterydy.com Byłem u nich na cyklu hormonem wzrostu kontrolowanym przez branżowego specjalistę. Ogólnie skok testosteronu jest niesamowitym uczuciem. Warto jednak zastanowić się, jaki masz cel i czy faktycznie masz silną wolę na sterydy. Sklep, który poleciłem ma najlepsze produkty, czyste, bez wypełniaczy. Możesz każdy produkt sprawdzić na światowym rynku, recenzje, itp. Żadnej ściemy ogólnie i myślę, że wiele osób kupuje właśnie u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnietadeooro
też miałem problem z przybraniem na wadze dodam że tejestem typowym ekto, ale nic nie pomogło mi tak jak anaboliki,przytyłem z 60 kg przy wzroście 187 do 90 kg i jestem zadowolony, mam bardzo szybką przemianę materii i żadne odżywki, specjalna dieta(mimo tego że dostosowana przez lekarza dietetyka- i to nie jednego) nie dawały efektow, i zdecydowałem się na coś mocniejszego.generalnie jak zawsze wszyscy mi odracdzali bo skutki uboczne i takie paplanie głupot, ja żadnych nie mialem. ani tak jak ktoś pisał gino, wydmuszek czy przepiórzych jaj też nie mam,jest wszystko na swoim miejscu więc jakby ktos poszukiwał dostępu do sprawdzonych środków to polecam www.doping-onine.com , przyznam że jak zamawiałem 1 raz to nie wiedziałem co mam kupić co jest do czego, bylem totalnym laikiem, więc wysłałem pytanie jak wygląda taki cykl ile kosztuje jak i ile musze stosować, facet b. solidny bo na wszystko szczegółowo odpowiedział i na dodatek pomógł mi z dietą. z resztą kwestia samego wyglądu i wagi nie wyglądam już jak chuchro i dobrze się z tym czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinoXus
jak szukasz jakiś anabolików to mogę polecić ATO Pharma, malay i alpha pharma... ale to już zależy od Ciebie bo nie każdy się decyduje na stosowanie... moim subiektywnym zdaniem stosowanie z głową nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Adam N
Ja obok diety wysokobiałkowej i odpwoedniego zestawu ćwiczeń, zastosowałem jeszcze Largomass i po 3 miesiącach jest jak najbardziej OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz D
Ja bym zaproponował zastosowanie Largomass, sam go stosowałem i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki uzyskałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zawsze po siłce mówili ze dobrze wypic shake białkowego więc nie wiem o co chodzi z tymi węglowodanami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Robert
Ja bym zastosował dodatkowo Largomass. Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolony z efektu jaki uzyskałem po jego zastosowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli, chodzi przyrost masy mięśniowej to proponuje po treningu np. na siłowni zażyć kreatyna https://suplementi.pl/77-kreatyna- ona powoduje przyrost masy i regeneruje organizm po treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto wypróbować Largomass, kolega mi polecił jakiś czas temu i już widzę efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałem przez jakiś czas w swoim życiu i owszem muszę się zgodzić, że bardzo wspiera wzrost masy mięśniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysportowanaaa
ja osobiście stosowałam Largomass i ćwiczyłam w domu,w parę tygodni znacznie zwiększyłam swoją masę mięśniową,jestem pewna,że i Tobie Largomass pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka905
Polecam Ci Largomass,ja go stosuję od kilku tygodni i już widzę wyraźną różnicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałem largomass, w połączeniu z treningami dał mi efekt po 3 miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście zakupiłem jakieś 2 miesiące temu suplement largomass i jest to najlepszy specyfik z jakim miałem do czynienia na dzień dzisiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałem largomass i udało się zwiększyć masę mięśniową w 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zainwestowanie w odpowiedni suplement wspierający wzrost masy mięśniowej. Osobiście stosuje largomass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może tu znajdziesz coś dla siebie http://www.elitesportfood.pl/#start ? Mają różne odzywki , suplementy i spalacze tłuszczu. Popytaj ich co będize najlepsze, naprawdę znają sie na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Andrzej
U mnie akurat pomogły intensywne ćwiczenia na siłowni w połączeniu z Largomass. I nie dam sobie powiedzieć że bez odpowiedniej suplemantacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×